>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Sprawdź kupon

koper 29

koper

Użytkownik
Witam;

Jak wam się podoba opcja sprawdź kupon? Dla mnie rewelacja czuje się tak jakbym obstawiał w internecie!
 
koper 29

koper

Użytkownik
Moim zdaniem Totomix przebił STS-a chodziłem kiedyś do STS-a ale od kiedy mają tą opcję i wiele wiele więcej meczów chodzę do Totomixa.
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Ogólnie ostatnimi czasy toto rozszerzyło ofertę ???? Patrz np Mistrzostwa Świata ???? Zmienili regulamin tenisa na bardziej przyjazny graczom (zwrot za krecz) ???? Jestem pod wrażeniem, oby tak dalej ????
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
tylko zablokowali możliwość ponownego bezpośredniego przelewu kwoty z wygranych kuponów na saldo konta
Swoją drogą powinni o tym pomyśleć, na pewno by się im to opłaciło. Może wie ktoś czy jest takie coś w planach?
 
colmic 0

colmic

Użytkownik
Opcja ta jest super. Nie trzeba szukać wyników konkretnych zdarzeń, tylko wbijasz kilka cyferek i sprawdzasz czy wygrałeś. Dla mnie bomba ????
 
smithi90 0

smithi90

Użytkownik
Opcja bezpośredniego przelewu została wycofana bo wprowadzała im lekki zamęt w systemie i podobno nie wiele osób w rzeczywistości z tego korzystało. Dla mnie to było również dobre bo po co jechać specjalnie jak można kliknąć 2 razy ?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie znam ani 1 osoby ktora nie robila opcji przelewu, kazdy uwazal ze to jest super a toto celowo podalo taki komunikat, nie wierze w to, ze prawie nikt nie korzystal a nawet jakby korzystalo kilka procent to jest to powod aby to wywalic? Ostra glupota mixa, jak zwykle zreszta...
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Opcja bezpośredniego przelewu została wycofana bo wprowadzała im lekki zamęt w systemie i podobno nie wiele osób w rzeczywistości z tego korzystało. Dla mnie to było również dobre bo po co jechać specjalnie jak można kliknąć 2 razy ?


ja nigdzie nie widziałam informacji u nich na stronie internetowej takiego co Ty napisałes
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Nie znam ani 1 osoby ktora nie robila opcji przelewu, kazdy uwazal ze to jest super a toto celowo podalo taki komunikat, nie wierze w to, ze prawie nikt nie korzystal a nawet jakby korzystalo kilka procent to jest to powod aby to wywalic? Ostra glupota mixa, jak zwykle zreszta...
Wg. mnie mogło to mieć coś wspólnego z ustawą hazardową. Zresztą czytałem coś na tym forum że i tak mają problemy z tego, że można przez internet obstawiać.
 
caravaggio 0

caravaggio

Użytkownik
Wsytarczy pomyslec marketingowo... Zamiast przelac na konto przez neta, zagrac to co ma sie zagrac i pojsc spac, klient idzie do punktu, wplaca kase, (tu uwaga) stawia sobie kupon w punkcie, tak dla zabawy, potem wraca na chate i stawia kolejny. Proste rzeczy;) Bo po co sa nowo wprowadzone &quot;Kupony dnia&quot;? :razz:
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
kupony dnia były wprowadzone w czasie Mistrzostw Świata i z tego co się pytałam w punkcie zostawili to, bo ludzie się interesują ????
 
S 0

snake88

Użytkownik
no sporo z tych meczow z kuponow dnia wchodzilo ???? i ludzie przy obstawianiu jak jakis mecz z ich kuponu np sie rozpoczal i nie mozna go zagrac to dokladaja jeden z tych ????
 
Do góry Bottom