Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Ligi Latynoskie i Copa Libertadores

Odpowiedz

Udostępnij Narzędzia wątku
stare 08-01-2017, 17:42   #1

Reputacja: 602
Meksyk 2017

@badurraf - a co sądzisz o tym typie?:

-
Puebla - Monterrey (2:3)

bts - @1,61 - Bet365
ov2,5+bts - @1,95 - Bet365

Mam nadzieję na overowy mecz. Zdecydowanie najuboższy klub podejmuje jednego z potentatów ligi.
Najpierw o Monterrey - Apertura zakończona na 9 pozycji - zdecydowanie poniżej oczekiwań... dlatego mam nadzieję, że do Clausury podejdą dużo poważniej. W 17 meczach poprzednich rozgrywek dzisiejsi goście zdobyli 30 bramek a stracili 21. Tracili gole w ostatnich 8 meczach wyjazdowych. H2H - ostatnie 3 mecze między tymi zespołami to btsy.
Największe wzmocnienia pochodzą z wypożyczeń:
Prawy obrońca - Medina z Pachucy
środkowy pomocnik - Cardozo z Queretaro
Teraz Puebla - 12 zespół Apertury - całkiem przyzwoity wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że udało im się wyprzedzić Cruz Azul czy Atlas. W 17 spotkaniach poprzednich rozgrywek zdobyli 25 bramek, tracąc jednocześnie 30. Ostatnie 5 meczy Pueblo co prawda nie są optymistyczne - tylko w 2 pokryty bts, ale początek w Aperturze mieli przebojowy - 1:1 z Monterrey, 3:2 z Tijuaną i 1:2 z Queretaro. Liczę, że po przerwie w rozgrywkach znowu zaczną grać na gazie. Z wzmocnień tylko:
środkowy pomocnik - Noriega - Queretaro
Więcej jest osłabień. Najważniejsze z nich to:
środkowy obrońca - Araujo - Guadalajara
lewy obrońca- Gutierez - Atlas.

Na moje typy zważyły takie argumenty:
gol dla Puebla:
- gospodarz
- najprawdopodobniej będzie chciał wejść w ligę na gazie - jak w Aperturze

gol dla Monterrey:
- zespół overowy
- na pewno będzie chciał w Clausurze pokazać się lepiej niż w Aperturze.
- dobry początek rozgrywek

dodatkowo sam wystawiam jeszcze taki typ:
2+bts - @3,4 - Bwin

pzdr

Ostatnio edytowane przez majekx ; 09-01-2017 o 07:08
majekx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2017, 11:03   #2

Witam,

to pora na 2 kolejkę Clausury. Na dziś wybrałem ponownie mecz Monterrey:

-
Monterrey - Guadalayara Chivas (2:2)

1 - @1,85 - Bet365
1+bts - @3,75 - Bet365

\\edit - no cóż.. było blisko. Najpierw 2 szybkie kole Chivas, potem 2 czerwone kartki dla Chivas, i dominacja Monterrey. Skończyło się 2:2, chociaż Monterrey miało szanse na strzelenie 4-5 goli. Szkoda.

O Monterrey pisałem w poprzednim poście. Mam nadzieje będą walczyć o miejsce dające prawo gry w fazie pucharowej. Chivas Aperture zakończył na 4 miejscu - bardzo dobry wynik. W poprzedniej kolejce przed własną publicznością pokonali Pumas 2:1. Ale było to zwycięstwo szczęśliwe. Tak wyglądały statystyki:

Na dziś przewiduje, że Chivas będzie chciało bardziej nie przegrać. Ale to nie powinno się udać ze względu na skuteczność i siłę ataku gospodarzy wspieranych przez (zapewne) prawie 50 000 kibiców na Estadio BBVA Bancomer.

I na koniec argumenty - Monterrey (początek jak w poprzednim poście):
- zespół overowy
- na pewno będzie chciał w Clausurze pokazać się lepiej niż w Aperturze.
- dobry początek rozgrywek
+
- gospodarz
- dobrze zaczęli rozgrywki

Chivas - tutaj bardziej anty-argument:
- wygrana w poprzedniej kolejce z mocnym przeciwnikiem - ale dość szczęśliwa wygrana

pzdr

Ostatnio edytowane przez majekx ; 15-01-2017 o 09:27
stare 15-01-2017, 11:56   #3

Wczoraj niestety minus Meksyku.... dziś próbujemy:

-
UNAM - Cruz Azul

bts - @1,7 - B365
bts+ov2,5 - @2,1 - B365

\\edit - ta kolejka w meksyku mocno w plecy. No cóż - kolejne typy będzie trzeba wybierać dużo ostrożniej

Na początku zastanawiałem się nad zwycięstwem Pumas, ale postawa Azul w ostatnim meczu oraz ich nowe nabytki przekonały mnie, że to nie najlepszy pomysł. UNAM ostatni mecz przegrało z Chivas. Przegrało, ale przeważali cały mecz. Dziś grają u siebie i to na pewno duży plus dla nich. Co do Cruz Azul - ostatni mecz to zwycięstwo z Necaxą. Gdzie pierwsza połowa była w miarę wyrównana, to druga już przewaga Azul. I do tej pory wszystko przemawia za dzisiejszymi gospodarzami. Jednak jak patrzę po składach, zwłaszcza zakupach gości przed sezonem, myślę, że ich gra będzie coraz lepsza. A zakupy Azul wyglądają naprawdę dobrze i zapowiadają ich walkę o czołowe miejsce w Clausurze. Najważniejsze z nich to dwaj napastnicy:
Cauteruccio z San Lorenzo i Mena z Emelec
UNAM wzmocnione przede wszystkim Castillo z FC Brugges (poprzedni sezon grał w Univesitat Catolica).

Ponieważ główne wzmocnienia gości to napastnicy, liczę że coś strzelą. A to powinno spowodować otwarcie się meczu i gole także po stronie gospodarzy. Bts myślę jest najrozsądniejszym wyborem na ten mecz.
pzdr

Ostatnio edytowane przez majekx ; Wczoraj o 07:38
stare Wczoraj, 07:44   #4

Reputacja: 273
Cytat:
Napisał majekx ->

Wczoraj niestety minus Meksyku.... dziś próbujemy:

-
UNAM - Cruz Azul

bts - @1,7 - B365
bts+ov2,5 - @2,1 - B365

\\edit - ta kolejka w meksyku mocno w plecy. No cóż - kolejne typy będzie trzeba wybierać dużo ostrożniej

Na początku zastanawiałem się nad zwycięstwem Pumas, ale postawa Azul w ostatnim meczu oraz ich nowe nabytki przekonały mnie, że to nie najlepszy pomysł. UNAM ostatni mecz przegrało z Chivas. Przegrało, ale przeważali cały mecz. Dziś grają u siebie i to na pewno duży plus dla nich. Co do Cruz Azul - ostatni mecz to zwycięstwo z Necaxą. Gdzie pierwsza połowa była w miarę wyrównana, to druga już przewaga Azul. I do tej pory wszystko przemawia za dzisiejszymi gospodarzami. Jednak jak patrzę po składach, zwłaszcza zakupach gości przed sezonem, myślę, że ich gra będzie coraz lepsza. A zakupy Azul wyglądają naprawdę dobrze i zapowiadają ich walkę o czołowe miejsce w Clausurze. Najważniejsze z nich to dwaj napastnicy:
Cauteruccio z San Lorenzo i Mena z Emelec
UNAM wzmocnione przede wszystkim Castillo z FC Brugges (poprzedni sezon grał w Univesitat Catolica).

Ponieważ główne wzmocnienia gości to napastnicy, liczę że coś strzelą. A to powinno spowodować otwarcie się meczu i gole także po stronie gospodarzy. Bts myślę jest najrozsądniejszym wyborem na ten mecz.
pzdr
Pobrałem bezpieczniejszą opcję na live, ale wtopa. Trudno raz na wozie, a raz pod wozem. Kiedyś "troszeczkę" próbowałem się latynoską piłką zainteresować, ale nie miałem sukcesów Mocno nieprzewidywalna. Nie wiem jak teraz? Jedna wtopa o niczym nie świadczy
qowalsky6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare Wczoraj, 09:11   #5

W przypadku Meksyku to kilka jest czynników. Po pierwsze to latynoska porywczość... dwa moje mecze i po dwie czerwone kartki.. . Do tego dochodzi sporo drużyn mniej więcej równych. Do tego w Meksyku mamy dwa etapy - clausura i apertura. Czasami zespoły po sukcesie w jednych rozgrywkach odpuszczają drugie (albo odwrotnie, odpuszczają pierwsze, żeby pocisnąć w drugich).

Akurat ta kolejka była blisko ścięścia (oba mecze). Wczoraj najpierw ciut naciągana czerwona dla Azul, potem poprzeczka dla Azul - to by mogło otworzyć mecz (ale to już gdybanie). W drugiej połowie UNAM strzelił gola i za chwilę wyłapał czerwoną. To już zupełnie ten mecz zwolniło. W końcówce jeszcze coś tam Azul próbowało - ale to nie wystarczyło.

Za to po 2 kolejkach wiem tyle, że UNAM będzie i w calusurze próbować coś ugrać, Touluca wygląda przyzwoicie (na razie zagrali dwa dobre, otwarte mecze). Za to Tigres początek poniżej oczekiwań i nie wiem czy właśnie oni nie odpuścili tej fazy. Na następną kolejkę na pewno warto popatrzeć na Monarcas i można spróbować jakiś under. I osobiście pogram over w meczu Azul. Jak będzie? - zobaczymy. Na tą chwilę - to dopiero początek rozgrywek - więc jest jeszcze kilka niewiadomych.

pzdr.
Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Ligi Latynoskie i Copa Libertadores > Meksyk 2017

Odpowiedz