>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

bonus startowy online

bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Witam, założyłem sobie dziś konto online na fortunie, dostałem wspomniane punkty bonusowe, które można wymienić na darmowy zakład o wartości 15zł. Tak właśnie oczywiście zrobiłem, wszystko przebiegło okey, przyszedł mi email z informacją że zakupiłem właśnie darmowy zakład o wartości 15zł na zakłady online, punkty znikneły z mojego konta, jednak stan konta to nadal 0zł.
Czy to oznacza, że najpierw muszę dokonać pierwszej wpłaty na konto? Czy po prostu muszę być cierpliwy i 15zł pojawi sie na moim koncie np po paru godzinach?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, założyłem sobie dziś konto online na fortunie, dostałem wspomniane punkty bonusowe, które można wymienić na darmowy zakład o wartości 15zł. Tak właśnie oczywiście zrobiłem, wszystko przebiegło okey, przyszedł mi email z informacją że zakupiłem właśnie darmowy zakład o wartości 15zł na zakłady online, punkty znikneły z mojego konta, jednak stan konta to nadal 0zł.
Czy to oznacza, że najpierw muszę dokonać pierwszej wpłaty na konto? Czy po prostu muszę być cierpliwy i 15zł pojawi sie na moim koncie np po paru godzinach?
Bądź cierpliwy pieniążki dotrą na konto.
 
druy 0

druy

Użytkownik
I co dostałeś te pieniądze? Bo ja tez czekam mi nie wiem, czy muszę robić najpierw przelew.
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Podobnie jak kolega założyłem konto wczoraj wieczór dziś 15 zł mam na koncie ????
Pozdrawiam i Polecam !
 
W 0

waldek83_1983

Użytkownik
Mam takie pytanie w przypadku założenia konta po weryfikacji miałem 2100 punktów które wymieniłem na darmowy zakład 15zł czy pieniądze zostana dodane do konta w zakładach internetowych czy kupon zakład trzeba odebrać w placówcde stacjonarnej?
 
D 20

devorious

Użytkownik
Pieniądze dojdą wam na konto, dwojga moich kolegów założyli wczoraj konta dla sprawdzenia ,nic nie wpłacali dzisiaj dostali 15 zł za free.
 
Do góry Bottom