>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

gra na spadki kursow

L 51

legionista880

Użytkownik
witam jak w temacie chcialbym rozpoczac gre na spadki kursow i od razu mam pytanie:
mam zamiar grac na zasadzie : zakladam ze jest 20 czerwca i druzyna x gra z druzyna y kursy zalozmy 1,5 4 6 (od razu mowie ze nie sa wyliczone podalem mniej wiecej) czesto patrze na strone oddsportal i widze ze kurs na gosci z 6 spadl na 5,4 na dluzsza mete chcialbym zarabiac na samym spadkach i nie wiem czy obstawiac na zasadzie wyliczen 89procent(przykladowy payout) dzielone na POCZATKOWY kurs 6 co da ile na poczatku szacowal to spotkanie bukmacher i liczbe procentow mnozyc na zlotowki? zauwazylem ze po znalezienu 4 dni temu 5 wybranych spotkan i zagraniu ich na tej zasadzie kazdy kurs spadl o kolejne 0,20 czy jest mozliwe dlugotrwale zarabianie wlasnie na tych przykladowych 0,20 czy poprostu sie myle? najlepiej pytanie do kogos kto probowal juz sily w czyms takim.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
totalna lipa na 5 spotkan na gosci na kurs 3 do 4 az 4 wygrali gospodarze i 1 remis GOSCIE NIE STRZELILI ANI JEDNEJ BRAMKI W TYCH MECZACH, odstepuje od pomyslu suchego typowania po skadkach bo nie wiem kompletnie na jakiej podstawie kursy byly tak zanizane, temat do zamkniecia
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Odstępujesz od pomysłu po zaledwie 5 meczach..? Chyba nie sądziłeś, że spadek kursu oznacza faworyta spotkanie i że wszyskie typy wejdą? Na pozytywne wyniki przy takich kursach trzeba trochę poczekać. Dzisiaj miałeś pecha, jutro może się odwrócić.
Można wiedzieć jakie spotkania i po jakich kursach obstawiałeś?
 
L 51

legionista880

Użytkownik
zeby bylo jasne uwazalem ze granie jak kurs minimalnie spadnie to bedzie value patrzac na kurs w dniu meczu wszystko ladnie na papierze a gospodarze wygrywali swoje spotkania daje typy:
pitea - skelleftea 2 kurs 2,7 wynik 1-0
victoria ba - atletico mineiro 2 kurs 3,8 wynik 4-3 (tu fakt goscie strzelali)
assyriska - ljungskile 2 kurs 3,8 2-1(jak pisalem ze nikt z gosci nie strzelil to akurat trafili na 2-1)
jubilo ivata - vissel kobe 2 kurs 4,1 2-0
goias - ceara 2 kurs 3,95 0-0
mons - lommel 2 kurs 3,1 2-0
na wszystkich gospodarzy byl kurs 2,0 a na goscia ostatecznie jeszcze zmalaly np na kobe z 4,1 na 3,6 i na innych nie wiem czy to pech czy nie stracilem na tym stowke moze nieduzo ale skutecznie wyleczylo mnie z dalszego sprawdzania spotkan po tym co tutaj zobaczylem
 
B 0

boud

Użytkownik
Może zacznij grac na betfair na spadki kursów
prrzykład:
grasz drużynę gości po kursie 4 za 100 euro (kilka dni przed meczem)
w dni meczu (albo dzień przed meczem) kurs spada np do 3.8 wiec grasz za 100euro ze ta druzyna nie wygra
wtedy masz wygrania
: 0 euro zysku i zero straty przy remisie i wygranie gospodarzy
: 20 euro zysku przy wygranie gości
Albo:
grasz drużynę gości po kursie 4 za 100 euro (kilka dni przed meczem)
w dni meczu (albo dzien przed meczem) kurs spada np do 3.8 wiec grasz za 105.26euro ze ta druzyna nie wygra.
I wtedy wygrywasz 5 euro niezaleznie co sie stanie ????
Jesli masz wyczucie i do takich meczy to mozna na tym niezle zarobić!
Trzeba jednak pameitac ze kurs moze pójść w góre ????
powodzenia
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
boud, nie kumam...
gra drużyna A oraz B. Stawiam na B po kursie 4.00 np. 100euro. przed meczem kurs spada na 3.80 więc gram za 100euro że drużyna B nie wygra tego meczu czyli po prostu 1X ale to będzie na pewno po kursie ok 1,30. Wychodzi na to że jak Wygra lub remis A to wygrywam 130euro ale wtopiłem 200euro? Coś źle rozumuję?
 
B 0

boud

Użytkownik
na betfair troche inaczje jest ????
grasz na B po kursie 4 100 euro
potem grasz ze nie wygra B po kursie 3.8 chcesz wygrac 100 euro (ryzykujesz 280)
zrozumieć jak działa betfair + jakaś konkretna kasa do grania = wielki zysk
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Może jak jeszcze trochę złapię doświadczenia to to zrozumiem. Dla mnie zakład że nie wygra B jest niczym innym jak że wygra A lub będzie X. Ale może się mylę i tam chodzi o coś innego.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Może jak jeszcze trochę złapię doświadczenia to to zrozumiem. Dla mnie zakład że nie wygra B jest niczym innym jak że wygra A lub będzie X. Ale może się mylę i tam chodzi o coś innego.
Jest tym samym tylko na BF inaczej przeliczasz stawki i wygrane. Poczytaj sobie o giełdzie to zrozumiesz
 
C 11

cychi

Użytkownik
Pokaże przykład wraz ze screenami łatwiej zrozumieć.
Przewidujemy że kurs na gości jest zawyżony i spadnie
gramy na drużynę gości po kursie 3.5 za 100
a następnie jak kurs spadnie gramy na nie wygra drużyna gości po kursie 3.3 za 100 (ryzykujemy 230)
w razie jak nie spadnie można odsprzedać po takim samym albo jak ostro pójdzie w górę wycofać się z niewielką stratą.

Inny przykład : tutaj sytuacja kiedy wygrywamy mimo wyniku

A tu przykład z naszą reprezentacja:
Najpierw wykres zachowania kursów: widać że ładnie skaczą
Można zaobserwować że można było Polskę zagrać zarówno po kursie 4.2 jak i 6!

Także już przed meczem teoretycznie dało by się zagrać coś takiego i być do przodu jeszcze przed meczem:


Większe zyski można oczywiści zrobić grając na live polecam głównie dokładny wynik, overy no i oczywiście 1 x 2.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
na bahu mam bonus 350 do wyjecia takze gram po kursach wyzszych niz 2 musze obrocic 2800 przez pol roku narazie 800 obrocilem bez szwanku, na jutro cos wrzuce na forum
 
Do góry Bottom