>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
C.Anthony. Total Points Under 33.0 @ 1.93 marathonbet

Ja wiem, że Melo jest w ostatnich meczach w kosmicznej formie. 50 punktów z Miami, 40 przeciwko Hawks, 41 z Bucks, ale dziś wydaje mi się że nie będzie miał tak łatwych punktów w Oklahomie. Na przeciw siebie będzie miał Ibake który jest dobrym defensorem i może skutecznie mu uprzykrzyć grę. 33 punkty to jest bardzo duża linia, Ibaka swoim przeciwnikom, których kryje, rzadko daje zbliżyć się do granicy 30 punktów, a co dopiero ją przekroczyć. Dlatego bardziej niż over liczę na under i w dodatku po lepszym kursie.
Niestety, ale muszę obalić Twój argument o Serge Ibace. Dlaczego? Ano dlatego:


Melo to nie jest czołg jak LeBron, który wjeżdża w pomalowane po trupach, to nie D-Wade i jego circus layupy, to nie Clyde Drexler &quot;kozłuję piłkę, opuszczam głowę i ruszam, zaczynam dwutakt, gdy parkiet zmieni kolor&quot;.
Melo serwuje nam jumperki, a Serge Ibaka to jeden z lepszych obrońców, ale w pomalowanym. Melo jest w stanie rzucić sporo, nie wiem czy 34 czy 31, ale obie wartości to wciąż sporo. Dla mnie no-bet.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Waszynton - Boston 1?

waszynton jak gra kazdy widzi ( u siebie zwlaszcza) boston kiepsko na wyjazdach, chyba dalej maja ograniczoną ławke?
POmyliles kierunki. Boston gra u siebie. Do skladu prawdopodobnie wraca KG oraz Pierce [ nie ma jeszcze oficjalnego info wiec nic rzucam linkiem]. Jaki impact daje szczegolnie KG w obronie kazdy wie i nie potzeba do tego wielkiej wiedzy. Zgadza sie Washington ostatnio naprawde okej, Wall obudzil sie po bardzo dlugim czasie i pewnie byloby jeszcze lepiej gdyby nie mimo wszystko przecietni partnerzy. Boston nie chce trafic na Miami i zeby nie bylo niepotrzebnego nerwowego finiszu vs Bucks powinni dzisiejsze spotkanie wygrac. Gralbym Boston z lekkim handi +/- 5 punktow.
Pozdrawiam i jak bedzie juz oficjalna decyzja trenerow co do KG i PP wrzuce link ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Durant over 29.5 (1.92) ⛔ ehh + Carmelo over 31.5 (1.92) Etoto ✅
Dla mnie dwa obowiązkowe typy na mecz o 19.00. Jak to bywa w meczach szlagierowych, największe gwiazdy najwięcej punktują. Melo ostatnimi występami ryje czachę po prostu, forma jest i dziś musi to potwierdzić, linia i tak sporo zaniżona bo nawet po 33 punkty u innych buków. Kev z Indianą grał miazgę, tradycyjnie w 4 kwarcie połowa piłek do niego a On robi co trzeba. Liczę tylko i wyłącznie na równy mecz, bo jeśli takowy zobaczymy to jestem spokojny o te bety.
Howard over 17.5 (1.92) Etoto ✅
Dwight pod nieobecność Nasha i MWP dostaje zdecydowanie więcej piłek pod kosz i oddaje dużo więcej rzutów, ostatnie 5 występów to 9, 24, 24, 15 i 25 oczek. Cyferki bardzo fajne. W najważniejszych meczach sezonu D&#39;Antonii ogranicza rotację w zespole tak naprawdę do siedmiu zawodników, liderzy grają kosmicznie duże minuty, Bryant praktycznie nie schodzi z parkietu, DH też gra bardzo dużo. 17 punktów to niedużo, moim zdaniem spokojnie over 20 dziś zrobi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP


Kolejna wojna o derby Kalifornii i zachowanie prymatu w Los Angeles do następnej batalii. 4 konfrontacja obu zespołów tym sezonie. Czy &#39;&#39;dream team&#39;&#39; Mike D&#39;Antoni&#39;ego pokaże wreszcie swoją siłę przeciwko odwiecznemu rywalowi? A może to Clippers&#39;i po raz kolejny udowodnią, że w tym sezonie to oni grają fantastyczny basket i nie przypadkowo zajmują miejsce w czubie konferencji zachodniej? Postaram się to odpowiednio opisać i dobrać odpowiedni typ.
@ Los Angeles Clippers.
Clippersi w tym sezonie pod batutą coach&#39;a Del Negro grają naprawdę świetny basket. Nie chodzi mi o to, że jest to ich najlepszy sezon w całej franchise history, odniesienie 50 zwycięstw w 76 spotkaniach naprawdę wynik godny pochwalenia. Przede wszystkim chciałbym nadmienić, że w ekipie gospodarzy każdy pełni swoją rolę, grają bardzo zespołowo. Jeśli Paul, Griffin nie mają odpowiedniego dnia, wtedy gra idzie pod Crawford&#39;a, dużo trójek trafia Caron Butler. Świetnie uruchamiają DeAndre Jordan&#39;a, który z przeciętnego zawodnika wyrasta na fajnego centra ligi( wiadomo, jego rzuty wolne, ale który center jest w tym dobry? Pierwsza mysl to Joakim Noah) Podstawowy starting line up Clippers bardzo mocny. Dodatkowym atutem jest ławka rezerwowych Clippers którzy mają takich graczy jak Top 1 Jamal Crawford jeśli chodzi o pkt z ławki w całej lidze, ciekawy combo zmiennik dla Chris&#39;a Paul&#39;a Eric Bledsoe, czy Lamar Odom, który kilka sezonów spędził właśnie w Lakers&#39;ach. Del Negro zwraca bardzo szczególną uwagę, na transition defence swojej ekipy. Clippers&#39;i w tym sezonie w regular mają jeszcze za zadanie wyprzedzić Denver, wtedy nie trafią na bardzo niewygodne dla siebie &#39;&#39;Miśki&#39;&#39; tylko nastawione na ofensywę GSW z którymi Clippers nie powinni mieć problemu w fazie play off.

@ Los Angeles Lakers
Ekipa Kobi&#39;ego Bryant&#39;a, która miała rozdawać karty na Zachodzie a przynajmniej walczyć o top 3 z San Antonio Spurs i Oklahomą o czołowe miejsca w West Conference walczy... o dostanie się do play off :] Dla Lakers 4 pojedynek z Clippers&#39;ami i dotychczas 3 wszystkie przegrane bardzo wysoko. Ciężko wywnioskować dlaczego taka ekipa która w składzie ma takich graczy jak: Bryant, Howard, Nash ma problemy z dostaniem się do PO. Mówi się że Lakersi nie mają ławki, coś w tym jest. Ale czy tylko z tego powodu Lakers&#39;i grają tak słabo? Moim zdaniem to z trenerem idiotą nawet mieć 5 All Star&#39;ów play offów by nie było. Nie wiem co knuje D&#39;Antoni ale ustawiony na PG Bryant, który rozdaje po 10 ast w meczu. Coś tu chyba jest nie tak, zwłaszcza że nigdy na PG Kobe nie grał, tylko był rzucającym obrońcą. Nie wiem w takim razie po co sprowadzili Nash&#39;a. Howard powoli wraca do formy, gdyby jeszcze poprawił FT byłoby dobrze. Gasol bez formy, kompletnie nic mu nie wychodzi, mam wrażenie że porusza się wolniej niż metabolizm Ryszarda Kalisza. Lakers&#39;i w tym sezonie często stosują run &amp; gun, zapominając o defensie. Bez tego z Clippersami nie wygrają.

Podsumowanie.
Clippers -4,5 po 1,90 w Bet365 wydaje się opcją bardzo dobrą. Na ten moment, ekipa gospodarzy( wiadomo Staples Center hala obu ekip), żeby nie było że laik ^ ^) jest według mnie dużo silniejsza od Lakers&#39;ów. Po stronie Lakers zabraknie MWP czyli bardzo ważnego strzelca dystansowego. Clippersi dystansowo mają kim straszyć w porównaniu do Lakers&#39;ów. Clippers oprócz Billups&#39;a w pełnym składzie. Wedle mojej opinii ten handicap należy pobierać i tylko czekać na emocjonujący mecz. Clippers&#39;i na pewno nie odpuszczą tego meczu po pierwsze mecz z odwiecznym rywalem oraz to, że można dogonić Denver i spotkać się w first round PO z GSW zamiast mocnymi w defensywie Miśkami.

LOS Angeles Clippers -4,5 po 1,90 -&gt; Bet365. Pozdrawiam✅✅✅ 109 - 95 Los Angeles Clippers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ciężko czytać, no ale jedziemy:

Top 1 Jamal Crawford jeśli chodzi o pkt z ławki w całej lidze
JR Smith ma więcej PPG.


Moim zdaniem to z trenerem idiotą nawet mieć 5 All Star&#39;ów play offów by nie było.
D&#39;Antoni nie jest idiotą, vide Suns z Nashem i Amar&#39;e. Idiotą był Mike Brown.

Nie wiem co knuje D&#39;Antoni ale ustawiony na PG Bryant, który rozdaje po 10 ast w meczu. Coś tu chyba jest nie tak, zwłaszcza że nigdy na PG Kobe nie grał, tylko był rzucającym obrońcą. Nie wiem w takim razie po co sprowadzili Nash&#39;a.
Powinieneś wiedzieć, że pozycje w NBA zacierają się i nawet w głosowaniu do All-Star głosowało się już nie na PG i SG ale na dwóch guardów. Dodatkowo wg. rotoworld: Steve Nash (hamstring, hip) is now doubtful for Sunday&#39;s game against the Clippers. Pomijam gramatykę pierwszego zdania z cytatu ???? .

Czasami zamiast strony analizy poprzekładanej bzdurami lepiej napisać 3 konkretne zdania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 196

nicks

Użytkownik
Ale tu zasiada masa.nie dość że nie czujecie gry to nie znacie zawodników.
MWP -strzelec dystansowy .Cóż to za brednie.Ważny obrońca.Twardziel pod koszem.
A w dodatku przy wąskim składzie jego brak jest odczuwalny.bo Jamison zamiast z ławki gra w s5.
W ramach sprostowania MWP to zadaniowe drewno a nie strzelec dystansowy.
Uważam iż Clips czysty win po 1.57✅ to 10/10.przewiduje słabą grę Howarda.nie ma zmiennika na przewinienia ia nie może sobie pozwolić a jak on ma bronić Grifina .Jordana.Holinsa Odoma .
A Gasol jest drewniany ostatnio.pomimo tego ostatniego zrywu.Jedynie Clark z ławki.ale to zamało Brayant Howard i Clark z ławki na Clips
LA Clips win 1.57 ✅
10/10 ✅
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers
Typ:
-Chris Paul over 27,5 pkt +asyst@1,85
(tobet) ✅✅✅

Krótko, bo argumentacja do typu jest oczywista. Typ może popsuć tylko: a) blowout, b)wyjątkowo ceglany dzień Chrisa.
Na korzyść typu przemawia kilka wymownych faktów, o których pisałem już przy okazji...bliźniaczego typu, także w derbach L.A. :
&quot;Licząc z poprzednim sezonem, w ostatnich 4 meczach z Lakers średnia Paula to 31,5 punktów i asyst. I nie ma tu większego znaczenia, że pierw bronił go Fisher, później Blake, teraz Nash - wszyscy trzej nie stanowią dla niego przeszkody w obronie.

Można też dodać, że Paul ma o 4% lepszy procent z gry w Staples (49 &gt;45), aż o 16% lepszą trójkę (39&gt;23) i o 4% lepsze osobiste (91&gt;87). Tak więc CP3 ewidentnie lepiej czuje się przed własną publiką.

O obecnej formie Chrisa nie ma co pisać, dzisiejszy over pokrywa mniej więcej w kratkę, ogólnie jest to bardzo stabilny gracz, rzadko ma wyraźnie odstające statystyki underowe.
Wtedy Paul wykręcił 30 pkt i 13 asyst. Później jeszcze, w lutym 24 pkt i 13 asyst. W sumie w 3 meczach z Lakers w tym sezonie ma średnią prawie 14 asyst i 24 punktów, czyli o 10 więcej, niż potrzeba do dzisiejszej linii, wyższej o punkcik/asystę niż poprzednio. Ogółem, jeśli dobrze pamiętam, na 8 ostatnich meczów z Lakers zanotował 7 overów, tak więc jest to wymowna statystyka.
Paul ostatnio nie grzeszy formą jak i całe Clippers, zaliczył nawet 5 kolejnych spotkań z underem, choć w żadnym nie pograł więcej, niż 34 minuty, a ostatnio z Suns miał 12 asyst i 15 pkt w 26 minut. Generalnie tak jak pisałem, jest to gracz bardzo stabilny, i mało prawdopodobne, by dziś przedłużyła się jego seria skromnych występów. Poza tym nieco słabsze mecze z ostatnich dni to raczej wypadek przy pracy, bo w marcu Paul trafia 50% z gry przy 19 pkt i 10 asystach. Pogrubione przeze mnie statystyki meczów domowych rzecz jasna nieco się zmieniły od stycznia, jednak ciągle faktem jest jedno - Paul gra lepiej w Staples, niż na wyjazdach.
Paul jak i koledzy z Clippers mieli ponad 3 dni wypoczynku, tak więc nie powinno być dziś żadnego oszczędzania. Do tego Nash jest game-time decision, jak on nie zagra, to Paul będzie jeździł po Blake&#39;u, z deszczu pod rynnę patrząc od strony Lakers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ciężko czytać, no ale jedziemy:

JR Smith ma więcej PPG.


D&#39;Antoni nie jest idiotą, vide Suns z Nashem i Amar&#39;e. Idiotą był Mike Brown.

Powinieneś wiedzieć, że pozycje w NBA zacierają się i nawet w głosowaniu do All-Star głosowało się już nie na PG i SG ale na dwóch guardów. Dodatkowo wg. rotoworld: Steve Nash (hamstring, hip) is now doubtful for Sunday&#39;s game against the Clippers. Pomijam gramatykę pierwszego zdania z cytatu ???? .
Czasami zamiast strony analizy poprzekładanej bzdurami lepiej napisać 3 konkretne zdania.
Naprawdę, bzdura bo Smith ma więcej PPG. Sorry gościu nie sprawdziłem statystycznie bo to się non stop może zmieniać, niemniej Crawford jest w top&#39;ie. Jak dla Ciebie D&#39;Antoni to dobry trener to nie mamy o czym gadać. Mając taką pakę graczy powinien walczyć o top 3 na Zachodzie a nie o wejście do najlepszej 8. W dodatku to idiota, bo nie dostosowuje taktyki do graczy tylko na odwrót. I to jest dobry trenejro? Przypomnieć Ci co było w NYK ?
E: Nicks dobrze że Ty czujesz grę. Pomylić 3 razy nazwisko Bryant&#39;a to trzeba być znawcąąąąąąąąą. :razz:
e: Brooks, Del Negro, Karl. Nie chodzi o to kto jest lepszy, tylko że on jest słaaby :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Naprawdę, bzdura bo Smith ma więcej PPG. Sorry gościu nie sprawdziłem statystycznie bo to się non stop może zmieniać, niemniej Crawford jest w top&#39;ie. Jak dla Ciebie D&#39;Antoni to dobry trener to nie mamy o czym gadać. Mając taką pakę graczy powinien walczyć o top 3 na Zachodzie a nie o wejście do najlepszej 8. W dodatku to idiota, bo nie dostosowuje taktyki do graczy tylko na odwrót. I to jest dobry trenejro? Przypomnieć Ci co było w NYK ?

E: Nicks dobrze że Ty czujesz grę. Pomylić 3 razy nazwisko Bryant&#39;a to trzeba być znawcąąąąąąąąą. :razz:
&quot;Gościu&quot; różnica 1PPG w kontekscie całego sezonu to 70+pkt. Faktycznie, non stop się może zmieniać. Podaj mi w takim razie kto jest lepszy od D&#39;Antoniego? Jackson, Sloan, Riley (wszyscy nie trenują od jakiegoś czasu), Popp, Thibodo, Rivers, Vogel, Karl, Carlisle, Woodson kto dalej ?
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Stephen Curry powyżej 24.5. @ 1.85 Betsson ⛔
Stefan ostatnio trochę obniżył rezultaty punktowe. W ostatnim meczu gdzie liczyłem na jego over skupił się na podawaniu i zaliczył 15 asyst - najwięcej w sezonie. Dziś ponownie stawiam na niego i liczę że powtórzy wynik z ostatniego meczu z Utah (29 pkt).

Dirk Nowitzki powyżej 20.5. @ 1.85 Betsson ⛔
Mecz z Portland to bardzo dobra okazja aby w końcu przebić się przez te 20 pkt. Piszę w końcu bo od trzech meczy Dirk tego nie zrobił. Dziś szykuje się overowy mecz i myślę że co najmniej jeden punkt więcej będzie w stanie rzucić.
W dodatku Lillard Day-to-day więc warto śledzić sytuację Blazers przed tym spotkaniem. (rotoworld)

e: Luol Deng (rest) will not play against the Pistons on Sunday.
Carlos Boozer powyżej 18. @ 1.85 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jak dla Ciebie D&#39;Antoni to dobry trener to nie mamy o czym gadać. Mając taką pakę graczy powinien walczyć o top 3 na Zachodzie a nie o wejście do najlepszej 8.
Ale czy D&#39;Antoni miał ten team od początku ? Przygotowywał go w pre-season ? Nie, więc nie jako trochę taryfy ulgowej nalezałoby mu przyznać. Niemniej troche to układanie już trwa i w dobra stronę to to nie idzie, ale przede wszystkim Lakersi nie mają ławki. Bez ławki nie da się bić o 1-2 miejsce na Zachodzie - takie moje zdanie.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
typu nie neguję ale do składu Byków wracają Noah i Belinelli, warto o tym wspomnieć
Oczywiście nie zapomniałem o tym. Informacje pojawiły się jednocześnie, jednak historia spotkań pokazuje że nawet kiedy w meczu grała cała czwórka to Carlos potrafił ogarnąć ten over. Dziś nie ma Denga i nie sądzę aby całą jego pulę punktów przejęli Noah z Belinellim wracający zresztą po dłuższej przerwie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Boozer i jego jumperki nad Monroe i Drummondem? Grali nie tak dawno i zdobył ledwo 11pkt , grali też ze sobą w podobnej sytuacji jak dziś - nie było Denga, zdobył 16pkt
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
L.James. Total Points - Over 27.5 @ 1.90
New Orleans Hornets @ Los Angeles Lakers / Result - Los Angeles Lakers @ 1.25
Ako: 2.375 Marathon
✅
Dzien przerwy i kolejne emocje dzisiejszej nocy. Na dzisiaj proponuje doubelka z przyjemnym kursem.
Do Miami przyjezdzaja Kozly, druzyna dosc ofensywna bardzo czesto przekraczajaca 100 punktow, ostatnia wygrana z Toronto dzisiaj czas zmierzyc sie z oslabionymi MIAMI. Najprawdopodobniej w dalszym ciagu nie zobaczymy ani Wade&#39;a ani Chrisa, ale cos mi sie wydaje, ze LBJ lekko z zazdroscia patrzy na wyczyny Carmelo i dzisiaj bedzie chcial troche poszalec, Nie ma sie co oszukiwac, dzisiaj on bedzie glowna sila napedowa MIAMI i cos czuje, ze lekko stuknie over 30 punktow. Na blowout sie nie zanosi, tak wiec mysle, ze Lebron zagra do konca i niezle zapunktuje.
Dorzucam do typu LALkow, fakt, ze kurs malutki i cuda sie zdarzaja, ale mimo wszystko ja w LA dzisiaj widze niezly blowout, nie chce sie stresowac handicapami, bo moze byc roznie, dlatego bezstresowo gram czysty win. Tutaj wygrana LAL powinna byc czysta formalnoscia, ale w Utah zapowiada sie za to dzisiaj istna wojna ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja bym sie dzisiaj pokusił o +5,5 dla Utah po 1,65 w millenium.
Faktycznie zapowiada sie wojna.Obie ekipy graja o stawke.Tyle, ze Utah o wyzszą bo w ogóle o PO natomiast Thunder o 1miejsce. Tyle, ze z tym 1 miejscem to jest roznie.Rok temu z drugiego ograli SAS wiec nie ma to wiekszego znaczenia. I kolejna mozliwa opcja. Wygrywajac z Jazz, Oklahoma odpycha ich od 8miejsca a siebie przybliza do 1 a wtedy bardzo mozliwy jest mecz Thunder-Lakers. Oklahoma na pewno w 1rundzie mysle, wolała by grac z jazz,Rockets albo Warriors niz jednak Lakers.To, ze rozbili ich rok temu nic nie znaczy, LAL na papierze przynajmniej są mocniejsi niz wtedy. A to jednak ekipa z gwiazdami i rutyniarzami nie to co wczesniej 3 inne wymienione ekipy i mimo mizerii w tym sezonie kto wie jakby moglo byc jakby Kobe gral niesamowicie a reszta grala to na co ich stać. Taka skomplikowana kalkulacja ale nie wierze, ze w Oklahomie o tym nie myślą. A o walke i gryzienie tablic po stronie Jazz(a mają kim) nie ma sie co martwic, u siebie potrafia ograc kazdego.
Do tego oczywiscie LAL powinni dzis wygrac, nie ma bata.
Kolejne spotkanie o ktorym mysle, ze Warriors-Volves 1 albo jakis hc. Tutaj gospodarze walczą o 6 miejsce i unikniecie Oklahomy lub Spurs, jednak granie z Denver to lepsza opcja, zespol mniej doswiadczony od tamtych w PO. Tym bardziej, ze Rakiety raczej walną dzisiaj Suns wiec zeby sie trzymac przy nich to musza wygrac. Fakt Minnesota gra ostatnio bardzo dobrze i przyjemnie dla oka ale tutaj rowniez stawiam na mobilizacje.
Czekam jeszcze na informacje z Chicago w jakim składzie wystąpią dzisiaj, bo walka o 4 miejsce jeszcze nie zakończona, Toronto gra ostatnio dosc slabo ale wiadomo w Chicago duzo niewiadomych. Jezeli absencji bedzie troche to mysle warto grac over Boozera.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jazzmani ostatnio są w formie, w pewnym momencie grali padake i przegrywali mecz za meczem, a PO bardzo mocno się oddalało, jednak zdążyli się obudzi za nim byłoby za późno. Ciągle liczą się w walce o PO i mają wszystko we własnych rękach, zajmują 8 miejsce z 41 zwycięstwami, LAL ma jeden mecz mniej i 40 zwycięstw tak więc dzisiaj po prostu muszą wygrać zwłaszcza że Lakers grają ze słabymi Hornets u siebie.

Jazz na 10 ostatnich mecz u siebie, tylko dwie przegrane z NYK (które ma obecnie 12 zwycięstw z rzędu) i Denver. Ostatnie 3 mecze z OKC które grali na własnym parkiecie wygrali, dwa z tych meczy odbyły się w tym sezonie i Jazzmani wygrali je kolejno 16 i 15 punktami! Czyli nie było to jakieś przypadkowe zwycięstwa, ostatni mecz odbył się w połowie lutego i OKC grała bez żadnych kontuzji.

Kolejny ważny, a raczej najważniejszy argument po stronie Utah to... Lakers. Moim zdaniem Oklahoma po prostu odpuści ten mecz i będzie wolała żeby to Utah grało w PO, a nie Lakers. Dlaczego? Lakers na papierze to drużyna chyba najmocniejsza w całej lidzie i choć grają tak że nie wiadomo czy wejdą do PO to przecież jeśli ten zespół zacznie grać na poziomie jaki powinni prezentować patrząc na skład to będzie to główny kandydat do wygrania ligi już w tym sezonie. Tak więc OKC przy wygranej może przybliżyć się do wygrania konferencji i pojedynku w pierwszej rundzie właśnie z Lakersami, a nawet jeśli nie wygrają swojej konferencji to mogą trafić na Lakers w finale konferencji. Wiem że finał konferencji w którym będą grali Lakers to dla niektórych raczej wizja przyszłości ale mało to razy było że jakaś drużyna grała bardzo słabo w sezonie zasadniczym, a potem odpalała na PO?

Podsumowując, moim zdaniem OKC dzisiaj odpuści ten mecz, ale nawet jeśliby tego nie zrobili to Jazzmani powinny wygrać ten mecz bo są w formie, grają u siebie i mają bardzo dużą motywacje, a ten mecz tak naprawdę może zadecydować o tym czy ten sezon będzie można uznać za udany czy totalną klapę.

Utah Jazz @ 2,45 Pinnacle
 
vero1897 123

vero1897

Użytkownik
Akurat w takim meczu Thunder o kombinowanie bym nie posądzał. Co z tego, że dzisiejszą porażką oddalają Lakersów od 8 seeda skoro jednocześnie sami stracą możliwość na wygranie konferencji, bo do Spurs będą już tracić 2 mecze i będzie to raczej nie do odrobienia. Thunder to młoda i ambitna ekipa i z pewnością tego 1 miejsca bez walki nie odda a jak już będą chcieli koniecznie uniknąć w 1 rundzie LA to będąc liderem zachodu zawsze mogą odpuścić 2 ostatnie mecze czy coś. A tak wygrywając dzisiaj zachowują szanse na odebranie Spurs prowadzenia na zachodzie i przecież nie gwarantują jednocześnie Lakersom awansu do PO bo ci mogą się jeszcze pogubić na finiszu. Nie zmienia to oczywiście faktu, że dziś czeka nas zacięty pojedynek i zwycięstwo Jazz z grającymi na 100% OKC nie jest niemożliwe tym bardziej, że ostatnie 2 mecze we własnej hali z nimi wygrali. Po prostu nie chce mi się wierzyć w jakieś dziwne kombinacje i celowe odpuszczanie przez drużynę gości.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Hibbert R. over 16,5 @ 1,70 Milenium - od rana kurs spadł , ale nie ma się co dziwić. Środkowy Indiany w kapitalnej formie, dziś mecz z Cleveland, którzy wszyscy wiemy jak wyglądają pod koszem. Jedyna obawa to szybki odjazd Pacers i mało minut dla Hibberta. Jeśli zagra tyle co zwykle spokojnie rzuci te 17 punktów
Na sucho:
Lopez B. over 19,5 @ 1,85 Milenium
Smith J.R over 20,5 @ 1,85 Milenium
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Toronto(+5,5) -Chicago
1.81 marathon ✅

Dość mocno kurs na Toronto poleciał zresztą jak najbardziej słusznie. W Chicago szpital,Noah ma nie zagrać a jeśli tak się stanie to pod koszem zostaje Boozer,Mohammed no i Radmanovic. Bulls ostatnio bardzo wyraźnie polegli z Detroit i liczę,że nie lepiej będzie z Toronto. Handi gram dlatego,że Raptors wynikami nie powalają i nie wiem czy nie oddadzą w dziwny sposób wygranej. Przeciwko Bulls stawiam też dlatego,że tylko Deng i Boozer prezentują w miarę równy poziom, Robinson w sumie od kilku spotkań też gra dobrze ale cała reszta zawodników gra raz lepiej a raz gorzej a pola manewru Byki nie mają prawie wcale. Raptors są w miarę solidni na każdej pozycji i liczę na to,że zagrają w miarę dobrze i ogarną handi.

http://www.nba.com/2013/news/04/09/bulls-injuries.ap/index.html?ls=iref:nbahpts

W zaistniałej sytuacji zagram jeszcze na czyste zwycięstwo Raptors, kurs 2,6.✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom