>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Totolotek bedzie niedlugo wyplacac kupony, czekaja na informacje z MF jak to robic. Przynajmniej tak pani powiedziala mi przez telefon a jak bedzie realnie to nie wiadomo.
 
I 14

izaakbabel

Użytkownik
liga
W totomixie faktycznie zablokowane i totoliga i totogol.
Co do totalizatora w Milenium to jest dopiero w powijakach chyba. Dla mnie bardzo nieczytelne są rozliczenia - od jakiegoś czasu pula I stopnia jest 5000 i ani drgnie. W totomxie było bardzo czytelnie; ile wygranych jakiego stopnia, jak przyrastają kumulacje itp. No i te kwoty, które rosły czasem do kilkuset tysięcy i więcej działały na wyobraźnię ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
http://totolotek.pl/
Szanowni Klienci,
Pragniemy poinformować, że Totolotek S.A. zmuszony jest zawiesić sprzedaż zakładów wzajemnych w swoich punktach sprzedaży z powodu decyzji Ministra Finansów, związanej z technicznym elementem naszego programu lojalnościowego („E-promocja”).
Chcemy Państwa zapewnić, że Spółka podejmuje wszystkie niezbędne działania, aby zakłady były ponownie dostępne. Wierzymy, że nastąpi to wkrótce.
Do tego czasu, nasze punkty sprzedaży pozostaną otwarte kontynuując sprzedaż
pozostałych produktów i usług.
Równocześnie informujemy, że nasz Zespół przygotowuje nową ofertę, która zostanie wprowadzona
po spełnieniu wymaganych formalności i wznowieniu sprzedaży zakładów. Nowa oferta obejmie:
Najnowocześniejszą platformę do przyjmowania zakładów on-line
dla zakładów bukmacherskich i totalizatorów
Nowy system bonusów i program lojalnościowy dla obecnych, jak i nowych klientów
2 nowe gry, dotychczas niedostępne na polskim rynku zakładów
Rozszerzenie oferty zakładów o nowe opcje do gry

Dziękujemy za Państwa zaufanie i zrozumienie,
Zespół Totolotek S.A.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
http://totolotek.pl/totomix/aktualnosci/6622/
Szanowni Klienci,
Pragniemy poinformować, że Totolotek S.A. zmuszony jest zawiesić sprzedaż zakładów wzajemnych w swoich punktach sprzedaży z powodu decyzji Ministra Finansów, związanej z technicznym elementem naszego programu lojalnościowego („E-promocja”).
Chcemy Państwa zapewnić, że Spółka podejmuje wszystkie niezbędne działania, aby zakłady były ponownie dostępne. Wierzymy, że nastąpi to wkrótce.
Do tego czasu, nasze punkty sprzedaży pozostaną otwarte kontynuując sprzedaż pozostałych produktów i usług.
Równocześnie informujemy, że nasz Zespół przygotowuje nową ofertę, która zostanie wprowadzona po spełnieniu wymaganych formalności i wznowieniu sprzedaży zakładów. Nowa oferta obejmie:
Najnowocześniejszą platformę do przyjmowania zakładów on-line dla zakładów bukmacherskich i totalizatorów
Nowy system bonusów i program lojalnościowy dla obecnych, jak i nowych klientów
2 nowe gry, dotychczas niedostępne na polskim rynku zakładów
Rozszerzenie oferty zakładów o nowe opcje do gry
http://www.kerdos.gr/default.aspx?id=1804252&amp;amp;nt=103
z translatora;
Intralot: Cofnięcie zależnej zakładowym (Totolotek)
Ministerstwo Finansów RP, agencja odpowiedzialna za hazard w kraju, zdecydował się odebrać licencje prowadzenia Zakłady Totolotek, jak powiedział w oświadczeniu jej Intralot zależną.
Wycofanie się na podstawie decyzji, która uważa, Totolotek prawnie bezpodstawne, zgodnie z którym część klientów programów lojalnościowych (tzw. &quot;e-promocja&quot;), powołując się na aplikacji internetowych, identycznych trybie online zakłady, które nie może w tym okresie, ale dozwolone przez prawo z stycznia 2012 roku. &quot;W ciągu 20 lat obecności w udanej polskim rynku, Totolotek zawsze działał zgodnie z prawem i przepisami Ministerstwa Finansów. Spółka i jej doradców prawnych, że program lojalnościowy był zgodnie z prawem polskim i międzynarodowym najlepszych praktyk korporacyjnych &quot;, mówi Totolotek w oświadczeniu. ostrzega, że &quot;w tym kierunku i do ochrony interesów wszystkie zainteresowane strony, Totolotek podejmie wszelkie niezbędne kroki, i podejmie wszelkie środki w celu ochrony swoich praw i umożliwić przywrócenie funkcji. &quot; zauważył, że Totolotek stanowi około 1% całkowitej zysku (EBITDA) Intralot Group i jest aktualnie w sieci placówek będzie nadal sprzedawać inne produkty i usługi.
kurde, mam nadzieję że jednak otworzą... i że MF jednak się skusi na te dodatkowe xx mln z podatków ....
jeśli faktycznie nie wypłacają to dobrze że sobie w ten weekend darowałem granie, choć miałem nadzieję że przynajmniej przez miesiąc będzie jeszcze spokój :/
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
a ja sobie nie darowalem i kasy nie wyplacaja
Hehe ja mam wygrany kupon od pierwszej kolejki Ligi Mistrzów opiewający na kilka stówek i założyłem sobie, że wypłacę go za jakiegoś miecha jak już pojadę na studia... Oby się ogarnęli, bo żeby dziewczyny się odwdzięczyły to najpierw ja muszę im coś postawić ????
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
16 pażdziernika zapadnie decyzja, mniej więcej 20-30 pażdziernika zostanie wznowiona działalność. Ajenci nie płaczą bo dostaną 70% &quot;normy&quot;. To jest coś takiego jak &quot;zmiana systemu&quot; w STSie przed Euro, totolotek wróci z nowymi wyścigami koni, coś w rodzaju vsportem i .... zakładami lotto !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Totalizator Sportowy S.A. zyskała około 450 nowych kolektur, bo już się z Totolotkiem dogadali i instalują tam swoje lottomaty...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
16 pażdziernika zapadnie decyzja, mniej więcej 20-30 pażdziernika zostanie wznowiona działalność. Ajenci nie płaczą bo dostaną 70% &quot;normy&quot;. To jest coś takiego jak &quot;zmiana systemu&quot; w STSie przed Euro, totolotek wróci z nowymi wyścigami koni, coś w rodzaju vsportem i .... zakładami lotto !!
Byłoby dobrze ???? tylko na ile to pewna informacja a na ile twoja nadzieja[ew. kit wciskany przez kogoś w celach wiadomych....] związana z twoją (potencjalną?) inwestycją w toto?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Witamy,

Informujemy, że wszystkie wygrane Klientów są gwarantowane i w pełni
bezpiecznie. Zostaną wypłacone zgodnie z instrukcją i procedurą
zaakceptowaną przez Ministerstwo Finansów.


Spółka spodziewa się otrzymać potwierdzenie w tej sprawie w każdej chwili,
po czym natychmiast uruchomione zostaną wypłaty. Spodziewamy się, że nastąpi
to jednak nie później niż do piątku 28/09 .
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Definitywny koniec, pustki w buku, brak oferty, &quot;nieczynne do odwołania&quot;, kobieta w buku czyta gazetę...
Fortuna przejmuje klientów, jestem ciekaw jak dostosuje się rynek i wypełni tą nisze.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Definitywny koniec, pustki w buku, brak oferty, &quot;nieczynne do odwołania&quot;, kobieta w buku czyta gazetę...

Fortuna przejmuje klientów, jestem ciekaw jak dostosuje się rynek i wypełni tą nisze.
Jak jednak otworzą za miesiąc to pewnie tak jak &quot;wypełnił niszę&#39; po STSie :razz:
 
M 11

mistrz78

Użytkownik
Wypłacać można dalej, ale na drodze reklamacji. Należy udać się do punktu, pobrać druk, wypełnić (wpisując swoje dane, nr konta) i wysłać go wraz z oryginałem kuponu na adres firmy. Kasa zostanie wysłana na konto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom