>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [102]

Baqu 803,4K

Baqu

Forum VIP
24'
Talleres v Barcelona (ECU)
Over 1.5 HT
2.14
Betfair

Post automatycznie złączony:

34'
Rayo Zuliano v Athletico-PR
Under 2.5 HT
1.91
Betfair
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +612
Lukasz1988!! 553,2K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Copa Sudamericana
Trinidense vs Boca Juniors 1:1 84' (gospodarze z czerwoną kartką)

Over 2,5 @2,10
90+2 I pieknie ciągle mlody Cavani z rzutu wolnego na 1:2 💪
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1291
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
seria 6xL

Kuzuhara B.
3 set & win
2.67
Matchbook
Mam nieodparte wrażenie, że grasz ten system trochę na siłę, ale nie będę Cię zniechęcał, bo mnie od hejterów wyzwiesz :) Niemniej Kuzuhara niedawno dostał od Kirkina w takim samym schemacie czyli wygrał pierwszego seta, a pozostałe dwa zaliczył w palnik, więc nie ryzykowałbym u facetów typu na gościa. Gdyby to były kobiety to co innego.

Standardowo, żeby nie było, że spamuję, to dorzucę coś od siebie - myślę, że na podobnym prawdopodobieństwie wejścia jak u Kolegi zajawionego tenisem:
EB / Streymur – HB Torshavn (2 drużyna over 1,5 gola) 2,40
 
Ostatnia edycja:
Baqu 803,4K

Baqu

Forum VIP
Mam nieodparte wrażenie, że grasz ten system trochę na siłę, ale nie będę Cię zniechęcał, bo mnie od hejterów wyzwiesz :) Niemniej Kuzuhara niedawno dostał od Kirkina w takim samym schemacie czyli wygrał pierwszego seta, a pozostałe dwa zaliczył w palnik, więc nie ryzykowałbym u facetów typu na gościa. Gdyby to były kobiety to co innego.

Standardowo, żeby nie było, że spamuję, to dorzucę coś od siebie - myślę, że na podobnym prawdopodobieństwie wejścia jak u Kolegi zajawionego tenisem:
EB / Streymur – HB Torshavn (2 drużyna over 1,5 gola) 2,40
hejter ! ;-) dziekuje za komentarz ! pierwszy raz mam serie 6xL max wygranych było 4 albo 5 musiałbym sprawdzić.

Dla mnie ten system sprawdza sie idealnie gdyz kurs prawie zawsze jest powyzej 2, zauwazylem ze powyzej 3 trafnosc spada o 50% wiec musze przestac to grac, aczkolwiek czasem nie potrafię.

System nie bierze kompletnie pod uwagę kto z kim grał i kiedy, także serio nie miałem pojęcia ze ostatnio ze soba walczyli - zresztą z tego co obserwuje w tenisie to nie ma większego znaczenia a tym bardziej u kobiet. Ogolnie jestem na plus co cieszy, cieszy rowniez fakt ze nie musze tracic czas na analize spotkan, problem polega na tym ze np dzisiaj w jednym momencie byly 2 spotkania do gry a ja zagralem to przegrane plus rowniez dzisiaj przeoczyłem dwa spotkania ( nie siedze nad tym caly czas i robie inne rzeczy ) ktore oczywiscie weszly, wiec nie to ze sie tutaj zale ale jak juz pytasz to odpowiadam :) Tego nie mam jak ugryźć.

I gram go nadal gdyż jednak się w miarę sprawdza, pamietam ze byl tylko jeden dzien w ktorym nie trafilem nic, bylo 4xL bodajze.
 
Do góry Bottom