Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Firmy Bukmacherskie, Systemy, Informacje i Opinie > Płatności Online > Skrill - Moneybookers

Odpowiedz

Udostępnij Narzędzia wątku
stare 19-10-2015, 20:09   #1

Skrill shackowane nieużywane konto, użyte do obstawiania meczy

Witam wszystkich, kiedyś w moim życiu miał miejsce pewien okres w którym 'bawiłem się' w obstawianie meczy i do tego celu założyłem sobie konto Skrill, wpłaciłem sobie koło 200zł i dość długo operowałem tą kwotą aż do czasu gdy wszystko przegrałem i dałem sobie spokój z tym. Zapomniałem całkiem o tym koncie aż do czasu dziwnego maila o podobnej treści :
Kod:
Adres e-mail usunięty z twojego konta Skrill : pomorski35@o2.pl
Jak nie trudno się domyślić ja miałem e-mail pomorski34. Pomyślałem sobie tylko, że może to ja przy rejestracji kiedyś zrobiłem literówkę i sam usunąłem tamten e-mail i ten proces z racji tego, że jest to konto bankowe trwał tak długo i olałem sprawę na jakiś czas. Później otrzymałem znowu kilka maili o podobnej treści.
Kod:
Adres e-mail usunięty z twojego konta Skrill : pomorski35@freeleter.me
Ale zanim go przeczytałem to dostałem też kilka innych informujących mnie o wpłatach i wypłatach, pierwszy jaki zobaczyłem to coś w stylu(nie chce mi się dokładnie cytować) "wypłata w kwocie 600USD zakonczona powodzeniem" od razu strach, wielkie oczy, myślałem, że może miałem przypisaną kartę kredytową do konta Skrill i ktoś jej użył, loguje się do banku i patrzę, że nic nie znikło, loguję się do Skrilla i zauważyłem dziwne przelewy.
Ktoś wpłacił na moje konto 1400$ i przelewał je na na różne rosyjskie serwisy bukmacherskie 1 duży przelew 600$ i kilka mniejszych oraz stałe polecenia zapłaty. Jeden z przelewów który przykuł moją uwagę był do jakiejś dziwnej chińskiej fabryki.
Na koncie zostało około 700$, które z powodzeniem wypłaciłem na swoje konto bankowe w Polsce. Do mojego konta Skrill było przypisane jeszcze kilka kont email wszystkie z końcówką "@freeleter.me". Jeden z nich miał formę ImięNaziwsko@freelter.me więc sprawdziłem ten email w google i znalazłem konto facebook jakiegoś typa z tajlandii(konto puste, brak zdjęć, brak znajomych) to właśnie z tego konta wpłacono te 1400$.
Aha i co ważne włamywacz nawet nie zmienił hasła do mojego konta Skrill, cały czas używał tego samego pierwotnego hasła, którego użyłem do założenia konta. Oczywiście po pierwszym logowaniu zmieniłem hasło, a po wypłacie pieniędzy zamknąłem konto.

Spotkaliście się kiedyś z czymś podobnym?
Pomorski34 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Forum Bukmacherskie > Firmy Bukmacherskie, Systemy, Informacje i Opinie > Płatności Online > Skrill - Moneybookers > Skrill shackowane nieużywane konto, użyte do obstawiania meczy

Odpowiedz