Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy Bukmacherskie > Typy Dnia

Zamknięty Temat
 
Udostępnij Narzędzia wątku
stare 15-07-2015, 10:01   #1
Administrator
 
Avatar Marcin-Odra
 
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Malta/?l?sk
Postów: 10,403
Reputacja: 4706
Regulamin Typów Dnia!! Przeczytaj, zanim coś napiszesz!!

TYPY DNIA
Konkurs jest przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat.W dziale Typy Dnia, podajemy najlepsze i najciekawsze typy na wskazany w temacie dzień. Dział Typy Dnia może być także dobrym miejscem dla Typerów, którzy mogą odkryć swój talent bukmacherski. Zamieszczając swoje typy w tym dziale należy przestrzegać zasad zamieszczonych poniżej. Na koniec każdego miesiąca 3 najlepszych typerów otrzymuje nagrody w wysokości:

1. miejsce - 150 PLN
2. miejsce - 100 PLN
3. miejsce - 50 PLN

Nagrody są wypłacane na:
- Skrill

Zwycięzcy w danym miesiącu wysyłają PW do Marcin-Odra ze swoimi danymi koniecznymi do przelewu Skrill (wystarczy login, czyli e-mail, którym logujesz się do Skrill) plus zajęte miejsce i wysokość nagrody. Nagrody znajdą się na kontach maksymalnie do 14 dni od momentu ogłoszenia wyników.


Każdy uczestnik konkursu przed przystąpieniem do niego, ma obowiązek zapoznania się z regulaminem konkursu:


I. Kwestie Organizacyjne:

Każdy uczestnik z chwilą oddania typu w Typach Dnia automatycznie potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem i zgadza się na jego warunki.

Każdy może dostać tylko jedną wygraną, czyli z jednego IP adresu może korzystać tylko 1 user!

Kurs minimalny to 1,40, a maksymalny po jakim będą rozliczane typy to 5,00. Typy z kursami powyżej 5,00 będą zaniżane właśnie do poziomu kursu maksymalnego.

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Betclic
- Bet-at-home
- Unibet
- BetGun
- Winmasters
- Betway
- EGB
- Fortuna
- forBet
- Totolotek


W tematach dziennych Typów Dnia obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Wszelkie pytania i niezgodności oraz zmiany dotyczące naszego typu np. "zapomniałem bukmachera" proszę pisać w temacie "Pytania, propozycje, niezgodności", a nie w temacie konkursowym. Takie posty jak i cytowanie lub komentowanie analiz innych uczestników konkursu będą karane żółtymi kartkami. Natomiast każde kolejne komentarze, zwłaszcza uporczywe, będą karane surowiej, czyli czerwonymi kartkami i banami włącznie.

W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń zgłaszanych w temacie "Pytania, propozycje, niezgodności" należy podać LINK (osoby które nie posiadają 10 postów nie mogą wkleić hiperłącza więc Ci użytkownicy podają dokładny dzień oraz numer posta który jest o prawej stronie w górnym rogu posta) do swojego posta z typem, co do którego są jakieś wątpliwości. W przypadku braku linka, zastrzeżenia/wątpliwości nie będą rozpatrywane.


Zakaz dodawania zdjęć zawodników, drużyn itd, dopuszczalne jest wklejenie skrina ze statystykami, jednakże w takich rozmiarach aby nie "rozwalał" forum. Zdjęcia takie należy wrzucać na serwer który przechowuje stosunkowo długo takie zdjęcia, np imageshack.com

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblock'u.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Do typu należy podać komentarz, uzasadnienie ma być konkretne, dlaczego wybrałeś ten a nie inny typ. Nie tolerujemy olewających komentarzy typu: "proszę spojrzeć do statystyk itp". Jeżeli typ opierasz na statystykach, proszę w skrócie je skomentować. W przypadku braku analizy, typy bez analizy będą usuwane.

Aby wygrać konkurs należy się trochę napracować, więc posty z kiepskimi analizami są przenoszone do tematu "Wasze kiepskie analizy". Chcemy aby poziom merytoryczny konkursu stał na przynajmniej przyzwoitym poziomie, a zwycięzca nie był przypadkową osobą.
- Moderator ma prawo przenieść analizę do działu "Wasze kiepskie analizy" tylko przed rozpoczęciem spotkania. Są jednak wyjątki tzw. ekstremalne sytuacje kiedy użytkownik pisze coś w stylu "XXX wygra bo jest lepsze i ja tak uważam". Wtedy moderator może analizę uznać za kiepską i przenieść do odpowiedniego działu już po zakończeniu spotkania.
- W przypadku przeniesienia analizy do działu "Wasze Kiepskie Analizy" użytkownik nie ma prawa podać nowego typu na ten sam dzień.
- Moderator konkursu nie ma obowiązku powiadamiania użytkownika o przeniesieniu jego analizy do działu "Wasze Kiepskie Analizy". Innymi słowy może, ale nie musi tego zrobić.

W ciągu jednego dnia można podać maksymalnie 1 typ na dany dzień 1 dzień=1typ.

W ciągu miesiąca należy podać co najmniej 10 typów. Gracz, który nie spełni warunku minimum 10 typów w miesiącu, nie będzie uwzględniany w klasyfikacji końcowej konkursu.

Do rywalizacji można przystąpić w każdej chwili pod warunkiem że do końca miesiąca zdołamy podać wymagane minimum 10 typów. Oczywiście user może podjąć walkę w kolejnym miesiącu.
- Taka prośba od nas. Jeżeli nie macie już szans na podanie 10 typów, to zrezygnujcie z dalszej zabawy. Oszczędzi nam to czas przy podliczaniu.

Jeżeli do godziny 19:00 (mniej więcej..) danego dnia nie będzie utworzonego tematu na następny dzień, to może go założyć każdy uczestnik konkursu, oczywiście według przyjętego schematu. Wystarczy skopiować pierwszy post z poprzedniego dnia i założyć temat aktualizując tytuł i nagłówek do odpowiedniego dnia.
- żółta kartka dla usera jeżeli założy temat przed czasem

Zakaz edytowania postów przez użytkowników. Przed podaniem typu zastanów się. Jeśli się już pomyliłeś zgłoś to któremuś z moderatorów prowadzących konkurs.

Typy podajemy w/g czasu polskiego.II. Zasady podawania typów, sposób ich rozliczania oraz aktualizacja miesięcznej tabeli:


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza. Po pierwsze ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu jak i prowadzącym, a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie 100

Typujemy głównie zdarzenia sportowe, ale również z innych dziedzin jeśli są w ofercie bukmachera (np. Rozrywka czy Polityka), a ich wynik będzie możliwy do ustalenia w obrębie kilku dni.

Użytkownik otrzymuje karne 100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Rozliczanie typów:
Nietrafiony typ "kosztuje" uczestnika 100 punktów. W przypadku trafnego typu jego kurs zostaje przemnożony przez 100 np.: kurs 1.70 to wygrywamy 70 punktów, czyli wszystko ponad 1.00 mnożymy przez 100 i wychodzi ewentualna punktowa wygrana, podobnie jak to ma miejsce u każdego bukmachera.

Dodatkowe punkty za skuteczność do klasyfikacji generalnej przyznawane w oparciu o poniższe zestawienie:

49,99% i poniżej 100 punktów
50,00% - 64,99% 0 punktów
65,00% - 72,99% 100 punktów
73,00% - 79,99% 150 punktów
80,00% i powyżej 200 punktów

ZASADY OBLICZANIA SKUTECZNOŚCI:
Zwroty nie są uwzględnione przy jej obliczaniu.
Natomiast zwrot jest wliczany do sumy podanych typów (min. liczba typów w miesiącu=10).

Przykład:
User A podał 10 typów.
Trafił 7 typów, nie trafił 2 typy, za 1 otrzymał zwrot.
W takim przypadku obliczamy skuteczność w ten sposób:
7/9=77,78%

Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, over, pierwszą połowę itp.
Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty "win" i "bez remisu").

UWAGA
! Poniżej przedstawione są przykładowe kombinacje podania typu na jedną drużynę/jednego zawodnika.

- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia - Wisła 1 @ 2,00 to User B może podać typ Legia -1 - Wisła 1 @ 3,00
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia -1 - Wisła 1 @ 3,00 to User B nie może podać typu Legia - Wisła 1 @ 2,00

- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Kamil Stoch wygra zawody w Planicy @2,00 to User B nie może podać typu Kamil Stoch - Piotr Żyła 1 @ 1,80
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Kamil Stoch - Piotr Żyła 1 @ 1,80 to user B może podać typ Kamil Stoch wygra zawody w Planicy @2,00

- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Over 3,5 @ 2,00 to User B nie może podać typu na Over 2,5 @ 1,75 (oraz niższego overa czyli 1,5 lub 0,5 lub dowolnego innego)
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Over 2,5 @ 1,75 to User B może podać typ na Over 3,5 @ 2,00 (lub wyższy over czyli 4,5 lub 5,5 itp.)

- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Under 3,5 @ 1,75 to User B może podać typ na Under 2,5 @ 2,00 (oraz niższy under czyli 1,5 lub 0,5 lub dowolnie inny)
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Under 2,5 @ 2,00 to User B nie może podać typu na Under 3,5 @ 1,75 (lub wyższyunder czyli 4,5 lub 5,5 itp.)

Typ umieszczamy co najmniej 1 minutę przed rozpoczęciem spotkania (nie można zawierać zakładów live etc.)

Podając typ na mecz baseballa (bądź innej dyscypliny), gdy 'polskiego czasu' są dwa takie same mecze jednego dnia należy podać godzinę rozpoczęcia danego meczu.

Przy "egzotycznych" ligach lub dyscyplinach mile widziane: nazwa dyscypliny, kraj, klasa rozgrywkowa. Przyśpieszy to podliczanie.

Nie patrzymy na godzinę podaną u bukmachera (np. w tenisie czy NBA czasami) gdyż często bukmacherzy blokują kursy wcześniej niż rzeczywiście jest planowany mecz. Patrzymy najlepiej na oficjalny live, lub jakiś dobry livescore.

Na początku każdego miesiąca konta graczy są zerowane.

Podczas podawania typu z handicapem należy podać jaki on jest (Europejski czy Azjatycki). Pozwoli to w razie czego na rozwiązanie niejasności.

Obowiązkowe zaznaczenie w typach hokejowych czy obstawiamy wynik po 60 min (Regular time) czy Moneyline (z dogrywką i karnymi).

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).


Tabela konkursu:

Tabela konkursu w każdym miesiącu będzie aktualizowana w dniach 10 - 15 - 20 - 25 i na koniec danego miesiąca (+/- 1-2 dni). Aktualizacja pojawi się w postaci screenshota z tabeli przygotowanej w Excelu, jednocześnie za każdym razem w temacie Tabela pojawi się post informujący, że dany okres miesiąca został zaktualizowany i wpisany do tabeli. Wcześniej w temacie "Podliczanie typów" zostaje dopisany post informujący, że dane dni zostały podliczone.

Jednocześnie informujemy, że użytkownicy, którzy w danym miesiącu nie mają już szans spełnić warunku minimum 10 typów nie będą umieszczani w kolejnych aktualizacjach tabeli (w praktyce dotyczy to aktualizacji pod koniec miesiąca, czyli 20 - 25 i koniec miesiąca). Taka praktyka ma na celi usprawnienie i przyspieszenie procesu aktualizacji tabeli pod koniec miesiąca.

W przypadku tej samej ilości punktów, o kolejności w tabeli decyduje skuteczność typów. Jeśli także skuteczność jest identyczna, wtedy decyduje ilość trafionych typów (kto trafi więcej typów wygrywa). Jeśli i ilość trafionych typów jest taka sama decyduje najwyższy trafiony kurs. Gdyby i ten kurs był taki sam (co jest naprawdę mało prawdopodobne, ale jednak) wtedy mamy dwóch zwycięzców i suma nagród jest dzielona na dwie/lub więcej userów.


III. Postanowienia końcowe:

Za złamanie, któregoś z punktów regulaminu grozi ostrzeżenie. Za kilkakrotne złamanie regulaminu grozi wykluczenie z gry, a także ban.

Zakaz cytowania spamu - cytując spam sam go tworzysz, za takie praktyki również żółta kartka. W ekstremalnych przypadkach czerwona.

W kwestiach spornych lub nie uwzględnionych w Regulaminie decydujący głos mają Moderatorzy Konkursu.


Nie będą tolerowane ściągnięte analizy od innych typujących lub z innych for. To jest zabawa i bawimy się fair play!!! Jeżeli ktoś ściągnie taką analizę zostanie usunięty z konkursu oraz otrzyma okresowego bana!!!

Nowy regulamin obowiązuje od dnia 1 marca 2014r.

__________________
Forbet - Bonus 100% do 650PLN. Tylko z kodem: FORUMBUK - zobacz i graj
Totolotek -
Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 700PLN - zobacz i graj
Fortuna - zakład bez ryzyka 110PLN + bonus 100% do 400zł - zobacz i graj
Bet-at-home - Bonus 100% do 350PLN - zobacz i graj
Unibet - Bonus 100% d 200PLN - zobacz i graj
Bettilt - Bonus do 500PLN + freebet - zobacz i graj
1xbet - Bonus 100% do 100 euro - zobacz i graj

Ostatnio edytowane przez psotnick ; 13-04-2017 o 13:49 Powód: poprawa listy buków (zniwelowanie podwojnego betclica)
Marcin-Odra jest offline  
stare 01-04-2017, 02:25   #2
Administrator
 
Avatar Marcin-Odra
 
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Malta/?l?sk
Postów: 10,403
Reputacja: 4706
Z dniem 1 kwietnia została zmieniona lista bukmacherów od których podajemy typy oraz kursy:

- Expekt
- Betclic
- Bet-at-home
- Unibet
- BetGun
- Winmasters
- Betway
- EGB
- Fortuna
- forBet
- Totolotek

Związku, że kilka typów zostało na dzisiaj już podany powyższa lista obowiązuje od 2 kwietnia.

Prawdopodobnie lista bukmacherów zostanie powiększona od 1 maja.
__________________
Forbet - Bonus 100% do 650PLN. Tylko z kodem: FORUMBUK - zobacz i graj
Totolotek -
Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 700PLN - zobacz i graj
Fortuna - zakład bez ryzyka 110PLN + bonus 100% do 400zł - zobacz i graj
Bet-at-home - Bonus 100% do 350PLN - zobacz i graj
Unibet - Bonus 100% d 200PLN - zobacz i graj
Bettilt - Bonus do 500PLN + freebet - zobacz i graj
1xbet - Bonus 100% do 100 euro - zobacz i graj

Ostatnio edytowane przez psotnick ; 13-04-2017 o 13:49 Powód: zniwelowanie podwojnego betclica
Marcin-Odra jest offline  
Forum Bukmacherskie > Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy Bukmacherskie > Typy Dnia > Regulamin Typów Dnia!! Przeczytaj, zanim coś napiszesz!!

Zamknięty Temat


Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni Post
Regulamin działu TENIS - przeczytaj zanim coś napiszesz!!! Prasa Turnieje ATP 2 11-02-2016 08:28
Regulamin działu TENIS - przeczytaj zanim coś napiszesz!!! Prasa Turnieje WTA 1 09-09-2009 13:59
Regulamin działu TENIS - przeczytaj zanim coś napiszesz!!! Prasa Challengery i ITF 0 02-01-2009 19:13
Regulamin działu "Tenis" - przeczytaj zanim coś napiszesz!!!! zludna Pozostałe Turnieje 0 05-07-2007 21:01
Regulamin konkursu! - zanim wytypujesz , PRZECZYTAJ! Stauciak Typer - Bundesliga 0 31-01-2006 21:15


Najpopularniejsze Internetowe Firmy Bukmacherskie:Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5, Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.