Forum Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie   .:.   100zł BONUS!   .:.   Liga Typerów   .:.   Firmy Bukmacherskie   .:.   Wyniki na Żywo  .:.  Tabele  .:.  Forum Bukmacherskie

Wróć   Forum Bukmacherskie > Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie > Liga Mistrzów

Odpowiedz

Udostępnij Narzędzia wątku
stare 19-06-2017, 15:21   #921
ModTeam

Reputacja: 9863
Cytat:
Napisał AK83 ->

Zarejestrowałem się tutaj, bo obstawiam od czasu do czasu i chętnie skorzystam z forum. A poza tym, to chyba można tutaj pisać na inne tematy.
Witamy zatem na forum i zachęcamy do dalszego wypowiadania się Pomysł sam w sobie ciekawy, ale raczej nie jest zbyt możliwy do wdrożenia.
Zachęcam do dzielenia się opiniami na temat meczów UEFA Euro u-21 i Pucharu Konfederacji. Pozdrawiam !
robson United jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2017, 11:12   #922

Cytat:
Napisał AK83 ->

Moim zdaniem takie połączenie rozgrywek byłoby korzystne w szczególności dla zespołów ze słabszych federacji, które mogłyby podnieść swój poziom sportowy i finansowy. Poza tym, w LM nie zawsze grają lepsze zespoły od tych w LE.

W sezonie 2017/2018 do rozgrywek europejskich zostanie zgłoszonych 236 klubów z 55 federacji piłkarskich.
Moja propozycja Pucharu opiera się na 96 zespołach rozlosowanych do 16 grup w następujący sposób:
- 20 zespołów z pierwszych miejsc z federacji 1-20,
- 8 zespołów z drugich miejsc z federacji 1-8,
- 4 zespoły z trzecich miejsc z federacji 1-4,
- 32 zespoły z federacji 1-20 wyłonione po eliminacjach,
- 32 zespoły z federacji 21-55 wyłonione po eliminacjach.
W grupach każdy zespół rozegrałby 5 spotkań tzn. po jednym spotkaniu z każdym zespołem na neutralnych stadionach.
Do 1/16 finału awansowałyby po dwa zespoły z każdej grupy, czyli łącznie 32 zespoły. Zespoły z pierwszych miejsc byłyby rozstawione.
Spotkania w fazie pucharowej byłyby rozgrywane jako dwumecz, czyli mecz i rewanż.

W załączeniu przesyłam plik z nową formułą pucharu. Zachęcam do zapoznania się i dyskusji.
Inną i może nawet lepszą propozycją mógłby być puchar z 64 zespołami rozlosowanymi do 16 grup w następujący sposób:
- 16 zespołów z pierwszych miejsc z federacji 1-16,
- 16 zespołów z drugich miejsc z federacji 1-16,
- 32 zespoły z federacji 1-55 wyłonione po eliminacjach.

Eliminacje byłyby przeprowadzone w 4 etapach: 1 etap - 64 pary, 2 etap - 44 pary, 3 etap - 32 pary, 4 etap - 32 pary. Drużyna z wyższego miejsca w lidze byłaby rozstawiona w danym etapie. Przykładowo, 16 zespołów z trzeciego i czwartego miejsca z federacji 1-8, 16 zespołów z pierwszego i drugiego miejsca z federacji 1-8 grają tylko w ostatniej rundzie eliminacji i są rozstawione. Drużyna rozstawiona mogłaby grać tylko z drużyną z tego samego lub niższego miejsca, tzn. drużyna z czwartego miejsca z federacji 1-8 mogłaby grać przeciwko drużynie z tego samego miejsca z federacji 9-16 lub z piątego miejsca z federacji 1-8.

W grupach każdy zespół rozegrałby 6 spotkań tzn. mecz i rewanż z każdym zespołem. Do 1/16 finału awansowałyby po dwa zespoły z każdej grupy, czyli łącznie 32 zespoły. Zespoły z pierwszych miejsc byłyby rozstawione. Spotkania w fazie pucharowej byłyby rozgrywane jako jeden mecz na neutralnym stadionie.

Poniżej podaję przykładowe grupy oparte na mojej propozycji. Założyłem, że wszystkie rozstawione zespoły awansują do fazy grupowej. Zachęcam do dyskusji.

Grupa A: Real Madryt, Dinamo Kijów, Lyon, Vitorul Constanta
Grupa B: Bayern, Porto, Krasnodar, Kopenhaga
Grupa C: Chelsea, CSKA Moskwa, Guimares, BATE
Grupa D: Juventus, PSG, Olimpia Donieck, Legia
Grupa E: Monaco, Roma, Zorya, Malmoe
Grupa F: Spartak Moskwa, Tottenham, Sporting, H. Beer Sheva
Grupa G: Benfica, Lipsk, Zenit, Celtic
Grupa H: Szachtar, Barcelona, Nice, APOEL
Grupa I: Anderlecht, Dinamo Zagrzeb, Napoli, Steaua Bukareszt
Grupa J: Besiktas, Austria Wiedeń, Manchester City, Broendby
Grupa K: Slavia Praga, AEK Ateny, Borussia Dortmund, Szoligorsk
Grupa L: Basel, Ajax, Atletico Madryt, Jagiellonia
Grupa M: Feyenoord, Young Boys, Sevilla, AIK Solna
Grupa N: Olympiakos, Viktoria Pilzno, Hoffenheim, M. Tel Aviv
Grupa O: Salzburg, Basaksehir, Liverpool, Aberdeen
Grupa P: Rijeka, Club Brugge, Atalanta, AEK Larnaka

Ostatnio edytowane przez AK83 ; 11-07-2017 o 08:49
AK83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-2017, 15:10   #923

Reputacja: 305
Cytat:
Wyniki losowania III rundy eliminacji Ligi Mistrzów:

Ścieżka mistrzowska

Spartaks Jurmała/FK Astana - Legia Warszawa/IFK Mariehamn
Slavia Praga - BATE Borysów/Alaszkiert Erywań
Zrinski Mostar/NK Maribor - FH Hafnafjoerdur/Vikingur Goeta
Linfield Belfast/Celtic Glasgow - Dundalk FC/Rosenborg Trondheim
MSK Żilina/FC Kopenhaga - Malmoe FF/Vardar Skopje
Hapoel Beer Szewa/Budapeszt Honved FC/Żalgiris Wilno/Łudogorec Razgrad
Viitorul Konstanca/APOEL Nikozja - F91 Dudelange
Hibernians FC/Red Bull Salzburg - HNK Rijeka/The New Saints FC
Karabach Agdam/SK Samtredia - Sheriff Tyraspol/FK Kukesi
Partizan Belgrad/Buducnost Podgorica - Olympiacos Pireus

Ścieżka ligowa

FC Steaua Bukareszt - Viktoria Pilzno
Nice - Ajax Amsterdam
Dynamo Kijów - Young Boys Berno
AEK Ateny - CSKA Moskwa
Club Brugge - Stambuł Basaksehir
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...dy-eliminacji/
diegoforlan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2017, 22:44   #924
Moderator

Reputacja: 5101

Napoli, Liverpool, Olympiacos i Sevilla niezależnie od losowania nie mają prawa odpaść.
Dla listy nierozstawionych mistrzów marzeniem nie wątpliwie jest dostanie Mariboru, zdecydowanie najsłabsza ekipa do wylosowania.
Co z resztą to już bezpośrednie mecze zdecydują.
stare 04-08-2017, 11:37   #925

Reputacja: 110
Champions route

Qarabağ (AZE) v København (DEN)
APOEL (CYP) v Slavia Praha (CZE)
Olympiacos (GRE) v Rijeka (CRO)
Celtic (SCO) v Astana (KAZ)
Hapoel Beer-Sheva (ISR) v Maribor (SVN)

League route

İstanbul Başakşehir (TUR) v Sevilla (ESP)
Young Boys (SUI) v CSKA Moskva (RUS)
Napoli (ITA) v Nice (FRA)
Hoffenheim (GER) v Liverpool (ENG)
Sporting CP (POR) v FCSB (ROU)
EdwardXD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2017, 11:39   #926
Moderator

Reputacja: 5101

Szkoda Rijeki, trafili w najgorszą możliwą opcję.

Z kolei Beer Sheva po fazie LE w zeszłym roku teraz przed ogromną szansą na fazę grupową LM.
Zdecydowanie najwięksi wygrani dzisiejszego losowania.

W drabince ligowej, YBB - CSKA najbardziej wyrównana para.
Oglądałem dwukrotnie YBB w akcji z Dynamo Kijów przede wszystkim u siebie jak musieli gonić porażkę 1-3 z wyjazdu i naprawdę widzę przed nimi spory procent szans do awansu.

stare 04-08-2017, 11:48   #927

Reputacja: 993
Ciekawa para Napoli - Nicea. Szkoda, że trafili na siebie, bo najchętniej obie te drużyny bym zobaczył w grupie LM.
piotrex007 jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2017, 12:53   #928
Moderator

Reputacja: 1676
Myślę, że Napoli z taką kadrą spokojnie zamelduje się w fazie grupowej LM.
Karciarz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2017, 19:03   #929

Reputacja: 228
Hoffenheim trafił najgorzej jak mógł, chciałbym ich zobaczyć w LM, ale z tej pary na pewno ciekawszą i lepszą ekipą jest Liverpool.
Waldi1979 jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2017, 22:20   #930

Reputacja: 2880
No w tym wypadku panowie nie ma bata PSG musi zdobyć LM nie mówię że od razu w tym sezonie bo zmiany są duże ale LM jest kwestią czasu w Paryżu czy to sie komuś podoba czy nie.Swoją drogą ostro pojechali teraz już wiadomo czemu rok temu tak poskąpili grosza.
Ja myślę że oni wygrają ale już to mówiłem i jak się skończyło
A jak wygrają w tym sezonie to żadna niespodzianka fundament drużyny się nie zmienił a teraz maja potworny atak.
Barca za to ogromne osłabienie już nie w kontekście LM a PD ile bramek i sytuacji Neymar robił to głowa mała może nie w poprzednim sezonie bo on myślamo już był gdzie indziej to strata takiego zawodnika w rywalizacji z Realem będzie bolała.Iniesta na cały sezon nie ma siły Messi też będzie miał więcej meczów chodzonych.Mistrzem znowu będzie Real Barca musi odcierpieć lata dominacji w LM zwycięstwa przy tak obsadzonych zespołach z Anglii też nie mają co szukać.W tym roku wygra ktoś z Anglii albo PSG tak czuje.

Ostatnio edytowane przez Konar25 ; 10-08-2017 o 23:03
Konar25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2017, 10:25   #931

Reputacja: 1572
Cytat:
Napisał Konar25 ->

No w tym wypadku panowie nie ma bata PSG musi zdobyć LM nie mówię że od razu w tym sezonie bo zmiany są duże ale LM jest kwestią czasu w Paryżu czy to sie komuś podoba czy nie.Swoją drogą ostro pojechali teraz już wiadomo czemu rok temu tak poskąpili grosza.
Ja myślę że oni wygrają ale już to mówiłem i jak się skończyło
A jak wygrają w tym sezonie to żadna niespodzianka fundament drużyny się nie zmienił a teraz maja potworny atak.
Barca za to ogromne osłabienie już nie w kontekście LM a PD ile bramek i sytuacji Neymar robił to głowa mała może nie w poprzednim sezonie bo on myślamo już był gdzie indziej to strata takiego zawodnika w rywalizacji z Realem będzie bolała.Iniesta na cały sezon nie ma siły Messi też będzie miał więcej meczów chodzonych.Mistrzem znowu będzie Real Barca musi odcierpieć lata dominacji w LM zwycięstwa przy tak obsadzonych zespołach z Anglii też nie mają co szukać.W tym roku wygra ktoś z Anglii albo PSG tak czuje.
No Konar pierwszy raz w życiu zgadzam się z każdym twoim słowem. Dla mnie PSG w tym sezonie to co najmniej pół-finał LM. Wiem, że się nabijałem co roku z tych proroków wieszczących sukces PSG, ale teraz realnie będą mieli szansę.

Defensywa i środek pola to już dotąd była silna formacja, ale oprócz DiMaria w przodzie nie było takiej siły jak w Realu czy Barcelonie co nie oznacza, że i ta formacja to były ogórki. Teraz z młodymi: Neymarem i Mbappe + wcześniejsi mogą zrobić coś wielkiego. Pierwszy mecz PSG w LM z kim by nie grali pogram na handi i z uwagą będę oglądać ich w lidze francuskiej. Myślę, że zrobią to tam (w swojej lidze) co Bayern robi u siebie czyli zdeklasują resztę klubów.

Jedyne czego zawsze będzie im brakowało to porcji codziennego wycisku co może osłabić umiejętności. Nie ukrywajmy grając w Hiszpanii, Niemczech czy Włoszech kluby muszą ciągle uważać bo przeciwnicy są groźni, tu to będzie spacerek. Na miejscu trenera żeby zachowali wysoką formę na LM podkręcił bym wymagania - nie tylko nie wolno wam nic zremisować, ale co najmniej każdy mecz ligowy co najmniej 3 bramkami przewagi i zero z tyłu - i tylko z tego bym był zadowolony. Wszystko inne może ich rozleniwić. Wiem, że oczywiście są treningi, szkolenie itd, ale na poziomie LM tylko twarde ogranie w skrajnie złych sytuacjach może procentować. W każdym razie potencjał osobowy PSG ma na to aby wygrać LM.

A Barcelona - zgadzam się z tobą Konar daleko nie zajedzie. Neymarowi zależało i mam wrażenie, że tylko jemu o czym piszę w wątku dotyczącym ligi hiszpańskiej. Barcelona to syndrom sytych kotów, a w PSG dla odmiany Neymar i Mbappe to nie tylko wielcy grajkowie, ale także głodni sukcesów jak i cała reszta drużyny sfrustrowana szczególnie po ostatnim upokorzeniu w LM.

Ostatnio edytowane przez Adamo80 ; 11-08-2017 o 11:52
Adamo80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2017, 11:26   #932

Reputacja: 687
Cytat:
Napisał Adamo80 ->

Neymarem i Mbape
Marca napisała że transfer Mbappe jest ustalony,nikt z otoczenia piłkarza,klubu czy PSG nie wspomniał o tym więc narazie to tylko plotki. Co za tym idzie to PSG dalej jest tym samym PSG ze słabym bramkarzem plus Neymar
massimo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2017, 14:14   #933

Reputacja: 416
No wybaczcie, ale transfer Mbappe za 150 mln jak przewiduje Marca, to tak głupi, bezpodstawny i zalosny ruch PSG, ze nie wierze, ze go zrobia.

Po pierwsze glupi, bo placic 100mln+ za gwiazdke jednego sezonu, a wlasciwie koncowki, to glupota czystej wody. Nieco naciagany przyklad Krychowiaka z lepszym sezonem w Hiszpanii.

Zalosny, bo traci metodami Bayernu, ktory wzmacnia sie, oslabiajac ligowych rywali i tym samym pokazujac, ze tak naprawde, to nie umie odpowiedziec na takiego gracza jak Mbappe, mimo swietnej kadry.\

I na koncu bezpodstawny, bo kadra PSG szczegolnie z przodu, jest juz kompletna. Neymar wydawal sie brakujacym elementem- potrzebna super gwiazda. Mbappe moim zdaniem przegra skrzydlo czy z Di Maria, czy Draxlerem w szczegolnosci

Raczej PSG bedzie teraz rozgladalo sie za obsadzeniem ostatniej pozycji, ktora robi luke w planie na idealny sezon, a mianowicie bramkarzem.
Mbappe zostaje gdzie jest.
Ten typ tak ma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2017, 16:14   #934

Reputacja: 1572
Cytat:
Napisał Ten typ tak ma ->

No wybaczcie, ale transfer Mbappe za 150 mln jak przewiduje Marca, to tak głupi, bezpodstawny i zalosny ruch PSG, ze nie wierze, ze go zrobia.

Po pierwsze glupi, bo placic 100mln+ za gwiazdke jednego sezonu, a wlasciwie koncowki, to glupota czystej wody. Nieco naciagany przyklad Krychowiaka z lepszym sezonem w Hiszpanii.

Zalosny, bo traci metodami Bayernu, ktory wzmacnia sie, oslabiajac ligowych rywali i tym samym pokazujac, ze tak naprawde, to nie umie odpowiedziec na takiego gracza jak Mbappe, mimo swietnej kadry.\

I na koncu bezpodstawny, bo kadra PSG szczegolnie z przodu, jest juz kompletna. Neymar wydawal sie brakujacym elementem- potrzebna super gwiazda. Mbappe moim zdaniem przegra skrzydlo czy z Di Maria, czy Draxlerem w szczegolnosci

Raczej PSG bedzie teraz rozgladalo sie za obsadzeniem ostatniej pozycji, ktora robi luke w planie na idealny sezon, a mianowicie bramkarzem.
Mbappe zostaje gdzie jest.
A ja myślę, że to byłby genialny ruch ze strony PSG. Nie mówię oczywiście o stronie ekonomicznej bo już 222 mln za Neymara nie mają sensu ekonomicznego, ale w takim razie 160 mln za Mbappe to już nic tu nie zmienią Te 160 mln w tą czy w tą do dla szejków waciki. Oni mają tyle kasy, że może po prostu to robią... bo kochają piłkę i to wszystko. Bogatemu wolno... Do tego co wszyscy mówią kwestia MŚ w Katarze i budowania wizerunku.

A teraz sens sportowy - jak najbardziej jest - podstawowa sprawa - ławka, kontuzje - mieć takich 2 grajków z przodu to spokój. Ale ważne jest też, że tak dobrzy zawodnicy odciągają przez podwojenie czy potrojenie przeciwnika, a jak się ich nie podwoi czy nie potroi to się kończy źle dla przeciwnika. Jak Barcelonie jeszcze się chciało to zauważcie, że trio MSN mieszało nieziemsko. Jak jednego, albo 2 się zabezpieczyło to strzelał trzeci, a jak zabezpieczyło się wszystkich to już nie miał kto grać i strzelał defensywny pomocnik albo nawet obrońca... Nie chodzi tylko o pozycje, ale o to jak utalentowany jest zawodnik, bo nawet jak jest luka na pozycji jak ktoś ma dar od Boga potrafi tak grać, że nie widać tej luki.

Ani Messi ani Ronaldo nie opuszczą swoich klubów - szejkowie sięgają więc po kogoś kolejnego kto jest najlepszy i jednocześnie dostępny - powinien być nasz Lewy, ale widocznie tu nie da rady więc wypadło na Mbappe, który ma jeszcze ten atut, że jest głodny sukcesu.

A co do taktyki Bayernu jest skuteczna... i wyrwanie Mbappe z Monako to tak naprawdę spokój w lidze bo on robił różnicę. Mogą więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Moim zdaniem świetnie się ułoży współpraca Mbappe z Neymarem.

Odpowiedz