>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

studia policyjne

hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Tak jak w temacie mam takie pytanie czy ktos jest moze na jakis studiach policyjnych, gdyz jestem w klasie maturalnej i zamierzam dalej isc na takie studia.
I jeszcze jedno pytanako gdzie sa w ogole takie studia i co trza zdawac na maturze??Z gory dziekuje za odpowiedzi ????
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Panie policjancie, przyszły policjancie. Bardzo dobry kierunek (lepszy niż złodziej), będziesz wielki a laski na widok munduru będą przed tobą klękać.

polecam http://www.google.pl . Tam znajdziesz fora policyjne/wojskowe, akademie, pytania, odpowiedzi, adres szkoły i inne. Tam możesz sobie podyskutować z osobami które chcą być &#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;CHUKIEM NORISEM&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39; &lt;LOL&gt;

Polecałbym porozmawiać z wychowawcą klasy czy innym nauczycielem w szkole. Na pewno przed koncem roku nauczyciel zaproponuje coś.. czy się po prostu zapyta... Jednak wychowawca poiwinien na ten temat coś powiedzieć.

Odnosząc sie do twojego pytania... to na pewno musisz być inteligentną osobą, wysportowaną i posiadać przede wszystkim wiedzę. Wzrost również byłby tutaj wskazany.

Jeżeli spełniasz te kryteria to na pewno masz wielkie szanse.
 
J 0

jabool

Użytkownik
Wstyd? a potrafisz to jakos sensownie uzasadnic? czy &quot;...bo HG tak nawijaja&quot;?

Zaloze sie, ze wiekszosc z tych internetowych napinaczy nigdy nie miala &quot;przyjemnosci&quot; spotkania z psami, ale...taka moda...

Policjant dobra fucha, tylko wiadomo jak wszedzie &quot;wykształcic&quot; się troche trzeba ;) chyba, ze kogos interesuje czyszczenie kibla na komendzie...
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Zaloze sie, ze wiekszosc z tych internetowych napinaczy nigdy nie miala &quot;przyjemnosci&quot; spotkania z psami, ale...taka moda...
Wierz mi niektórzy mieli i nie były to spotkania towarzyskie z reguły.Chociaż fakt faktem,że koszulka z napisem HWDP jest teraz modna.... Ja w życiu nie chciałbym mieć takiej pracy no ale cóż ktoś musi a,jeśli faktycznie Ciebie to jara hugoboss to życzę Ci powodzenia.:spokodfhgfh:
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
wcale nie taka straszna ta fucha , pewny pracodawca ze jak przyjdzie 10 to wyplata bedzie bo w koncu panstwo placi, za mundurem panny sznurem,po 10 czy 15 latach latach pracy juz mozna na emeryturke uderzyc !!! nie ma wcale duzych wymagac zeby sie dostac, 175cm wzrostu, minimum srednie wyksztalcenie (wiadomo pewnie ze jak masz wyzsze to lepiej bedziesz zarabial), aha no i napewno zaswiadzenie o niekaralnosci, zaliczyc test sprawnosciowy , egzamin pisemnmy i chyba testy psychologiczne i potem to oni wysylaja na szkolke na 6 miesiecy no i juz jestes CHUKIEM albo TRIWETEM
http://www.kmp.szczecin.pl/Zostan.htm
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Niestety taka dzisiejsza młodzież, wokół same kozaki z HWDP na bluzach, ale to nie powód, żeby odmawiać sobie służby. Chcesz być policjantem, to nim bądź. Wypłata będzie stała, emeryturka wczesna i git.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Wstyd? a potrafisz to jakos sensownie uzasadnic? czy &quot;...bo HG tak nawijaja&quot;?
Zaloze sie, ze wiekszosc z tych internetowych napinaczy nigdy nie miala &quot;przyjemnosci&quot; spotkania z psami, ale...taka moda...
Policjant dobra fucha, tylko wiadomo jak wszedzie &quot;wykształcic&quot; się troche trzeba ;) chyba, ze kogos interesuje czyszczenie kibla na komendzie...
Wiadomo, że nie można oceniać ludzi grupowo, ale, wg mnie, policjanci to zdecydowanie najbardziej skorumpowana grupa ludzi w naszym społeczeństwie i właśnie ta &quot;cecha&quot; najbardziej mnie odpycha od nich, choć nie tylko ta... Moda nie ma w moim przypadku żadnego znaczenia, bo i mnie irytują 11-latkowie wygłaszający &#39;antypsiarskie&#39; hasła :p
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tak jak w temacie mam takie pytanie czy ktos jest moze na jakis studiach policyjnych, gdyz jestem w klasie maturalnej i zamierzam dalej isc na takie studia.
I jeszcze jedno pytanako gdzie sa w ogole takie studia i co trza zdawac na maturze??Z gory dziekuje za odpowiedzi ????
Czego oczekujesz po pracy w tym zawodzie??Chcesz się czuć nietykalny,mieć prawo zawsze po swojej stronie,aby budzić u innych szacunek,strach??Cyzby nie miales dobrych kontaktow z rowiesnikami moze byles przez nich gnebiony tak jak kilku delikwentow odemnie z podstawowki i wzbrali taka droge.Zastanow si bardzo dobrze zanim podejmiesz kroki w takim kierunku bo praca w tym zawodzie bardzo odbija sie na psychice po pewnym czasie tak ci zryje beret ze nie bdziesz odroznial kiedy bedziesz w pracy a kiedy nie co wplynie na twoje zycie rodzinne!!Praca w policji polega na doszukiwaniu sie do innych ludzi podejrzen ciezkie zycie rodzinne jednzym slowem to nie Bad Boys i nie Miami Vice.Zawod jak najbardziej dla ludzi bez ambicji????
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
Chips, nie zgodzę się z tobą, bo mój brat ma kolegę, który poszedł do policji i wcale nie jest nieambitny... bardzo mądry inteligentny człowiek, pomimo chyba 22 lat ma już żonę buduje dom, a wcale nie wywodzi się z jakiejś bogatej rodziny, poprostu sobie radzi...
pzdr.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Chips, nie zgodzę się z tobą, bo mój brat ma kolegę, który poszedł do policji i wcale nie jest nieambitny... bardzo mądry inteligentny człowiek, pomimo chyba 22 lat ma już żonę buduje dom, a wcale nie wywodzi się z jakiejś bogatej rodziny, poprostu sobie radzi...
pzdr.
Jak na taki młody wiek strasznie szybko dorobił się pracując w policji skoro juz buduje dom nie źle musi zarabiac tzn ponad średnią krajową ..1000 na ręke ?? :-D Tak czy siak praca w policji mija się z powołaniem ;) pzdro
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
...idz na policjanta czy do woja na zawodowego, ale nie zaden szerogowy itp. bo dlugo nie posiedzisz...
kolorowa przyszlosc na prawde dostaniesz kulke w glowe trysna kolory teczy i bedzie super.
Police to fajna srawa, dostajesz poloneza za free (no ostatnio vectry daja po niezlym tuningu), mieszkanie jak dobrze pojdzie, palke i sie wozisz, zaden madafaka nie podskoczy ????

To co pisze to w formie zartu jednak warto na prawde zostac policjantem.

Również jezeli jestes dobrze zbudowany to polecam ci zaciagnac sie do strazy pozarnej rowniez fajna sprawa.

najlepiej zaciagnac sie do wojska (chyba ze police) np. na nurka(pletwo), pilota itd. na prawde wiele mozliwosci i pozniej po wojsku masz prace gdzie tylko chcesz...

Tylko badz dobrym czlowiekiem i nie wystawiaj mandatow za zle przechodzenie ne przejsciach dla pieszych
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Są licea oficerskie i inne takie... kumpel prawie się dostał do liceum jakiegoś lotnictwa (ponoć srogaśna szkoła), ale zdyskwalifikowali go, za to, że miał lekkie skrzywienie kręgosłupa... a po takich szkołach to ponoć się ludzie w tym biznesie dorabiają...
 
Do góry Bottom