>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wyróżnione posty

  • Zamknięty
5. Grand Prix Monako [20 - 23 maja 2021]
Leclerc jeżeli w ogóle ruszy to z końca alei serwisowej. Dzięki Twojej informacji zagrałem: https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMTQzNDQ4OTgwMDoO8BuCWE-h4fZ9e9w%3D Później już oferta wycofana. Zwrot Ja na wyścig spróbuje zagrać taśmę ze sklasyfikowanych kierowców. Spore kursy na te zdarzenia poprzez incydenty podczas treningów oraz kwalifikacji. Jak spojrzymy na rok 2019 wypadł Leclerc prawdopodobnie na 16 okrążeniu, w 2018 również jedna osoba nie sklasyfikowana jednak bardzo...
Odp
29
Wyświetlenia
3131
Wyróżniony post
  • Zamknięty
5. Grand Prix Monako [20 - 23 maja 2021]
Sebastian Vettel @ 1.80 Unibet Sebastian Vettel - Daniel Ricciardo Na początku powiem tak, nie jestem tutaj fachowcem od F1, ale w tym zakładzie będę kierował się słabszą dyspozycja Riccardo podczas jazd próbnych i kwalifikacjami do GP Monaco, ale jak również celując na przełamanie się Vettela na ustrzelenie jego pierwszych punktów w tegorocznych Mistrzostwach F1, bo jak na mistrza nie przystało być ciągle poza dziesiątka ,choć nie wiem, jaki jest kurs na TOP 10, bo może i to jest dobra...
Odp
29
Wyświetlenia
3131
Wyróżniony post
  • Zamknięty
5. Grand Prix Monako [20 - 23 maja 2021]
Z nieoficjalnych źródeł ponoć ma jednak zostać wymieniona skrzynia biegów w bolidzie Leclerca co oznacza przesunięcie o pięć pozycji w dół. Chyba że się coś zmieni. Ja próbuje typu Lider po pierwszym okrążeniu : Verstappen kurs 4,5 STS✅ 1621766296 Próbuję też typu Leclerc - Sainz 2 Kurs 3,95 Fortuna Jak będzie się sprawował bolid Leclerca w wyścigu wyjdzie w praniu, może będzie dobrze a może coś będzie szwankować. Drugie Ferrari też szybkie i ryzykuje zakład że Sainz ukończy wyścig przed...
Odp
29
Wyświetlenia
3131
Wyróżniony post
  • Zamknięty
5. Grand Prix Monako [20 - 23 maja 2021]
GP Monako - kwalifikacje, sobota 15:00 Vettel - Stroll @ 1.57 Bottas - Perez @ 1.57 Kurs: 2.46 Bukmacher: Betx Analiza: Seb bardzo dobrze czuje sie na torach ulicznych i to widac na przekroju calej jego kariery. W Monako czy Singapurze zawsze w ciemno mozna oczekiwac od niego bardzo dobrych wynikow. Mimo, ze jeszcze nie wjezdzil sie w nowy bolid to juz widac po treningach, ze robi dobra robote i uzyskiwal w czwartek calkiem niezle czasy. Na przeciwleglym biegunie jest Stroll, ktory zawsze...
Odp
29
Wyświetlenia
3131
Wyróżniony post
Do góry Bottom