>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

A 0

asdff

Użytkownik
Witam, proszę o jakieś opinie na temat stawiania online, są jakieś problemy z wypłatami? Jestem świeży w zakładach, czy są jakieś limity na stawianie kuponów za najniższą stawkę albo coś podobnego?
@ A czy w fortunie można wysłać skan dowodu zamiast potwierdzać wiek w punktach naziemnych?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam, proszę o jakieś opinie na temat stawiania online, są jakieś problemy z wypłatami? Jestem świeży w zakładach, czy są jakieś limity na stawianie kuponów za najniższą stawkę albo coś podobnego?

@ A czy w fortunie można wysłać skan dowodu zamiast potwierdzać wiek w punktach naziemnych?
A tak trudno Ci wejść na stronę fortuny i poczytać regulamin.
Problemów z wypłatami nie ma żadnego , dziś zlecasz - dziś lub jutro masz na swoim koncie , nie ma żadnych limitów gry za niskie stawki najniższa stawka na kupon to 2 zł.
Przy rejestracji online nie tylko można ale nawet trzeba wysłać skan dowodu aby pomyślnie zweryfikowali Ci konto
 
A 0

asdff

Użytkownik
Już wszystko wiem co chciałem pewna osoba mi wszystko wytłumaczyła, chodziło mi o to czy mogę podesłać skan dowodu zamiast przychodzić do naziemnego punktu i tak potwierdzać wszystkie dane. ????
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
panowie mozecie sie zalogowac na konto w fortunie ??
Zalogować się mogłem, wybrać mecze mogłem ale jak chciałem zagrać dubelka z NHL za śmieszne 30 zł to autoryzacja trwała chyba z 20 minut. Jak chciałem odświeżyć kartę to oczywiście błąd połączenia i o zalogowaniu się przez kilka minut można było pomarzyć.
Ale już się udało i kupon wysłany ;)
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Troche nie rozumiem jednej rzeczy...

Za zgromadzone punkty mozna wymienic na nagrody z katalogu (torby , plecaki , zegarki itp...)
Zeby tego dokonac grajac przez neta mozna wymienic punkty w e-shop ale jak to zrobic skoro tam znajduja sie tylko darmowe zaklady za 5, 10 zl a gdzie sa te produkty ktore zawarte sa w katalogu ?????

Wymienial ktos moze juz tak punkty na nagrody rzeczowe ??
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Troche nie rozumiem jednej rzeczy...

Za zgromadzone punkty mozna wymienic na nagrody z katalogu (torby , plecaki , zegarki itp...)
Zeby tego dokonac grajac przez neta mozna wymienic punkty w e-shop ale jak to zrobic skoro tam znajduja sie tylko darmowe zaklady za 5, 10 zl a gdzie sa te produkty ktore zawarte sa w katalogu ?????

Wymienial ktos moze juz tak punkty na nagrody rzeczowe ??
W tej chwili przez neta można tylko zamawiać darmowe zakłady , a produkty z katalogu można zamawiać w punktach stacjonarnych . W ubiegłym roku pod koniec dodali opcję że przez nata można było zamawiać plecaki i coś tam jeszcze ale były to inne od tych z katalogu -przez neta nie było możliwości zamówienia wszystkich produktów które były w katalogu.
Jak masz możliwośc to możesz podejść do punktu podać swój nr klienta albo kartę jak masz i tam możesz zamówić produkty i odebrać je potem także w punkcie. W ubiegłym roku przez neta jak zamawiałeś plecak to przychodził dość szybko do domu ale pobierali za to dodatkową opłatę 3000 pkt
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
No to troche bezsensu ... ale jesli gram przez neta to moge podejsc do dowolnego punktu stacjonarnego i tam poprosic o dana nagrode rzeczowa ???
 
speedwayfans 7

speedwayfans

Użytkownik
wie ktos moze ??
Zakłady o wartości 5 zł, 10 zł i 15 zł, a także oferta kursowa, informację sms i Tygodnik Fortuna, dostępne są od razu w każdym Punkcie Przyjmowania Zakładów. Dystrybucja nagród rzeczowych trwa do 60 dni. Sprzedaż i odliczenie punktów dokonuje się w momencie złożenia zamówienia.
3. Zamówienia Nagród należy składać w Punktach lub za pomocą e-Shop, znajdującego się na stronie www.efortuna.pl.
na stronie e-shop z lewej strony pisze &quot;Już wkrótce kolejne produkty! Zapraszamy do regularnych odwiedzin&quot;. Ale moim zdaniem będą trochę później bo raczej mało ludzi uzbierało już przynajmniej te 3500 punktów (najtańsza z nagród rzeczowych). Ale zawsze możesz spytać przez wsparcie online lub zapytać w punkcie podro
A jeżeli grasz przez neta to tak jak ktoś napisał wyżej weź swoje dane (numer konta i dowód powinien wystarczyć chyba ze masz kartę to tylko karta) i w tym momencie w punkcie się dowiesz czy zamówisz albo poczekasz;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Pytałem się na livechacie, ale zapytam jeszcze tutaj... Czy zadne wygrane itd nie idą do Urzędu Skarbowego lub innego ?
Oczywiście, że idą :grin:. W sensie następującym:
przecież buki, które są traktowane przez &quot;państwo polskie&quot; jako legalne,
odprowadzają do skarbówki podatek nie tylko w swoim ale i w Twoim imieniu.
Poza tym,
tak naprawdę o co Ci chodzi? Przecież &quot;Fortuna&quot; jest &quot;legalna&quot;.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Witam.Panowie mam takie pytanko_Od niedawna używam do obstawiania meczów w fortunie telefonu komórkowego.Jest możliwość grania meczów live ...ale jeśli szukam coś w ofercie i chce sobie zagrać to nie mam możliwości zagrania danego meczu....
 
Do góry Bottom