>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyróżnione posty

  • Przyklejony
Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów
WAŻNE! Od października bukmacher Fuksiarz już nie będzie sponsorem tytularnym Typów Dnia, więc wracamy do standardowego podliczania typów, czyli punkty za kurs oraz punkty za link z analizą do swojego wpisu w dziale tematycznym, a co za tym idzie nie będzie też dodatkowych punktów za kupon zagrany w Fuksiarzu.
Odp
1538
Wyświetlenia
107351
  • Przyklejony
Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów
Niezmiernie nam miło poinformować, że sponsorem tytularnym Typów Dnia w miesiącu wrzesień ponownie został bukmacher Fuksiarz, który ma specjalną ofertę powitalną dla naszych użytkowników Darmowe 20 zł i 100% do 300 zł dostępną TUTAJ lub po kliknięciu w baner Z tej okazji grając we wrześniu i podając typy z bukmachera Fuksiarz możecie zdobyć dodatkowe punkty w konkursie i zwiększyć swoje szanse w klasyfikacji końcowej. Codziennie możecie do swojego typu dodać screen kuponu zagranego...
Odp
1538
Wyświetlenia
107351
  • Przyklejony
Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów
Niezmiernie nam miło poinformować, że sponsorem tytularnym Typów Dnia w miesiącu sierpień został bukmacher Fuksiarz, który ma specjalną ofertę powitalną dla naszych użytkowników 100% do 300 zł dostępną TUTAJ lub po kliknięciu w baner Z tej okazji w sierpniu grając i podając typy z bukmachera Fuksiarz możecie zdobyć dodatkowe punkty...
Odp
1538
Wyświetlenia
107351
  • Przyklejony
Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów
Aktualizacja do mojego wcześniejszego wpisu: Aby jeszcze bardziej uświadomić wam jak wygląda punktacja za zamieszczenie w swoim poście konkursowym linku do postu z analizą w dziale tematycznym oraz dodanie screena kuponu zagranego w Fuksiarz podam niżej jak wygląda punktacja przy wszystkich dostępnych opcjach przy przykładowym kursie 1,50. 1. Typ trafiony bez linku do analizy i screena kuponu = 50 pkt (50 za typ + 0 za brak linku + 0 za brak kuponu) 2. Typ trafiony z linkiem do analizy i...
Odp
1538
Wyświetlenia
107351
  • Przyklejony
Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów
Informacja! W związku z wprowadzeniem od tego miesiąca dodatkowych punktów za dodanie linku ze swoim postem w dziale tematycznym, więcej o tym pisałem TUTAJ doprecyzowaliśmy sposób rozliczania w przypadku typu, w którym wystąpi zwrot, a mianowicie: a.) jeśli typ zostanie rozliczony jako zwrot wynikający z meczu (dokładna liczba goli, krecz w tenisie itp) a osoba doda również link do swojego postu w dziale tematycznym to otrzyma 100 pkt. b.) jeśli typ zostanie rozliczony jako zwrot...
Odp
1538
Wyświetlenia
107351
WAŻNA INFORMACJA!
  • Przyklejony
Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów
WAŻNE! Przypominam, że od dnia 31.03.2023 w konkursie nie można podawać typów z bukmachera STS. Do osób, które podały wcześniej typ z tego buka napisałem pw, aby podali mi bukmachera z listy, która jest dozwolona, żebym zmienił, we wszystkich weekendowych konkursach dodałem post informujący, bo widać nie wszyscy śledzą zmiany w regulaminie konkursu, a biorąc udział w zabawie potwierdzają, że się z nim zapoznali. Od poniedziałku będą już z automatu punkty minusowe za podanie...
Odp
1538
Wyświetlenia
107351
Do góry Bottom