>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

visor 28

visor

Użytkownik
Ja mam trochę inny problem konto MB mam zweryfikowane juz dosyc długo, regularnie z niego korzystam lecz dzisiaj zablokowali mi możliwości płacenia kartą i proszą o przelew bankowy w celu potwierdzenia konta (które zresztą mam potwierdzone) wie ktoś o co chodzi ?
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Ja mam teraz taki problem z MB... We wrześniu założyłem tam konto po kilku dniach przyszedł lis weryfikacyjny. Wpisałem ten kod i było ok. Wczoraj przelałem kase na MB i chciałem wpłacić do buka niestety poproszono o podanie kodu, który dostałem we Wrześniu. Odnalazłem ten list i wpisałem kod jednak system go nie przyjął i po trzech próbach konto zablokowali. Mogę się na nie zalogować, ale nie mogę przelać, ani nic. Napisałem do nich zobaczymy czy coś zrobią... Czy wy też tak mieliście, że musieliście podczas pierwszej wpłaty do buka weryfikować adres?

I jeszcze jedna sprawa. Jeśli konto w MB jest zarejestrowane na mnie, a rachunek bankowy na mojego Tate. Czy będzie problem z wypłatą?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
formalnie nie można przesyłać pieniędzy na nie swoje konto, jednak w praktyce nie powinni odrzucić ( na pewno mBank i PKO nie odrzucją)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja mam trochę inny problem konto MB mam zweryfikowane juz dosyc długo, regularnie z niego korzystam lecz dzisiaj zablokowali mi możliwości płacenia kartą i proszą o przelew bankowy w celu potwierdzenia konta (które zresztą mam potwierdzone) wie ktoś o co chodzi ?
Naciskasz, że robisz weryfikacje konta bankowego, podajesz dane i wpłacasz byle jaką sumę. Jak kasa dojdzie z konta bank. na MB to znaczy, że weryfikacja poszła ok.
Co do sytuacji z kodem weryfikacyjnym, to przychodzi mi do głowy tylko opcja w której, MB wysłało do Ciebie 2 listy aktywacyjne, a nie jeden. Ciężko cokolwiek powiedzieć ... Więc czekaj na odpowiedź od nich
 
M 0

mateusz919

Użytkownik
Witam czy ktoś się orientuje ile czasu idzie przelew z moneybookers na konto bankowe w polsce ? oraz jak mam wyplacac kwote np 25PLN z konta w moneybookers do mojego konta bankowego bzwbk ? moim zdaniem to musze wejsc na ta strone ww.moneybookers.com/przelewy-zagraniczne/ zaznaczyc tam : Wyślij pieniądze na swoje konto bankowe oraz OD:pOLSKA DO POLSKA i dalej juz tylko tam poprawnie uzupelniac wybrane pola?wyslalem tez na adres email dokumenty weryfikacyjne(skan dowodu i prawo jazdy) ile czasu trwa ten proceS?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
z MB na konto idzie ok. 2 dni, ale nie wiem czy minimalna wypłata nie wynosi 10 E, dolicz jeszcze 2 E prowizji - czyli z 25 zl dostaniesz 15.
 
P 0

pepe123

Użytkownik
Witam.Moja sprawa wyglada tak.Zalozylem jakis czas temu konto Mooneybookers na swoje normalne prawdziwe dane.Gdy przekroczylem limit zalozylem drugie konto na takie same dane tylko inne imie :? Chcialem skasowac te konto z lewym imieniem.Jak myslicie bedzie duzy problem?Zablokuja mi tez te prawdziwe?Nawet gdy zablokuja i wysle weryfikacje danych skan dowodu albo paszportu odblokuja mi to prawdziwe?Mial juz ktos podobny problem.Z gory dzieki za odp.Niewiedzialem ze az taka lipa bedzie z tym :?
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
A ja mam następujące pytanie...pewnie i tak nie będzie wiedział, ale warto zapytać. Zablokowałem sobie kartę mb jakiś czas temu i poprosiłem o listowne przypomnienie pinu po czym napisałem do supportu o odblokowanie jej i dostałem odpowiedź, że jak otrzymam już PIN do będą mógł sobie zrobić to sam ??? więc moje pytanie JAK ?
Proszę o odp będę wdzięczny
 
fijnesto 5

fijnesto

Użytkownik
Witam pytanie trochę z innej mańki , kiedyś (podczas pracy zagranicą) miałem konto na moneybookers, właśnie dziś sobie przypomniałem ???? bo skorzystałem z niego dokładnie raz (zakupy na ebayu). Tak więc jest tam inny adres, dane karty kredytowej której już nie mam... o ile jest , bo nie pamiętam czy zamknąłem to konto czy nie (przejrzałem maile ale dawno już wsio wykasowane). Co w takiej sytuacji,zakładać nowe czy napisać najpierw do supportu?
ps. Ma ktoś może email to supportu, na ich stronie nie ma. Dzięki, pozdrawiam
 
A 0

ao1810

Użytkownik
Witam. Jak ktoś może udzielic mi odpowiedzi na moje pytanie będę wdzięczny. Po przekroczeniu limitu na tobecie aby go zwiększyc musiałem zrobic weryfikacje konta bankowego poprzez moneybookers. Przelałem pieniądze na podane konto i chciałbym wiedziec jak dlugo muszę czekac na weryfikacje i czy po zweryfikowaniu moje pieniądze trafia na konto tobet. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak przebiega weryfikacja konta bankowego? Bo każą mi wpisać 6cyfrowy kod który miał mi niby przyjść w adnotacji z przelewem poniżej 55zł, no to wypłaciłem 40zł w tym celu ale tego kodu nie ma, tylko w tytule trochę dłuższy (numer transakcji)
 
777 28

777

Użytkownik
Oni sami zrobią przelew i wtedy będzie kod ale głowy nie daje bo mogło sie to zmienić. Wcześniej było tak, że oni sami wysyłali Ci na konto np 0,14euro z adnotacją w tytule przelewu.
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Wpłaciłem na MB 100 zł z poczty i oskarzyli mnie o pranie brudnych pieniedzy i zeby odzysakc te 100zł to musze wplacic jakas tam kase z konta bankowego .Jak miałbym konto bankowe to nie wpłacałbym na MB tylko bezposrednio z konta na buka. Nie dosc ze złodzieje to jeszcze support odpisuje po tygodniu.
 
777 28

777

Użytkownik
No tak ale zgodnie z ich regulaminem na który się zgodziłeś mają prawo Cię oskarżyć o Pranie brudnych pieniędzy przy różnego rodzaju transakcjach. Musisz w pełni zweryfikować swoje konto.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Wpłaciłem na MB 100 zł z poczty i oskarzyli mnie o pranie brudnych pieniedzy i zeby odzysakc te 100zł to musze wplacic jakas tam kase z konta bankowego .Jak miałbym konto bankowe to nie wpłacałbym na MB tylko bezposrednio z konta na buka. Nie dosc ze złodzieje to jeszcze support odpisuje po tygodniu.
No to załóż konto bankowe i wpłać, konto bankowe w dzisiejszych czasach chyba warto posiadać :p
Inna sprawa jeżeli nie możesz go założyć bo jesteś niepełnoletni ... no ale skoro grasz łamiąc regulaminy buków, to chyba brałeś taką opcję pod uwagę, prawda (że zabiorą pieniądze) ?
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
No to załóż konto bankowe i wpłać, konto bankowe w dzisiejszych czasach chyba warto posiadać :p
Inna sprawa jeżeli nie możesz go założyć bo jesteś niepełnoletni ... no ale skoro grasz łamiąc regulaminy buków, to chyba brałeś taką opcję pod uwagę, prawda (że zabiorą pieniądze) ?
Nie wiesz moze po ilu dniach/miesiacach/latach moge odzysakc te 100zł. Bo te 100zł wpłacałem tak gdzies we wrzesniu i teraz z konta bankowego siostry( na jej dane mam MB) chciałbym wplacic te 40 zł ale nie wiem czy jest sens czy te pieniadze juz przepadły..
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jeżeli masz konto MB na siostre i Ona posiada konto bankowe, to wpłać przez jej konto kase w celu potwierdzenia i wypłać ... wszystko powinno być OK, chciaż nie mogę powiedzieć, że na 100% tak będzie bo nie miałem takiej sytuacji.
Po prostu po potwierdzneniu konta, powinieneś &quot;odzyskać&quot; zablokowane pieniądze i mieć możliwość wypłaty.
 
Do góry Bottom