>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
jeśli dobrze rozumiem, to chodzi Ci o systemy typu Trixie, Patent, Yankee itd. które są dostępne chyba wszędzie, a już na pewno w B365. Więcej o tych systemach masz w dziale Systemy bukmacherskie -&gt; Rozpiski Systemów - 2 z 5, 3 z 5, 4 z 6, trixie, patent... itd (nie mogę dać linka, za mało postów)
w dziale inne systemy.
Powodzenia ;)
Tak, tak. Między innymi o to mi chodziło. Jak będę miał więcej czasu to zajrzę tam gdzie sugerujesz, dzięki.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Wczoraj trochę dłużej posiedziałem przy &quot;coli&quot; i od razu kara:p
Nastawiałem się cały tydzień na mecz Żalgirisu Wilno [swoją drogą wiedzieliście że &quot;Żalgiris&quot; znaczy &quot;Grunwald&quot; po litewsku? To oczywiście na cześc tej słynnej bitwy ???? Uwielbiam historię, ale to nie to forum ???? Warto jednak wiedziec]
Kursy były świetne. Nie zdążyłem podac ani samemu zagrac:-(.
Jeszcze taka ciekawostka. Gra tam Lechita-Wilk i były zawodnik WKS-u Biliński.
Obaj zresztą strzelili gole (Wilk nawet dwa ???? )
Spójrzcie tylko:
Suduva - Żalgiris typ 2 (2,15) ew. typ DNB 2 (1,57) WYNIK: 0:5:wowsdf:
to samo na Łotwie. Hegemon tamtejszej ligi, który nie stracił jeszcze gola w czterech kolejkach(!!!), ale miał dwa bezbramkowe remisy na starcie ligi gra u siebie z niezłym przeciwnikiem:
Skonto Ryga - Ventspils typ 1 (2,50) ew. DNB 1 (1,80) WYNIK: 3:0:wowsdf:
Tak to jest jak się śpi za długo:razz:
Nie wliczam do statystyk:razz::razz::razz::razz::razz:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
System 3 z 6
A (KURS BLOKU 6,89)
Slavia Mozyr - Soligorsk AH typ Soligorsk +1 (2,10)✅ 0:2
Motherwell - Celtic typ DNB 1 (3,28)✅ 3:1
B (3,40)
Termalica - Dolcan Ząbki typ UNDER 2,5 (1,70)⛔ 3:1 a miałem dać UNDER na derby Śląska, bywa
Mlada Boleslav - Liberec typ DNB 2 (2,00)✅ 2:3
C (5,53)
Tromso - Haugesund typ DNB 2 (3,25)⛔ 2:1
Evian - PSG typ 2 (1,70)✅ 0:1
D (4,20---&gt;2,00)
Numancia - Real Madrid B typ DNB 2 (2,10) ZWROT
Sampdoria - Fiorentina typ 2 (2,00)✅ 0:3
E (3,11)
Spartaks - Daugavpils typ 2 (1,73)✅ 0:2
Omonia - Anorthosis typ 1 (1,80)✅ 4:0
F (5,10)
Molde - Stromsgodset typ DNB 2 (2,67)✅ 1:2
Milan - Catania HC(0:1) typ 1 (1,91)✅ 4:2
STAWKA: 40ZŁ
EWK: od 89zł do 3979zł
WYGRANA &quot;NA CZYSTO&quot;: 468ZŁ:grin::browar565:
edit: w końcu coś poważniejszego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
system 8 z 10
A
Slavia Mozyr - Soligorsk AH typ Soligorsk +1 (2,10)✅ 0:2
B
Motherwell - Celtic typ DNB 1 (3,28)✅ 3:1
C
Termalica - Dolcan Ząbki typ UNDER 2,5 (1,70)⛔ 3:1
D
Mlada Boleslav - Liberec typ DNB 2 (2,00)✅ 2:3
E
Tromso - Haugesund typ DNB 2 (3,25)⛔ 2:1
F
Evian - PSG typ 2 (1,70)✅ 0:1
G
Numancia - Real Madrid B typ DNB 2 (2,10) ZWROT 3:3
H
Sampdoria - Fiorentina typ 2 (2,00)✅ 0:3
I
Spartaks - Daugavpils typ 2 (1,73)✅ 0:2
J
Omonia - Anorthosis typ 1 (1,80)✅ 4:0

STAWKA: 45ZŁ
EWK: od 159zł do 18014zł;)

WYGRANA &quot;NA CZYSTO&quot;: 101ZŁ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
no i jestem na plusie:p
Podsumowując wszystkie taśmy jakie tu zagrałem wychodzi na to, że jestem równiutkie 200zł na plusie:grin:✅

Mam nadzieję, że też skorzystaliście:grin: Gdyby tak w meczu na szczycie polskiej SEGUNDA DIVISION się nie rozhulali to by był niezły utarg:razz:
Ale nie marudzę bo parę razy końcówki należały dziś do &quot;moich&quot;:grin:
 
nutria 4

nutria

Użytkownik
Na razie podglądam,ale jak będziesz grał tym systemem co wyżej i będą z tego zyski to będzie trzeba coś zagrać twojego ????
Powodzenia
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
CZARNA LISTA CD.
1. PSG (oprócz Lavezziego) - za mecz pucharowy z Evian
2. Kaiserslautern - za mecz z Aue
3. Jablonec - za mecz z C. Budejovicami
4. Rubin Kazań (głównie Latynosi) - za mecz z Amkarem
5. Sampdoria Genua - za mecz z Palermo
6. Vitesse - za ostatnie 25min. meczu z Rodą
7. Lyon - za mecz z Reims
8. Zawisza - za mecz z GKS-em Katowice [zdążyłem wyciągnąć wnioski i dziękuję im za Stomil]
9. Flota Świnoujście - za całą rundę wiosenną
10. Wisła Kraków (większość obcokrajowców) - za cały sezon
11. Twente - za podejście do meczu z VVV Venlo
12. Mlada Boleslav - za kunktatorstwo w meczu z Sigmą
13. Jagiellonia - za grę w obronie w większości meczów w sezonie
14. Śląsk Wrocław - za styl w meczu z Lechią /obcokrajowiec by nie uwierzył, że to jest Mistrz Polski
15. ETO Gyor - tak gra przyszły/niedoszły mistrz Węgier; warto zajrzeć i prześledzić przebieg ostatnich meczów ????
16. Aarau - za podejście do meczu z Winterthur (mogli &quot;klepnąć&quot; awans, ale im się nie chciało)
Praktycznie wszystko aktualne; PSG trochę się zrehabilitowało, może jeszcze Twente i Vitesse; reszta jak grała &quot;piach&quot; tak gra ???? Warto spróbować grac przeciw tym &quot;teamom&quot;, szczególnie jeśli grają poza domem, bo lubią dać... plamę ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Na razie podglądam,ale jak będziesz grał tym systemem co wyżej i będą z tego zyski to będzie trzeba coś zagrać twojego ????
Powodzenia
Niczego nie mogę zagwarantować, ale jak najbardziej zapraszam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
1. PSG (oprócz Lavezziego) - za mecz pucharowy z Evian
2. Kaiserslautern - za mecz z Aue
3. Jablonec - za mecz z C. Budejovicami
4. Rubin Kazań (głównie Latynosi) - za mecz z Amkarem
5. Sampdoria Genua - za mecz z Palermo
6. Vitesse - za ostatnie 25min. meczu z Rodą
7. Lyon - za mecz z Reims
8. Zawisza - za mecz z GKS-em Katowice [zdążyłem wyciągnąć wnioski i dziękuję im za Stomil]
9. Flota Świnoujście - za całą rundę wiosenną
10. Wisła Kraków (większość obcokrajowców) - za cały sezon
11. Twente - za podejście do meczu z VVV Venlo
12. Mlada Boleslav - za kunktatorstwo w meczu z Sigmą
13. Jagiellonia - za grę w obronie w większości meczów w sezonie
14. Śląsk Wrocław - za styl w meczu z Lechią /obcokrajowiec by nie uwierzył, że to jest Mistrz Polski
15. ETO Gyor - tak gra przyszły/niedoszły mistrz Węgier; warto zajrzeć i prześledzić przebieg ostatnich meczów ????
16. Aarau - za podejście do meczu z Winterthur (mogli &quot;klepnąć&quot; awans, ale im się nie chciało)
Praktycznie wszystko aktualne; PSG trochę się zrehabilitowało, może jeszcze Twente i Vitesse; reszta jak grała &quot;piach&quot; tak gra ???? Warto spróbować grac przeciw tym &quot;teamom&quot;, szczególnie jeśli grają poza domem, bo lubią dać... plamę ????
Muszę jeszcze nawiązac do mojej czarnej listy, która sama w sobie była receptą na sukces (jak się później okazało). :razz:
Gdyby ktoś tylko i wyłącznie w ciemno grał przeciwko tym, którzy mi &quot;podpadli&quot;:razz: w ich meczach wyjazdowych to:
  • na PSG by stracił ponieważ wygrali (-100) [tu nie ma co liczyc na zbyt częste wtopy]
  • na Kaiserslautern: +333
  • na Jabloncu: +105 [im jest obojętne gdzie przegrywają:p]
  • na Rubinie: 0 [wprawdzie uprzedzam, że jak się można wypromować to grają zupełnie inaczej]
  • na Sampdorii: -100 [im jest obojętne gdzie przegrywają:p]
  • na Vitesse: +50
  • na Lyonie: -100
  • na Zawiszy: +130 [im jest obojętne gdzie przegrywają:p]
  • na Flocie: +130 [im jest obojętne gdzie przegrywają:p]
  • na Wiśle: -100 [zremisowali]
  • na Twente: 0
  • na Mladej Boleslav: 0
  • na Jagiellonii: 0
  • na Śląsku Wrocław: +150
  • ETO Gyor i Aarau podałem kilka dni temu

Okazuje się, że na czysto uzyskalibyśmy +498 grając płasko za stówkę.
Taki wynik cieszy mnie głównie dlatego, że - jak widać - moje obserwacje nie są bezpodstawne ????
Oczywiście nie znaczy to, że teraz np. PSG, Twente, Vitesse czy Lyon przegrają wszystkie wyjazdy jak leci. Natomiast cała reszta ma na to spore szanse:razz: Wchodzą w grę jeszcze typy &quot;DNB&quot; w razie jakiegoś wyproszonego remisu:razz:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Norweska ruletka ????
Dziś nie mam niestety &quot;pewniaków&quot; ???? Mam za to pomysł co zagrać, choć będzie to wspomniana już &quot;ruletka&quot;.
Przeglądam właśnie od kilku godzin wszystko co się da na temat Pucharu Norwegii ???? Nazywany jest również NM Cup, ma nawet sponsora tytularnego, ale ja nie o tym...:p
Dziś i jutro rozegrane zostaną mecze 2. rundy.
Co warto wiedzieć przed obstawianiem takich &quot;wynalazków&quot;:
  • są to prestiżowe jak na norweskie warunki rozgrywki i z reguły niewiele klubów traktuje je jako zło konieczne,
  • obrońcą tytułu jest drużyna IL Hodd (drugoligowiec; jest to największa sensacja od dziesiątek lat co świadczy o stabilności i przewidywalności rozgrywek; we Francji sensacją jest jak spotkają się w finale dwaj 1.-ligowcy:razz ????
  • najwięcej sukcesów w NM Cup odnosiły: ODD GRENLAND (12 tytułów + 8 finałów), FREDRIKSTAD FK (11 + 7), ROSENBORG (9 + 5),
  • omawiana 2. runda to 1/16 finału co oznacza, że od tytułu drużyny dzieli tylko 5 meczów (łącznie z tymi dzisiejszymi),
  • są rozgrywane w systemie &quot;jeden mecz&quot; (+ew. dogrywka/karne),
  • w pierwszych rundach losowanie odbywa się na podstawie tzw. koszyków (rozstawienie wyżej notowanych klubów),
  • ww. rozstawienie powoduje, że (przynajmniej) pierwszoligowcy grają z outsiderami na wyjazdach,
  • duże różnice w poziomie gry między 1.ligą a pozostałymi (nawet 2.ligą); najlepszym przykładem jest fakt, że od czterech lat drużyna Sarpsborg 08 naprzemiennie uzyskuje awans i spada z ekstraklasy (w równie przejrzystych okolicznościach ???? )
  • niezmiernie rzadko pierwszoligowcy (szczególnie ci etatowi) nie &quot;przechodzą&quot; tego etapu rozgrywek,
  • dla przykładu w 1/4 finału w 2010r. grało sześciu pierwszoligowców, w 2011r. - siedmiu, w 2012r. - sześciu [na 8 możliwych],
  • w 1. rundzie padło aż 314 goli w 64 meczach co daje średnią - 4,91 bramki/mecz!!! [wraz z golami w dogrywkach]

Statystyki drugiej rundy w latach 2010-2012:
  • w 2010: 127 goli (śr. 3,88 g./mecz); 25 OVERÓW na 32 mecze; 4 zwycięstwa pierwszoligowców w HANDICAPIE
  • w 2011: 117 goli (śr. 3,66); 21 OVERÓW; 10*HC
  • w 2012: 94 gole (śr. 2,94); 14 OVERÓW; 8*HC
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
cd.
Podaję mecze z udziałem wszystkich pierwszoligowców oraz spotkania pomiędzy ekipami, które dzielą co najmniej dwie ligi różnicy.
Dla ułatwienia podam dzisiejsze zestawienia + poziom rozgrywek (liczba rzymska) + aktualne miejsce w tej lidze (liczba arabska) + wynik z pierwszej rundy:
[np. Rosenborg (I ;5. ; 0:11)---&gt; pierwsza liga, obecnie piąte miejsce; w 1. rundzie wygrali na wyjeździe 11:0]
Tiller (IV ;5. ;3:2) - Ranheim[/B (II ;1. ;0:1) ✅3:4
Asker (III ;1. ;0:2) - Stromsgodset (I ;2. ;0:11)⛔2:1
Birkebeineren (III ;6. ;1:0) - Honefoss (I ;13. ;0:3)1:1⛔
Egersunds (III ;4. ;5:5k.) - Start (I ;9. ;0:2)2:3✅
Floy/Flekkeroy (III ;5. ;5:0) - Sandnes (I ;10.;1:7)2:0⛔
Floya (IV ;2. ;1:0) - Tromso (I ;8. ;1:7)2:3✅
Vidar (III ;3. ;4:3) - Viking (I ;3. ;0:4)0:3⛔
Nest/Sotra (III ;2. ;4:1) - Haugesund (I ;7. ;2:5)2:4✅
Oystese (IV ;1. ;3:2) - Brann (I ;4. ;0:14)1:6✅
Pors Grenland (III ;4. ;2:1d.) - Odd Grenland (I ;15. ;0:5)1:1⛔
Strindheim (III ;6. ;0:7) - Rosenborg (I ;5. ;0:11)0:5✅
Traeff (III ;13. ;3:1) - Sogndal (I ;14. ;0:4)3:3✅
Ullern (IV ;9. ;2:1d.) - Valerenga (I ;12. ;1:6)1:8✅
Halden (III ;8. ;2:0) - Sarpsborg (I ;11. ;0:3)1:0⛔
Floro (IV ;2. ;1:2) - Aalesund (I ;1. ;0:5)
0:5✅
edit: Pierwszy mecz mi uciekł, na razie tak dla uproszczenia podam tylko, że zagram system 10 z 13 za 30zł. Piszę to, żeby ktoś nie powiedział, że daję typy po fakcie ????
Nawet nie wiem jakie wyjdzie AKO. Podsumuję mecze i rozpiszę system w pierwszej wolnej chwili.
Miałem pokombinowac jeszcze z dwu- i trzybramkowymi handicapami w niektórych meczach, ale w tej sytuacji dla uproszczenia podaję, że gram wszystko jako typy OVER 3,5.
Każdy we własnym zakresie może troszeczkę ulepszyc sobie tę taśmę, oczywiście ????

edit2: Robiłem to w takim pośpiechu, że źle policzyłem mecze ???? Muszę sobie to inaczej zorganizowac żeby się wyrabiac ????
Nie będę podsumowywał chociaż weszło 9 razy OVER 3,5 ????
, ale z 15 meczów
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
nie poddaję się:p
Dziś jeszcze raz głównie Norwegia. To jest taśma typu &quot;potrzebny byłby cud&quot;, ale podaję ją żeby sprawdzic w jakiej jestem formie przed weekendem:razz:

Byasen - Molde typ OVER 4,5 (1,90)[musi paśc min. 5 goli w meczu]✅1:5
Moss - Fredrikstad EH(1:0) typ 2 (2,00)[goście muszą wygrac min. dwoma golami]✅0:2
Grorud - Lillestrom EH(2:0) typ 2 (1,78)[goście muszą wygrac min. trzema golami]⛔ 2:2 (d. 2:4) ehhh
Levanger - Kristiansund typ DNB 1 (3,50)ZWROT 2:2 (d. 4:2) ehhh
Sląsk - Legia typ 2 (2,40)✅ 0:2
Hammarby - Assyriska typ DNB 2 (2,40)⛔ 1:0

kurs: 136,4
stawka: 10zł
EWK: 1364zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
prośba
Moglibyście mi coś podpowiedzieć w kwestii zapisywania różnego rodzaju handicapów?
Chcę żeby wszystko było jasne i przejrzyste, ale mi to jakoś nie wychodzi.
Z góry dzięki ????
 
wertico 141

wertico

Użytkownik
Dobry i przejrzysty (przynajmniej dla mnie) sposób zapisywania handi jest następujący :
(1.5-0) Oznacza to mniej więcej tyle że pierwszej drużynie dopisywane są 1.5 punkta, gola, seta czy czego tam się da. Zapisujesz tak jak wyżej i do tego podajesz typ 1 czy 2. Często stosowany przez bukamacherów.
e: Widzę że już stosowany w tym kuponie 2 posty wyżej i przejrzysty jak dla mnie ;)
Ew jak ten który stosujesz Ci się nie podoba to po jeszcze są + i -.
Przykład : Grorud - Lillestrom -2 typ 2 bądź Grorud +2 - Lillestrom typ 2
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dobry i przejrzysty (przynajmniej dla mnie) sposób zapisywania handi jest następujący :
(1.5-0) Oznacza to mniej więcej tyle że pierwszej drużynie dopisywane są 1.5 punkta, gola, seta czy czego tam się da. Zapisujesz tak jak wyżej i do tego podajesz typ 1 czy 2. Często stosowany przez bukamacherów.
e: Widzę że już stosowany w tym kuponie 2 posty wyżej i przejrzysty jak dla mnie ;)
Ew jak ten który stosujesz Ci się nie podoba to po jeszcze są + i -.
Przykład : Grorud - Lillestrom -2 typ 2 bądź Grorud +2 - Lillestrom typ 2
O widzisz, to jest jakaś myśl, muszę jeszcze gdzieś zmieścić info, czy to handi azjatyckie czy europejskie, prawda? Bo o ile przy &quot;połówkach&quot; i &quot;ćwiartkach&quot; od razu się to rzuca w oczy to w &quot;pełnych&quot; handi jest już problem. A to nie do końca to samo chyba: EH+1, AH+1???
Tam wchodzi w grę jakiś zwrot w drugiej opcji zdaje się.
Dzięki za pomoc, przyda mi się ta podpowiedź!
 
Do góry Bottom