>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami PGiNG Superliga oraz Puchar Polski Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2023/2024

donald-young 20K

donald-young

Użytkownik
Piotrkowianin - Zagłębie Lubin

Piszę czysto informacyjnie, bo jestem dosyć blisko klubu z Piotrkowa. Teoretycznie mecz o uniknięcie baraży o utrzymanie się w lidze i naturalnym kierunkiem wydaje się under , bo takie mecze często oparte są na bardzo twardej defensywie i ciężko o gole. Natomiast wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że obie drużyny zostaną w lidze niezależnie. Unia Tarnów na dzień dzisiejszy nie jest w stanie zagwarantować budżetu pozwalającego na granie w SuperLidze z prostego powodu. Grupa Azoty wycofała się ze wszelakiego sponsoringu sportowego ze względu na wyniki finansowe. A drugą kwestią jest to, że w barażach czeka Zamość, którzy też wsparcie jakieś dostają od tego samego sponsora. Nie wiem jak wygląda sytuacja z Azotami Puławami, ale tam też wielkiej hulanki nie będzie. Reasumując, mecz niby o wszystko, w praktyce nie do końca. Chciałem tylko przekazac moją wiedzę dla stawiających.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - Kielce
Kielce @ 2.44
Kielce i under 57.5 bramek @ 4.30
etoto

blisko, ale i tak dobra sytuacja przed rewanżem

Za wysokie kursy moim zdaniem na Kielce, zdaję sobie sprawę, że w tym sezonie już dwukrotnie to Wisła Płock była mocniejsza od swoich rywali, oraz, że kieleckiej drużynie ciężko gra się w Płocku, ale to dalej personalnie mocniejsza ekipa, która potrafi zebrać siły na takiej rangi spotkanie. Cały sezon Kielc był bardzo ciężki głównie przez kontuzje, które doskwierają i w tym momencie, boleśnie odczuli odpadnięcie z Ligi Mistrzów, co przełożyło się na przegrany Puchar Polski, ale od tamtego czasu już trochę minęło, mieliśmy też przerwę reprezentacyjną i myślę, że zobaczymy dzisiaj Kielce w swoim najlepszym wydaniu. Mimo, że już dwa razy przegrali z Wisłą w tym sezonie, to jednak w Płocku to oni okazali się być lepszą drużyną. Dzisiaj ponownie zapowiada się nam wyrównane spotkanie i po takich kursach aż żal nie spróbować pograć w stronę Kielc.
 
Ostatnia edycja:
R 703,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna, Polska I liga
Godzina : 15:00
Spotkanie: Wisła - Kielce
Typ: Kielce poniżej 30,5 gola
Kurs: 1.45
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza
Final w ręczną w Polsce to tradycyjnie rywalizacja Kielc i Płocka. W tym roku nie jest inaczej, choć z perspektywy finału pucharu Polski ciężko wskazać jedoznacznego faworyta. Wygrana Płocczan w finale aż 9 golami daje nadzieję na wyeownsny pojedynek w finale ligi. A jak wyrównany to obrona powinna stanowić podstawę i dlatego idę w under goli Kielc w pierwszym meczu. Linia 30,5 jak dla mnie powinna być bezpieczna patrząc na H2H. Zdobycze graczy industrii w poprzednich meczach z Wisła to : 20, 34, 28, 25, 26, 27, 27. Poza jednym wyjątkiem wszystko undery. Liczę że dziś będzie tak samo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +940
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Kielce to ma jakie kontuzje, jezlei chodzi o waznych graczy ?

Nie mam takiego rozeznania w pilce recznej, ale faktycznie kurs jest duzy ...
 
Do góry Bottom