Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie > Koszykówka

Odpowiedz

Udostępnij Narzędzia wątku
stare 23-04-2017, 09:08   #101

Cytat:
Napisał pawkuc ->

Przepraszam, że tutaj ale w dziale na żywo jeszcze nie mogę pisać. Tomek80 mam nadzieje, że przeczytasz ten post. A ja odnośnie Twoich typów na Filipiny. Dzięki Tobie w zasadzie zacząłem oglądać ta koszykówkę i na prawdę fajnie się to ogląda, a do tego można zarobić. Ale do sedna. Mahindra jak najbardziej zgodzę się z Tobą, powinni Global ograć, spróbowałbym nawet z jakimś małym handicapem. A co do tnt i ginebry to ciężko. Ale ja z kolei uważam, że tnt to weźmie. Pokazali moc w 4 kwarcie z nlex, aczkolwiek jakiś czas temu ale jednak. Ginebra po poprzednich finałach coś trochę jeszcze nie wystartowali. Przepraszam moderatorów, że tak wjechałem jak dzik w temat. I dzięki Tomek za typy i odkryłeś ta ligę. Dzięki. I wracaj tu na forum. To samo atp. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam, że w ten sposób.
Na Unibecie na Mahindre kurs 19, czym jest spowodowany taki wzrost?
Robson2702 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-04-2017, 10:59   #102

Reputacja: 7
ehhh no i niestety. Brakło, zabrakło.

co tnt zrobilo w 3 i 4 kwarcie, to komedio-dramat.

Ostatnio edytowane przez pawkuc ; 23-04-2017 o 14:05
pawkuc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-07-2017, 11:45   #103

Reputacja: 2403
Australia SEABL
Gambier(-3.5) 1.85 1xbet

Gambier jest poza zasięgiem dla reszty ligi.I mimo, że Nunawading jak co roku jest w czołówce tak skład jakim dysponują w tym sezonie nie jest w stanie nawiązać walki z Pioners.Magden, Hil, Jamieson czy Daniel Alexander to czołówka ligi, postacie znane każdemu z australijskiej NBL.Gambier jeszcze nie nawalił u siebie w tym roku, wszystkie mecze wygrał i to ze średnią ponad 15pkt przewagi.Już w poprzednim meczu pokazali siłę demolując świetnie w tym roku dysponowany Ballarat.Nunawading łatwo broni nie złoży, jednak z upływem czasu Gambier odskoczy i powinno skończyć się tak jak w każdym meczu u siebie w tym sezonie.Buki nadal ich nie doceniają, te 1.50 wystawione w poprzednim meczu to był któryś już z rzędu prezent.

Tasmania 2.15 Expekt
Albury cztery wtopy z rzędu, wszystko na wyjazdach.Nawiązali walke jedynie z Tasmania ulegając 89-86.Trzymali się dosyć ale przypomne, że Tasmania w tamtym meczu grała bez swojego czołowego strzelca Ahmada Starksa.Jutro Ahmad już zagra, za to Albury nie dość, że grają fatalnie to jeszcze jutro mogą wystąpić bez TJ Robinsona która jest kontuzjowany.Bez niego nie widze absolutnie przełamania gospodarzy.Tasmania mocna, zaczeła sezon fatalnie ale z meczu na mecz wszystko zaczęło się zazębiać i teraz wyglądają już naprawde dobrze i są rewelacją tego sezonu.
Tasmania w pełnym składzie powinna wygrać ten mecz, nie wiem co Robinsonem, na ile ta kontuzja jest poważna ale Tasmania ma wszystko żeby ograć jutro Albury które wyraźnie złapało zadyszke.Zresztą te ich road tripy ostatnio mocno dały po kościach.

2.51 w 1xbet

Ostatnio edytowane przez jaimeq ; 07-07-2017 o 13:36
jaimeq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2017, 17:49   #104

Portoryko
Mayaguez 1.84 1xbet

Mayaguez są już 1-2 i teraz bardzo ważny, chyba kluczowy mecz dla nich.Nie mogą jutro pozwolić by Aguada urwała wygraną na ich parkiecie.Skazywany na pożarcie w tej serii Mayaguez walczy dzielnie jak na razie.Może nie jest to zespół tej klasy co Aguada ale poskładali się do kupy chłopaki i na koniec regulara zaczeli grać.Mają w składzie przecieź doświadczonego Clemente, jest Young, Mitchell czy Duran Cliff.Już w nie jednym meczu pokazali, że są w stanie walczyć z lepszymi kadrowo ekipami.Co ciekawe w tej serii dwa razy wygrała Aguada mając dzień konia.Przecież pierwszy mecz skończył się niewielką porażką, Aguada rzuciła 11 trójek.W drugim meczu Mayaguez zagrał bardzo zespołowo, zmiażdzyli na tablicach zbierając 50piłek przy 33 rywali, Aguada trafia tylko 6 trójek.I dosyć łatwa wygrana Mayaguez, kontrola praktycznie przez cały mecz.Dzisiaj w nocy ponownie wyrównany mecz do przerwy, no powiedzmy do połowy 3Q i nagle Aguada właczą strzelby i zaczyna się miazga rzutami z dystansu.Szesnaście trójek przy skuteczności 52%.Odpalili prawie wszyscy, nawet Rafa Hetsheimer który jest największą gwiazdą zespołu ale do tej pory zawodził.Świetnie zagrał Patterson i Gaston.To jest dobry zespół, mają naprawde kim odpalić na dystansie.Zostali praktycznie posklejani w połowie sezonu bo roszady były tam częste.Jednak czy stać ich na kolejny dzień konia i to jeszcze dzień po dniu??? Czy Mayaguez powtórzy tak słabą kwarte w której Aguada zdobyła chyba 16pkt z rzędu waląc same trójki? Nie sądze, Mayaguez wraca do siebie i jak pozbierają się po dzisiejszym meczu do kupy tą są w stanie kolejny raz się postawić.
Mayaguez +6

Pograli chłopaki Polowa 2q i już trener poza parkietem.Aguada ponownie sobie wali te trójki z każdej pozycji.

Ostatnio edytowane przez jaimeq ; 08-07-2017 o 02:13
stare 08-07-2017, 21:10   #105

SEABL Women
Kilsyth 1.94 1xbet

Dzisiaj zarówno w żeńskiej jak i męskiej SEABL wysypało niespodziankami.Dziewczyny z Kilsyth dzisiaj były wśród niespodziewanie pokonanych.Przegrały mecz ze świetnie dysponowanymi dzisiaj Lanceton co było grubą niespodzianką.Jutro mecz z Geelong które radzą sobie świetnie i to jest niewiarygodne bo od kilku spotkań grają bez swoich dwóch podstawowych zawodniczek Alex Bunton i Sary Blicavs.Grają mocno przyciętym składem, rotacja jest ograniczona a mimo to wygrały 9 z 10 ostatnich spotkań.Ciężar wzięły na siebie Eve Braslis i Chantel Horvat.
Jednak seria się musi skończyć i skończyła ostatnio przegraną z Hobart.Jutro będzie cholernie ciężko przeciwko bardzo dobrej ekipie jaką napewno są Cobras.Kilsyth będzie b2b ale w tej lidze jednak to nie gra aż tak dużej roli, mają cały tydzień odpoczynku więc nie zracałbym na to uwagi.Dzisiaj coach już wcześniej pościągał pierwszą piątkle i dał odpocząć mając w głowie jutrzejszy mecz.Miesiąc temu Kilsyth rozbił Geelong 79-64 i nawet z Blicavs w składzie nie było Geelong łatwo.Blicavs zanotowała wtedy double double.Jutro ja zwyczajnie nie widze Geelong przeciwko tak wymagającemu rywalowi jak Cobras bez Blicavs i Bunton w składzie.Wąska ławka powinna dać o sobie znać a Horvat z Braslil nie mogą non stop grać na takim poziomie jak ostatnio.
Kilsyth +6
stare 13-07-2017, 11:03   #106

Reputacja: 88
SEABL Men
Ballarat(-2.5) 1.92 1xbet

Ballarat po dosyć konkretnym wpierdolu jaki wyłapał od Dandenong szybko wrócił na właściwe tory deklasując w ostatnim meczu 107-84 Geelong.Jutro mecz z będącymi w katastrofalnej dyspozycji Albury.Gospodarze mają problemy z kontuzjami, wypadł świetny Mitch Newton a na jego miejsce sprowadzono Obiego Kyei ale sporo minie zanim się wdroży do ekipy.Wodonga to najgorsza defensywa ligi i jeśli mają się przełamać to napewno nie ze świetnie dysponowanymi Ballarat.To jest ważny mecz dla gości którzy już w niedziele jadą do siebie by zmierzyć się z Dandenong.Wąski i osłabiony skład Albury nie jest w stanie nawiązać walki ze bardzo dobrym w tym sezonie zespołem Ballarat.Powinien być szybki odjazd i mecz pod kontrolą.Ballarat +12

Analiza nie jest moją własnością tylko kolegi jaimeq.Nie mi dziękować jak się na coś przyda.

Cały mecz w granicach +10 i jedną kwartą mecz uwalony.Dno i metr mułu
77-80 ->> 96-87
34-16 ostatnia kwarta
Stawiając swoje pieniądze na moje typy grasz na własną odpowiedzialność, jednak jeśli moje typy dadzą Ci zarobić, zostaw "dzięki" - to motywuje do pisania kolejnych analiz, byś Ty lub ktoś inny mógł znowu zarobić !

Ostatnio edytowane przez wodzu1902 ; 14-07-2017 o 13:04
wodzu1902 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-2017, 15:10   #107

Reputacja: 88
SEABL Men

Po dzisiejszym blamażu jutro powinno być lepiej.
Na pierwszy rzut Frankston(+5.5) 1.87 1xbet

Blues dzisiaj po świetnym meczu ograli mocniejsze Bendigo.Troche na własne życzenie musieli męczyć się jeszcze w dogrywce.To może być kluczowe w jutrzejszym meczu z Kilsyth.Jednak ja jestem optymistą ponieważ po tym jak Cobras stracili Kirksey'a, w zeszłym tygodniu przeciwko Tasmani ścięgno zerwał ich najlepszy strzelec Daniel Dillon.To jest ogromna strata i wielka szansa dla Frankston którzy wyraźnie w postseason się obudzili.

Dandenong(-2.5) 1.83 1xbet
Dandenong w znakomitej dyspozycji, 5/5 wygranych meczy ostatnio w tym w świetnym stylu Gambier 91-77.Rewanż za mecz z końca kwietnia i jest spora szansa na szóstą wygraną bo Nunawading złapał wyraźną zadyszkę.

Gambier(-9.5) 1.87 1xbet
Pisałem już o nich kilka razy. najmocniejszy zespół w lidze, główny faworyt do mistrza w tym sezonie.Dziwi mnie tak niskie handi, pewnie oddsmakerzy sugerują się ostatnimi poczynaniami Canberry ale mi to zwisa, tu jest różnica ogromna w poziomie.Gambier swoją fizycznościa sprawi, że gospodarzom odechce się grać już do przerwy.

Tasmania(-3.5) 1.83 1xbet
Trzy zdania.Świetny sezon Tasmani, genialna dyspozycja w ostatnich meczach która bierze się z tego, że jest to bardzo dobrze poukładana ekipa gdzie każdy daje z siebie wszystko.Wynik rozkłada się na cały zespół praktycznie.Chyba najważniejszy fakt to 98-41 z początku sezonu.57punktowy wpierdol w okresie kiedy zespół się dopiero docierał.REWANŻ i chęć blowoutu za tamten mecz.
Stawiając swoje pieniądze na moje typy grasz na własną odpowiedzialność, jednak jeśli moje typy dadzą Ci zarobić, zostaw "dzięki" - to motywuje do pisania kolejnych analiz, byś Ty lub ktoś inny mógł znowu zarobić !

Ostatnio edytowane przez wodzu1902 ; 15-07-2017 o 13:37
wodzu1902 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2017, 14:45   #108

SEABL Men
Albury(-1.5) 1.83 1xbet

Albury musi ten mecz wygrać jeśli myślą o playoff.Kilsyth to samo, porażka skomplikuje sytuacje jednych i drugich.Woodonga ma serie wtop w ostatnich meczach ale warto zobaczyć jak ciężki mieli kalendarz.Jutro czas na ogarnięcie się i rewanż za poprzedni przegrany mecz.Świetny sezon grają JT Terrel i Deba George i to od nich wszystko będzie zależało w jutrzejszym meczu.Kilsyth bez Dillona o czym pisałem post wyżej, w ostatniej kolejce jeszcze jakoś sobie bez niego radzili ale w końcu jego brak bedzie widoczny.Stawiam na ofensywę Albury w tym meczu.+8 Albury

To jest właśnie cała pieprzona wodonga, jak grają o nic w roli doga to wszystko im siada.Jak grają w roli faworyta to dostają lanie jak zwykle.Dno

Ostatnio edytowane przez jaimeq ; 29-07-2017 o 11:28
Forum Bukmacherskie > Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie > Koszykówka > Pozostałe ligi (Cały świat) 2016-2017

Odpowiedz