Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Wyspy Brytyjskie > nPower Championship

Odpowiedz
 
Udostępnij Narzędzia wątku
stare 31-10-2011, 15:46   #21
Forum VIP
 
Avatar Doberman
 
Dołączył: 10.11.2005
Postów: 7,474
Reputacja: 533
27-letni Szkot Craig Beattie do stycznia 2012 r. został wypożyczony ze Swansea do występującego w Championship Watford.

7-krotny reprezentant Szkocji w tym sezonie nie zagrał w barwach Swansea ani jednego spotkania. W grającym w niższej klasie rozgrykowej Watford będzie chciał z pewnością odbudować formę i po powrocie przekonać do siebie menedżera Swansea Brendana Rogersa.

W ubiegłym sezonie w barwach walijskiego klubu Beattie rozegrał 22 mecze i zdobył 4 bramki w Championship.

Watford potrzebuje wzmocnienia w ataku, gdyż po 13 kolejkach zajmuje 22. miejsce z dorobkiem zaledwie 10 pkt. i strzelonymi 11 bramkami.

eurofutbol.pl

Były selekcjoner reprezentacji Anglii i Meksyku, Sven-Goran Eriksson nie jest już szkoleniowcem grającego w Championship Leicester City. Został zwolniony po sobotniej porażce z Millwall 0:3.

63-letni Szwed został zatrudniony w klubie nieco ponad rok temu, w październiku. Ze strefy spadkowej wyprowadził Leicester na 10. miejsce na koniec sezonu. W chwili obecnej "Lisy" zajmują 13. pozycję z 19 punktami na koncie.

Eriksson zasłynął jako pierwszy w historii zagraniczny szkoleniowiec reprezentacji "Synów Albionu". Prowadził ją w latach 2001-2006. Był też trenerem reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej na mundialu w Republice Południowej Afryki. W latach 90. pracował we Włoszech, m.in. w Romie, Lazio, Sampdorii i Fiorentinie. Poprowadził Benfikę Lizbona do finału Pucharu Europy w 1990 roku.


.................

West Bromwich Albion postanowił, że 26-letni obrońca Gonzalo Jara następne 2 miesiące spędzi na wypożyczeniu w występującym w Championship Brighton & Hove Albion FC.

- Jestem szczęśliwy, że piłkarz z takim doświadczeniem dołączył do naszej drużyny - przyznał trener Brighton Gustavo Poyet.

- Jara grał w najlepszym chilijskim klubie Colo Colo i pomógł West Bromwich awansować do Premier League, taki piłkarz na pewno nam się przyda - powiedział Urugwajczyk.

- Jego dodatkowym atutem jest uniwersalność, może on zagrać na każdej pozycji w lini obrony i jako defensywny pomocnik - dokończył Poyet.

Gonzalo Jara zaliczył 47 występów w dorosłej reprezentacji Chile i strzelił w nich 3 bramki. Obrońca rozegrał 30 spotkań w Premier League w barwach West Bromu.


www.transfery.info

Nowym zawodnikiem Watford FC został jamajski doświadczony obrońca Nyron Nosworthy, który przeszedł do klubu z Vicarage Stadium na zasadzie 2-miesięcznego wypożyczenia z Sunderlandu. Trener popularnych Szerszeni Sean Dyche chce, żeby 31-latek zastąpił kontuzjowanego Martina Taylora, który w poniedziałek przeszedł operację obojczyka.

Od przyjścia Steve'a Bruce'a na Stadium of Light Nosworthy dostawał mało szans w pierwszym składzie Czarnych Kotów i ogrywał się w rezerwach, bądź był wypożyczany. Wszystko wskazuje na to, że Watford będzie idealnym miejscem dla odbudowania formy 4-krotnego reprezentanta Jamajki.

Środkowy obrońca jest wychowankiem angielskiego Gillingham FC, w którym grał w latach 1998-2005. Następnie przeszedł do Sunderlandu, w barwach którego rozegrał 85 spotkań w Premier League. Od 2010 roku był dwukrotnie wypożyczany do Sheffield United.
====================

Manchester City postanowił, że młody iworyjski pomocnik Abdul Razak następny miesiąc spędzi na wypożyczeniu w Portsmouth FC. Zespół z południowej Anglii szybko dopełnił wymaganych formalności i 18-latek zadebiutował dzisiaj wchodząc z ławki w przegranym przez "Pompey" 3:1 meczu ligowym z Derby County.

- Abdul jest niezwykle utalentowanym, młodym pomocnikiem, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Iworyjczyk będzie u nas grać przez następny miesiąc - przyznał jeden z trenerów z Fratton Park Guy Whittingham.

- Wierzę, że dzięki temu wypożyczeniu Razak stanie się o wiele lepszym piłkarzem, który będzie walczył o miejsce w wyjściowym składzie z bardziej doświadczonym kolegami - dodał trener popularnych "The Citizens" Roberto Mancini.

Urodzony w Abidżanie ofensywny pomocnik jest wychowankiem Crystal Palace FC. W 2009 roku przeszedł on z londyńskiego klubu na Etihad Stadium. W barwach Manchesteru City zagrał 2 mecze w Premier League i jeden w Carling Cup.


www.transfery.info

Reading FC postanowił, że młody angielski napastnik Nicholas Bignall następny miesiąc spędzi na wypożyczeniu występującym w League One Wycombe Wanderers. 21-latek na początku sezonu na podobnej zasadzie grał w Exeter City, z którego po zakończeniu umowy od razu wylądował do popularnych "The Blues".

- On da nam nowe możliwości w ataku - przyznał trener Wycombe Gary Waddock.

- Jest silny i ma dobry timing, mamy nadzieję, że Nicholas pomoże nam w utrzymaniu w League One - dokończył Anglik.

Bignall jest wychowankiem Reading FC, z którego wielokrotnie był wypożyczany do takich klubów jak: Northampton Town, Cheltenham Town, Stockport County, Southampton FC, Bournemouth FC, Brentford FC i Exeter City. Anglik rozegrał łącznie 47 spotkań w League One, w których strzelił 4 bramki i jedno w Championship.


transfery.info

Znany senegalski piłkarz El-Hadji Diouf podpisał trzymiesięczny kontrakt z występującymi w Championship Doncaster Rovers.

30-letni napastnik lub prawy pomocnik El-Hadji Diouf pozostawał bez klubu od końca sierpnia, kiedy to rozwiązał swój kontrakt z Blackburn Rovers. Rundę wiosenną poprzedniego sezonu spędził na wypożyczeniu w Rangers. W swojej karierze występował także w Sochaux, Rennes, Lens, Liverpoolu, Bolton Wanderers i Sunderlandzie.

Diouf strzelił 21 goli w 69 spotkaniach reprezentacji Senegalu.

www.eurofutbol.pl

Portsmouth potwierdziło, iż Michael Appleton jest ich nowym manageem.

Były asystent Roya Hodgsona w West Bromwich Albion podpisał z "The Pompyes" 3,5-letni kontrakt. Appleton jest uważany za jednego z bardziej zdolnych w swoim fachu.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że mogę być managerem tego klubu. Mam nadzieję, że mój entuzjazm i pozytywna energia udzieli się wszystkim w klubie- powiedział Michael Appleton

- Nie jest mi łatwo opuszczać West Brom. Spędziłem tam dużo czasu, mam tam naprawdę dużo znajomych i pracowałem ze świetnymi ludźmi

- Portsmouth ma wielkie tradycje i świetnych kibiców. Mam nadzieję, że dam im powód do radości.

- Kilka lat temu "The Pompeys" miało udaną przygodę w Premier League. Mam nadzieję, że uda mi się powtórzyć ten wyczyn - zakończył nowy manager Portsmouth


www.transfery.info

Bracia Courtney i Tyrone Duffus z występującego w League Two (4. poziom rozgrywkowy) Cheltenham są bliscy podpisania kontraktów z Evertonem.

Jak informuje angielska prasa, nastoletni bracia zrobili duże wrażenie na sztabie szkoleniowym Evertonu podczas przedsezonowego meczu towarzyskiego.

Cheltenham otrzyma od Evertonu rekompensatę finansową, którą prezes czwartoligowego klubu Paul Baker określił "sprawiedliwą".

Polecam zobaczyć obu w akcji bo grają wyśmienicie.....

--------------

Bramkarz Wolverhampton Wanderers Carl Ikeme został wypożyczony na dwa miesiące do grających w Championship Doncaster Rovers.

25-letni Carl Ikeme jest wychowankiem Wolverhampton Wanderers. "Wilki" wypożyczały go już do Accrington Stanley, Stockport County, Charlton Athletic, Sheffield United, Queens Park Rangers, Leicester City oraz Middlesbrough, gdzie spędził większość obecnego sezonu.


www.eurofutbol.pl

Ostatnio edytowane przez robson United xD ; 11-11-2011 o 11:24
Doberman jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2011, 19:33   #22
Forum VIP
 
Avatar Doberman
 
Dołączył: 10.11.2005
Postów: 7,474
Reputacja: 533
Obrońca Aston Villi Habib Beyé został wypożyczony do końca roku do grających w Championship Doncaster Rovers.

34-letni Habib Beyé trafił do Aston Villi w 2009 roku z Newcastle United. Wcześniej był piłkarzem PSG, Strasbourga i Marsylii.

Wielokrotny reprezentant Senegalu w tym sezonie tylko raz znalazł się w kadrze "The Villans" na spotkanie ligowe.

----------------------------

Obrońca Aston Villi Nathan Baker został wypożyczony do występującego w Championship Millwall.

Umowa będzie obowiązywała tylko przez miesiąc.

20-letni Baker ma na koncie pięć występów w pierwszej drużynie Aston Villi, ale w tym sezonie jeszcze nie zagrał. Zawodnik w czerwcu podpisał nowy trzyletni kontrakt z klubem z Birmingham. Baker jest reprezentantem Anglii do lat 21.


www.eurofutbol.pl
Doberman jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-12-2011, 16:26   #23
Forum VIP
 
Avatar Doberman
 
Dołączył: 10.11.2005
Postów: 7,474
Reputacja: 533
20-letni Danny Wilson został do końca sezonu wypożyczony do występującego w Championship Blackpool FC.

Szkot jest graczem "The Reds" od lipca 2010 r. Wcześniej występował w Rangers.

W tym sezonie Wilson rozegrał tylko jedno spotkanie w Carling Cup.

eurofutbol.pl
Doberman jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-2012, 17:34   #24
Forum VIP
 
Avatar Doberman
 
Dołączył: 10.11.2005
Postów: 7,474
Reputacja: 533
Grający w Championship Leicester City wypożyczył na miesiąc napastnika Aston Villi Nathana Delfouneso.

20-letni Nathan Delfouneso jest wychowankiem Aston Villi, ale ma za sobą także grę na wypożyczeniu w Burnley.

W tym sezonie młodzieżowy reprezentant Anglii wystąpił w 4 meczach Premier League.
Doberman jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2012, 20:17   #25
ModTeam
 
Avatar Konrad140
 
Dołączył: 24.01.2008
Skąd: Old Trafford
Postów: 4,564
Reputacja: 984
Tomasz Cywka będzie kontynuował karierę na Wyspach Brytyjskich w barwach grającego w The Championship Reading. Polak podpisał kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia.

Jesienią polski pomocnik wystąpił w ośmiu spotkaniach ligowych Derby w których zdobył jedną bramkę. Na zasadzie wolnego transferu przeniósł się teraz do Reading.

23-latek karierę na Wyspach Brytyjskich rozpoczynał od Wigan Athletic skąd za darmo przeniósł się do Oldham na zasadzie wypożyczenia, a później do Derby.

Na Pride Park przeniósł się definitywnie latem 2010 roku.

__________________




Life is football ...
Football is Manchester United
Fani Manchesteru United na forum
Sporty Walki - Polecam
Premier League - Polecam
"Byłem i jestem Polakiem, bokserem walczącym w Ameryce z polskim paszportem..." - A.Gołota
Konrad140 jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2012, 06:15   #26
Forum VIP
 
Avatar Doberman
 
Dołączył: 10.11.2005
Postów: 7,474
Reputacja: 533
Ważne info z Niższych lig więc daje tutaj >

Alan Smith został wypożyczony do końca sezonu z Newcastle do występującego w League One (III liga) MK Dons.

W obecnym sezonie ten 17-krotny reprezentant Anglii wystąpił tylko w dwóch meczach Premier League. Smith często ma problemy z kontuzjami. Jego kontrakt z Newcastle wygasa w czerwcu tego roku.

31-letni zawodnik w "Srokach" występuje od 2007 roku. Wtedy to trafił do Newcastle za 6 mln funtów z Manchesteru United. Wcześniej grał m.in. w Leeds United.

eurofutbol.pl

Danny Higginbotham został wypożyczony ze Stoke City do Nottingham Forest.

33-letni defensor jest wychowankiem Manchesteru United. Później występował m.in. w Derby County, Southampton i Sunderlandzie. Graczem Stoke został w 2008 r.

W tym sezonie Higginbotham zagrał 10 meczach ligowych i zdobył 2 bramki.

--------------

Jak donosi "Sky Sports", pomocnik Manchesteru United Ravel Morrison podpisał trzyipółletni kontrakt z drugoligowym West Ham United.

Ten 18-letni zawodnik jest wychowankiem "Czerwonych Diabłów", ale w Premier League nie zadebiutował. Ma za sobą występy w juniorskich reprezentacjach Anglii.

---------------

Drugoligowe Coventry wypożyczyło do końca sezon Olivera Norwooda z Manchesteru United.

Ten 20-letni pomocnik jest wychowankiem "Czerwonych Diabłów", ale w pierwszym zespole jeszcze nie zadebiutował. Wypożyczano go do Carlisle i Scunthorpe. Rozegrał cztery mecze w reprezentacji Irlandii Północnej.

-------------

Scott Wootton został do końca sezonu wypożyczony z Manchesteru United do Nottingham Forest.

20-letni obrońca przebywał już w tym sezonie na wypożyczeniu w Peterborough United. Rozegrał tam 11 meczów w Championship.

Scott Wootton z "Czerwonymi Diabłami" związany jest od 2007 roku. W pierwszym zespole jednak do tej pory nie zadebiutował. Był wcześniej wypożyczany m.in. do Tranmere Rovers.

www.eurofutbol.pl

to na tyle z ciekawszych transferów. Trzeba przyznać ze kluby Championship niczego specjalnego nie dokonały... Nottingham chyba powoli myśli o spadku jeśli sprzedało swoją perełkę do Chelsea a pozyskało dwóch średniaków z United.

Ostatnio edytowane przez robson United xD ; 01-02-2012 o 09:35
Doberman jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 10:36   #27
Forum VIP
 
Avatar Doberman
 
Dołączył: 10.11.2005
Postów: 7,474
Reputacja: 533
Hit Trenerski

Leeds United potwierdziło zatrudnienie Neila Warnocka na stanowisku menedżera drużyny.
Z drużyną grającą na zapleczu Premier League Warnock związał się do końca sezonu 2012/2013. 63-letni trener, który w styczniu został zwolniony z Queens Park Rangers, dołączy do zespołu ze swoim sztabem trenerskim.
- Wierzymy, że jest to najważniejsze porozumienie, jakie do tej pory osiągnęliśmy. Naszym celem było zatrudnienie menedżera, który potrafi awansować z drużyną do wyższej klasy rozgrywkowej, a kompetencje Neila w tej kwestii są niepodważalne. Chcemy grać w Premier League i będziemy wspierać Warnocka w dążeniu do tego celu - mówił prezes Leeds, Ken Bates.
- Czuję, że mam w sobie jeszcze jedno wyzwanie do zrealizowania i twierdzę, że Leeds to drużyna zasługująca na grę w Premier League. Chcę być człowiekem, który do tego doprowadzi i zrobi to dla fanów drużyny, zaskakujących mnie swoim oddaniem dla klubu. Po spotkaniu z Batesem nie miałem problemu z podjęciem decyzji o pracy w Leeds - komentował z kolei Warnock.
Warnock tym samym zastąpił zwolnionego na początku lutego Simona Graysona.


transfery.info
Doberman jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2012, 14:11   #28
 
Avatar Poznaniak
 
Dołączył: 24.04.2010
Skąd: Świebodzin-Miasto Jezusa
Postów: 241
Reputacja: 34
Tomasz Kuszczak wypożyczony do Watford FC!!

http://www.90minut.pl/news/181/news1...atford-FC.html
Poznaniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2012, 15:24   #29
Forum VIP
 
Avatar Doberman
 
Dołączył: 10.11.2005
Postów: 7,474
Reputacja: 533
Tak tylko będzie także rezerwowym Sccot Loach... także wątpie by sobie Tomek tam pograł. Dlatego daje mu max 2 mecze w podstawie chyba że Loach złapie kontuzje.
Doberman jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2012, 22:50   #30
Moderator
 
Avatar Baqu
 
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: Mindfields‎
Postów: 3,109
Reputacja: 713
Tomasz Kuszczak uznany zawodnikiem meczu



Wypożyczony z Manchesteru United do Watford Tomasz Kuszczak został wybrany najlepszym zawodnikiem wygranego 2:1 meczu z Derby County.

Polski bramkarz otrzymał najwyższe noty w głosowaniu przeprowadzonym przez Sky Sports. Kibice przyznali mu ocenę 9,3 w dziesięciostopniowej skali.

__________________

There are only two people who can tell you the truth about yourself - an enemy who has lost his temper and a friend who loves you dearly.


Baqu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2012, 10:27   #31
 
Dołączył: 07.04.2010
Skąd: Jarocin
Postów: 15
Reputacja: 1
Widze, że nikt nie pofatygował się jeszcze podsumować
ligi Championship mimo, że ona się już skończyła. Nie jestem
ekspertem w tej lidze ale postaram się co nieco napisac.

Liga bardzo ciekawa ponieważ do samego końca toczyły się
losy o bezpośredni awans. W ostateczności Reading i Southampton
wracają do Premierleague. Kluby w play-off mocne i chyba bez
większych niespodzianek. W barażach liczę na West-Ham choć
chciałem też aby Cardif miało szansę jednak trafili na siebie.

Słaby występ w tym sezonie Leeds, Millwall, Bristol City no i oczywiście
Portsmouth. Największa niespodzianka. Żal mi troche Coventry, którzy grali
przez długi okres w Championship. Tak wygląda moje małe podsumowanie.
Szkoda, że nikt z was nie napisął ani słowa po zakończonym sezonie.
peka89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2012, 17:43   #32
Forum VIP
 
Avatar Doberman
 
Dołączył: 10.11.2005
Postów: 7,474
Reputacja: 533
Julien Faubert, Abdoulaye Faye, Papa Bouba Diop, John Carew, Frank Nouble oraz Oliver Lee nie przedłużą wygasających z końcem czerwca kontraktów z West Hamem.

28-letni prawy obrońca lub pomocnik Julien Faubert był zawodnikiem West Hamu od 2007 roku. Grał także w Cannes, Bordeaux i Realu Madryt. Strzelił 1gola w 1 meczu reprezentacji Francji.

34-letni środkowy obrońca lub pomocnik Abdoulaye Faye na Upton Park trafił w 2011 roku ze Stoke City. Występował również m.in. w Lens, Istres, Boltonie i Newcastle. Ma na koncie 2 trafienia w 35 spotkaniach reprezentacji Senegalu.

34-letni środkowy obrońca lub pomocnik Papa Bouba Diop przeszedł do "Młotów" w 2011 roku z AÉK-u Ateny. Wcześniej był zawodnikiem Neuchâtel Xamax, Grasshoppers, Lens, Fulham oraz Portsmouth. Zdobył 11 bramek w 63 występach dla reprezentacji Senegalu.

32-letni John Carew to były napastnik Vålerengi, Rosenborga, Valèncii, Romy, Beşiktaşu, Lyonu, Aston Villi i Stoke City. Jest autorem 24 bramek w 91 meczach reprezentacji Norwegii. We wschodnim Londynie pojawił się w ubiegłym roku.

20-letni napastnik Frank Nouble do West Hamu trafił w 2009 roku z Chelsea. "Młoty" wypożyczały go do West Bromwich Albion, Swindon Town, Swansea City, Barnsley, Charlton Athletic, Gillingham i Barnsley.

20-letni pomocnik Oliver Lee to wychowanek West Hamu, który ma za sobą także grę na wypożyczeniach w Dagenham & Redbridge oraz Gillingham.

eurofutbol.pl
Doberman jest online   Odpowiedź z Cytatem
Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Wyspy Brytyjskie > nPower Championship > Dyskusje nt. nPower Championship + Transfery (oficjalne)

Odpowiedz


Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni Post
Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej + Transfery (oficjalne) Beau Premier League i Puchary 1031 Wczoraj 16:42
Luty w nPower Championship Konrad140 nPower Championship 31 29-02-2012 02:46
Styczeń w Npower Championship Doberman nPower Championship 21 31-01-2012 18:53
Listopad w nPower Championship Konrad140 nPower Championship 14 29-11-2011 19:55
Październik w nPower Championship Krzysztofix nPower Championship 28 01-11-2011 08:57



Najpopularniejsze Internetowe Firmy Bukmacherskie:



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5, Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.