Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Ligi Latynoskie i Copa Libertadores

Odpowiedz

Udostępnij Narzędzia wątku
stare 10-08-2017, 10:31   #61

Reputacja: 2136
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:45
Spotkanie: San Lorenzo - Emelec
Typ: 1
Kurs: 1,79
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś również atakuję Copa Libertadores i w tym spotkaniu rewanżowym również stawiam na gospodarzy. W pierwszym meczu w Ekwadorze zwyciężył zespół San Lorenzo 1-0. Tak jak wczoraj w meczu Gremio tak i dziś goście muszą się otworzyć i zaatakować aby odrobić straty ale będzie to dla nich trudny mecz. San Lorenzo u siebie gra dobrze, ma mocny skład i szczerze to myślałem, że kursy tutaj będą nieco niższe na ich zwycięstwo a tutaj aż 1,79 czego się nie spodziewałem. Gospdoarze na własnym stadionie powinni z tym zespołem wygrać po raz drugi tym bardziej, że Emelec musi się otworzyć i zaatakować aby strzelić gola. Idę w stronę gospodarzy, bo wydają mi się być u siebie mocniejsi.

Absencje w San Lorenzo:
obrońca Coloccini (12 występów w minionym sezonie) i pomocnicy Botta (16 występów w minionym sezonie) i Bertochi (nowy nabytek)

Absencje w Emelec:
obrońca Paredes (nowy nabytek) i pomocnik Angulo (19 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)

Jedyne co przemawia za Emelec to to, że liga ekwadorska trwa w najlepsze natomiast argentyńska zakończyła rozgrywki i San Lorenzo nie jest w takim rytmie meczowym jak ich rywal ale mimo wszystko myślę, że to nie będzie miało większego znaczenia i gospodarze sobie poradzą, bo są mocniejsi.

0-1

Ostatnio edytowane przez wielki_gracz ; 11-08-2017 o 09:55
wielki_gracz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Ligi Latynoskie i Copa Libertadores > Copa Libertadores 2017

Odpowiedz