>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Bo raz to za mało prawda?

Jakoś mi się (wybacz) wierzyć nie chce, że osoba, która nie potrafi sklecić jednej merytorycznie spójnej wypowiedzi (pomijam ortografię i interpunkcję, bo widzę, że to w ogóle obce dla Ciebie rejony) potrafi być tak konsekwentna i nie ukrywając inteligentna, aby w dwa lata wypracować taką kaskę na live.

2500 tys. z 75 zł bonusu? Bije pokłony... :browar565:
 
Z 697,3K
Jestes czlowiekiem malej wiary. ze ktos robi jakies bledy to nieznaczy ze jest malo inteligetny.najwazniejsze to dobra matematyka.Oczywiscie typujac live koszykowka biore zawsz kurs 1,85.Mozna nawet jak sie ma z 500zl zastosowa progresje do 4 lub 5 trafien.Dawniej tez typowalem normalnie i wychodzilo to roznie.Nietypuje tylko pilki i tenisa bo to jest zdradliwe i kilka razy wtopilem
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jak już się czepiasz interpunkcji, składni itp, co faktycznie razi, to może najpierw zacznij od siebie, bo 2500 tys. nie jest równoznaczne z 2500 zł...
Poza tym całkiem możliwe, jeśli ktoś gra agresywnie...
Sam gram od pewnego czasu podobnie, tworząc sure bety live i jest to bardzo dochodowe... Znacznie bardziej od zwykłych sure betów, tzn. tych przed zdarzeniem, no ale trzeba wiedzieć, gdzie i w czym ich szukać.
 
R 2

reijo

Użytkownik
zwyciestwo1960, na jakich bukach grasz na zmianę kursów? Które buki pierwsze je zmieniają, a które idą za nimi? Podziel się swoim doświadczeniem ????
Mógłby ktoś podać adresy do stron z surebetami za darmo? Ważne też, żeby nie wiązało się to z pobieraniem jakiegoś programu, ponieważ nigdy nie wiadomo, co w takimi pliczku .exe może siedzieć.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Mógłby ktoś podać adresy do stron z surebetami za darmo? Ważne też, żeby nie wiązało się to z pobieraniem jakiegoś programu, ponieważ nigdy nie wiadomo, co w takimi pliczku .exe może siedzieć.
Zajrzyj tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
Słuchajcie może ktoś podać jakieś konkretne narzędzie do wyszukiwania surebetów w sensownej cenie? Wiem, że takich pytań było juz mnóstwo ale sytuacja się ciągle zmienia i nie wiem jakich programów używa się teraz ? ???? Z góry dzięki
 
ddebny 0

ddebny

Użytkownik
Witam,
Przeczytałem ten temat od deski do deski i muszę stwierdzić, że surebety są nie opłacalne.
1)
Niestety program Surbet Monitor jest już płatny i kosztuje podobnie jak RebelBetting.
2)
Syrebety szybko znikają w związku z czym jeśli ktoś chce przelać pieniądze z MB na konto bukmachera, znaleźć rozgrywkę i ją obstawić to sprawa może być już nie aktualna.
3)
Grając surebety zakładając, że wychodząc z stawką 1000zł trzeba by obstawić 50rozgrywek przy założeniu, że każdy surebet wynosi 2%. W takiej skali obstawionych meczy bardzo prawdopodobne jest, że jedna rozrywka na 50 zostanie anulowana bądź nałożony zostanie limit na którymś buku i wtedy wpadka(jeden buk obstawiony a drugi zlimitowany - kasa stracona).
4)
Na wypłatę z buka trzeba długo czekać w związku z czym ktoś z budżetem 1k musi długo czekać by obstawić kolejnego surebeta
5)
Buki często pobierają prowizję od wypłat więc procent zarobku zmniejsza się automatycznie.
6)
Należy doliczyć koszt programu. 9Euro na tydzień w przypadku RabelBetting(taniej niż polski surbetmonitor). Zarobek się nadal zmniejsza
Generalnie gdyby nie te problemy to było by pięknie.
Jeśli chodzi o limity to można je ominąć zakładając kolejne konta.
Surbet to też ryzyko gdyż nie wiadomo jak potoczy się jego los w trakcie obstawiania.
 
J 16

jojof16

Użytkownik
Ja zacząłem grać surebety parę tygodni temu, zaczynając od 1000 zł na MB. Już po kilku dniach dostałem limit depozytu na bet365 w wysokości 500 zł. Później także na bet365 limit stawki 240 zł. Dziś bwin nałożył mi limit...
Najgorsze jest właśnie to, że w czasie gdy przelejemy kasę z MB na konta dwóch buków, obstawimy w jednym a w tym czasie drugi koryguje kurs i cały potencjalny zysk przepada :/
 
B 0

bartpost1

Użytkownik
ZWYCIESTWO1960 , mam prosbe , czy moglbys mi doradzic i podzielic sie informacji jak grasz surebety i swoje zaklady , prosze napisz na gg: 8664550 albo na maila
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Witam, również mam zamiar rozpocząć grę tym sposobem.
Mam jednak kilka pytań.
Mój kapitał startowy to 6 tyś zł.
Zamierzam grać na początku u 4 bukmacherów - bet365, bwin, sportingbet i pinnacle. Czy po swoich próbach grania uważacie, że lepsza jest opcja wpłacenia przykładowo na każde konto po 800 złotych i trzymania reszty w portfelu, czy rozdzielenie całego kapitału na te 4 konta? Temat był wałkowany i przeczytałem ten temat od deski do deski, jednak uważam, że przy takim kapitale nie ma złotego środka i optymalne do grania około 2 zakładów dziennie będzie właśnie trzymanie pieniędzy w rezerwie, tzn przykładowo gram zakład 3drogowy u trzech róznych buków. Wiadomo, jeden wchodzi na dwóch kasa jest prawie wyzerowana i zasilam je ponownie. Czy może macie jeszcze inne pomysły tzn. swobodne transfery między bet365 bwin i sportingbet gdzie nie płacę za wypłaty i trzymanie kasy na pinnacle do ostatecznego momentu, tak żeby wykorzystywać tylko jedną wypłatę w ciągu miesiąca. Co sądzicie? Jeżeli coś źle napisałem lub niezrozumiale to proszę o uwagi, bardzo chętnie skorzystam z czyjegoś doświadczenia.
2.Założyłem konto w pinnacle, czy jest tam jakaś weryfikacja konta przed wypłatą z niego? Jeśli tak to na czym polega.
Nie zamierzam grać tenisa (krecze), prawdopodobnie będę grał tylko koszykówkę i piłkę nożną. Zaraz pewnie ktoś napisze, że przecież mało jest takich zakładów, a jeszcze zamierzam korzystać jedynie z 4 bukmacherów. Otóż sprawdziłem to i wcale tak nie jest, jako że mam zamiar stawiać około 2 zakładów dziennie (wiadomo, jeśli się poszczęści i będę mógł zasilić przegrane konto i trafić jeszcze później jakiegoś sure beta to z tego skorzystam).
Jak myślicie, czy zarobek rzędu 300 złotych w ciągu miesiąca jest możliwy?
Pozdrawiam i liczę na ciekawą i merytoryczną dyskusję.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1.Czy po swoich próbach grania uważacie, że lepsza jest opcja wpłacenia przykładowo na każde konto po 800 złotych i trzymania reszty w portfelu, czy rozdzielenie całego kapitału na te 4 konta?
2.Założyłem konto w Pinnacle, czy jest tam jakaś weryfikacja konta przed wypłatą z niego?
3.Nie zamierzam grać tenisa (krecze), prawdopodobnie będę grał tylko koszykówkę i piłkę nożną.
4.Otóż sprawdziłem to i wcale tak nie jest, jako że mam zamiar stawiać około 2 zakładów dziennie (wiadomo, jeśli się poszczęści i będę mógł zasilić przegrane konto i trafić jeszcze później jakiegoś sure beta to z tego skorzystam).
5.Jak myślicie, czy zarobek rzędu 300 złotych w ciągu miesiąca jest możliwy?
1.Lepiej trzymać po kilkaset złotych na bukach i dopiero gdy coś zagrasz u kogoś i wyzerujesz licznik, to od razu wpłacać kolejną porcję... Nie graj tak, że będziesz miał wyzerowany licznik i dopiero gdy się pojawi sure, to będziesz wpłacał, bo większości surów możesz po prostu nie zdążyć zagrać...
2.Ja nie miałem weryfikacji wcale z tego co pamiętam, jeśli już to standardowo dowód i ew.konto.
3.Dyscyplina nie ma znaczenia, więc się nie ograniczaj, bo nie ma ku temu powodów. Co do tenisa, to też go można grać korzystając wcześniej z tego : http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers
4.2 dziennie spokojnie pograsz nawet w tylko tych 4 bukach...
5.300 złotych przy kapitale 6 tysięcy ?! Spokojnie ! 2 sury dziennie po 3%, dajmy na to po 500 pln na sura to zysk 30 zł dziennie, czyli 900 miesięcznie...
Ja prowadząc swój temat z założeniem 200 pln / sure wypracowałem zysk 668 pln w 18 dni... http://forum.bukmacherskie.com/f35/obserwator-m-typuje-53215-5.html#post2608833
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. To jeszcze jedno, ostatnie, czy możesz polecić niektóre z tych darmowych stron z typami? Dzisiaj w nocy przykładowo siedziałem i zgrzytałem zębami, bo niestety mój bank nie wykonuje przelewów nocą, a były dwa mecze ligi meksykanskiej surebet z 7,8% jeden i drugi chyba z 6cos. Jednak mecze były dopiero za 5 dni więc chyba nie byłoby to jednak aż tak opłacalne jak granie codziennie. Teraz dwa dni natłoku zajęć ale w piątek powinienem ruszyć pełną parą/
Jeszcze raz dzięki za pomoc
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
darmowych stron z typami?
http://www.oddsportal.com/sure-bets/
http://uk.wettportal.com/oddscomparison/surebets/
Korzystam głównie z tych dwóch... Jest dużo więcej, ale jakoś te lubię najbardziej. 1.za aktualność, 2.bo są pokazane sury i po 0.01 %. Zapewne mówisz o surze na ilość goli w meksykańskiej z udziałem Bwin bodaj, bo coś mi świta, że w nocy to było...
No wiesz, 5% piechotą nie chodzi i parę stówek można zamrozić, jeśli jest taka możliwość... Poza tym pamiętaj, że najlepsze sury są w nocy, gdy pojawiają się kursy na ligi typu koreański, argentyński kosz i przed meczami... Trzeba mieć duużo wolnego czasu i czuwać non stop. Pamiętaj także o tym, żeby najpierw grać jedną z opcji sura tam, gdzie kursy jeszcze nie zdążyły polecieć itp, a poza tym czasem warto poczekać parę minut, gdy widać, że kursy ostro rosną na coś.
Wszystkiego da się nauczyć, ja w ciągu kilku tygodni ogarnąłem wszystko w miarę dobrze wg mnie, więc... Powodzenia;)
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Ta pierwsza juz mialem, ta druga to nowosc dla mnie.
Tylko z tych dwoch strony korzystasz i z niczego wiecej?
A moze ktos jeszcze ma jakas strone gdzie szybko aktualizuja zmiany kursow?
Czy to mozliwe zeby bwin od razy nalozyl na mnie limit czy po prostu nie mozna tam stawiac zbyt duzych stawek na mecz?

Soccer | Russia | FNL Cup
17.02.2012 09:30 1 X 2 PROFIT
Ural Ekaterinburg - FC Nizhnii Novgorod 2.50 3.60 5.25 15.17%
Bet365 BWin BWin

TAkie coś oplaca sie stawiac czy na 100% bedzie zwrot?
 
R 2

reijo

Użytkownik
czoker, radziłbym Ci się wystrzegać kursów tego rzędu. Już od 7-8% możesz mieć słuszne obiekcje co do siurka. Najczęściej jest to właśnie błąd bukmachera i, niestety, buki mają w praktyce zmianę kursów nawet na zatwierdzonym zakładzie (albo anulowanie zakładu) no a wtedy to dupa.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie, czy za granie dużymi sumami (2-3tyś zł) na live też mogą mi walnąć limity? Czy dotyczą one tylko zakładów przedmeczowych?
Gdyby ktoś mógł jeszcze podać jakieś ciekawe forum lub stronę do surebetów będę wdzięczny.
I jeszcze jedno pytanie poza tematem. Czy ktoś korzystał z punktów b`inside na bwinie i może to opisać? Czy jeśli wymienię je na pieniądze to przed wypłatą musze to jakoś obrócić czy jak to działa?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mam jeszcze jedno pytanie, czy za granie dużymi sumami (2-3tyś zł) na live też mogą mi walnąć limity? Czy dotyczą one tylko zakładów przedmeczowych?
Gdyby ktoś mógł jeszcze podać jakieś ciekawe forum lub stronę do surebetów będę wdzięczny.
I jeszcze jedno pytanie poza tematem. Czy ktoś korzystał z punktów b`inside na bwinie i może to opisać? Czy jeśli wymienię je na pieniądze to przed wypłatą musze to jakoś obrócić czy jak to działa?
1.Tu nie chodzi o to, co grasz, tylko za ile, a następnie jak ma się stosunek wpłat do wypłat, bo na jednym buku grałem max. po 300pln i to praktycznie sam live, a dorobiłem się limitów uniemożliwiających normalną grę...
2.Wujek google &quot;bezpłatne sure bety&quot; i szukaj;)
3.A tu najpierw Szukaj i &quot;b&#39;inside&quot;...
Odpowiem, bo nie wiem, czy tam jest odpowiedź : Nie musisz obracać. Wchodzisz do marketu, wymieniasz punkty na kasę i możesz je wypłacić od razu... Aczkolwiek mało się to opłaca i lepiej kup sobie los na loterię, a nóż zamiast &quot;4 zł&quot;, które byś dostał trafisz jakiś bilet fajny...
 
Do góry Bottom