>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice
Typ: Gliwice
Unibet 1,97 / stawka 8/10 71:96 lekko, łatwo i przyjemnie, cały mecz pod pełną kontrolą
Betfan Gliwice róznica zwycięstwa Gtk Gliwice 11+ kurs 4,27 stawka 1/10 o, chyba mój najwyższy kurs trafiony na forum :D
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 17:30, transmisja emocje.tv

Ostatnie dwa typy jak w masło, zobaczymy jak będzie dzisiaj.
Zielona Góra kończy dzisiaj udany dla siebie sezon - pomimo coraz większych problemów finansowaych udało im się utrzymać w lidze.
Ostrów musi dzisiejszy mecz wygrać - zwycięstwo przy sprzyjających innych rezultatach może im nawet zapewnić 3 miejsce na koniec rundy zasadnicznej.
Zielona Góra zagra dzisiaj bez: Aj. English (średnio 13,6 punktów, 4,7 asysty), Jeriah Horne (średnio 10 punktów, 4,6 zbiórki 1,,6 asysty) oraz Gligorije Rakocvevicia (9,2 punktu oraz 6 zbiórek).
Do grania zostają Musić, Hall, Kołodziej, Kikowski, Wójcik, Lewandowski i Woroniecki + młody Góreńczyk.
No delikatnie mówiąc - szału nie ma.
W ostatnim meczu ten zestaw + Horne przegrał ze Spójnią, która cały czas walczy o playoffy różnicą 22 punktów.
Myślę, że Ostrów spokojnie wypunktuje dzisiaj gości z Zielonej i udanie zakończy 2 rundę rozgrywek.

Mój typ:
Ostrów -13,5 kurs 2,00 Superbet / stawka 8/10 126:60 lekko, łatwo i przyjemnie
u innych buków linia wyższa o 2 punkty
alternatywnie pinnacle -13,5 po 1,925

Powodzenia i miłego oglądania ostatniej kolejki:D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3907
K 37

kcz18

Użytkownik
King powyżej 82,5@1,72 STS

Skoro tydzień temu Śląsk mógł pokonać Trefla i rzucić 82 pkt to dlaczego dzisiaj Szczecin miał by nie powalczyć o wygraną i ze swoją ofensywa nie rzucic więcej? Trefl ma pewne drugie miejsce natomiast mistrzowie Polski mogą spaść nawet na 5 miejsce jeśli Ostrów wygra z Zastałem co jest raczej pewne a Legia wygra z Lublinem. Ze strony Trefla chyba nie będzie jakiegos dużego nakładu sił na defensywę.
Ja też nie rozumiem tych kursów.
Trefl gra mecz kompletnie o pietruszkę, a King o przewagę parkietu w 1r Playoffs, co przy ich zwycięstwie będzie pewne (niezależnie od innych spotkań).
Mało tego kursy na King cały czas rosną.
Może czegoś nie wiemy, ale uważam, że nawet przy podobnym podejściu na 100% do tego meczu, kursy i tak powinny oscylować na równi. Zobaczymy.
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Ja też nie rozumiem tych kursów.
Trefl gra mecz kompletnie o pietruszkę, a King o przewagę parkietu w 1r Playoffs, co przy ich zwycięstwie będzie pewne (niezależnie od innych spotkań).
Mało tego kursy na King cały czas rosną.
Może czegoś nie wiemy, ale uważam, że nawet przy podobnym podejściu na 100% do tego meczu, kursy i tak powinny oscylować na równi. Zobaczymy.
Nie prawda. King wygrywając nic sobie nie zapewnia jak wygra też Legia i Stal - wtedy to Ostrów wskakuje na 3miejsce... a odpowiadając na wcześniejsze pytanie, nie Trefl nie ma szans na 1, tam już jest wyjaśnione i faktycznie dla nich to mecz o nic w kontekście tabeli.
 
K 37

kcz18

Użytkownik
Nie prawda. King wygrywając nic sobie nie zapewnia jak wygra też Legia i Stal - wtedy to Ostrów wskakuje na 3miejsce... a odpowiadając na wcześniejsze pytanie, nie Trefl nie ma szans na 1, tam już jest wyjaśnione i faktycznie dla nich to mecz o nic w kontekście tabeli.
A King ma 4 miejsce, czyli przewagę parkietu, a ja właśnie o tym napisałem, więc co tu nie jest prawdą?
 
movieplk 350,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
27/04/2024 17:30 CET
Slask Wroclaw (over 92.5) - Sokol Lancut
2.20 (Fuksiarz-Stanowski)/2.08 (Fortuna)
5/10

W meczu prawie na pewno nie zagra Michał Kroczak, a możliwy jest też brak Adama Kempa i Mijovica, co oznaczałoby, że w zasadzie Sokół zagra bez PF/C. Wtedy Śląsk powinien ich zdemolować w pomalowanym oraz na zbiórkach. Jeśli zagrają to wciąż widzę duże szansę na zrobienie tej linii, bo zawodnicy Sokoła grają dziś dla statów na nowy sezon i będą bez obrony przy krótkiej rotacji nie mogą wpaść w problemy z faulami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4217
A 353,7K

adams235

Znawca - Żużel
Najważniejsza faza ligi a tu taka cisza,widzę Fortuna wystawiła nieśmiało liczby punktów zawodników
To.Gielo over 11.5 kurs 1.84 Fortuna
Mam wrażenie że linia o oczko lub dwa za niska,to już jest ten czas że trzeba pokazać formę i się zareklamować ,Gielo ma ambicje gry za granicą,papiery na to ma, Polska tylko przystankiem więc takie mecze myślę że są idealne dla niego,jeśli nie będzie problemu z faulami to swoje minuty powinien zagrać,mecz będzie zapewne brudny ,dużo wolnych ,umiejętności jak na PLK ma nieprzeciętne i myślę że linie przebije...
Załatwione już po 1 połowie😉😃
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2302
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
luźne typy pod mecz w tv

petrasek under 16.5 - w 1 meczu 17. wysoka skutecznosc za 3 pkt w 1 meczu nie do konca wierze ze jest do utrzymania
Kyzlink under 17,5 - w 1 meczt u wysoka , sanders tylko 12 pkt i mam nadzieje ze troche rzutow mu zabierze
Brown under 11, 5 w 1 meczu 5 pkt , mysle ze Machowski wiecej bedzie grał Steinem ktory ma wiekszy repertuar zagran niz kolega z UsA , biorac pod uwage ze Anwil ma kim bronic, licze na niski wynik okolice 155 pkt wtedy typy maja szanse powodzenia. na graczy z Anwilu 1,55 , brown 1,85 superbet. zielonosci
 
Otrzymane punkty reputacji: +139
niewiemnajaki 158,1K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dobry kurs to jest na Trefla, nie rozumiem czemu są w tym meczu delikatnym underdogiem. Są po prostu lepszym zespołem, dużo bardziej fizycznym, w tym sezonie z MKSem mają bilans 4-0. Drugi mecz był bardzo bliski, ale tam bardziej Trefl zagrał padakę niż MKS dobry mecz, dużo nietrafionych prostych rzutów spod kosza (45% za 2) i wydaje mi się, że to ten drugi mecz był tym, który MKS mógł wygrać w tej serii. MKS nie jest w stanie rozpędzić się w ataku w tej serii, w obu meczach zatrzymywani na ~80 punktach, Trefl w obronie robi dobrą robotę. Dodatkowo możliwe, że wróci Varadi, w dwóch meczach był GTD, nie ma poważnego urazu, a z Węgrem rotacja na PG będzie dużo mocniejsza i Schenk nie będzie musiał grać po 30+ min. Hala w Dąbrowie nie jest jakąś twierdzą, Trefl gra lepiej na wyjazdach, mecz pewnie będzie bliski, ale koniec końców Trefl powinien to wziąć i skończyć serię.

Trefl Sopot @ 2,06 betclic

bez analizy:
King Szczecin @ 2.75 betclic
Spójnia - Anwil under 158.5 @ 1.88 betclic
Spójnia - Anwil under 148.5 @ 3.20 betfan
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Dobry kurs to jest na Trefla, nie rozumiem czemu są w tym meczu delikatnym underdogiem. Są po prostu lepszym zespołem, dużo bardziej fizycznym, w tym sezonie z MKSem mają bilans 4-0. Drugi mecz był bardzo bliski, ale tam bardziej Trefl zagrał padakę niż MKS dobry mecz, dużo nietrafionych prostych rzutów spod kosza (45% za 2) i wydaje mi się, że to ten drugi mecz był tym, który MKS mógł wygrać w tej serii. MKS nie jest w stanie rozpędzić się w ataku w tej serii, w obu meczach zatrzymywani na ~80 punktach, Trefl w obronie robi dobrą robotę. Dodatkowo możliwe, że wróci Varadi, w dwóch meczach był GTD, nie ma poważnego urazu, a z Węgrem rotacja na PG będzie dużo mocniejsza i Schenk nie będzie musiał grać po 30+ min. Hala w Dąbrowie nie jest jakąś twierdzą, Trefl gra lepiej na wyjazdach, mecz pewnie będzie bliski, ale koniec końców Trefl powinien to wziąć i skończyć serię.

Trefl Sopot @ 2,06 betclic

bez analizy:
King Szczecin @ 2.75 betclic
Spójnia - Anwil under 158.5 @ 1.88 betclic
Spójnia - Anwil under 148.5 @ 3.20 betfan
Jasne,zgadzam się ale największy pewniak tak zwany to Slask czy masz inne zdanie?
 
Do góry Bottom