Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie > Kolarstwo

Odpowiedz

Udostępnij Narzędzia wątku
stare 01-08-2017, 11:38   #81

Reputacja: 165
4. Etap Peter Sagan @2.25 forBet

Sagan jest bardzo mocny na tym tourze. Pokazał to na poprzednich etapach, szlifuje formę głównie pod MŚ. Ma zapas sił po krótkim TdF, forma cały czas wysoka. Wczoraj na górach kosmos, nogi ma niesamowicie mocne. Zespół BORY mocno pracuje, dobrze rozprowadza swoich kolarzy. Upatruję dużą szansę w Saganie, będzie bronił żółtej koszulki, będzie ciągle musiał być wysoko w peletonie. Finisz płaski, ale na pierwszym etapie był płaski, a Sagan odstawił rywali na długość roweru. Dzisiaj będzie chciał się pokazać z bardzo dobrej strony.

Wygra TdP Rafał Majka @4.30 forBet

Gram to w ciemno. Rafał pokazał wczoraj moc w górach, a te jeszcze przed nami dwa etapy z metą pod górę. Zespół BORY wygląda bardzo dobrze, sam Peter Sagan przyznaje ciągle, że liderem jest Rafał, natomiast buki faworyzują w generalce Słowaka. Dlatego trzeba to wykorzystać, w następnych etapach będą wszyscy pracowali pod niego. Rafał odczuwa pewną presję zwycięstwa w tym tourze, dlatego chce być wysoko, inni faworycie raczej traktują go jako rozgrzewkę przed Vueltą. Wczoraj Nibali nawet nie spróbował zaatakować, Pozzovivo osłabł, Yates też nie wytrzymał tempa. A wczorajszy podjazd jeszcze nie był taki, jakie Rafał lubi najbardziej. W następnych etapach jeszcze bardziej liczę na Rafała, zwłaszcza, że pokazał już moc, a kurs bardzo zachęcający.

Ostatnio edytowane przez Pocio4 ; 02-08-2017 o 07:46
Pocio4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-08-2017, 19:50   #82

Reputacja: 155
Cytat:
Napisał kaczoplx ->

Sagan to na pewno, wątpię by wytrzymał tempo typowych górali na podjeździe do Gliczarowa Górnego. Straty Pozzovivo, Poelsa, Yates'a czy Nibalego są bardzo małe także chętnych do podium będzie wielu
chętnych może wielu , ale typuje , że Rafał będzie w Top 3 wyścigu, co wydaje się bardzo realne, tym bardziej, że w tym roku nie ma czasówki.
Sagan jak najbardziej do ogrania, co do Teunsa ciężko się wypowiedzieć, może wygra wyścig może pęknie, widać, że duża przyszłość przed nim. Może i Majka nie ma jakiejś wielkiej przewagi , ale też bądźmy szczerzy jeśli ktoś nie ma jakiejś super formy dużej przewagi na naszym wyścigu nie zrobi, a te kilka sekund powinny wystarczyć do podium, pod warunkiem, że utrzyma aktualną dyspozycję

Ostatnio edytowane przez colorados ; 01-08-2017 o 20:05
colorados jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-08-2017, 22:47   #83
ModTeam

Reputacja: 5201
Tu raczej w generalce będą liczyć się sekundy, no chyba, że ktoś przeprowadzi akcję typu Wellens sprzed roku bez czasówki będą się liczyć nawet bonifikaty.
Co do Teunsa to raczej ostatniego etapu nie utrzyma, jeśli Majka czy inni pójdą mocniej. Jak na ten moment się zapowiada na świetnego kolarza klasycznego ale to chyba będą za duże podjazdy na tą chwilę, podobnie jak dla Sagana.

5. etap

Nathan Haas - Enrico Battaglin 1,60 Unibet 114-5
Liczę, że jutro w ruch pójdą ekipy BMC, Quick-Steep, UAE Emirates i Dimension Data, żeby odczepić sprinterów i dać szanse swoim kolarzom typu Teuns, Rui Costa czy właśnie Haas. Na Battaglina stawiałem dziś i zgodnie z przewidywaniami okolice 10. miejsca. Trochę górek jutro jest i może mieć problem, żeby przetrwać do końca w peletonie. Będzie pewnie walczył bo nie jest z tych co od razu odpadają ale jakoś nie bardzo to widzę. Dla Haasa taki profil pasuje, szczególnie ten krótki podjazd zaraz przed metą. Tu jest bardzo aktywny, nawet się pcha w sprinty, gdzie raczej szans przecież nie ma. Widać jednak, że ma wielką ochotę coś tu ugrać dla siebie - jutro będzie miał niezłą okazję.

Najlepsze typy w sieci ze świata dwóch kółek... i nie tylko

Ruszają ME w siatkówkę. Sprawdź się i weź udział w konkursie
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Ostatnio edytowane przez sumada90 ; 02-08-2017 o 21:46
sumada90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2017, 11:07   #84

Reputacja: 580
Jakie propozycje na dzisiejszy etap do Zakopanego? Czy myślicie, że warto grać na Majkę w parze z Teunsem po kursie 2,35 ? Sądzicie, że Belg da radę pokonać te wszystkie podjazdy pod Butorowy Wierch itd. z czołówką?

Dziś, także jazda indywidualna na czas ME w Herning. Czy Bodnar ma tam z kim przegrać, paru dobrych czasowców pojedzie, ale Maciek po tym co pokazał w Tour de France jest na pewno głównym faworytem. Ale czy po kursie 1,65 warto grać? Mam wątpliwości...
stare 04-08-2017, 06:29   #85
ModTeam

Rafał Majka - Dylan Theuns 1,50 STS 3-5
Wczoraj Theunsa ciągnął cały zespół i na dobre to wyszło, bo na mecie nie stracił. Był jednak moment, że przy atakach przepadł. Gdyby mocniej poprawili, to trochę by sekund mu licznik nabił. Różnice w generalce sekundowe i nawet bonifikaty będą się liczyć. Ataki pójdą pewnie już wcześniej, w zależności kto ile ma sekund do odrobienia. Ostatni podjazd to już walka będzie na całego - TOP10 się mieści w 30 sekundach i każdy będzie chciał swoje ugrać. Theuns jako lider będzie musiał spawać i mimo bardzo dobrej ekipy w pewnym momencie powinien zostać, bo to jednak chyba za wysokie góry dla niego. Wczoraj na mocnym tempie potrafił się trzymać koła, ale przy atakach już miał problem.
Majka wygląda dobrze, jedzie uważnie. Oby tylko się nie oglądał na innych, a jechał swoje to będę spokojny, że na mecie będzie wysoko.

Również można próbować Adama Yatesa z Theunsem (1,45) 2-5. Yatesa też uważam za jednego z 3-4 najgroźniejszych na dzisiejszym etapie. Atakować potrafi, podobnie jak jeździć w górach.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Ostatnio edytowane przez sumada90 ; 04-08-2017 o 18:59
stare 04-08-2017, 18:26   #86

Reputacja: 155
74 Tour de Pologne zakończony, 2 miejsce Rafała z minimalną stratą 2 sekundową, szkoda, może gdyby finałowy podjazd miał 3 kilometry więcej byłoby pierwsze miejsce, ale i tak nie jest źle Theuns nie dał się zgubić, Majka się starał, całkiem fajny wyścig wyszedł w tym roku. Może kiedyś Kwiatkowski wystartuje z formą z Tour de France i oby wtedy była czasówka
colorados jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2017, 18:35   #87

Reputacja: 351
Ale chwila...
Majka przegrał o centymetry z Yate'sem drugie miejsce etapowe.
Gdyby Majka był drugi to zyskałby te brakujące 2 sekundy bonifikaty i co później?
Kto wygrałby Tour?

Co to Sagana to myślę, że ten cham chciał wygrać etap.
Nie wygrał, bo jest słabszym góralem.
A to byłoby zagrożenie dla Majki bo ukradłby 10 sekund bonifikaty.
I wtedy Rafałowi mogłoby braknąć sekund do zwycięstwa w generalce.

Szkoda bo Yate'sowi te 6 sekund bonifikaty nic nie dały.
Nie miał już szans na podium. Po prostu cisnął po etap.

Ostatnio edytowane przez Tsigalko ; 04-08-2017 o 19:29
Tsigalko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2017, 19:49   #88

W przypadku tego samego czasu, decyduje suma miejsc na poszczególnych etapach. Na moje oko Majka 207, Theuns 211...
warka12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2017, 20:52   #89

Reputacja: 351
Cytat:
Napisał warka12 ->

W przypadku tego samego czasu, decyduje suma miejsc na poszczególnych etapach. Na moje oko Majka 207, Theuns 211...
Czyli Majka przegrał Tour o pół koła z Yate'sem któremu nic ta szarża nie dała. Kiepski scenariusz wyszedł na koniec.
Z drugiej strony Poels się wmieszał, chciał wygrać etap i wyścig, a że był dzisiaj silniejszy od Majki to mu się należało.
Tsigalko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2017, 21:37   #90
ModTeam

Cytat:
Napisał Tsigalko ->

Co to Sagana to myślę, że ten cham chciał wygrać etap. Nie wygrał, bo jest słabszym góralem. A to byłoby zagrożenie dla Majki bo ukradłby 10 sekund bonifikaty. I wtedy Rafałowi mogłoby braknąć sekund do zwycięstwa w generalce. Szkoda bo Yate'sowi te 6 sekund bonifikaty nic nie dały. Nie miał już szans na podium. Po prostu cisnął po etap.
Skąd wiesz, czy nie taka była taktyka zespołu, żeby Sagana wysłać w odjazd? Gdyby wygrał to by zabrał bonifikatę nie tylko Majce tylko wszystkim. To nie był podjazd, na którym Rafał mógłby wygrać, bo za słaby, żeby oderwał się sam, a nie jest na tyle szybki, żeby z małej grupki wygrać finisz.

Cytat:
Napisał Tsigalko ->

Czyli Majka przegrał Tour o pół koła z Yate'sem któremu nic ta szarża nie dała. Kiepski scenariusz wyszedł na koniec.
Dała mu 5. miejsce w generalce i był blisko wygrania etapu. Wiadomo było, że nikt tu z najlepszych nie odpuści. Majka przegrał bo nie poprawił za Poelsem, kiedy Theuns odpadał.

Stanisław Lem
stare 09-08-2017, 06:39   #91
ModTeam

BinckBank Tour
3. etap
Woulter Wippert - Rick Zabel 2,10 Unibet 160-16
Wippert to sprinter Cannondale. Po mniejszych wyścigach zajmuje dość wysokie miejsca ale na dobrze obsadzonych już tak pięknie nie jest. Solidny poziom ale są pewne granice nie do przeskoczenia. Wczoraj 9. miejsce - wynik dobry dzięki mocnej pracy zespołu, który mu bardzo pomógł, mimo że było widać, że do rozprowadzania najlepszych im trochę brakuje. Wczoraj się pogubili gdzieś Greipel, Kittel czy Sky, którzy dziś już powinni poustawiać pociągi i finisz nie powinien być tak chaotyczny.
Zabel rzadko jeździ na siebie, bo zazwyczaj rozprowadza Kristoffa. Dla mnie Niemiec obecnie jest jednym z najlepszych rozprowadzających w peletonie. To co zrobił we Frankfurcie, kiedy tak pociągnął, że w końcu z Kristoffem zajęli dwa pierwsze miejsca to czapki z głów. Tutaj ma okazje jechać na swoje konto, bo Norwega nie ma. Wczoraj 8. ale tak jak pisałem, na mecie chaos straszny. Dziś powinno być to bardziej poukładane, Zabel potrafi się znaleźć i jest szybki.

Stanisław Lem

Ostatnio edytowane przez sumada90 ; 09-08-2017 o 17:35
stare 10-08-2017, 06:29   #92
ModTeam

BinckBank Tour
4. etap
Magnus Cort Nielsen - Phil Bauhaus 1,65 Unibet 7-9

Nie lubię takich profili, gdzie nie ma wysokościówki i w sumie nie do końca wiadomo, jak duże są te podjazdy. Z tego powodu typ, który zabezpiecza obie opcje. Cort Nielsen w ostatnim czasie złapał formę. W klasyku w Londynie drugi, tutaj w obu sprintach na wysokich miejscach. Hopek na trasie się raczej nie boi bo potrafi wiele przetrzymać w peletonie. Bauhaus z kolei lubi płaską trasę i takie ukształtowanie terenu może już mu sprawić problemy, jeśli peleton nie będzie jechał dość wolno. Na to szczerze mówiąc liczę, bo jeśli sprinterzy typu Kittel zaczną zostawać, to Bauhaus powinien również dość szybko zasilić grupetto. Jeśli jednak obaj dojadą do finiszu to też Nielsena stawiam wyżej.

Stanisław Lem

Ostatnio edytowane przez sumada90 ; 10-08-2017 o 18:46
stare Wczoraj, 13:04   #93
ModTeam

Cyclassics Hamburg

Sprinterzy nie jadą Vuelty, więc mają jednodniówkę w Hamburgu.

Elia Viviani - Sam Bennett 2,40 Unibet 1-11
Typ ryzykowny, nie ma co ukrywać, ale wart zastanowienia. Viviani po sezonie odchodzi ze Sky, bo tu nie ma wsparcia ekipy Skład mocny z Vivianim i Danny van Poppelem, który śmigał dobrze na Tour de Pologne. Na niedawnym BinckBank to właśnie Holender był liderem. Włoch w ostatnim czasie raczej objeżdżał niższe rangą wyniki i był na Mistrzostwach Europy, gdzie zajął drugie miejsce, które jednak umówmy się, bardzo mocno nie były one obstawione.
Bennett w Borze będzie rywalizował z Ackermanem o bycie liderem. Młody Niemiec na wspomnianych ME był wyżej, ale już tydzień temu w Czechach liderem ekipy był Bennett, który wygrał dwa etapy. Bennett jest w stanie powalczyć nawet o zwycięstwo, dla Niemca to jeszcze za wysokie progi chyba.
Liczę, że Bennett będzie walczyć o wygranie wyścigu, natomiast Sky skupi się na pomocy van Poppelowi.

Alexander Kristoff - Nacer Bouhanni 1,45 Unibet 4-9
Bouhanni ostatnio się przestawił na słabiej obsadzone wyścigi po Francji i tam wygrywa często ale nie zawsze. Tu jednak wyższa liga rywali i może być ciężko o walkę na kresce.
Kristoff lubi wyścigi w dużych miastach. W tym roku wygrał na wiosnę we Frankfurcie, a ostatnio w Londynie. Do tego w dobrej formie bo oprócz triumfu w Londynie przyszło mistrzostwo Europy oraz wygrana etapu w Arctic Race. Katusha oczywiście w mocnym zestawieniu z Zabelem czy Polittem, więc ich pociąg w końcówce powinien być widoczny, w odróżnieniu od Cofidisu, gdzie Bouhanni zazwyczaj może liczyć na skromną, jednoosobową pomoc ekipy.

Stanisław Lem

Ostatnio edytowane przez sumada90 ; Dzisiaj o 16:51
Forum Bukmacherskie > Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie > Kolarstwo > Kolarstwo 2017 - Pozostałe Toury

Odpowiedz