>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sposób gry

W 0

woiitas

Użytkownik
Witam. Z mojego budżetu zostało mi tylko 40zł. Chciałbym go powiedzmy doprowadzić do ok. 150zł, a potem więcej. Prosiłbym was o rady jak tego dokonać. Nie chodzi mi o to, by już jutro mieć te 150zł.:-|
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
1.Stawiać pieniądze tylko na te dyscypliny na jakich się znasz.
2.Nie sugerować się kursami.
3.Nie grać na siłę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Musisz mieć dobrą skuteczność typów i kuponów.
A tak na poważnie to nie ma złotej zasady. Jakby taka była to buki już dawno by poszli z torbami.
Artsik dobrze Ci napisał. Przede wszystkim nie grać na siłę i nie szukać w ofercie jakiś zdarzeń o których nie mamy zielonego pojęcia.
Tak Ci powiem dla przykładu. Dostałem od bahu 5 zł za darmo w ramach promocji. Obróciłem je do 390 zł. Masz tu screen ile kuponów mi weszło, a ile nie i jak stawkowałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam. Z mojego budżetu zostało mi tylko 40zł. Chciałbym go powiedzmy doprowadzić do ok. 150zł, a potem więcej. Prosiłbym was o rady jak tego dokonać. Nie chodzi mi o to, by już jutro mieć te 150zł.:-|
początkujący ? każdy kiedyś zaczynał i chyba mało kto swojego pierwszego depozytu nie przepuścił. Na początek poczytaj może
http://forum.bukmacherskie.com/f57/szkola-gry-807.html
dużo ciekawych informacji jest tu zawarte. I tradycyjnie odsyłam do działu np VIP. Zobaczy jak inni grają , jak stawkują itp , podłap ich metody a zaczaisz o co chodzi i może w końcu będą jakieś zyski ;)

edit//
wielkie dzięki ???? widzę, że pomagacie chętnie początkującym ????
tak jak pisałem każdy kiedyś zaczynał ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 37

spec19883

Użytkownik
grac jednego singla dziennie.z oferty wybrac ok.10 interesujacych spotkan i na nich skupic uwage.Potem jak pisalem wybrac tego jedynego singla.
 
Do góry Bottom