Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Pozostałe Ligi > Ligi Nordyckie

Zamknięty Temat
 
Udostępnij Narzędzia wątku
stare 18-07-2010, 13:20   #1
MFL
 
Avatar MFL
 
Dołączył: 23.12.2009
Skąd: Stalowa Wola
Postów: 119
Dania sezon 2010/2011

Nowy sezon. Tu podajemy typy duńskiej Superligaen:

Zaczynamy!


Soderjyske - FC Copenhagen 1-3
typ 2
kurs 1.55
buk Bet365


FC Copenhagen

Stołeczna drużyna, jak większość wie to mistrz Danii. Warto też wspomnieć, że w ciągu 10 lat "Lwy" aż 7 razy zdobyły najwyższy stopień podium w swoim kraju. Przed sezonem z drużyny odszedł gracz kluczowy, występujący w klubie pare lat Atiba Hutchinson (PSV) oraz drugi bramkarz Jesper Christiansen. Po stronie wzmocnień najlepszym nabytkiem wydaje się być brazylijski, środkowy pomocnik Claudemir reprezentujący w poprzednim sezonie Vittesse Arnhem, gdzie rozegrał udany sezon będąc zawodnikiem pierwszego składu. Oto kompilacja bramek strzelonych w Arnhem :



Drugi w kolejności gol naprawdę ładny.
Następnym wzmocnieniem jest 26l. środkowy obrońca Solvi Geir Ottesen który przybył z drużyny dzisiejszego rywala - Sonderjyske. Mimo iż w tamtym sezonie jego klub ledwo utrzymał się w lidze to liczba straconych goli nie była duża. Sonderyjske w tej klasyfikacji zajęło 4 miejsce w lidze z zaledwie 37 golami straconymi, co było zasługą także Ottesena.
FC Kopenhaga jak na mistrza przystało dysponuje naprawde silnym składem: Napastnicy: N'Doye (14 goli w ubiegłym sezonie) , Santin (11 g.), ponadto: Gronkjaer, Vingaard, Kvist, Norregard, Wendt, Pospech, Wiland.


Sonderjyske

To klub który po awansie z niższej ligi przez dwa sezony ledwo co utrzymuje się w lidze. Myślę, że w nadchodzącym sezonie walka będzie jeszcze trudniejsza i mogą skapitulować. Przed sezonem stracili Ottesena (podstawowy obrońca) oraz Bertolda (defensywny pomocnik pierwszego składu), który odszedł do beniaminka Lyngby. Po stronie wzmocnień myślę, że nikt wartościowy się nie znalazł. Pozyskali 3-ech zawodników którzy albo nie grali w swoich klubach albo przyszli z niższych lig.

Podsumowując uważam, że Sonderjyske to klub, który wegetuje i nawet u siebie w domu nie ma szans na sprawienie niespodzianki w 1 kolejce.
__________________


Ostatnio edytowane przez MFL ; 18-07-2010 o 20:17
MFL jest offline  
stare 19-07-2010, 16:28   #2
MFL
 
Avatar MFL
 
Dołączył: 23.12.2009
Skąd: Stalowa Wola
Postów: 119
Lyngby- Aalborg 2-4

typ: UNDER 2.5
kurs: 1.9
buk Betsafe

Dzisiaj nieco krócej..
Buki raczej dają większą szansę w tym meczu na over,ale ja mam nieco inną wizję...

Aalborg przed ligą nie dokonał żadnych zakupów. W ubiegłym roku zakończył sezon na 5 miejscu, strzelał bardzo mało goli (36, co daje im dopiero 10 miejsce/12 w golach strzelonych) i mało tracił (zaledwie 30 goli straconych, tylko mistrz stracił mniej od nich). Jak już wyżej wspomniałem nie wzmocnili się, a ponadto stracili dwóch bramkostrzelnych zawodników: Johansson, Andreas- 8 goli w ubieglym sezonie, obrońca Jakobsen, Michael - 4 gole.
Lyngby to beniaminek, liczę, że do 1 meczu przystąpią z respektem do rywala, zagrają uważnie, "aby nie stracić, a może coś wpadnie". Mecz moze być nudnawy a wynik underowy..
__________________


Ostatnio edytowane przez MFL ; 19-07-2010 o 23:52
MFL jest offline  
stare 30-07-2010, 22:52   #3
 
Avatar pawelek78
 
Dołączył: 18.08.2007
Skąd: Siedlce
Postów: 514
Reputacja: 130
FC Kopenhagen - Aalborg BK

Typ: 1
Kurs: 1,50

Sportingbet

W sobotę dojdzie do spotkania mistrza Danii z Aalborg. Będzie to już trzecia kolejka spotkań w tym sezonie. Jak dotychczas FC Kopenhaga wygrała wszystkie mecze w lidze: 2-1 z Esbjerg na wyjeździe i 3-1 z Sanderjyske także na wyjeździe. Po jednym golu w tych meczach strzelił dwudziesto-siedmio letni pomocnik Michael Larsen. Dostał on dobre recenzje w obydwu meczach. Zatem jest to pierwszy mecz aktualnego mistrza przed własna publicznością. Aalborg w pierwszej kolejce wygrał z beniaminkiem Lyngby 4-2 oraz w drugiej uległ na swoim obiekcie Broendby Kopenhaga. Gospodarze moim zdaniem wygrają te spotkanie. W meczach z Aalborg zazwyczaj wychodzili obronna ręką. Dla przykładu w czterech ostatnich spotkaniach na obiekcie Parken w Kopenhadze gospodarze nie stracili nawet bramki. Zaaplikowali rywalowi ich aż dwanaście. Nie sądze by doszło do pogromu gdyż FC Kopenhaga gra mecz w eliminacjach do Ligi Mistrzów ale skromnie napewno wygrają. Drużyna rywala jest osłabiona w porównaniu z poprzednim sezonem. Dwóch graczy zdecydowało się opuścić klub z północnej Jutlandii. Andreas Johansson podpisał umowę z OB Odense i podpora obrony, lewy obrońca Michael Jakobsen postanowił przenieść się do hiszpańskiej Almeiri. Nowe nabytki nie sadzę aby mogły zastąpić tych graczy. Nieco osłabieni goście raczej ulegną mistrzom Danii w meczu trzeciej kolejki.
pawelek78 jest offline  
stare 15-08-2010, 14:05   #4
 
Avatar YoungMoney
 
Dołączył: 26.12.2008
Skąd: Księstwo Poznańskie
Postów: 1,152
Reputacja: 30
Brondby – Esbjerg 1-1


Pojedynek między Brondby i Esbjerg to spotkanie, w którym pokładam największe nadzieje, a co za tym idzie inwestuje najwięcej pieniędzy. Gospodarze po czterech rozegranych kolejkach mają na koncie dziewięć punktów, jedyną stratę zanotowali na otwarcie sezonu przegrywając mecz wyjazdowy z Randers 3-2. Następnie odnieśli 3 kolejne zwycięstwa 2-0 Aalborg (wyjazd), 1-0 Midtjylland (dom), 3-1 Nordsjaelland (wyjazd). Esbjerg jest na ostatnim miejscu w tabeli nie mając na koncie żadnego zdobytego punktu. Przegrywali kolejno z Odense 3-0 (wyjazd), 2-1 FC Copenhagen (dom), Sonderjyske 3-0 (wyjazd), 3-0 Midtjylland (dom). Zdobyli jedną bramkę, tracąc aż jedenaście, z taką formą zarówno w ataku jak i defensywie nie mają większych szans na wywiezienie dobrego rezultatu. Gospodarze ostatnio w dobrej formie i po tym meczu powinni dopisać kolejne 3 punkty do swojego konta. Kurs już poleciał w dół, ja zagrałem rano po 1,55, jeszcze można zagrać po 1,50 w Expekcie. Zaryzykuje też delikanie handicap -1 na gospodarzy, chociaż ostatnio mi nie wchodzą i najczęściej gdy zagram kończą się jednobramkowym zwycięstwem.


Typ:


Brondby – Esbjerg 1 (1,50) Expekt
Brondby – Esbjerg [handicap 0-1] 1 (2,30) Bet365
__________________
Temat Z Typami


Ostatnio edytowane przez YoungMoney ; 18-08-2010 o 20:04
YoungMoney jest offline  
stare 13-09-2010, 18:17   #5
 
Avatar Windover
 
Dołączył: 16.05.2010
Skąd: Polska Zachodnia
Postów: 546
Reputacja: 277
Midtjylland-Randers
typ: Midtjylland @ 1.75


Pora znów przejść do lig Skandynawskich tym razem wracamy do Danii. A tu zapowiada się ciekawe spotkanie w którym wicelider rozgrywek na swoim stadionie podejmie Randers. Oba zespoły niezwykle groźne dla każdego ,przyjezdni mimo miejsca w samym środku ligowej tabeli jak do tej pory ponieśli tylko jedną porażkę mając w swoim dorobku 10-punktów z kolei rywale mają 15-punktów przy znakomitym bilansie bramkowym 14-4 i jest to najlepsza obrona w całej lidze. Mimo ,że gospodarze są na drugim miejscu ze stratą pięciu punktów do FC Kopenhagi (1-zaległy mecz) to zdarza im się mieć wpadkę i tak było dwa tygodnie temu przed przerwą na rozgrywki międzynarodowe w których to ulegli Odense BK (2-1) a wcześniej męczyli się w Pucharze Danii z FC Skanderborg z którym to wygrali po dogrywce (3-1). Sama gra na własnym stadionie już przekonuje mnie by grać tu jedynkę gdyż na swoim obiekcie są niepokonani i mają w swoim dorobku komplet punktów ,dodatkową mobilizacją na pewno jest możliwość zbliżenia się na dwa punkty do graczy ze stolicy Danii a to wszystko w przypadku zwycięstwa. Randers w ostatnich tygodniach nie przegrywa jednak zaczyna przyzwyczajać swoich fanów do remisów i tak dla przykładu w samym Sierpniu na sześć potyczek aż cztery zakończyły się remisami stąd też zagrożenie takiego wyniku i w tym pojedynku lecz zupełnie odwrotnie mają się do tego rywale gdyż oni w tym sezonie jeszcze nie dzieli się punktami. Teraz nieco o osłabieniach w ekipie prowadzonej przez A. Kuhn (szkoleniowca miejscowych) napływają same dobre wiadomości bo do gry po kontuzjach wracają trzej piłkarze ,Mikkel Thygesen (4/0) , Kristian Bak Nielsen (1/0) Danny Olsen (4/1) zaś rywale pod wodzą O. Christensen-a bez M. Beckmann (4/0) i M. Fenger (4/0). H2H obu ekip zdecydowanie na korzyść gospodarzy.
Windover jest offline  
stare 25-10-2010, 15:46   #6
 
Avatar Diegoray
 
Dołączył: 05.12.2009
Skąd: Wrocław
Postów: 517
Reputacja: 32
25.10.2010
Piłka Nożna / Dania / Superliga
Odense - Sonderjyske X2 @ 2.50
Stawka: 3/10
Buk: Eurobet

W drużynie gospodarzy nie dzieje się najlepiej. Niestabilna jest sytuacja finansowa, nieustabilizowany jest skład złożony przede wszystkim z dość wiekowych zawodników. W grze Odense od kilku już kolejek nie czuć powiewu młodości i fantazji. Myślę, że do momentu ustabilizowania się sytuacji finansowej nie możemy od tego klubu wymagać zbyt wiele. Atmosfera wokół zespołu nie jest najlepsza.

Ponadto w składzie Odense na dzisiejszy mecz nie zobaczymy kapitana Chrisa Sørensena i podstawowego obrońcy - Troesta.

A ich dzisiejszy przeciwnik? Sonderjyske to drużyna bardzo młoda, ogrywająca się. Będą dzisiaj walczyć do ostatniej kropli - tak jak w każdym meczu.

Myślę, że wywalczą dzisiaj przynajmniej 1 punkt. Choć moim zdaniem padnie remis - przed niespodzianką zabezpieczam się podpórką na 2.

Pozdrawiam
__________________
Nie ma to jak czerwona sukienka.
Diegoray jest offline  
stare 25-10-2010, 22:25   #7
 
Avatar Diegoray
 
Dołączył: 05.12.2009
Skąd: Wrocław
Postów: 517
Reputacja: 32
Cytat:
Napisał Diegoray ->

25.10.2010
Piłka Nożna / Dania / Superliga
Odense - Sonderjyske X2 @ 2.50
Stawka: 3/10
Buk: Eurobet

W drużynie gospodarzy nie dzieje się najlepiej. Niestabilna jest sytuacja finansowa, nieustabilizowany jest skład złożony przede wszystkim z dość wiekowych zawodników. W grze Odense od kilku już kolejek nie czuć powiewu młodości i fantazji. Myślę, że do momentu ustabilizowania się sytuacji finansowej nie możemy od tego klubu wymagać zbyt wiele. Atmosfera wokół zespołu nie jest najlepsza.

Ponadto w składzie Odense na dzisiejszy mecz nie zobaczymy kapitana Chrisa Sørensena i podstawowego obrońcy - Troesta.

A ich dzisiejszy przeciwnik? Sonderjyske to drużyna bardzo młoda, ogrywająca się. Będą dzisiaj walczyć do ostatniej kropli - tak jak w każdym meczu.

Myślę, że wywalczą dzisiaj przynajmniej 1 punkt. Choć moim zdaniem padnie remis - przed niespodzianką zabezpieczam się podpórką na 2.

Pozdrawiam
FT` 1:2

Pozdrawiam
__________________
Nie ma to jak czerwona sukienka.
Diegoray jest offline  
stare 18-11-2010, 23:44   #8
 
Avatar leon92mielonka
 
Dołączył: 15.02.2009
Skąd: Międzychód
Postów: 2,325
Reputacja: 609

Dania, Viasat Division
SEAS-NVE Park, 19-11-2010, 19:00
Koge - Naestved
Typ: Koge
Kurs: 1,55

Dziwne, że buki zaproponowały tak wysoki kurs na zwycięstwo Koge. Przecież ten zespół leje ostatnio wszystkich jak leci. 5 zwycięstw z rzędu pokazuje, że gospodarze chcą wrócić do najwyższej ligi w Danii. W tej chwili do zrealizowania tego celu brakuje 2 punktów, mobilizacja jest zatem naprawdę spora. Koge na własnym terenie rządzi od pewnego czasu. Bilans ostatnich 5 potyczek to komplet punktów. Na pewno atmosfera w zespole dobra, chęć wygrania duża, a i przeciwnik nie najsilniejszy. Naestved okupuje przedostatnią lokatę i fatalnie prezentuje się na wyjazdach. Nie da się ukryć, że różnica poziomów pomiędzy tymi zespołami jest naprawdę duża. Choć Naestved nigdy nie należało do ogona 1. Dywizji, to chyba w tym sezonie walka o ligowy byt będzie podstawowym zajęciem gości. Stało się tak być może z powodu odejścia ważnych graczy przed sezonem? Ciężko powiedzieć. Tak czy inaczej obecna forma, poziom i umiejętności przemawiają za Koge, dlatego postawię na ten zespół.

4-1
__________________

Ostatnio edytowane przez leon92mielonka ; 20-11-2010 o 16:24
leon92mielonka jest offline  
stare 21-11-2010, 08:15   #9
Forum VIP
 
Avatar Doberman
 
Dołączył: 10.11.2005
Postów: 7,468
Reputacja: 533
FC Kopenhaga-Nordsjaellan
Musze przyznać że w tym roku Kopenhaga zaskakuje mnie jak mało kto po 16 ligowych kolejkach 13 zwycięstw i trzy remisy, Zero porażek to dla mnie szok. Jednak ten zespół widać jest budowany w znakomitościach. W lidze mistrzów ciągłe szanse na awans co byłoby początkiem tej ery Kopenhagi. W lidze widać nie mają sobie równych przewaga 16pkt. robi wrażenie chyba nie tylko na mnie. Znakomitą pracę wykonuje tam norweski trener Stale Solbakken. Młody perspektywiczny zespół dueta napastników N'Doye i Cesar Santin. Na skrzydle wszystkim znany Jesper Gronkjaer jednak on w zespole jest podobno tylko po to by uczyć młodszych kolegów. Zespół dobrze zbudowany i jeżeli dalej będą szli taką ściężką szykuje się rekord duńskiej ligi.


Moje propozycje :

Win Kopenhaga @@ 1,38 Bet365
Strzelec gola : Dame Ndoye @@ 1,85 Bet365

Ostatnio edytowane przez Doberman ; 04-12-2010 o 08:10
Doberman jest offline  
stare 04-12-2010, 00:02   #10
 
Avatar gomorra
 
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: Łódź
Postów: 77
Reputacja: 32

FC Kobenhavn - Esbjerg

Typ : Gol Cesar Santin
Typ : Gol N'Doye

Analiza:

Już w sobotnie popołudnie odbędzie się spotkanie między mistrzem Danii, a przedostatnią drużyną ligi. Jak można bylo założyć zespoł ze stolicy zdominował rozgrywki i nie daje szans innym zespołom z ligi. Od początku sezonu nie przegrał jeszcze spotkania i dobrze radzi sobie w Lidze Mistrzów. O gościach trudno cokolwiek powiedzieć, no może poza tym, że zapewne spadną i grają w tej lidze. Póki co..

Śmiało można stwierdzić, że głowna zasługa w tym duetu marzeń niejednej drużyny na świecie. Znajdują się w nim N'Doye i Santin. Łącznie strzelili już 24 bramki w tym sezonie. Santin dokładniej 13! Do tego dołożyli swoje trzy grosze w rozgrywkach międzynarodowych. Są w formie Santin ostatnio strzela, a N'Doye strzelil dwa gole w jednym meczu. Esbjerg ma jedną z najsłabszych defesyw w lidze, co tylko ułatwi strzeleckie tournee tym bezwzględnym łowcom. A gdy tylko poczują krew ofiary będą bez litości ją punktowac.

kurs:2.70
stawka:40zł
ew: 108zł

kurs:2.40
stawka:40zł
ew: 96zł

Jeżeli podoba się Tobie analiza, naciśnij Dzięki
__________________
Zakład jest argumentem głupca.

Ostatnio edytowane przez gomorra ; 05-12-2010 o 16:23
gomorra jest offline  
stare 05-03-2011, 20:36   #11
Forum VIP
 
Avatar witek k
 
Dołączył: 23.07.2009
Skąd: Rzeszów
Postów: 377
Reputacja: 245
Randers FC- FC Nordsjaelland 4-0

Typ: 1 DNB

Kurs: 1,61

Po przerwie zimowej do gry wraca duńska Superliga. Gospodarze dzisiejszego spotkania, Randers FC po rundzie jesiennej znajdują się tuż nad strefą spadkową, zajmują 10. miejsce.
Zespół ten wygląda obecnie silniej pod względem personalnym niż w jesieni, co potwierdza, że włodarze postarali się o jakość na wiosnę, która ma zapewnić Randers utrzymanie w lidze, bo to jak na razie jest celem nr 1.
Do drużyny popularnych ,,koni" dołączyli:
  1. Frank Kristensen- czołowy snajper obecnych rozgrywek ligowych, sprowadzony z FC Midtjylland( 14/9),
  2. Erton Fejzullahu- młody 22-letni napastnik z NEC,
  3. Lasse Risse- kolenjy napastnik, króry przyszedł z Lyngby( 18/4),
  4. Christian Traore- obrońca, wystepujący ostatnio w Hammarby.
Sprowadzenie 3 graczy ataku było spowodowane odejściem do rosyjskiego Krasnodaru najskuteczniejszego jesienią w barwach Randers, Yury Movsisyana( 17/5).
Gwiazdą całej ligi może zostać Fejzullahu, który bardzo dobrze spisywał się w meczach sparingowych. Strzelał po 2 bramki w wygranych przez jego zespół spotkaniach towarzyskich z Skive( 4-2) oraz Odd Grenland( 2-0).
Mobilny, szybki, silny fizycznie- komplementował po tych pojedynkach Szweda z albańskimi korzeniami trener Randers.
W parze z doświadczonym, ogranym już na duńskich boiskach Kristensenem może stworzyć niezwykle interesujący napad.
FC Nordsjaelland znajduje się oczko wyżej od zespołu gospodarzy w ligowej tabeli z przewagą zaledwie 3 punktów.
To zespół z jednym z najgorszych bilansów dotyczących spotkań wyjazdowych: 2-1-6, z najniższą liczbą strzelonych bramek z wszystkich drużyn: 5-14.
Z ekipy w przerwie zimowej odszedł filar defensywy, Pierre Bengtsson( 19/0). 2 ostatnie spotkania towarzyskie FC Nordsjaelland to 2 porazki: 1-3 z Szachtarem Donieck i 0-4 ze Spartakiem Moskwa.
Przed inauguracją zmagań ligowych przynajmniej na papierze mocniej kadrowo wygląda zespół gospodarzy, Randers.
Dlatego też oraz jako, że zagrają na własnym stadionie, co również może okazać się atutem stawiam na zwycięstwo FC Randers.

Ostatnio edytowane przez witek k ; 06-03-2011 o 18:04
witek k jest offline  
stare 06-03-2011, 13:01   #12
 
Avatar leon92mielonka
 
Dołączył: 15.02.2009
Skąd: Międzychód
Postów: 2,325
Reputacja: 609
Brondby - Lyngby | Typ: Brondby - 1,60 1-1

Nieco ryzykowne wydaje się stawianie meczu po przerwie zimowej. Zdecydowałem się jednak na to, ponieważ wiele w dzisiejszym meczu wskazuje na Brondby.
Gospodarze mają tylko 2 punkty straty do 2. Odense i na pewno celem na ten sezon jest wicemistrzostwo kraju. Na własnym terenie gospodarze spisywali się w pierwszej połowie rozgrywek całkiem dobrze. Mecze kontrolne przed restartem również wypadły bardzo korzystnie. W przerwie udało się sprowadzić bardzo wartościowego gracza. Clarence Goodson - reprezentant USA - z pewnością będzie ogromnym wzmocnieniem linii obrony Brondby.
Co słychać u rywali? Beniaminek zajmuje niezłą, 6. pozycję, ale mimo wszystko nie może być nawet spokojny o utrzymanie. Wyjazdowa forma Lyngby od początku pozostawiała wiele do życzenia. Średnio aż 2 gole stracone na mecz to bardzo dużo. Do tego klub nie dokonał w przerwie żadnych poważnych wzmocnień, a jedynie się osłabił. Z klubu odszedł jeden z trójki najważniejszych napastników zespołu - Lasse Rise (N, 18/4). Nie będzie to kluczowe dla tego meczu, ale oznacza, że potencjał Lyngby jest porównywalny do tego z pierwszej części sezonu.
Brondby pewnie wygrało ostatnie 3 mecze z Lyngby na własnym terenie, nie tracąc przy tym gola. Liczę na to, że gospodarze, którzy od 3 sezonów są w ścisłej czołówce Danii, dobrze wejdą w sezon zgarniając komplet punktów.
__________________

Ostatnio edytowane przez leon92mielonka ; 06-03-2011 o 18:58
leon92mielonka jest offline  
stare 12-03-2011, 14:07   #13
 
Avatar leon92mielonka
 
Dołączył: 15.02.2009
Skąd: Międzychód
Postów: 2,325
Reputacja: 609
Midtjyalland - Nordsjaelland | Typ: Midtjyalland - 1,75 2-2

Dania rozpoczęła rozgrywki tydzień temu i już w pierwszej kolejce po przerwie doszło do sporej niespodzianki. Midtjyalland pokonało pewnie (2-0) FC Kopenhagę, która dotąd nie zaznała ani jednej porażki w lidze. Gospodarze od razu wyrośli na wielki klub, ale nie ma się czemu dziwić, bo wyniki i postawa gospodarzy może się podobać. Dzisiaj naprzeciw Midtjyalland stanie klub z dolnej części tabeli. Nordsjaelland walczy o utrzymanie. Póki co przewaga 5 punktów nad spadkowiczami wydaje się bezpieczna, ale niepokoić może wzrastająca forma Aalborga, który dokonał konkretnych wzmocnień by się utrzymać. Nordsjaelland gra raczej przeciętnie, wyjazdowa forma słaba (2-1-7), w pierwszym meczu nowej rundy fatalne 0-4 z Randers. Klub nie ma motywacji do walki i na pewno nastroje po tej porażce nie są ciekawe. Midtjyalland pod tym względem na przeciwnym biegunie, bo zwycięstwie z liderem wszyscy chcą więcej. Midtjyalland u siebie ładnie (5-3-2). Zapowiada się spokojne zwycięstwo i 3 punkty dla gospodarzy, którzy do końca będą się bić o Ligę Mistrzów.
__________________

Ostatnio edytowane przez leon92mielonka ; 12-03-2011 o 20:46
leon92mielonka jest offline  
stare 17-03-2011, 18:25   #14
Forum VIP
 
Avatar witek k
 
Dołączył: 23.07.2009
Skąd: Rzeszów
Postów: 377
Reputacja: 245
Lyngby- Aalborg 1-2

Typ: 1X

Kurs: 1,65( Bet365)

Moim zdaniem mecz warty zagrania. Lyngby rundę rozpoczęło od dwóch, trudnych wyjazdowych spotkań. Najpierw wywieźli bardzo cenny punkt ze stadionu Broendby( 1-1, gdzie po strzeleniu gola, zespół Lyngby przez 20 min grał w 10 a gola stracili w doliczonym czasie gry).
W poprzedniej kolejce natomiast ulegli na boisku wicelidera, Odense 0-2. Jednak mimo przewagi gospodarzy, wynik mógł wyglądać zupełnie inaczej. W pierwszej połowie gracze Lyngby nie trafili do pustej bramki w dobrej sytuacji. Poza tym należał im się rzut karny, po ewidentnym faulu w polu karnym Odense.
Teraz, pierwszy raz w nowym roku Lyngby rozegra mecz ligowy przed własną publicznością. W domu zespół ten prezentuje się bardzo dobrze: 4-3-2.
Aalborg to ostatnia drużyna w tabeli. Rundę wiosenną rozpoczęli od remisu u siebie z Silkeborgiem( 1-1) oraz porażki z FC Kopenhagą 0-1.
W zespole pojawiły się problemy z kontuzjami. Urazu pachwiny nabawił się obrońca Bogelund( 15/1), kontuzjowany jest również napastnik Curth( 16/2). Niedostępny na mecz z Lyngby będzie też pomocnik Dalsgaard( 15/1).
Jest to typowe spotkanie za 6 pkt. W przypadku zwycięstwa Aalborg przedłuży swój kontakt z pozostałymi drużynami walczącymi o utrzymanie. Jednak gospodarze również nie mogą czuć się bezpiecznie. Zdają sobie sprawę, że wygrana oddali ich od strefy spadkowej.

Ostatnio edytowane przez witek k ; 21-03-2011 o 20:55
witek k jest offline  
stare 02-04-2011, 13:19   #15
Forum VIP
 
Avatar Doberman
 
Dołączył: 10.11.2005
Postów: 7,468
Reputacja: 533
Esbjerg - Kopenhaga



Dziś wielki debiut nowego szkoleniowca Kopenhagi Szweda Roland Nilsson który prowadził wcześniej GAIS, Malmo czy Coventry City. Syn Słynnego Romana Abramowicza który przejął zespół z Kopenhagi pod koniec zeszłego roku powierzył właśnie temu szkoleniowcowi losy zespołu. Jak dotąd zespoły mierzyły się ze sobą w 35 spotkaniach w tym 18 zwycięstw Kopenhagi, W zeszłym roku spotkały się oba zespoły trzy razy i trzy zwycięstwa Kopenhagi, W tym sezonie obie drużyny walczą o odrębne cele Kopenhaga dumnie zmierza po kolejny mistrzowski tytuł, Esbjerg walczy o utrzymanie jednak w klubowej kasie powoli zaczyna brakować pieniędzy w dodatku dziś bez czołowego napastnika oraz Hradeckiego znakomitego obrońcy będą musieli podjąć Kopenhage która powoli już cieszy się z mistrzowskiego tytułu. Ich przewaga wynosi nad drugim w tabeli Odense 19 pkt. kurs na zwycięstwo Kopenhagi w dzisiejszym meczu mocno przesadzony 1,74

Win Kopenhaga @@ 1,74 Pinnacle
1:1


Ostatnio edytowane przez Groven ; 20-04-2011 o 23:01
Doberman jest offline  
stare 02-04-2011, 16:59   #16
PDW
 
Avatar PDW
 
Dołączył: 22.02.2011
Skąd: Śląsk
Postów: 71
Reputacja: 1
już myślałem że siądzie mi kupon i FC Kobenhavn wygra ale
niestety FC Kobenhavn miała pecha i straciła bramkę w doliczonym czasie gry i wynik 1-1 ;/
PDW jest offline  
stare 04-04-2011, 07:34   #17
 
Avatar pawelek78
 
Dołączył: 18.08.2007
Skąd: Siedlce
Postów: 514
Reputacja: 130
FC Midtjylland - Lyngby BK
Wynik: 4:4
Typ: FC Midtjylland
Kurs: 1,50


Bwin

Zajmujący czwartą pozycję w tabeli Midtjylland podejmie na swoim obiekcie w poniedziałkowy wieczór ekipę Lyngby. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy. Ma ona dwa mecze mniej w stosunku do zajmującego drugie miejsce w tabeli Odense. Gdyby wygrali te dwa zaległe mecze to zrównali by się w tabeli punktami. Zajęcie drugiej pozycji daje szanse udziału w Eliminacjach Ligi Mistrzów. Midtjylland gra dosyć dobrze na swoim obiekcie zdobył dziewiętnaście punktów w jedenastu meczach. W ostatnich czterech spotkaniach ligowych zaznali tylko jednej porażki w ostatniej kolejce z Sonderjyske. Ich rywal nie dość że ostatnio gra katastrofalnie to najgorzej grająca ekipa ostatnich tygodni. W ostatnich czterech spotkaniach ustrzelili ledwie dwie bramki. Wyjazdy też nie są ich mocną stroną. Wygrali tylko dwa spotkania. Zatem motywacja z jaką podejdą gospodarze do tego spotkania powinna okazać się na tyle wystarczająca że osiągną swój cel i ugrają komplety punktów.

Ostatnio edytowane przez Groven ; 20-04-2011 o 23:00 Powód: wynik
pawelek78 jest offline  
stare 04-04-2011, 16:08   #18
 
Avatar leon92mielonka
 
Dołączył: 15.02.2009
Skąd: Międzychód
Postów: 2,325
Reputacja: 609
Dania, Superleague

Midtjyalland - Lyngby

Gospodarze pomimo dwóch przeciętnych spotkań w ostatnim czasie wciąż mają realne szanse na zajęcie drugiego miejsca w tabeli, które jest zarazem przepustką do ligi Mistrzów. Midtjyalland ma 6 punktów straty do 2. Odense i dwa mecze zaległe. Dzisiejsze zwycięstwo jest więc bardzo ważne w kontekście walki o LM. Jak wspomniałem ostatnie dwa mecze nie były zbyt udane w wykonaniu gospodarzy. Pomimo przewagi i dwukrotnego prowadzenia w meczu z Nordsjealland nie udało się dociągnąć korzystnego wyniku do końca. Dwa tygodnie temu z kolei gospodarze musieli z bólem serca uznać wyższość Sonderjyske. Na pewno piłkarze i trener są przed dzisiejszym meczem mocno zmobilizowani, bo korzystny wynik musi w końcu przyjść. Rywal nie należy do klubów z najwyższej półki. Lyngby po restarcie ligi rozegrało już 3 mecze i zdołało ugrać zaledwie punkt, zresztą niezasłużenie. Widać, że goście mają problem z grą poza swoim terenem (2-3-6), a do tego mecze z Midtjyalland specjalnie im się nie układają (1-3-6). Co ciekawe Lyngby zaliczyło jedyne zwycięstwo z dzisiejszym rywalem w pierwszej rundzie tego sezonu. Gospodarze mają zatem okazję do rewanżu dzisiaj.
Obie drużyny nie mają większych problemów kadrowych.
Liczę na to, że kiepska atmosfera w zespole gości spowodowana porażką z Aalborgiem i powstaniem widma spadku, pomoże nieco gospodarzom w odniesieniu korzystnego rezultatu. Midtjyalland potrzebuje zwycięstwa i dzisiaj podopieczni trenera Kuhna zrobią wszystko, aby zgarnąć komplet punktów.

Typ:
Midtjyalland 3-1 Lyngby

(4-4)
__________________

Ostatnio edytowane przez leon92mielonka ; 05-04-2011 o 08:51
leon92mielonka jest offline  
stare 20-04-2011, 13:59   #19
 
Avatar ultimate
 
Dołączył: 10.04.2011
Skąd: Warszawa
Postów: 48
Reputacja: 68

vs

Spotkanie: Lyngby BK - FC Kopenhaga
Typ: 2

Dwudziesta szósta kolejka duńskiej ekstraklasy. Wyjazdowy mecz zdecydowanego lidera tabeli z ósmym zespołem ligi. Kopenhaga jest faworytem dzisiejszego spotkania i statystyki sezonu w pełni to potwierdzają. Pięć ostatnich meczów, to 3 wysokie zwycięstwa (3:1) i dwa remisy (w tym jeden z Chelsea na wyjeździe w Lidze Mistrzów). W tym sezonie w meczach wyjazdowych Kopenhaga zanotowała 9 zwycięstw, 2 remisy i jedną porażkę (0:2 z Midtjylland), w dodatku jest to jedyna porażka "Byens Hold" w tym sezonie (20 zwycięstw, 4 remisy, 1 porażka), a więc bilans FC Kopenhaga imponuje. W bezpośredniej konfrontacji z Lyngby liczba zwycięstw 20 do 9 i 8 remisów również na korzyść dzisiejszych gości. Gospodarzom średnio idzie w lidze i tak samo średnio w meczach u siebie, bo na 12 spotkań 4 porażki 3 remisy i tylko 5 zwycięstw, to wynik bardzo przeciętny. Teoretycznie kibice jako dwunasty zawodnik powinni pomóc gospodarzom, ale przeciwko drużynie, która na 25 rozegranych meczów przegrała zaledwie raz, ciężko grać z wiarą w zwycięstwo, choć Lyngby na pewno spróbuje pokusić się o niespodziankę. W mojej ocenie napędzana zwycięstwami Kopenhaga nie da żadnych szans drużynie gospodarzy i odniesie kolejne pewne zwycięstwo, tym bardziej, że w pierwszym meczu padł wynik 3:0 i jest to jednocześnie najwyższa porażka Lyngby BK w tym sezonie. Moj typ: zwycięstwo FC Kopenhaga.

FC Kopenhaga - bramki zdobyte 61 - bramki stracone 21
Lyngby BK - bramki zdobyte 35 - bramki stracone 43

Ostatnio edytowane przez ultimate ; 20-04-2011 o 14:08
ultimate jest offline  
stare 03-05-2011, 16:53   #20
 
Avatar ipococito13
 
Dołączył: 15.11.2008
Skąd: Żary
Postów: 579
Reputacja: 95
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania: 2 Wschód
Spotkanie: Avarta - B93
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś o godzinie 18:30 odbędzie się mecz mało mi znanych drużyn i opieram się głównie na statystykach i spadającym kursie z 2.60 spadł już do 2.25 a w niektórych bukach nawet już do 2.10. Dobra ale kursy nie grają tylko chodzi o te dane zespoły. Gospodarze czyli Avarta zajmuje 6 miejsce, 20 meczów rozegranych z bilansem 8-8-4 i 32 punktami na koncie. Goście czyli B.93 zajmują 8 miejsce, na 22 mecze rozegrane z bilansem 7-7-8 i 28 punktami na koncie. Patrząc na obecną formę to w znacznie lepszej jest Avarta, weźmy pod uwagę 5 ostatnich meczów, Avarta(2-3-0); B93(1-1-3). Zespół Avarty u siebie odniósł tylko jedną porażkę w tym sezonie natomiast na ostatnie 5 meczów B93 tylko raz wygrało. I to są te główne powody an których opieram swój typ.
__________________
Moje typy ProTyp - forum

Pro-typ.blogspot - blog

Pomogło?... wiesz jak podziękować :)

ipococito13 jest offline  
Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Pozostałe Ligi > Ligi Nordyckie > Dania sezon 2010/2011

Zamknięty Temat


Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni Post
Szwecja - sezon 2010/2011 Vader Hokej 66 06-04-2011 18:21
Słowacja - sezon 2010/2011 Vader Hokej 51 04-04-2011 17:21
Dania - sezon 2010/2011 Vader Hokej 6 03-04-2011 12:48
Szwajcaria - sezon 2010/2011 Vader Hokej 31 31-03-2011 17:10
Polska - sezon 2010/2011 Vader Hokej 108 13-03-2011 11:23


Najpopularniejsze Internetowe Firmy Bukmacherskie:



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5, Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.