>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

20 złotych od paysafecard

D 0

dangorka

Użytkownik
Witajcie
Paysafecard,rozsyla meilowo, kody o wartosci 20 zl na poczty(sprawdzcie spam,bo mi np tam polecialo), kod ten,mozna wykorzystac razem z innym o tej samej wartosci(czyli kupujemy kod paysafecard na 20zl,drugie 20 zł mamy dzieki kodowi otrzymanemu na meila za free,i tym samym mamy 40 zeta do gry u buka ???? ))
Szanowny Kliencie,
Jak zapewne wiesz, od kilku miesięcy już możesz kupić paysafecard
w Polsce.
Chcemy razem z Tobą świętować wejście paysafecard na Polski rynek.
W tym mailu znajdziesz GRATISOWĄ kartę „combicard” o wartości 20,00 PLN.
Combicard można zrealizować razem z zakupioną paysafecard
o co najmniej tej samej wartości.
Przykładowo: Chcesz zrobić zakupy w Internecie za 40 PLN? Wystarczy że kupisz kartę paysafecard o wartości 20 PLN, dołączysz Combicard i możesz zrealizować zakupy na kwotę 40 PLN (w celu zrealizowania transakcji należy wpisać w okienku płatności obydwa kody PIN). Jedna osoba może zrealizować tylko jedną Combicard.
Realizacja płatności jest możliwa we wszystkich sklepach/serwisach internetowych, w których można płacić paysafecard.
Kod PIN: 0472 0014 1277 3694
Numer seryjny: 900400114
Ważne do: 30.09.2009
Zapraszamy do naszej wyszukiwarki punktów sprzedaży i życzymy udanych zakupów!
Twój paysafecard Team
 
B 0

browar112

Użytkownik
Witajcie
Paysafecard,rozsyla meilowo, kody o wartosci 20 zl na poczty(sprawdzcie spam,bo mi np tam polecialo), kod ten,mozna wykorzystac razem z innym o tej samej wartosci(czyli kupujemy kod paysafecard na 20zl,drugie 20 zł mamy dzieki kodowi otrzymanemu na meila za free,i tym samym mamy 40 zeta do gry u buka ???? ))
Szanowny Kliencie,
Jak zapewne wiesz, od kilku miesięcy już możesz kupić paysafecard
w Polsce.
Chcemy razem z Tobą świętować wejście paysafecard na Polski rynek.
W tym mailu znajdziesz GRATISOWĄ kartę „combicard” o wartości 20,00 PLN.
Combicard można zrealizować razem z zakupioną paysafecard
o co najmniej tej samej wartości.
Przykładowo: Chcesz zrobić zakupy w Internecie za 40 PLN? Wystarczy że kupisz kartę paysafecard o wartości 20 PLN, dołączysz Combicard i możesz zrealizować zakupy na kwotę 40 PLN (w celu zrealizowania transakcji należy wpisać w okienku płatności obydwa kody PIN). Jedna osoba może zrealizować tylko jedną Combicard.
Realizacja płatności jest możliwa we wszystkich sklepach/serwisach internetowych, w których można płacić paysafecard.
Kod PIN: XXXX XXXX XXXX XXXX
Numer seryjny: 900400114
Ważne do: 30.09.2009
Zapraszamy do naszej wyszukiwarki punktów sprzedaży i życzymy udanych zakupów!
Twój paysafecard Team
Zamaluj sobie kod pin bo ktos ci go wykorzysta...!!
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
nad czym wy wogole myślicie?? skoro podał to znaczy, że juz wykorzystał i tyle a nie odrazu kradną złodzieje dzieci neo ???? jego problem jak podał i nie wykorzystał i co nam do tego pozdro
 
S 1

sado222

Użytkownik
nad czym wy wogole myślicie?? skoro podał to znaczy, że juz wykorzystał i tyle a nie odrazu kradną złodzieje dzieci neo ???? jego problem jak podał i nie wykorzystał i co nam do tego pozdro
Popieram.
Jedak zeby móc sie zalogowac to nie wystarczy znac pin,ale takze haslo.

P.S. Za glupote trzeba placic
 
D 0

dangorka

Użytkownik
co,wy myslicie,ze podalem prawidlowy kod???
specjalnie pozamieniałem kilka cyferek,zeby dzieci Neo mialy frajde i radoche ze ktos im podarowal 20 zł, i zeby potem sie rozczarowali i stracili swój czas,jak zobacza komunikat ,ze kod jest nieprawidlowy ???? )))))
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja dzisiaj dostałem od paysafecard: &quot;powitalny prezent z myślą o Twojej internetowej rozrywce&quot;. Co ciekawe u mnie nic nie pisze, że jest to jakaś &quot;combicard&quot;. Tylko napisali, że dają mi 20zł. Na samym końcu e-maila dopisali dopiero że płatność musi być minimum 40zł aby skorzystać. W sumie świetna promocja :)
 
Do góry Bottom