>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie było mnie kilka dni na forum (tzn. byłem, ale nie podawałem nic bo nic nie było ???? ). Dziś wybór nie jest o wiele większy, ale spróbuję &quot;skleic&quot; taśmę z tego co mamy w 1.lidze polskiej.
Mecze są niesamowicie wyrównane i padną 3-4 remisy (a może więcej). Żadna drużyna dziś nie zwycięży dużą różnicą bramek. Zaryzykuję twierdzenie, że nawet Arka nie rozgromi rozbitej Polonii Bytom (chyba, że ich bardzo szybko &quot;napoczną&quot;).
Takie taśmy są praktycznie niemożliwe do trafienia, ale ja spróbuję. Doradzam symboliczne stawki ????

tak bardzo HARD jeszcze u mnie nie było ????

Dolcan - Zawisza typ X (3,20)⛔1:0
Miedź - GKS Tychy typ X (3,25)⛔2:1
Okocimski - Sandecja typ X (3,10)⛔0:1
Warta - Bogdanka typ X (3,20)✅1:1
Cracovia - Olimpia typ X (3,40)✅0:0
GKS Katowice - Flota typ X (3,00)⛔2:0

kurs: 1052,3
stawka: 3zł
EWK: 3157zł

edit: No i były 3 remisy, żadna drużyna nie pokonała przeciwnika zdecydowanie, a Arka nie rozgromiła Polonii (ba, nawet gola straciła);)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
a trochę lżej, choc wcale nie SOFT:

Dolcan - Zawisza typ DNB 1 (1,66)✅1:0
Miedź - GKS Tychy typ DNB 2 (2.37)⛔2:1
Okocimski - Sandecja typ X (3,10)⛔0:1
Warta - Bogdanka typ X (3,20)✅1:1
Liberec - Jablonec typ 1 (2,05)✅4:3
Borussia D. - Real M. typ BTS-TAK (1,50)✅4:1

kurs: 120
stawka: 10zł
EWK: 1200zł
 
kamykus 3

kamykus

Użytkownik
Hmm, ponowie napiszę masz dobre kupony. Dobrze dobierasz mecze na kupony, ale zastanawiam się w jakim buku grasz ? nie mógłbyś zagrać np. z 1 błędem systemem ? Jak dla mnie to podstawa, gdy grasz na remisy - wziąć z błędem, nawet jeżeli stawka miałaby się zwrócić i nic bym nie zarobił. Gdyby jeszcze troszkę więcej analizy to byś trafił ostatni kupon, Miedź Legnica ostatnio w formie strzeleckiej była. Zaś GKS też dobrze poczynał na wyjazdach. W takiej sytuacji nie brałbym tego meczu lub spróbował zagrać over 2,5. Ale jak na razie, lubię Twoje typy.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Hmm, ponowie napiszę masz dobre kupony. Dobrze dobierasz mecze na kupony, ale zastanawiam się w jakim buku grasz ? nie mógłbyś zagrać np. z 1 błędem systemem ? Jak dla mnie to podstawa, gdy grasz na remisy - wziąć z błędem, nawet jeżeli stawka miałaby się zwrócić i nic bym nie zarobił. Gdyby jeszcze troszkę więcej analizy to byś trafił ostatni kupon, Miedź Legnica ostatnio w formie strzeleckiej była. Zaś GKS też dobrze poczynał na wyjazdach. W takiej sytuacji nie brałbym tego meczu lub spróbował zagrać over 2,5. Ale jak na razie, lubię Twoje typy.
Dzięki wielkie ???? Z tą Miedzianką to wiedziałem, że ostatnio grają lepiej i są mocni kadrowo jak na 1. ligę. Muszę przyznac z kolei, że aż dziwiła mnie postawa GKS-u in plus oczywiście i chyba lekko dałem się wykiwac ????
Overa nie zagrałem po tym co widziałem w wykonaniu Tyszan z Flotą jakiś czas temu (trochę bezładnej kopaniny i gol znikąd).

Nie do końca wiem o jakiej opcji z błędem mówisz. Gram głównie w Fortunie, a na necie &quot;gościnnie&quot; na BET.365. W weekend podam taśmę,która musi wejśc żeby złapac jakiś przyzwoity ✅ ????
Pozdrawiam i zapraszam ????
 
kamykus 3

kamykus

Użytkownik
Hmm, mój bukmacher jest nieregulaminowy na forum, ale powiem. Po prostu grasz systemem i popełniając 1 błąd wygrywasz określoną kwotę pieniężną ???? Z kolei maksymalna wygrana Ci się zmniejsza. Podam przykład, zmyślony ale taki jaki występuje w systemie. Kurs wychodzi 120. stawiasz 10 zł. wychodzi normalnie wygrana 1200 zł. Ale gdy grasz systemem, ta wygrana będzie coś około 600-800 zł, a za 1 błąd wychodzi od 60 do 130 zł. Coś w ten deseń ???? Czekam na kolejne typy !!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Hmm, mój bukmacher jest nieregulaminowy na forum, ale powiem. Po prostu grasz systemem i popełniając 1 błąd wygrywasz określoną kwotę pieniężną ???? Z kolei maksymalna wygrana Ci się zmniejsza. Podam przykład, zmyślony ale taki jaki występuje w systemie. Kurs wychodzi 120. stawiasz 10 zł. wychodzi normalnie wygrana 1200 zł. Ale gdy grasz systemem, ta wygrana będzie coś około 600-800 zł, a za 1 błąd wychodzi od 60 do 130 zł. Coś w ten deseń ???? Czekam na kolejne typy !!
Już chyba &quot;łapię&quot; o czym mówisz. W Fortunie są takie opcje gry blokami typu:
  • 3 z 4
  • 4 z 5
  • 5 z 6 itd.

W zasadzie są wszystkie opcje od &quot;1 z 2&quot; do &quot;12 z 13&quot;.
Można też grac np. 3 z 6 lub 4 z 6 itp.
To się jakoś pewnie fachowo nazywa &quot;z angielska&quot;, ale nawet nie wiem jak.
W weekend przetestuję różne konfiguracje systemów blokowych. ????
A tak przy okazji - jeśli ktoś ma jakieś ulubione systemy i chciałby mi coś podpowiedziec to z chęcią się zapoznam ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
TAŚMA NA WYJĄTKOWO MAŁO PIŁKARSKI PIĄTEK:grin:

Istres - Guingamp DNB 2 (1,62)⛔2:0
Niort - Nantes typ DNB 2 (1,67)✅0:1
Volendam - Maastricht typ 1 (1,53)✅2:1
Sparta Rotterdam - Exelsior typ 1 (1,47)⛔1:1
Union - Regensburg typ 1 (1,50)✅1:0
Karlsruhe - Chemnitzer typ 1 (1,44)✅4:1
Mersin - Antalyaspor typ 2 (1,80)⛔1:1

kurs: 23,66
stawka: 20zł
EWK: 473zł

edit: Odpuszczam drugą ligę francuską na dłużej. Tam nie ma kompletnie znaczenia, czy drużyna o coś walczy czy nie. Powinni rzucać monetą i się nie przemęczać ????
 
K 0

krakzok

Użytkownik
To się nazywa zakład systemowy patrząc po temacie to pasowałby do wersji SOFT taśmy z możliwością 2 błędów np. 3 z 5, 4 z 6.
livetipsportal.com/pl/surebet-kalkulator/system/
Link do kalkulatora do sprawdzenia różnicy w wygranej.
edit. Żeby nie robić spamu w temacie autora w bet masz ten zakład jako akumulowane Duble, Treble, 4 zdarzenia itd. Najlepiej tam gdzie są największe kursy, bet365 jest akurat ok bo można łączyć live z innymi zakładami.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
To się nazywa zakład systemowy patrząc po temacie to pasowałby do wersji SOFT taśmy z możliwością 2 błędów np. 3 z 5, 4 z 6.

livetipsportal.com/pl/surebet-kalkulator/system/
Link do kalkulatora do sprawdzenia różnicy w wygranej.

edit. Żeby nie robić spamu w temacie autora w bet masz ten zakład jako akumulowane Duble, Treble, 4 zdarzenia itd. Najlepiej tam gdzie są największe kursy, bet365 jest akurat ok bo można łączyć live z innymi zakładami.
Dzięki za kalkulator. Zaraz przetestuję go na moich zagranych już taśmach. Wprawdzie znając już rozstrzygnięcia to będzie lekko naciągane ????

Tyle, że we wspomnianym BECIE nie ma chyba opcji z kilkoma nietrafionymi blokami? Czy się mylę?
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Kurcze, mam dylemat. W często wspominanej Fortunie (nie jestem jej pracownikiem ani rzecznikiem prasowym:p) jest opcja grania np. 3z5+4z5+5z5 lub 2z7+3z7+4z7 itd. we wszystkich kombinacjach. Wg mnie to jest świetne rozwiązanie przy niezłej skuteczności na dobrych kursach bo jeśli zdarzy się kilka błędów to i tak się coś wygra, a zawsze jest możliwość wygrania większej kwoty w dobry dzień.
Wiem, że mógłbym zrobić sobie 3 niezależne kupony systemowe, ale potem trzeba liczyć wszystko z osobna żeby jakoś to wyważyć.
Macie może jakieś INFO na temat takich ofert u buków internetowych?
 
K 0

krakzok

Użytkownik
Nie do końca wiem o jakiej opcji z błędem mówisz. Gram głównie w Fortunie, a na necie &quot;gościnnie&quot; na BET.365.
W bet365 jest na 100% tak jak wspomniałem jako zakład akumulowany każda opcja jest do wyboru. Minusy takich kuponów to mniejsza wygrana(ale większe prawdopodobieństwo tej wygranej) no i większy koszt taśmy jeśli chcesz się bardziej zabezpieczyć np. taśma 3 z 5(10j) 4 z 5(5j).
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
na bet at home,jest opcja 2 z 7 itp,ale przelicz jakie muszą być kursy by byc do przodu:p
Nie no, wiadomo że lipne, tylko tak dla przykładu daję ???? Ja często gram jak mam &quot;bryndzę&quot; za kilka złociszy systemy z dwoma typami w bloku (czasem trzema). Wtedy kurs wygląda ładnie, ryzyko jest duże, ale można wygrać &quot;grubiej&quot;.
Normalnie to tylko opcja z dwiema &quot;wtopami&quot; max.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Kurczę, nie zdążę z pokombinowaniem przy systemach dzisiaj, a wybór byłby idealny. Może jutro. Teraz zagram tak jak to bywało wcześniej

Wigan - Tottenham 2 (2,10)⛔ 2:2
Bayern - Freiburg HC(0:2) 1 (2,50)⛔ 1:0
Fortuna - Borussia D. 2 (1,67)✅ 1:2
Leverkusen - Werder 1 (1,44)✅ 1:0
Jablonec - Viktoria Pilzno 2 (1,73)✅ 1:3
Roda - RKC Waalwijk OVER 2,5 (1,80)✅ 3:1

kurs:39,31
stawka:30zł
EWK:1179zł

Dziś nie ma SOFT bo jeśli to wejdzie to nie potrzeba ???? 4 na 6 wejdą na bank ???? :grin:
 
O 7

odyn

Użytkownik
Kurcze, mam dylemat. W często wspominanej Fortunie (nie jestem jej pracownikiem ani rzecznikiem prasowym:p) jest opcja grania np. 3z5+4z5+5z5 lub 2z7+3z7+4z7 itd. we wszystkich kombinacjach. Wg mnie to jest świetne rozwiązanie przy niezłej skuteczności na dobrych kursach bo jeśli zdarzy się kilka błędów to i tak się coś wygra, a zawsze jest możliwość wygrania większej kwoty w dobry dzień.
Wiem, że mógłbym zrobić sobie 3 niezależne kupony systemowe, ale potem trzeba liczyć wszystko z osobna żeby jakoś to wyważyć.
Macie może jakieś INFO na temat takich ofert u buków internetowych?
jeśli dobrze rozumiem, to chodzi Ci o systemy typu Trixie, Patent, Yankee itd. które są dostępne chyba wszędzie, a już na pewno w B365. Więcej o tych systemach masz w dziale Systemy bukmacherskie -&gt; Rozpiski Systemów - 2 z 5, 3 z 5, 4 z 6, trixie, patent... itd (nie mogę dać linka, za mało postów)
w dziale inne systemy.
Powodzenia ;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
SYSTEM 5z6
Może zdążę chociaż tak w uproszczony sposób.
System z jednym błędem:

A-Wigan - Tottenham 2 (2,10)⛔
B-Bayern - Freiburg HC(0:2) 1 (2,50)⛔
C-Fortuna - Borussia D. 2 (1,67)✅
D-Leverkusen - Werder 1 (1,44)✅
E-Jablonec - Viktoria Pilzno 2 (1,73)✅
F-Roda - RKC Waalwijk OVER 2,5 (1,80)✅

STAWKA:30ZŁ

jEŚLI WEJDZIE WSZYSTKO: 649ZŁ
JEŚLI NIE WEJDZIE:
A-94ZŁ
B-79ZŁ
C-118ZŁ
D-137ZŁ
E-114ZŁ
F-109ZŁ

edit: 2 błędy niestety⛔
 
Do góry Bottom