Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Firmy Bukmacherskie, Systemy, Informacje i Opinie > Bukmacherzy Internetowi > Sportingbet

Odpowiedz
 
Udostępnij Narzędzia wątku
stare 10-10-2009, 15:01   #1
 
Dołączył: 02.10.2009
Postów: 4
Skan dowodu - reguła czy przypadek?

Witam. Od niedawna jestem uzytkownikiem Sportingbet. Jakos ze nie zawsze przepadalem za wysylaniem skanow dokumentow lub dokumentow w swiat mam do Was pare pytan.
Czy Sportingbet prosi przy pierwszej wyplacie kazdego o przeslanie skanu dowodu osobistego?
Czy wogole Sportingbet prosil kogos z Was o wyslanie skanu dowodu?
Czy moge zamazac zdjecie i numer seryjny(lub jego część)?
Czy oni ten skan sprawdzaja z jakas baza danych, tzn czy jesli cos podrobie(np. nazwisko w photoshopie) to czy jesli nie beda wystarczajaco sprytni i nie zauwaza tego, to czy sprawdzaja to z jakas baza danych po numerze seryjnym czy po czyms?(nie zebym chcial tak robic ale z ciekawosci to ostatnie pytanie)
Pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi
maxolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2009, 18:46   #2
 
Avatar Kondor
 
Dołączył: 01.02.2009
Skąd: Koszalin
Postów: 510
Reputacja: 17
Z bazą NASA chyba, ale do końca nie wiem. No jak konto jest na Józka Kowalskiego, a Ty zmienisz na Zenka Jabłecznika, a zdjęcie zamienisz na ufo to: zdjęcie sprawdzą w bazie NASA , a nazwiisko to już akurat w swojej bazie. no ich spryt nie zna granic.
Kondor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2009, 20:30   #3
 
Avatar vernix
 
Dołączył: 25.03.2007
Skąd: Radom
Postów: 702
Reputacja: 43
1,2. Ode mnie nie wymagał, jednak depozyt składałem poprzez przelew.
3. Możesz zamazać zdjęcie lub same oczy. Co do numeru seryjnego, to po co go zamazywać? Możesz zamazać ostatnie cyfry lub cały numeru PESEL.
4. Póki co to tylko ze swoją bazą, ale niebawem może się to zmienić i tak jak kolega wyżej powiedział, mogą sprawdzać nawet z bazą danych NASA
vernix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2009, 14:21   #4
 
Dołączył: 07.08.2009
Postów: 269
Reputacja: 20
Co to za baza NASA ?? Generalnie wysylke skanow dokumentow u bukow uwazam za jedna wielka grande - skoro zalezy im tak na praworzadnosci to niech weryfikacja tozsamosci odbywa sie w momencie otweirania konta gracza, a nie tylko i wyłacznie tak jak jest teraz w chwili zlecenia WYPŁATY !!! Jezeli byliby uczciwu ,a skany mialy sluzyc weryfikacji graczy a nie szukaniu hakow zeby nie wyplacic srodkow !!!
marasking jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2009, 16:05   #5
 
Dołączył: 21.05.2006
Postów: 39
A co to za różnica czy wyślesz skan przy rejestracji, wpłacie pieniędzy czy wypłacie ?!

Szukanie haków? pewnie chodzi Ci o to, że nie masz 18-stu lat i nie chcą wypłacić Ci pieniędzy............
inko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2009, 18:12   #6
 
Dołączył: 07.08.2009
Postów: 269
Reputacja: 20
Cytat:
Napisał inko ->

A co to za różnica czy wyślesz skan przy rejestracji, wpłacie pieniędzy czy wypłacie ?!

Szukanie haków? pewnie chodzi Ci o to, że nie masz 18-stu lat i nie chcą wypłacić Ci pieniędzy............

18 lat to skończyłem kilkanaście lat temu A buki rządają skanów najcześciej przy wyplacie , wiec mozesz do nich wpłacac 15x i jakos im to nie przeszkadza, dopiero jak cos chcesz wyplacic to nagle im sie przypomina o weryfikacji !! Niech beda konsekwentne od poczatku - wysylasz skan >18lat, dopiero mozesz zrobic depozyt i nie bac sie o wypłate
marasking jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2009, 11:01   #7
 
Dołączył: 26.10.2009
Skąd: rybnik
Postów: 182
obecnie proszenie o dowod jest reguła, i nie tylko w SB
rozniebywa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2009, 19:21   #8
 
Dołączył: 13.12.2009
Postów: 12
Cytat:
Napisał maxolo ->

Czy Sportingbet prosi przy pierwszej wyplacie kazdego o przeslanie skanu dowodu osobistego?
Czy wogole Sportingbet prosil kogos z Was o wyslanie skanu dowodu?
Czy moge zamazac zdjecie i numer seryjny(lub jego część)?
Czy oni ten skan sprawdzaja z jakas baza danych, tzn czy jesli cos podrobie(np. nazwisko w photoshopie) to czy jesli nie beda wystarczajaco sprytni i nie zauwaza tego, to czy sprawdzaja to z jakas baza danych po numerze seryjnym czy po czyms?(nie zebym chcial tak robic ale z ciekawosci to ostatnie pytanie)
Tak, w ogóle SB prosi o wysłanie skanu, ale nie zawsze w chwili zlecenia pierwszej wypłaty. Jeżeli wypłata jest po jakiś czas po pierwszej wpłacie (miesiąc lub więcej), to może wypłacić i bez skanu dowodu. Nie wiem dokładnie, czy można coś zamazać, ale jest to dobry pomysł. Skany nie sprawdzają. Wiedziano o istnieniu ludzi którzy korzystali z ich bonusów i zakładali kilkadziesiąt kont. Przynajmniej wcześniej, kilka lat temu.
Aleksei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Forum Bukmacherskie > Firmy Bukmacherskie, Systemy, Informacje i Opinie > Bukmacherzy Internetowi > Sportingbet > Skan dowodu - reguła czy przypadek?

Odpowiedz


Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni Post
SKAN DOWODU koper Konta Elektroniczne 8 30-11-2011 14:15
skan dowodu goku000 Bet-at-home 4 08-06-2010 07:29
Dostałem list od moneybookers czy musze skan dowodu Misiek1212 Moneybookers - Skrill 11 10-08-2009 14:15
skan dowodu czy karty VISA też? zola25 Bwin 5 27-06-2008 16:20


Najpopularniejsze Internetowe Firmy Bukmacherskie:



Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5, Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.