Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Międzynarodowe/Towarzyskie

Odpowiedz

Udostępnij Narzędzia wątku
stare 13-06-2017, 06:57   #61

Reputacja: 164
Pewnie ze nie wiem,wszystkie wypowiedzi traktujesz tak śmiertelnie poważnie?trochę dystansu.Piłkarsko Kolumbijczycy nie są dużo lepsi bez przesady...Węgrzy tez byli lepsi piłkarsko od Andory...

Pekerman wypowiedział sie na konferencji ze nie będzie grał tymi samymi graczami co w poprzednich meczach,niektórzy sa zmęczeni,a od niektórych wie czego możne sie spodziewać-wiec najlepsi nie zagrają bo i po co.
Tak czy siak wszytko okaże się wieczorem.
stare 13-06-2017, 08:10   #62
Moderator

Reputacja: 2637
12:05 Australia - Brazylia
Typy:
Brazylia win @ 1.45
powyżej 2.5 gola @ 1.56
powyżej 3.5 gola @ 2.43
buk: Unibet

Dla obu ekip będzie to ostatni sprawdzian przed wakacji, a więc dlaczego by nie dać tutaj dobrego show?. Oglądałem mecz Brazylii z Argentyną i śmiało można napisać, że gdyby Canarinhos byli skuteczniejsi w tamtym spotkaniu, to po Argentynie po raz kolejny nie było by co zbierać. Mecz z Argentyną był pierwszą porażką Brazylii za kadencji Tite. Trener ten naprawdę stworzył świetny zespół, któremu przywraca dawny blask. Brazylia gra dobry ofensywny futbol, a to wszystko zasługa graczy, którzy grają w kadrze i na co dzień w najlepszych europejskich czy brazylijskich klubach. O ich zwycięstwo jestem spokojny, bowiem tak dobrze grającą Brazylię chce się oglądać. Tu wszystko funkcjonuje jak trzeba, od obrony po sam atak, do tego dołożyć tylko trzeba skuteczność. Dziś w składzie Canarinhos zabraknie na pewno Gabriela Jesus, który nabawił się kontuzji w spotkaniu z Argentyną. Na dodatek tak jak pisałem wcześniej powołania nie dostali Neymar, Alves, Marcelo, Firmino, Marquinhos czy też Casemiro. Dziś jest to kolejna dobra okazja dla zmienników aby udowodnili trenerowi, że zasługują na kolejne powołania i co najważniejsze na powołania do MŚ. Australia kilka dni temu rozegrała spotkania w ramach eliminacji do MŚ, gdzie pokonała Arabię Saudyjską 3:2. Był to ważny mecz bowiem w przypadku porażki Kangury mogły stracić szansę na awans. Mecz był bardzo zacięty, ale to gospodarze trzykrotnie wychodzi na prowadzenie i ostatecznie wygrali. Dziś dla nich kolejny ciekawy sprawdzian. Spotkań z Brazylią nie wspominają zbyt miło gdyż ostatnie dwa spotkania ulegli kolejno 6:0 i 2:0. Czy dziś jest szansa na wyrównanie rachunków?. Szansa zawsze jest, ale z tak dobrze zorganizowaną Brazylią będzie im niezwykle ciężko coś ugrać. Liczę na otwarte spotkanie, które przyniesie nam sporo goli. Jest to mecz towarzyski, a więc tym bardziej skłaniam się tu dużej ilości bramek.

Moje Analizy/Typy były pomocne?. Naciśnij ''Dzięki'', to mobilizuje do jeszcze lepszej pracy.

Ostatnio edytowane przez ibis ; 13-06-2017 o 22:03
ibis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2017, 09:19   #63

Reputacja: 6
Orientuje się ktoś co się dzieje z kursami w meczu Australia - Brazylia na ilość goli + 3,5 w przeciągu kilku minut kursy skoczyły z 2,45 na 2,9........
HimeN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2017, 09:53   #64

Reputacja: 1350
Cytat:
Napisał ibis ->

Dla obu ekip będzie to ostatni sprawdzian przed wakacji,
Aussie nie mają wakacji, bo grają zaraz w Pucharze Konfederacji (od 19.06 w Rosji). M. in. stąd ten dzisiejszy mecz
PS Pisałem o tym na poprzedniej stronie. Pozdrawiam
Crusader the Lord of the Realm...
qowalsky6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2017, 10:18   #65

Cytat:
Napisał HimeN ->

Orientuje się ktoś co się dzieje z kursami w meczu Australia - Brazylia na ilość goli + 3,5 w przeciągu kilku minut kursy skoczyły z 2,45 na 2,9........
No nie wiem, może brak Jedinaka, a może podejście Brazylii w ostatnim meczu z Argentyną? Mi wystarczą 3
stare 13-06-2017, 11:36   #66

Reputacja: 305
Francja i Anglia trochę rozczarowały w swoich ostatnich meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata. Z całą pewnością w obu ekipach będą rotacje, ale myślę, że nie wpłyną one negatywnie na moje typy. Młodzi będą chcieli się pokazać, więc liczę na otwarty mecz bez większej kalkulacji i murowania bramek. Mimo zmęczenia sezonem klubowym i średnich nastrojach po ostatnich wpadkach liczę na to, że powalczą i trochę postrzelają.

Obie drużyny strzelą @1,9 Totolotek
Over 2,5 @2,05 Totolotek

E: 43 minuta i już wszystko weszło

Ostatnio edytowane przez diegoforlan1 ; 13-06-2017 o 20:53
diegoforlan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2017, 12:43   #67

Cytat:
Napisał qowalsky6 ->

12:05 Australia - Brazylia - mecz znowu na "dziwnym" (do krykieta) stadionie, na tym samym co w spotkaniu z Argentyną. Mam nadzieję, że tym razem zamiast słupków i poprzeczek zobaczymy kilka bramek. Jak dla mnie wystarczą 3 po kursie (w zależności od "operatora") ok. 1,55. Stawka: miedziak . Argumenty: nie wydaje mi się aby "moje" Kangury, które potrafią dostać 2 bramy od turbanów saudyjskich w meczu o punkty zagrały przed swoją publicznością na "0" z tyłu. Mimo, że trener Postecoglou potraktuje ten sparing dosyć poważnie - przed Aussie już za chwilę Puchar Konfederacji w Rosji. Znając jego pomysły i zagrania może zobaczymy otwarte i "wesołe" widowisko. W drużynie zabraknie Jedinaka. Natomiast jeśli Brazylijczycy nie chcą drugiej porażki w Melbourne, ( a przecież aklimatyzację już "zaliczyli" ) to o bramki jestem w miarę spokojny. Ot i wszystko GL!
75 min. 0-3 ja już ze swojej strony dziękuję za uwagę

PS FT 0-4, ale sekundy przed 4 bramką byłby piękny strzał samobójczy i wynik miażdżący dla Kangurów. Zarobiłem, ale się nie cieszę... Pozdrawiam i do zobaczenia

Ostatnio edytowane przez qowalsky6 ; 13-06-2017 o 13:02 Powód: edit
stare 14-06-2017, 06:46   #68

Z wczorajszych meczy żałuję, że nie pograłem singlowo Tajlandii na 1x lub dnb - kursy były (przed spadkami) znakomite. Co prawda ZEA wyrównały ale w 93 min. Można by było zamykać. Strzelcem został Ali Ahmed Mabkhout Mohsen Omran Al Hajeri Można było zarobić. Zmartwił mnie także fakt, iż mój pupil: Teerasil Dangda (Muangthong) nie znalazł się w wyjściowej 11-ce. Cóż, mądry qowalsky po szkodzie. Następny mecz Tajów dopiero 31.08. z Irakiem.
Na marginesie, w nadchodzącym Pucharze Konfederacji, przy tak "mieszającym" w ustawieniu trenerze Australii, nie wróżę moim Kangurom sukcesów. Ich pierwszy mecz już 19.06 z Niemcami. Zobaczymy jeszcze jak "do tematu" podejdą "bosze", ale może nie być za kolorowo.
stare 30-06-2017, 04:36   #69

Reputacja: 3204
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 22:45
Spotkanie USA-Ghana
Typ: 1
Kurs 1.95
Buk Unibet
Analiza: Spotkanie towarzyskie reprezentacji USA oraz Ghany, zapowiada się niezwykle ciekawie, według mnie jak i bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie USA jest faworytem do zwycięstwa. Gospodarze nie są pokonani od 7 kolejnych spotkań w których zanotowali 4 remisy oraz 3 zwycięstwa, są zespołem znacznie bardziej poukładanym i zdyscyplinowanym taktycznie ich poprzednimi rywalami były reprezentację między innymi Meksyku , Panamy, Wenezueli , Serbii, goście natomiast nie mogą się poszczycić tak dobrym wynikiem jak USA, w poprzednich 7 meczach rozegranych przez Ghanę tylko 2 kończyły się zwycięstwami , 1 podziałem punktów oraz aż 4 porażkami ,ale ich rywale nie licząc Meksyku z którym przegrali byli znacznie słabsi niż USA. Ogólnie na terenie USA obie drużyny spotykały się do tej pory 1 raz padł wtedy remis po 1 . Tutaj moim zdaniem gospodarze , którzy są obecnie w dobrej dyspozycji powinni dyktować warunki gry i to właśnie oni są moim zdaniem stawiani w roli faworyta, ja zagrałbym tutaj na wygrana USA dokładnie 1 golem oraz wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że Ghana , bramkę może tutaj strzelić.
baku193 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2017, 05:26   #70

Reputacja: 3204
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 21:00
Spotkanie Napoli-Espanyol
Typ: 1/1
Kurs 2.20
Buk Fortuna
Analiza: Towarzyskie spotkanie pomiędzy ekipami Włoskiego Napoli oraz Hiszpańskiego Espanyolu Barcelona, obie ekipy obecnie w bardzo dobrej , wysokiej dyspozycji rzadko przegrywajace swoje spotkania, Napoli co prawda miało kilka wpadek,ale grało również ze znacznie mocniejszymi przeciwnikami , wygrana z zespołem Bayernu i porażka z Atletico na pewno będę nauką na przyszłość dla tego młodego zespołu. Espanyol natomiast wygrał z zespołem Borussi Dortmund i zanotował remisy z Twente oraz Hamburgerem , nie przegrał 5 swoich kolejnych spotkań. Goście są jednak zespołem nierówno grającym, który na pewno nie będzie prowadził gry otwartej z takim zespołem jak Napoli, które przecież ma znacznie lepszych i bardziej doświadczonych zawodników . Gospodarze lubią grać w ataku pozycyjnym i jestem pewien iż w tym spotkaniu nic się nie zmieni ponieważ Espanyol nie jest przecież nawet w czołówce Primera Division więc to ekipa Napoli zostaje w tym meczu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Obie ekipy w historii zagrały ze sobą zaledwie 1 spotkanie, które zakończyło się bezbramkowym remisem . Jednak w tym meczu uważam że gospodarze spokojnie powinni wygrać, stawiam na wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji
baku193 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Międzynarodowe/Towarzyskie > Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2017

Odpowiedz