>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Status
Zamknięty.
T 0

tatulo

Użytkownik
Co do tych nowych promocji - bonusów 12% i 20% to najważniejszy jest tekst napisany małym drukiem: &quot;Promocje mają charakter czasowy. Spółka zastrzega sobie prawo do ograniczenia oferty promocyjnej, jej zmiany lub zakończenia w każdym momencie.&quot; Jak myślicie jak długo to potrwa? Ja sądzę, że do końca roku kalendarzowego, a później wróci szara rzeczywistość...
Szybka ucieczka o tych promocji byłby z ich strony sporym błędem, te 12% do wygranej to prawie tak jakby zapłacili za nas podatek przy zawieraniu zakładu. Utrzymując promocję przez długi czas mogą sporo ugrać, jeżeli ktoś będzie chciał grać u ulicznych to przy podobnych lub minimalnie niższych kursach wybierze mix&#39;a. A argumenty, że to się nie będzie im kalkulować w/g mnie nie mają większego sensu, gdyż lwia część graczy przynosi kasę do firm bukmacherskich, a nie na odwrót.
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Szybka ucieczka o tych promocji byłby z ich strony sporym błędem, te 12% do wygranej to prawie tak jakby zapłacili za nas podatek przy zawieraniu zakładu. Utrzymując promocję przez długi czas mogą sporo ugrać, jeżeli ktoś będzie chciał grać u ulicznych to przy podobnych lub minimalnie niższych kursach wybierze mix&#39;a. A argumenty, że to się nie będzie im kalkulować w/g mnie nie mają większego sensu, gdyż lwia część graczy przynosi kasę do firm bukmacherskich, a nie na odwrót.
W kwestii kursów, to widzieliście tą ich porównywarkę - http://totolotek.pl/totomix/porownaj/
Kursy musicie przyznać, że są zachęcające. Oby jak najdłużej.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Ja powiem tak . Całe szczęscie, że toto wrócił bo to co wyprawia STS ostatnio to masakra. Oferta bardzo biedna STSu choćby porównując handi w koszu w STSie brak natomiast w Toto 3 linie do wyboru. Wróciła konkurencja co oznacza, że trzeba się liczyć z klientem.
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Czy ktoś był z kuponem w toto z września lub października i normalnie wypłacił pieniądze? Wszedłem na stronę toto, żeby sobie sprawdzić kupon z końca września to nie znajduje..
 
D 0

damiano_

Użytkownik
Czy ktoś był z kuponem w toto z września lub października i normalnie wypłacił pieniądze? Wszedłem na stronę toto, żeby sobie sprawdzić kupon z końca września to nie znajduje..
Na wypłatę jest 60 dni, więc ze września nie wypłacisz.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Czy ktoś był z kuponem w toto z września lub października i normalnie wypłacił pieniądze? Wszedłem na stronę toto, żeby sobie sprawdzić kupon z końca września to nie znajduje..
Byłem z kuponem z września i nie ma możliwości wypłaty. System odrzuca taki kupon. Miałem tam niewielką kwotę wygraną, więc niewielka strata...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
OK, mam wyczytałem że od 3 dni wznowili zakłady !
Jaram się bo dużo bardziej wolę toto niż sts&#39;a...

link do info :
totolotek.pl/totomix/aktualnosci/6649/
Ja powiem tak . Całe szczęscie, że toto wrócił bo to co wyprawia STS ostatnio to masakra. Oferta bardzo biedna STSu choćby porównując handi w koszu w STSie brak natomiast w Toto 3 linie do wyboru. Wróciła konkurencja co oznacza, że trzeba się liczyć z klientem.
Piszecie tak jakbyście nie wiedzieli o istnieniu innych buków naziemnych niż STS i Fortuna :grin: . Nie mówcie, że przed powrotem Toto graliście w STS ???? . Pragnę poinformować, że na rynku są jeszcze: Etoto, Fortuna, czy Milenium które nosem wciągają pod każdym względem STS.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dlaczego piszesz że inne buki wciągają nosem STS? Dlaczego wszyscy go tak krytykujecie? Co wam się w nim nie podoba? W moim mieście jest STS,Fortuna,Totomix a ja i tak wybieram właśnie STS.
Nie wiem po co opisujesz nam tutaj swoją głupotę. Dlaczego STS najsłabszy? beznadziejna, żałosna oferta, najwyższa marża, najniższe kursy (zdecydowanie najniższe kursy). Jeśli w mieście masz Totomix który oferuje ci obecnie gre bez podatku a i pod każdym innym względem wciąga nosem STS i mimo wszystko wybierasz STS... to chłopie zastanów się czy w ogóle wiesz o co chodzi w grze u buka.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Z tego co widze to marze w Sts-ie sa takie same jak w Toto (1.8-1.8), 12% do wygranej to chwilowa promocja zeby odzyskali klientow wiec nie wiem czy mozna to brac pod uwage w ogolnej ocenie tych dwoch firm. Toto ma szersza oferte ale jesli obserwujesz Sts to ida z tym zdecydowanie do przodu, coraz wiecej lig i dodatkowych zakladow, mysle ze 2-3 miesiace i dogoni Toto, na + dla Sts-u ze mozna grac wszystko w singlach a w Toto masz mniej znane ligi w minimum 3 kombinacjach.
Jesli chodzi o kursy to najlepiej wypada Etoto ale oni z kolei maja tragiczna oferte
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Z tego co widze to marze w Sts-ie sa takie same jak w Toto (1.8-1.8), 12% do wygranej to chwilowa promocja zeby odzyskali klientow wiec nie wiem czy mozna to brac pod uwage w ogolnej ocenie tych dwoch firm. Toto ma szersza oferte ale jesli obserwujesz Sts to ida z tym zdecydowanie do przodu, coraz wiecej lig i dodatkowych zakladow, mysle ze 2-3 miesiace i dogoni Toto, na + dla Sts-u ze mozna grac wszystko w singlach a w Toto masz mniej znane ligi w minimum 3 kombinacjach.
Jesli chodzi o kursy to najlepiej wypada Etoto ale oni z kolei maja tragiczna oferte
No chyba jednak nie. Kursy w toto na np. siatkę to 1.85 - 1.85. Nie mówiąc już o zdecydowanie, zdecydowanie większych kursach na kosza bo to już jest całkowita deklasacja. Nie bądźmy śmieszni, porównanie najbliższych meczów NBA u obu buków:
Lakers - Knicks (1.65 - 1.98) STS
Lakers - Knicks (1.75 - 2.15) Totomix
Brooklyn - Celtics (1.55 - 2.15) STS
Brooklyn - Celtics (1.65 - 2.30) Totomix
Nie wiem więc o czym piszesz ziom. Trzeba być naprawdę mocno ograniczonym aby nie zrozumieć tego jak żałosnym bukiem jest STS. W STS można grać wszystko na singlach? ???? to chyba trzeba być lekko upośledzonym, żeby tak robić bo grając single u buków naziemnych podatek zjada nam prawie połowę kursu.
Co do promocji +12% to nie wydaje mi się aby była ona chwilowa. Poprzednia promocja (tzw e-promocja) umożliwiała nam powiększenie wygranej o 10% oraz szereg innych bonusów. Trwała bojarze rok do momentu aż nie przypierdzielili się do nich o pozwolenie na legalną gre przez neta.
Etoto ma tragiczną ofertę? ???? . Nie żartuj, oni jedną sapką wciągają STS jeśli chodzi o ofertę. Na każdy mecz NBA co najmniej kilka linii na strzelców (o takich zakładach to STS chyba nawet nie słyszał), zawsze wystawiony handicap. Z nożnej takie typy jak np. Messi strzeli co najmniej dwa gole czy inne wynalazki, dużo zakładów na rożne itp.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Dawid ja mam to konkretnie w tylku bo gram w necie a nie w naziemnych i dla mnie zarowno Toto, STS jak i Fortuna sa bardzo slabe
Akurat spojrzalem na zaklady gdzie marze byly takie same, wkleiles porownanie z Nba i spoko, moge ci przyznac teraz racje ????
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Ja gram w STS bo mam tam kartę klubową i zbieram punkty i dobrze na tym wychodzę.Piszesz akurat o NBA,może totomix ma lepszą ofertę,nie wiem, nie gram koszykówki.Kursy na inne dyscypliny są wyrównane więc nie wiem dlaczego tak krytykujesz STS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom