>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie ligi na jakich kanałach?

P 0

partyboyu

Użytkownik
Gdzie moge obejrzeć?
Dzisiejszy mecz ligi mistrzów FC Barcelona - Inter Mediolan??
Bardzo prosze o pomoc, zerkam w gazete a tu zonk ani na tvp 1 ani tvp 2 (moze na jakims niemieckim lub czeskim kanale?). Ludzie ratunku ! ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
na pewno będzie na stronie internetowej fromsport lub atdhe a największy wybór masz na N cyfrowej telewizji bo wszystkie mecze będą transmitowane więc do koloru do wyboru
 
R 7

raczek

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Interesuje mnie piłka nożna oraz NBA. Chciałbym się dowiedzieć jakie kanały/stacje mają wykupione prawa do emisji meczy i jakich lig. Chciałbym zmienić operatora z kablówki na coś innego. Rozważam między Cyfrą+ a N. Z góry dzięki za wszystkie sugestie
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
zgadza się Canal+ ma NBA ale jeśli chodzi o platformy to jest najdroższy, najlepszy jak dla mnie jest cyfrowy polsat poniewaz ma rozne dyscypliny. Jeśli jesteś tylko fanem piłki nożnej i koszykówki polecam Canal+. Żeby CIę nie skłamać aby mieć canal plus i dostęp do meczy będzie abonament w granicach 60 zł chyba, że jest promocja na św. Cyfra wymiata bo mają najlepsze ligi europy w tym Polską.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Też to nie raz przerabiałem - wydaje mi się że najlepszym wyjściem jest zakup Cyfry + - masz tam wszystkie główne ligi Europy (jak wykupisz pakiet komfortowy masz Eurosport 2 z Bundesligą i TVP Sport z Unibet 1 Ligą) do tego Orange Sport za 10 zł żeby oglądać wszystkie mecze naszej Ekstraklasy i oprócz LM masz niemal wszystko - NBA,jakiś ciekawy pojedynek bokserski, sporty zimowe na Eurosportach, PLH na TVP Sport - aż za dużo by wszystko ogarnąć ;)

Mając taki wybór nawet nie mam wielkiego ciśnienia, na to że nie oglądam LM - przez weekend naoglądam się tyle że aż ma człowiek dość. Zapewne jakbym się uparł to za kilka zł można dorzucić Telewizję na Karte z n-sportem w SD.

Polsat - cóż jak miałem w kablówce Polsat Sport i Polsat Sport Extra czasem obejrzałem derby Glasgow czy mecz Eredivisie - teraz nakombinowali z Polsat Futbol żeby przeciętny &quot;familijny&quot; za wiele sobie nie pooglądał - dno. Jak mam płacić za ligę rosyjską tyle co za Premiership czy Primera Division w C+ wybieram C+

Tu macie bieżący cennik z promocjami
[URL='http://satkurier.pl/news/5120...e-doladowanie-od-8-grudnia-w-cyfrze.html[/url]

Jak ktoś dobrze się zakręci lub przedłuży umowę to za ok. 40 - 50 zł może sobie DUŻO pooglądać. Konkurencja leży i kwiczy (bo czym n-ka czy polsat błysną - teraz pucharów nie ma i co?? Lipka)
Jakby C+ z Orangem i TVP przejęły puchary europejskie konkurencja zostałaby zniszczona :grin:
Tyle że tam chyba za słabi ludzie pracują by wykorzystać ten potencjał a CV wizjonerów mego pokroju lądują w koszu więc jest jak jest i polskiej Al Jazeery sport nie mamy ;) :grin:
 
Do góry Bottom