>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

otwarcie punktu STS- ile tys. miasto ?

kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Witam. Orientuje się ktoś ile mieszkanców musi liczyć miejscowość żeby otworzyć punkt STS ? Czy są to jakieś sztywne ramy liczbowe czy do sprawy podchodzi sie indywidualnie ( położenie najbliższego punktu, ew. konkurencja, itd. ) ?
 
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Jeżeli dysponujesz lokalem to prześlij jego zdjęcia oraz informacje o miejscowości i usytuowaniu tego lokalu ( centrum miasta itp ) do STSu i Ci odpowiedzą czy są nim zainteresowani...
I dlaczego interesuje Cię tylko STS?


.
Dzięki za odpowiedź ???? nie twierdze że interesuje mnie tylko sts, tylko byłem ciekawy jak jest z tą firmą ???? bo np odnośnie Fortuny znalazłem informacje jasne i dokładne więc chciałem się dowiedzieć jak to jest z STS.

Zastanawiam się też czy jest szansa na otrzymanie dotacji z Urzędu Pracy na otwarcie tego typu działalności...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Zastanawiam się też czy jest szansa na otrzymanie dotacji z Urzędu Pracy na otwarcie tego typu działalności...
Zalezy z jakiego miasta jesteś , ale ja kiedyś w wawie chciałem dostac taka kaske , to po pierwsze że trzeba było przejsc kurs abc działalnosci gospodarczej , ktory dopiero zaczynal sie chyba w maju .(powinno w styczniu, c roku sa nowe cykle), a po kase koło czerwca sie trzeba było kwalifikowac i to jakies smieszne ilosci osób mogło dostac tą kase .
ogólnie masakra , ale słyszałem że mniejszych miejscowosciach jest chyba łątwiej

Inna kwestią jest czy akurat na to bys dostał kase ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Zalezy z jakiego miasta jesteś , ale ja kiedyś w wawie chciałem dostac taka kaske , to po pierwsze że trzeba było przejsc kurs abc działalnosci gospodarczej , ktory dopiero zaczynal sie chyba w maju .(powinno w styczniu, c roku sa nowe cykle), a po kase koło czerwca sie trzeba było kwalifikowac i to jakies smieszne ilosci osób mogło dostac tą kase .
ogólnie masakra , ale słyszałem że mniejszych miejscowosciach jest chyba łątwiej

Inna kwestią jest czy akurat na to bys dostał kase ????
No własnie jeśli chodzi o pomysł z działalnością to tylko w mniejszym mieście ???? ale dzięki za informacje, myśle ze warto spróbować ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zdecydowanie łatwiej jest w mniejszych miejscowościach gdzie najlepiej niema blisko żadnego punktu, Sts przywiązuje ogromną uwagę do takich punktów.
 
Do góry Bottom