Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Hiszpania

Odpowiedz

Udostępnij Narzędzia wątku
stare 07-08-2017, 17:13   #61
Moderator

Reputacja: 2637
A ja myślę, że nie. Gość sam powiedział w ostatnim wywiadzie, że będąc w drużynie z Messim zawsze będziesz drugi. Neymar chce być liderem i w PSG może nim zostać. Kibice już go pokochali za samo przyjście do Paryża. Teraz oczekiwania wobec tego klubu będą jeszcze większe, ale o tym w innym temacie...

Ostatni sparing Barcelony pokazał, że ławka jest bardzo ale to bardzo słaba. Myślę, że czas najwyższy pozbyć się Turana, który ewidentnie nie potrafi się odnaleźć. To samo tyczy się największej szklaki Europy - Vermaelena oraz Douglasa. Ci Panowie nie są potrzebni już na Camp Nou i czas najwyższy się ich pozbyć...
To samo tyczy się Sampera i Munira. Choć ten drugi w ostatnim sezonie dość nieźle pokazał się w Valencii.
Barça wyraziła dotychczas zgodę jedynie na transfery Jérémy’ego Mathieu i Cristiana Tello

Hazard - jest nie do wyjęcia z Chelsea.
Coutinho - tu problem stawia Klopp, który nie chce się pozbywać swojego najlepszego gracza. Lecz sam Liverpool zainteresowany jest Gomesem, który może być włączony do transakcji.
Dembele - Borussia nie chce go oddać za 100 mln.
Inigo Martinez - transfer już jest podobno prawie dopięty.
Seri - gracz Nice. Podobno Valverde jest nim zainteresowany.

Moje Analizy/Typy były pomocne?. Naciśnij ''Dzięki'', to mobilizuje do jeszcze lepszej pracy.
ibis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2017, 10:55   #62

Reputacja: 357
Cytat:
Napisał Karciarz ->

Jeśli w ogóle ktoś przyjdzie, to będzie dobrze.
Barcelona ma skauting na poziomie Legii Warszawa, choć nie wiem, czy nie obrażam skautów stołecznego klubu.
Mają teraz kasę i umowy z wieloma leszczami, których pozbyć się nie sposób. W najlepszym wypadku wypożyczą paru kolesi do innych klubów i będą opłacać kontrakty.
To już normalka, ale przecież "Barca to więcej niż klub", więc musi dbać o zawodników, he, he!
Ławka jest tragicznie słaba, by nie powiedzieć, że jej brak.
Najlepiej zrobią, jak kasę za Neymara przeznaczą na stadion i odczekają na odejście zarządu, bo to palanty ekstrklasy.
Poza tym ceny są teraz tak wyśrubowane, że nie opłaca się wydawać kasy na grajka typu DEmbele, bo on kilka razy dobrze piłkę kopnął, a wciąż jest za surowy do Barcy i absolutnie nie pasuje do jej stylu gry.

Gracze, którzy chcą regularnie zarabiać
u bukmacherów z 12% podatkiem
są równie naiwni, jak klienci Amber Gold
bmw14.5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-08-2017, 15:05   #63
Moderator

W końcu jakieś porządne decyzje! Brawo!

Ricardo de Burgos Bengoetxea nie będzie prowadził żadnego oficjalnego meczu przez najbliższy miesiąc. Komitet Techniczny Arbitrów postanowił wysłać go do tak zwanej „lodówki”.

Moje Analizy/Typy były pomocne?. Naciśnij ''Dzięki'', to mobilizuje do jeszcze lepszej pracy.
stare 16-08-2017, 16:15   #64
Moderator

Reputacja: 2082
Panowie znający się na La Lidze. Przeglądałem sobie kursy długoterminowe i na zdarzenie: Atletico lepsze od Barcelony na koniec sezonu Fortuna wystawiła kurs prawie 10. Ligi Hiszpańskiej nie śledzę ale widzę, że to co się dzieję na Camp Nou raczej w dobrą stronę nie zmierza. Sprzedaż Neymara, wąska kadra a do tego bierność (póki co) na rynku transferowym. Atletico co prawda ma zakaz transferowy i najprawdodpobniej nikogo nie sprowadzi, ale z tego co widzę to tak naprawdę nikt nie odszedł. W takim razie czy kurs 10 na to zdarzenie to nie jest Value?

@Vidal @ibis
stare 16-08-2017, 17:45   #65
Moderator

Nie możemy zapomnieć o tym, że Atletico tego lata nie dokonało żadnych wzmocnień ze względu na zakaz, ale tak jak napisałeś z klubu nikt ważny nie odszedł i co najważniejsze dalej tą ekipę prowadzi Simeone.
Mecz z Realem pokazał, że nie najlepiej się dzieje na Camp Nou. Wiem, że nie powinno się osądzać drużyny po jednym meczu, ale nie wygląda to na razie dobrze. Brak jakichkolwiek wzmocnień, bo nie możemy tu pisać o wzmocnieniach poprzez powrót Deulofeu i transfer Paulinho. Messi miał dawno podpisać nowy kontrakt, a jeszcze tego nie zrobił. Iniesta ma swoje lata, a jak na razie następcy brak. Mascherano również większość spotkań spędzi na ławce gdyż jego miejsce zajął Umtiti. No i Valverde. To jest największa zagadka czy sprosta temu zadaniu...
Jestem zdania, że warto spróbować zagrać coś takiego jak podał Brodaty Żółw

Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Hiszpania > Dyskusje o La Liga - sezon 17/18 - Newsy; Transfery; Zakłady długoterminowe.

Odpowiedz