Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Firmy Bukmacherskie, Systemy, Informacje i Opinie > Giełda, Finanse i Forex

Odpowiedz

Udostępnij Narzędzia wątku
stare 17-01-2017, 08:25   #1

Reputacja: 105
Inwestycja w nieruchomości.

Są to osoby, które inwestują w nieruchomości?
1golXX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2017, 16:44   #2
Ban

Reputacja: 10
A o co dokładnie chodzi?
Obstawiamy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2017, 19:52   #3

Reputacja: 105
Zastanawiam się nad inwestycja w mieszkanie lub parę garaży. Może jest ktoś kto wie więcej o tym niż ja.
1golXX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2017, 20:04   #4

Reputacja: 56
A co chcesz wiedzieć?
romeo12345 jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2017, 11:58   #5

dziś wszyscy inwestują w nieruchomości, co gorsza wielu robi to na kredyt, to przypomina sytuację z 2007 w usa kiedy wszyscy uważali, że ceny nieruchomości nigdy nie spadają
b3sure jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-04-2017, 16:13   #6

Reputacja: 49
Pomyśl nad tematem kupna mieszkania/domu w Hiszpanii to są podobne koszty jak w Polsce, a lokalizacja dużo lepsza. Dla przykładu jakiś czas temu w popularnym wśród Polaków Loret de Mar widziałem apartament 65m2 z klimą i miejscem parkingowym w podziemnym garażu oddalony jakieś 100-150m od morza za 76000 euro.
Też chciałem w przyszłym roku kupić mieszkanie w Polsce, ale na tą chwile zrezygnowałem z tego pomysłu i bliżej mi do zakupu czegoś w Hiszpanii.
b)na tych, którzy tego nigdy nie zrozumieją
xxxx1234 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-07-2017, 14:29   #7

Jak masz nadwyżki finansowe to polecam zainwestować w mieszkanie 2-pokojowe max. w dużym polskim mieście, w których społeczność studencka jest dość rozwinięta . Za 20 lat mieszkanie będzie spłacone przez wynajem ,a dzieci nie będą musiały brać kredytu na lokum
CashBySport jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2017, 23:50   #8

Reputacja: 63
Inwestowanie w mieszkania pod wynajem w Polsce nadal sie opłaca, ale nie już tak jak 5-6lat temu. Najlepiej wynająć studentom ale ci potrafią niestety dosadnio zniszczyć i trzeba co jakiś czas inwestować. To pierwsza sprawa. Druga za takie mieszkanko trzeba dać minimum z 200tyś zł. Za wynajem więcej niż 1100-1200zł nie weżmiemy. A więc, łatwo policzyć ile lat potrzebujemy by go spłacić.Kolejna sprawa można sie w dzisiejszych czasach władować w niezłe bagno gdyż prawo jest tak skonstruowane że, w niektórych przypadkach jak np brak opłat osoby wynajmującej usunięcie z mieszkania może być niekiedy trudne.

Ja osobiście miałem 2x mieszkania jedno wynajmowałem przez 7 lat po części spłaciłem i sprzedałem jak się potem okazało strzał w dziesiątkę gdyż,naroiło się ćpunków i ulica stała się niebezpieczna i z tego co wiem to mieszkanie jest wystawione na sprzedaż i do dziś nie ma chętnych. Drugie zaś, wynajmowałem przez 2 lata pewnej osoby która pracowała. Przez 17 miesięcy było wszystko ok. Przyszedł moment gdy stracił prace i zaczęły sie problemy nie płacił czynszu oczywiście w tej sytuacji chciałem się go pozbyć jak najszybciej gdyż zalegał z 2 miesięcznym czynszem. Co się nachodziłem po prawnikach pomimo dobrze skonstruowanej umowy przez chore prawo w naszym kraju nie było łatwo się pozbyć takiej osoby. Koniec końcom sprawa zakończyła sie dobrze, a ja do dziś przestałem się bawić w wynajem komuś i w mieszkaniu zostałem.

Jak ktoś ma nerwy to można bo mówię, nadal się opłaca poniekąd ale już to nie taki łatwy chleb jak sie wydaje
Roger12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2017, 19:40   #9

Reputacja: 35
Jakis czas temu wlozylem w to troche pieniedzy i zaluje, niebawem sprzedaje kawalerki. Kupilem w Warszawie - mowili, ze super interes (choc podchodzilem sceptycznie), ze studenci i "sloiki" przyjezdzaja za praca i mieszkac gdzies musza i inne bzdety. Generalnie jak wydasz +- 200 tys na mieszkanie to na czysto mozesz miec +- 1100-1200zl miesiecznie, czyli w teorii po 14 latach odzyskach wklad, no i bedziesz miec mieszkanie hehe Oczywiscie w necie setki naganiaczy i artow sponsorowanych przez deweloperow, ze to swietny interes i nic tylko kupowac W praktyce w Warszawie co roku jest oddawanych ok 35 000 mieszkan prywatnych w ktorych zamieszka srednio 100 tysiecy osob, do 2025 roku ma byc oddanych ok 175 000 mieszkan w ktorych zamieszka pol miliona ludzi, a przeciez jak ktos zmienia mieszkanie to starego nie wyrzuca tylko idzie to dalej w obieg, stad ceny juz nie rosna, sa na stabilnej pozycji, a za 1-2 lata juz zaczna widocznie spadac. Poza tymi mieszkaniami buduje sie bloki komunalne, socjalne i zapowiadanie mieszkanie+ ktore negatywnie wplynie na rynek najmu. Jesli umowe podpisujesz to placisz 8,5% podatku od kwoty ktora bierzesz, ale pamietaj, ze po lokatorach mieszkanie trzeba odswierzyc i jak bedzie to tylko malowanie to super, ale co jakis czas cos trzeba bedzie wymienic. Lokatorzy to loteria, bo jak podpiszesz umowe i przestaje placic, to masz przesrane, bo prawo chroni ta patologie i pare miesiecy minie zanim odzyskasz lokal, a zwindowanie naleznosci bedzie graniczyc z cudem, bo nawet komornik skad sciagnie jak ktos robi na czarno i wynajmuje? Wiele ludzi mowi, ze wezmie kredyt i lokatorzy beda go splacac i za xx beda miec mieszkanie za darmo Jakby to bylo takie piekne to po co banki by dawaly kredyty ludziom i martwily czy splaca zamiast nakupowac mieszkan na wynajem eheh Tylko moze byc tak, ze wezma kredyt na 300 tys, oddadza 600 tys doplacajac do najmu przez lata i po 30 latach beda miec stare mieszkanie w starym bloku warte 150 tys. P.S. Nie sluchajcie ciapatego lansowanego w necie mowiacego o "wolnosci finansowej" i mieszkaniach na wynajem bo to pajac i naganiacz by tylko kupic mieszkanie i jemu powierzyc obsluge najmu.
bmoran jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Forum Bukmacherskie > Firmy Bukmacherskie, Systemy, Informacje i Opinie > Giełda, Finanse i Forex > Inwestycja w nieruchomości.

Odpowiedz

« Opcje binarne | - »