Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Firmy Bukmacherskie, Systemy, Informacje i Opinie > Bukmacherzy Internetowi > Bet-at-home

Odpowiedz

Udostępnij Narzędzia wątku
stare 10-01-2017, 17:10   #1

Wypłata na inne konto bankowe

Witam,
mam hipotetyczną sytuację do rozważenia:
kolega prosi mnie, żebym mu coś obstawił, udaje się i chce wypłacić prosto na jego konto. Uprzednio dodawałem swoje konto bankowe i wypłacałem kasę. Pytanie brzmi czy będzie problem jak dodam drugi rachunek/bądź zastąpię obecny i wypłacę wygraną część salda na to "obce" konto bankowe? Czy pojawi się jakiś problem z imieniem i nazwiskiem właściciela rachunku innym niż właściciela konta na Bet-at-home?
cukax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-01-2017, 17:14   #2

Reputacja: 211
Jeżeli BaH nie będzie chciał weryfikować konta bankowego i zwyczajnie puści przelew to nie będzie problemów. Ale radziłbym nie ryzykować a koledze wytłumaczyć.
emarco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-01-2017, 17:16   #3

Reputacja: 1
lepiej wypłać na swoje a potem mu przelej na jego
wiencon3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2017, 05:30   #4
Forum VIP

Reputacja: 4343
Cytat:
Napisał cukax ->

Witam,
kolega prosi mnie, żebym mu coś obstawił, udaje się i chce wypłacić prosto na jego konto. Uprzednio dodawałem swoje konto bankowe i wypłacałem kasę. Pytanie brzmi czy będzie problem jak dodam drugi rachunek/bądź zastąpię obecny i wypłacę wygraną część salda na to "obce" konto bankowe? Czy pojawi się jakiś problem z imieniem i nazwiskiem właściciela rachunku innym niż właściciela konta na Bet-at-home?
Zdecydowanie nie polecam takiego kombinowania, potem zakończy się zbanowanie konta i będzie kłopot.
Doberman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2017, 06:02   #5

Reputacja: 4650
Cytat:
Napisał cukax ->

Witam,
Kombinacje w naszym stylu... Wypłacaj na swoje i przelej dla niego - co za problem poczekać 1 dzień dłużej? Bądź wyjmij i daj mu w realu.

A jak chce od razu to niech zacznie grać samemu. Tyle.
"To ma być trener, który zmieni futbol? Zmieniasz go wtedy, gdy z Porto albo Interem wygrywasz Ligę Mistrzów. A nie, gdy nie potrafisz z Bayernem Monachium przejść przez półfinał" - Juanma Rodriguez [MARCA]
Kuchcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-01-2017, 10:24   #6

Reputacja: 91
Dla mnie taka sytuacja oznaczałoby to kompletny nieprofesjonalizm ze strony bukmachera. Wypłata powinna być możliwa tylko i jedynie na konta bankowe ( lub inna forma płatności) posiadacza konta. W znaczący sposób uniemożliwia to kradzież środków w przypadku przejęcia konta przez osobę trzecią.
gryzonko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-02-2017, 18:26   #7

Miałem ten sam problem, wypłaciłem na brata konto i dostałem e-maila, że dane nie zgadzają się z moimi danymi na ich stronie i musiałem podać moj rachunek intetnetowy
droozda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-02-2017, 18:27   #8

Cytat:
Napisał wiencon3 ->

lepiej wypłać na swoje a potem mu przelej na jego
Tak jak napisal kolega wyzej, zrob tak bezproblemowo i bez bolu
droozda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Forum Bukmacherskie > Firmy Bukmacherskie, Systemy, Informacje i Opinie > Bukmacherzy Internetowi > Bet-at-home > Wypłata na inne konto bankowe

Odpowiedz