>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czas oczekiwania na pieniądze- osobiste konto.

T 0

trueno2

Użytkownik
Witam. Przelałem wygraną z mojego konta Bet Clic na osobiste konto bankowe, jednak oczekuję już 6 dzień i ani pieniedzy na koncie buka, ani na moim WBK.

Czat mnie ciągle zbywa. To moje pierwsze przelanie pieniędzy, może ktoś z Was podpowie jak długo się oczekuję w Bet Clicu?
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
U nich jest bardzo różnie, ale na pewno nie ma o co się obawiać. Raz czekałem na pieniądzę 10 dni roboczych, a raz były na kolejny dzień. Po prostu tak jest i nic na to nie poradzisz, musisz czekać ale bez strachu, ponieważ na pewno dojdą ????
 
V 19

vicone

Użytkownik
Witam. Przelałem wygraną z mojego konta Bet Clic na osobiste konto bankowe, jednak oczekuję już 6 dzień i ani pieniedzy na koncie buka, ani na moim WBK.

Czat mnie ciągle zbywa. To moje pierwsze przelanie pieniędzy, może ktoś z Was podpowie jak długo się oczekuję w Bet Clicu?
Ja też właśnie w środę przelałem swoje pierwsze pieniądze z BetClic-u,przed chwilą dostałem na moje konto.Czas 4 dni.Nie licząc oczywiści Soboty i Niedzieli.Pozdrawiam
 
A 19

adildz

Użytkownik
Ja również przy wypłacie na konto czekałem ok 10 dni. Zdecydowanie szybciej było na Moneybookers (1 dzień) i stamtąd na konto (1-2 dni), z tym, że za wypłatę z MB bulimy 7 zł.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
ja zlecilem 25 nadal nie ma, ale z tego co tutaj piszecie nie ma sie co spinac, i dobrze ????
Witaj Piotrze!
Dziękujemy za e-mail.
Zgodnie z informacją w menu wypłat, ich czas realizacji może wynieść nawet 7 - 10 dni roboczych od tego momentu. Prosimy o cierpliwość, jeśli środki nie dojdą do tego czasu na Pana konto przyjmiemy reklamację. Przepraszamy za niedogodności.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.
wiec lus
 
P 0

petert

Użytkownik
Ja zleciłem 24 na WBK i jeszcze jej nie ma, a zlecona wcześniej 22 i następna 23 doszły razem 24. Wiadomo że na pewno dojdzie tylko zastanawiam się czy to może WBK coś zawala?
super_pit3r, w jakim banku masz konto, oczywiście jeśli to nie tajemnica? ;)
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
Ja zleciłem 24 na WBK i jeszcze jej nie ma, a zlecona wcześniej 22 i następna 23 doszły razem 24. Wiadomo że na pewno dojdzie tylko zastanawiam się czy to może WBK coś zawala?
super_pit3r, w jakim banku masz konto, oczywiście jeśli to nie tajemnica? ;)
mBank

pieniadze juz sa
 
L 9

longu

Użytkownik
7-8 dni roboczych czekalem juz poraz drugi na przelew dawnie odbywalo sie to duzo szybciej! ale najwazniejsze ze kasa przychodzi!!
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
zmienili bank... wysyłali z polskiego teraz nie mogą mieć konta w Polsce, więc nie spinajcie się. Wszystkie przelewy dochodzą tylko z małym opóźnieniem.
 
Do góry Bottom