Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Liga Mistrzów

Odpowiedz

Udostępnij Narzędzia wątku
stare 19-12-2016, 11:51   #841

czy dysponuje ktoś kursami jakie były na wyjście poszczególnych drużyn z grupy?
fiestalatina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2016, 18:33   #842

Reputacja: 35
jak zwykle będzie co najmniej jedna niespodzianka, stawiam na Monaco albo Leicester.
kowal1980 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-12-2016, 18:02   #843

Reputacja: 100
Cytat:
Napisał Ten typ tak ma ->

Grać Monako i zamykać w razie czego. Nie sądzę by Pep ich poskładał do wiosny
ja mysle ze Monaco jest bez szans w tej rywalizacji a Pep nie ma co skladac znizki formy sie zdazaja kazdemu .A City u siebie potrafili rozbic Barcelone czy ostatnio wygrac z Arsenalem wiec z Monako powinni sobie poradzic bez problemu.Do tego pierwszy mecz na Etihad wiec moze juz nie byc czego zamykac
Kursy w rywalizacji Sevilli z Leicester powinny wg mnie byc odwrocone mysle ze bukmacherzy sugeruja sie slaba forma Leicester w lidze.a Sevilla nie jest juz tym samym zespolem co w ostatnich sezonach za to Leicester swietnie sobie radzi w Lidze Mistrzow
kksmisiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2016, 07:42   #844

Reputacja: 4580
Cytat:
Napisał kksmisiek ->

Kursy w rywalizacji Sevilli z Leicester powinny wg mnie byc odwrocone mysle ze bukmacherzy sugeruja sie slaba forma Leicester w lidze.a Sevilla nie jest juz tym samym zespolem co w ostatnich sezonach za to Leicester swietnie sobie radzi w Lidze Mistrzow
Dobry joke, naprawdę. Bo to jest żart, prawda? Nie wyprowadzisz mnie z tego odpowiedniego przekonania?

Tak więc na ten moment nie muszę się odnosić. No chyba, że negatywnie mnie zaskoczysz i zaprzeczysz, to wtedy to zrobię.

Na razie jednak moje uznanie za bardzo wiarygodny trolling
"To ma być trener, który zmieni futbol? Zmieniasz go wtedy, gdy z Porto albo Interem wygrywasz Ligę Mistrzów. A nie, gdy nie potrafisz z Bayernem Monachium przejść przez półfinał" - Juanma Rodriguez [MARCA]
Kuchcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2016, 15:01   #845

Reputacja: 210
Cytat:
Napisał kksmisiek ->

Sevilla nie jest juz tym samym zespolem co w ostatnich sezonach

Bo co? Bo Krychowiak odszedł? Sevilla ma się świetnie, póki co #3 miejsce w La Liga za krezusami, solidna druga lokata, z jedną porażką na koncie w LM
Krysteeek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-12-2016, 01:07   #846

Reputacja: 100
Cytat:
Napisał Krysteeek ->

Bo co? Bo Krychowiak odszedł? Sevilla ma się świetnie, póki co #3 miejsce w La Liga za krezusami, solidna druga lokata, z jedną porażką na koncie w LM
nie tylko Krychowiak ,ODESZLO rowniez kilku innych podstawowych zawodnikow Banega ,Gameiro,Reyes nie wspominajac o trenerze .pozycje w tabeli zawdzieczaja miedzy innymi potknieciom krezusow.dla mnie to inna druzyna i nie chodzi tylko o wyniki ale rowniez styl gry.odpadna w dwumeczu z Leicester takie jest moje zdanie a kto mial racje zobaczymy na wiosne

S

Ostatnio edytowane przez ShakeYoBody ; 24-12-2016 o 02:27
kksmisiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-12-2016, 05:25   #847

Reputacja: 4580
Cytat:
Napisał kksmisiek ->

ODESZLO rowniez kilku innych podstawowych zawodnikow Banega ,Gameiro,Reyes nie wspominajac o trenerze
A wiesz o tym, że przyszli nowi i kto wie czy nawet nie lepsi? Nasri, N'Zonzi, czy nowi napastnicy. O trenerze nie ma co mówić, bo to co na razie prezentuje Sevilla Sampaoliego bije na łeb tę poprzednią.

Cytat:
Napisał kksmisiek ->

pozycje w tabeli zawdzieczaja miedzy innymi potknieciom krezusow
Real i Barca są nad nimi, więc o czym mówisz? Sevilla jest natomiast wyżej od Atletico i reszty, ponieważ sobie na to zasłużyła. Bilans 7-0-1 w domowych spotkaniach robi wrażenie. Ta drużyna zagrała w La Lidze i LM 22 spotkania w tym sezonie. Ile z nich widziałeś?

Cytat:
Napisał kksmisiek ->

a Sevilla nie jest juz tym samym zespolem co w ostatnich sezonach
Wiesz co różni Sevillę z tego sezonu, a tę z poprzednich? Obecna wyszła z grupy LM. I tu już mi całkiem ręce opadły.

Cytat:
Napisał kksmisiek ->

za to Leicester swietnie sobie radzi w Lidze Mistrzow
Leicester, jak na razie, tylko świetnie sobie poradziło w fazie grupowej. W grupie, z której żaden rywal nawet do drzwi Hiszpanów nie mógłby zapukać i poprosić o wyrównany mecz, ponieważ nawet Porto to obecnie kabaret.

Anglicy, w grupie LM lecieli na fantazji i indywidualnościach, czyli tym co zapewniło im zwycięstwo w PL. Teraz, nawet połowy tej świetnej dyspozycji nie pokazuje Marhez. Bez Kante to już kompletnie wszystko runęło i do dzisiaj w środku pola ten zespół cierpi. Tutaj nie ma geniuszu taktycznego i wszystkie ich argumenty są znane.

Sevilla jest mocna fizycznie, także dadzą radę w tym aspekcie. Grają dynamicznie, wysoko i pewnie - technicznie zmiażdżą rywali. A kto prezentuje po prostu wyższą kulturę gry to już pisać nie trzeba.

Prędzej byłby koniec świata, aniżeli w tej parze Lisy miałyby być faworytem. I tak kurs @2,50 wysyła sygnały docenienia i szacunku wobec Leicester.
"To ma być trener, który zmieni futbol? Zmieniasz go wtedy, gdy z Porto albo Interem wygrywasz Ligę Mistrzów. A nie, gdy nie potrafisz z Bayernem Monachium przejść przez półfinał" - Juanma Rodriguez [MARCA]
Kuchcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-12-2016, 14:44   #848

Reputacja: 310
Ja odniosę się co do rzekomego braku szans ekipy z księstwa i dominacji City na ich stadionie.

Owszem pokonali Arsenal(który notabene nie wyszedł na drugą połowę), roznieśli Barcelonę(która notabene po zdemolowaniu ich na Camp Nou nic nie musiała) i nie potrafią zagrać dobrej piłki przeciwko teoretycznie słabszej ekipie...o, ten argument Ci uciekł.

Jednak taka jest prawda. Man City Guardioli zbiera przynajmniej po jednej bramce od każdego kto przyjedzie na Etihad i to jest sporym zaskoczeniem patrząc na osobę zarówno trenera jak i prestiżu samej ekipy. Jednak gdy spojrzymy bardziej personalnie na skład, to zobaczymy kilka powodów takich wtop. Poza beznadziejną linią obrony(nie wiem co cała Anglia widzi w Stonesie, o Otamendim nawet nie wspominam, bo on nie doczeka wiosennego dwumeczu), na skrzydłach Sterling, który się nie wraca, bo to przecież wielka gwiazda i najpewniej Sane - młody jeździc bez głowy, to nie może zapewnić bezpiecznych tyłów.
Miałem wielki szacunek do spokoju i pewności interwencji Claudio Bravo kiedy ten jeszcze zdobywał puchary w barwach Blaugrany, teraz tego człowieka nie poznaje - zaczął dostarczać kibicom emocji samym kontaktem z piłkę, nawet nie musi być to po strzale przeciwnika

Co do Monaco. To jest troszkę inny twór. Rosyjski właściciel zainwestował w szkółkę młodzieży, powrót syna marnotrawnego z Kolumbii i pewną defensywę z Glikiem na czele. Co różni transfery City i właśnie AS Monaco? Medialność!

U niebieskich wszystko aż krzyczy - Chodźcie do nas, jesteśmy najlepsi, bo kiedy ktoś włoży stopery do uszu, to zobaczy tylko mizerne miejsce w angielskiej tabeli i wymęczone 2:1, 3:1 i Etihad już tak nie przeraża.

Monaco poza świetną, zgraną jedenastką, brakiem presji na napastnikach(strzela cały zespół, wszyscy są w czołówce strzelców ligi i nikomu się tam nie wylicza czasu bez bramki) i, że nic w sumie nic nie musi, ma jeszcze jeden znaczący plus tej rywalizacji - PATENT na Anglików. Chociaż zmieniła się charakterystyka zespołu, który teraz idzie w hokej i więcej traci, ale i demoluje w przodzie, to myślę, że ich pierwsze starcie będzie wyglądało jak pamiętny dwumecz z londyńskim Arsenalem, w którym na świat przyszła nowa mocna ekipa, która zaskoczyła wszystkich.

City może i przejdzie, ale oni musza mieć nóż na gardle, bo po dobroci tam nie idzie. Rewanż powinien im zapewnić tę "komfortową" sytuację. Idę śmiało w awans Monaco, najwyżej będę zamykał
Ten typ tak ma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-12-2016, 15:45   #849

Reputacja: 73
Dokladnie mam takie same zdanie jak kolega wyzej, Monaco jest nie docenione, Buki na pewno wystawia City za murowanego faworyta, tak jak to bylo z Tottenhamem, Monaco totalnie zdominowalo przyjezdnych, chociaz Tottenham tez zostawia wiele do zyczenia, ale na pewno City bedzie mialo mega ciezka przeprawe, mysle ze Monaco powalczy i moga nawet awansowac.
Wilshere jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-12-2016, 12:17   #850

Mom zdaniem główna pule zgarnie Barca. Drużyna z czasem złapie optymalna firmę i pokaze swoją wartość dlatego grań płasko jako Barcelona Win całych rozgrywek.
skalson92 jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-01-2017, 21:50   #851

Reputacja: 1307
Cytat:
Napisał skalson92 ->

Mom zdaniem główna pule zgarnie Barca. Drużyna z czasem złapie optymalna firmę i pokaze swoją wartość dlatego grań płasko jako Barcelona Win całych rozgrywek.
Też tak myślę, ale nie dlatego, że jest taka silna tylko przeciwnicy tacy słabi. Real/Ronaldo mentalnie zdobyli już wszystko w zeszłym sezonie no i było widać zadyszkę. Bayern to jest cieniem tego za czasów Jupa Henkesa, a cała reszta... daleko w tyle, no ale oczywiście granie jakiejś długoterminówki na Barcę jest totalną głupotą bo wszystko się może wydarzyć, a przyszłość jest nieznana.
stare 10-01-2017, 17:29   #852

Ostatnio Barca jest w kryzysie, jeżeli nie weźmie się za siebie, to ja nie wiem czy przejdzie PSG... W końcu może im się udać... mimo że sami też grają poniżej oczekiwań. Jestem ciekaw czy choć trochę postawi się Napoli... czy to będzie dwumecz do jednej bramki... Bayern trafił na Arsenal, który wiecznie przegrywał na tym etapie, ale kto wie czy nie do czasu... To chyba będzie najbardziej wyrównany pojedynek. Warto zwrócić uwagę na Juventus, który naprawdę ostatnio gra fantastycznie. Nie wiem czy to nie będzie ich sezon.
Gigantu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-01-2017, 17:50   #853

Reputacja: 341
Cytat:
Napisał Gigantu ->

Ostatnio Barca jest w kryzysie, jeżeli nie weźmie się za siebie, to ja nie wiem czy przejdzie PSG... W końcu może im się udać... mimo że sami też grają poniżej oczekiwań. Jestem ciekaw czy choć trochę postawi się Napoli... czy to będzie dwumecz do jednej bramki... Bayern trafił na Arsenal, który wiecznie przegrywał na tym etapie, ale kto wie czy nie do czasu... To chyba będzie najbardziej wyrównany pojedynek. Warto zwrócić uwagę na Juventus, który naprawdę ostatnio gra fantastycznie. Nie wiem czy to nie będzie ich sezon.
Juventus prezentuje się bardzo dobrze w lidze, praktycznie zawsze tak było i będzie już do końca świata. Konkurować będzie jedynie z Romą, chociaż Inter może w końcu zacznie zaskakiwać. Czy to wystarczy na Ligę Mistrzów ? Może być różnie, zwłaszcza, że trafili na bardzo niewygodną drużynę, jaką jest FC Porto. Już kilkakrotnie pokazywali, że potrafią wygrywać najtrudniejsze pojedynki; oczywiście nie ma wśród nich wielkiego "The Special One", ale to nie oznacza, że są na przegranej pozycji. Pewne jest, że mecze będą bardzo emocjonujące, po cichu owszem liczę na zwycięstwo Włochów, jednak o to będzie niezwykle trudno.
City z Monaco ? Nie oszukujmy się, taka firma jak "The Citizens" powinna sobie spokojnie poradzić z francuską ekipą. Monaco w tym sezonie gra niezłą i przede wszystkim skuteczną piłkę, ale ich awans będzie niespodzianką.
Jeżeli chodzi z kolei o Leicester to podzielam zdanie poprzedników. Lisy grają skutecznie jedynie w Lidze Mistrzów - liga angielska mówi zgoła co innego - to typowy ligowy średniak, który miał jeden wystrzał, więcej się już nie powtórzy. W grupie wygrali praktycznie wszystko, co mieli do wygrania, ale w mojej opinii zwycięzcą, a zarazem faworytem tego pojedynku jest Sevilla, co zaprezentuje w dwumeczu.

Moje typy: Typy za drobne
Kupony ze statystykami: Analizy
rzepek1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj, 11:56   #854

Reputacja: 3770
Monaco w LM poradziło sobie już z jednymi drwalami w tym sezonie.
City dla mnie nie jest zdecydowanym faworytem w tym dwumeczu i uważam,
że Monaco jest mocno niedoceniane. W tym sezonie tylko raz przegrało u siebie,
grając z Lyonem w 10 przed ponad 50 minut, pokonało u siebie m.in. PSG 3-1.
City dla mnie już przegrało ligę, Guardiola jest dla mnie słabym trenerem od dawna
a Obywatele to przereklamowana ekipa, która ma duże braki w linii obrony, problemy z napastnikami,
gdy nie ma Aguero i jest uzależnione od De Bruyne.

Gram awans Monaco po 3,5 w Bet365, bo ten kurs to fantastyka.

Ostatnio edytowane przez Szef Elity ; Dzisiaj o 13:30
Szef Elity jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj, 14:41   #855
Moderator

Reputacja: 1048
Całkowicie się zgadzam z przedmówcami. Warto zwrócić uwagę na Monaco. W City źle się dzieje i widać to we wszystkim. W grze, zachowaniach zawodników, wynikach i na minach Pepa kończąc. W Bayernie czy Barcelonie nawet jak dostawał baty to "żył" - tu po prostu siedzi na ławce i płacze w środku. Pomijając już tę parę to winszuję wszystkim mrożącym pieniądze na któregokolwiek z faworytów. Dla mnie nie ma absolutnie żadnego sensu granie na któregoś z nich. Każda z tych par jest bliżej 50/50 niż sugerują to kursy. Niby Real jest drużyną o wiele lepszą ale Napoli stać na wygraną z każdym. Już nie takie historie się zdarzały. Pamiętny finał Porto - Monaco czy szalony dwumecz Napoli - Chelsea z sezonu 2011/2012? Ja rozumiem, że PSG jest teraz trochę gorsze ale takie kursy na awans Barcy to żart. Mógłbym napisać zdanie do każdej z par ale wstrzymam się do meczów. Nie lubię mrozić pieniędzy ale jeśli już miałbym to zrobić to właśnie w stronę Monaco.

#COYG
Czarna lista: Cüneyt Çakır, Mike Dean, Jonas Erikkson
ShakeYoBody jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Liga Mistrzów > Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

Odpowiedz