>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jak dla mnie Fortuna (były Profesjonał) to najlepszy bukmacher naziemny. Przede wszystkim zawsze bogata oferta na wiele dyscyplin, atrakcyjne kursy (przede wszystkim nieszablonowe kursy na tenis :) ) i oferta na to czego niekiedy nie ma konkurecja (np. golf, snooker premier league, lotki - wiem, że pewnie niewiele osób to gra, ale ważne, że to jest w ofercie).
 
P 0

pavlinho

Gość
Ogromna oferta ale irytujące jest to że chcąc np. zagrać mecz XXX-YYY na YYY po kursie 2.92 za 300 zł muszę czekać jakieś 30 sekund na autoryzację kuponu czy coś w tym stylu. Na plus też to że nie trzeba łączyć ligi bułgarskiej czy islandzkiej z dwoma innymi zdarzeniami. Marżę mają złodziejską, kursy na faworytów zaniżone ale na dogi najwyższe z wszystkich ziemniaków ????
 
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
Chyba pierwszy bukmacher w Polsce (od 1997 roku bodajże) to z nim rozpoczynałem moją przygodę z bukmacherką,nigdy żadnych zastrzeżeń,dobra oferta,kursy też nie aż takie małe i jak dla mnie plus za możliwość kombinacji przy systemach tzn. więcej niż jedno spotkanie w grupie,pewniak itd.
Ogólnie OK!
 
S 0

skril

Użytkownik
Szkoda że FORTUNA taki oszust względem pracowników w tym miesiącu zamiast dać premie pracownikom to dali im premie z funduszu pracowniczego ciekawe jak pracownicy wam się odwdzięczą a na pewno pożałujecie
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
To nie jest polska firma...

Hmm całkiem w porządku bukmacher, choć troszkę niskie kursy, ale plus że można dzieki zarejestrowaniu się u nich podpatrzeć stan kuponu przez internet.

obecnie obstawiam w fortunie i żeby podglądnąć swój kupon na stronce domowej wcale nie muszę być zarejestrowany, wystarczy wpisać numer i kod z kuponu w odpowiednim miejscu
ogólnie do fortuny nie mam zastrzeżeń, choć wprawdzie z innym nie miałem jeszcze do czynienia. pozdrawiam
 
maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
Proszę o potwierdzenie bądź zaprzeczenie informacji o tym iż od 1 stycznia 2010 w związku z nową ustawą hazardową nie będą dostępne do obstawiania żadne gry losowe, liczbowe typu &quot;liczby świata&quot; w fortunie i u innych bukmacherów naziemnych.
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Dzisiaj wieczorem wchodzę na stronkę fortuny i patrzę, że bez rejestracji nie ma dostępnej oferty...po co im są te dane? Czy zamierzają sprawdzać np. przy wypłatach, czy taki użytkownik figuruje w ich bazie danych, czy w jakim celu to jest? Bo tak się zastanawiam - jeśli ktoś tam poda prawdziwe dane, a wiadomo, że bukmacherzy naziemni współpracują ściśle z urzędem skarbowym, to czy np tacy ludzie nie byliby narażeni na obserwację w necie w związku z przelewami ? (i to bez znaczenia o jakie kwoty chodzi). Bo skoro taki ktoś bawi się w zakłady i sam się wykłada na tacy, to czemu nie wziąć go pod lupę?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
rejestracja w serwisie jest konieczna ponieważ wynika to z nowej ustawy, ma chyba na celu potwierdzenie że osoba korzystająca jest pełnoletnia

Bo tak się zastanawiam - jeśli ktoś tam poda prawdziwe dane, a wiadomo, że bukmacherzy naziemni współpracują ściśle z urzędem skarbowym, to czy np tacy ludzie nie byliby narażeni na obserwację w necie w związku z przelewami ? (i to bez znaczenia o jakie kwoty chodzi). Bo skoro taki ktoś bawi się w zakłady i sam się wykłada na tacy, to czemu nie wziąć go pod lupę?
obstawianie w naziemnych bukach jest legalne i wraz z zawarciem zakładu odprowadzasz podatek wieć nikt nikogo pod lupę nie weźmie
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dzisiaj wieczorem wchodzę na stronkę fortuny i patrzę, że bez rejestracji nie ma dostępnej oferty...po co im są te dane? Czy zamierzają sprawdzać np. przy wypłatach, czy taki użytkownik figuruje w ich bazie danych, czy w jakim celu to jest? Bo tak się zastanawiam - jeśli ktoś tam poda prawdziwe dane, a wiadomo, że bukmacherzy naziemni współpracują ściśle z urzędem skarbowym, to czy np tacy ludzie nie byliby narażeni na obserwację w necie w związku z przelewami ? (i to bez znaczenia o jakie kwoty chodzi). Bo skoro taki ktoś bawi się w zakłady i sam się wykłada na tacy, to czemu nie wziąć go pod lupę?
Mozesz tam sobie wpisac jakie chcesz dane byle by miec dostep do oferty. Np jak ktos w punkcie pisze kupon to nie maja jak go sprawdzac, jedynym narzedziem bukow naziemnych do tego sa programy lojalnosciowe a to czy do nich przystepujesz to juz tylko i wylacznie Twoja wola. A utrudnienia na stronie sa po to by (teoretycznie) oferty przegladac nie mogly osoby ponizej 18 roku zycia (przy rejestracji musisz zaznaczyc ze masz powyzej 18 lat). Innymi slowy... &#39;pic na wode, fotomontaz&#39; :)
 
V 3

vulture

Użytkownik
W fortunie zagrałem wczoraj singla dokładny wnik Tours - CSKA 3:0... Dzisiaj ide po wypłate a babka w okienku mówi mi że nie ma oficjalnych wyników tego meczu i nie ma podstaw do wypłaty? Zgłupieli? Z góry dzieki za opinie. Jak wstukuje numer tego kuponu mojego na stronie to jest ok, wynik 3:0 koło typu....
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W fortunie zagrałem wczoraj singla dokładny wnik Tours - CSKA 3:0... Dzisiaj ide po wypłate a babka w okienku mówi mi że nie ma oficjalnych wyników tego meczu i nie ma podstaw do wypłaty? Zgłupieli? Z góry dzieki za opinie. Jak wstukuje numer tego kuponu mojego na stronie to jest ok, wynik 3:0 koło typu....
spokojnie takie rzeczy się zdarzają, możliwe że do ich systemu wkradł się jakiś błąd, normalna sprawa, idź jutro i wszystko powinno być w porządku, to nie wina firmy, a to że na ciebie trafiło to zbieg okoliczności :cool:
 
godziu 0

godziu

Użytkownik
Moja cała przygoda zaczeła sie w Profku teraz z przyczyn technicznych jestem zmuszony na buka naziemnego i nawet chwili sie nie zastanawiałem gdzie sie udać oczywiście Fortunka co do logowania to sie zarejestrowałem i zbieram jakies punkciki tylko nie wiem po co no i na biezaco wszystko widze troszke mnie denerwuja kursy bo jak sie patrzy na internetowych ale nie ma co porównywać zresztą według mnie najlepszy polski naziemny buk.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Moja cała przygoda zaczeła sie w Profku teraz z przyczyn technicznych jestem zmuszony na buka naziemnego i nawet chwili sie nie zastanawiałem gdzie sie udać oczywiście Fortunka co do logowania to sie zarejestrowałem i zbieram jakies punkciki tylko nie wiem po co no i na biezaco wszystko widze troszke mnie denerwuja kursy bo jak sie patrzy na internetowych ale nie ma co porównywać zresztą według mnie najlepszy polski naziemny buk.
Te punkty mozesz wymienic na bonus czyli ako kuponu przemnazane jest dodatkowo przez kurs 1,1. Tworzac e kupon obok stawki i ako masz opcje kup bonus i jesli masz wystarczajaca liczbe punktow to wystarczy to wcisnac, ako zawsze bedzie troche wyzsze.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Za punkty oprócz bonusowego ako 1.1 można było pod koniec roku zamówić długopisy, kubki, jakieś scyzoryki, zestaw do pokera itd itd.. kiedyś były ręczniki z logo fortuna, koszulki itd :p
Aktualnie na stronie nie widzę tych nagród, ale pewnie się pojawią.
 
Do góry Bottom