>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Chyba wszyscy tu piszący o porównywaniu Toto i STS zapomnieli że obie firmy Milenium gładzie na łopatki,najwyższe kursy jak i największa ilość dodatkowych zakładów nie tylko w piłce ale i siatka,kosz też nie wyglądają na ubogie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Taa, maja najmniejsza oferte, pokaz mi gdzie maja wiecej zakladow od Toto i Sts-u, kursy takie same jak u reszty
Od STSu? wszędzie mają większą ofertę. Zawsze wystawiane kursy na strzelców w NBA, trzy linie handicapu na kosza, zawsze wystawiane handi na siatkę. Milenium to dobry buk, z tym że obecnie Totomix zjada wszystkie firmy ze względu na możliwość gry bez podatku, po prostu
Ja gram w STS bo mam tam kartę klubową i zbieram punkty i dobrze na tym wychodzę.Piszesz akurat o NBA,może totomix ma lepszą ofertę,nie wiem, nie gram koszykówki.Kursy na inne dyscypliny są wyrównane więc nie wiem dlaczego tak krytykujesz STS.
???? Tak na pewno zajebiście na tym wychodzisz, chciałbym to zobaczyć. Na ludzką głupotę na serio nie ma rady. Tłumacz człowiekowi, że mają oferte i kursy większe praktycznie na wszystko a ten dalej swoje. W Toto marża po 1.85 na siatkę, zawsze wystawiane handi na sety, w STS po 1.80 handi na sety nie wystawiane praktycznie w ogóle.
Dobra, grasz piłkę to masz porównanie kursów w nożnej. Najbliższa kolejka Premier League:
Manchester United - Newcastle (1.27, 5.45, 10.00) Totomix
Manchester United - Newcastle (1.22, 5.40, 9.41) STS
Everton - Wigan (1.53, 3.80, 6.45) Totomix
Everton - Wigan (1.47, 3.70, 6.23) STS
Mecze pierwsze z brzegu, w reszcie spotkań dokładnie tak samo Toto zjada STS.
STS to typowy buk do golenia jeleni. Wystawiają ubogą ofertę, maksymalnie zżerają kursy marżą i wystawiają kompletne ochłapy. Rzecz w tym, że oni zawsze będą mieli klientów bo to najpopularniejszy buk a typowy &quot;dziadek z STS&quot; nawet nie patrzy na kursy bo dla niego to obojętnie czy obstawi co tydzień na Real, United, Barce i Chelsea po łącznym AKO 5.00 czy 7.00
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
widać jak się znasz, póki co 12% podatku nie ma jak karte założysz ,10% też mozna ominac rozbijajac kupon na mniejsze stawki
jak ci tak przeszkadza to nie omijaj go i tyle, graj nadal na koncie rodziców w internecie
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Tłumacz człowiekowi, że mają oferte i kursy większe praktycznie na wszystko a ten dalej swoje.
Akurat ja w STS gram głównie piłkę nożną a dokładniej rezultat do 15 i 30 minuty. Przeglądając ofertę totomixu nie znalazłem nic takiego. Więc nie można powiedzieć że toto bije STS pod względem oferty.Zależy co się gra.
 
N 196

nicks

Użytkownik
dzis gralem w toto. zalozylem karte od reki
kursy wy...bane w kosmos zadowolony.bez podatku(chyba max 1.5%) jest po tym + 12%
pytam Pania a co z tym + 20% przyznawanym losowo. powiedziala ze od 12 00 dzis obowiazuje pro 20% ale to jest losowo. wiec ani ja ani Pan przed i po nie dostalismy +20%
czy ktos dostal +20% zamiast 12 % ???
 
M 11

mistrz78

Użytkownik
dzis gralem w toto. zalozylem karte od reki
kursy wy...bane w kosmos zadowolony.bez podatku(chyba max 1.5%) jest po tym + 12%

pytam Pania a co z tym + 20% przyznawanym losowo. powiedziala ze od 12 00 dzis obowiazuje pro 20% ale to jest losowo. wiec ani ja ani Pan przed i po nie dostalismy +20%
czy ktos dostal +20% zamiast 12 % ???
Ja w sobotę dostałem
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nawet legendarny na TVP1 i TVP2 telegazetowy livescore działa ; )
W dawnych latach na ich telegazecie legendarny to był nie livescore a czat, na którym moderatorzy-pracownicy ( np. Grisza ) Toto-Mixa robili firmie &quot;na pióro&quot; i podawali super typy , ale i chętni mogli podawać swoje typy wysyłając je SMSami po 1zł.

EDIT:
to dzięki tamtemu czatowi zaistniałem jako &quot;edi8&quot; - bo okazało się, że pierwszy wolny &quot;edi&quot; to może być z numerem 8 , gdyż sam &quot;edi&quot; i &quot;edi&quot; od 1-7 były zajęte...
Tak więc nick z tamtego czatu mam do dziś.


.
 
V 2

velociraptor

Użytkownik
Grisza? chat byl chyba calym jego zyciem bo pozniej &quot;sprzedawal&quot; koszulki klubowe za kody doladowujace... ciekawe gdzie sie podziewa i czym sie teraz zajmuje bo posiadaczem koszulek ktorymi handlowal nie byl ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chyba osoby Ci się pomyliły. Nic nie słyszałem o sprzedawaniu koszulek?
Chłopak jak na tamte czasy był mega dobrym typerem. Prowadził temat na konkurencyjnym forum (jeden z lepszych), później przeniósł się do nas po namową kilku osób ???? Jego temat
Kontakt z nim (oraz z innymi osobami) urwał kilka lat temu, a szkoda...
Bardzo dobrze wspominam lata 06-07. To taki mały off top ????
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
@tomasz55, wpisz do wyszukiwarki:

Edi8 kontra Totomix

a przekonasz się, że jak ma się głowę na karku , to jest to super firma, bo ( niektorym ) graczom dawała parę groszy zarobić. ????

I niech jak naszybciej wraca, bo nowy bat już mam na nich ukręcony - jeśli nic się nie zmieni w ich oprogramowaniu...
Zmieniło się w ich oprogramowaniu rozliczanie zaokrągleń wygranych (bo chyba o to chodzi?), zdradzisz więc edi8 w jaki sposób chciałeś tym razem wykorzystać ich pomyłkę? ????
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Zmieniło się w ich oprogramowaniu rozliczanie zaokrągleń wygranych (bo chyba o to chodzi?), zdradzisz więc edi8 w jaki sposób chciałeś tym razem wykorzystać ich pomyłkę? ????
skoro wiesz, jak edi golił totomixa i wiesz, że teraz też chciał to wykorzystać to przecież sam możesz wykombinować jak chciał to zrobić ???? nie wiem jak dokładnie chciał to robić on, ale ja chciałem grać 3z12 kursy 1.01 i jeden pewniak, jeżeli był kurs 1.1 to wygrana była jak za 1.33 już bez podatku, 1.5 to jak 1.8 itp itd...
tu masz przykład, i tak już się nie przyda to mogę wrzucić
 
N 196

nicks

Użytkownik
Lezka mi sie zakrecila jak przypomnieliscie mi ten czat
codziennie tam zagladalem ale utkwila mi jedna osoba chyba byl najbardziej popularny i zwal sie Grezky !!! pamietacie. I czemu kazdemu wydaje sie. w tym mi ze kiedys bylo latwiej
Czemu mamy takie uczucie???
Pamietam jak byly w totkach tylko maszyny i 50 zdarzen codziennie i wypelnialo sie kupon jak w kolekturze totalizatora. Zadnych 1x i 2x nawet nie bylo i cielo sie na nba po 2 zlote. Pamietam rywalizacje brayant- jordan bo wystawiali zawsze do spotkania rywalizacje zawodnikow
A lozniej po rozszerzeniu oferty pozwalali na granie nawet 6 opcji z jednego spotkania nba na jednym kuponie. Ale ja to montowalem. BYLI najlepsi i Ci ludzie. Juz tak nie ma i nie bedzie.Pamietam jal jeden dziadek odszedl przy stoliku .niech spoczywa w krolestwie VEGAS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom