>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Darmowe paysafecard

J 5

jastov

Użytkownik
Dostaliście na maila darmowy PIN paysafecard 20 PLN? Wystarczy założyć u nich konto po czym wpisać podany wcześniej na maila kod i doładować sobie konto. Wtedy można wpłacić pieniążki ????
 
P 0

polibar

Użytkownik
Ja dostalam ale ze jestem w Finlandi nie moge zalozyc konta na PLN bo wyskakuje blad ze moge zalozyc konto tylko w kraju w ktorym przebywam. Jak zakladam przez bramke proxy tez nie dziala. Na konto finskie nie akceptuje PLN tylko EUR. takze kto pierwszy ten lepszy, mozna wykozystac (ponizej tresc maila i kod paysafecard):

paysafecard daje Ci 20 PLN do wykorzystania na rozrywkę w Internecie
paysafecard wręcza Ci PIN paysafecard o wartości 20 PLN na Twoje konto my paysafecard. Jedyne co musisz zrobić to: zarejestrować się w my paysafecard w terminie do 31.08.2013. my paysafecard gwarantuje pełną kontrolę nad wydatkami bez konta bankowego i karty kredytowej.

To niezwykle proste:
Dokonaj bezpłatnej, internetowej rejestracji w my paysafecard. Wczytaj poniższy PIN paysafecard na swoje konto my paysafecard. Następnie w sklepach internetowych będziesz mieć możliwość dokonywania płatności za pośrednictwem nazwy użytkownika i hasła. Gotowe! Tak właśnie działa paysafecard.
Twój PIN paysafecard o wartości 20 PLN
PIN: 0029 9002 6674 6729
Numer serii: 10101441262
Ważny do: 31.08.2013
 
J 5

jastov

Użytkownik
Ja dostalam ale ze jestem w Finlandi nie moge zalozyc konta na PLN bo wyskakuje blad ze moge zalozyc konto tylko w kraju w ktorym przebywam. Jak zakladam przez bramke proxy tez nie dziala. Na konto finskie nie akceptuje PLN tylko EUR. takze kto pierwszy ten lepszy, mozna wykozystac (ponizej tresc maila i kod paysafecard):


paysafecard daje Ci 20 PLN do wykorzystania na rozrywkę w Internecie
paysafecard wręcza Ci PIN paysafecard o wartości 20 PLN na Twoje konto my paysafecard. Jedyne co musisz zrobić to: zarejestrować się w my paysafecard w terminie do 31.08.2013. my paysafecard gwarantuje pełną kontrolę nad wydatkami bez konta bankowego i karty kredytowej.


To niezwykle proste:
Dokonaj bezpłatnej, internetowej rejestracji w my paysafecard. Wczytaj poniższy PIN paysafecard na swoje konto my paysafecard. Następnie w sklepach internetowych będziesz mieć możliwość dokonywania płatności za pośrednictwem nazwy użytkownika i hasła. Gotowe! Tak właśnie działa paysafecard.
Twój PIN paysafecard o wartości 20 PLN
PIN: 0029 9002 6674 6729
Numer serii: 10101441262
Ważny do: 31.08.2013
Dzięki ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kase dostali tylko ci, co najpierw otrzymali e-mail od paysafecard. I założyli konto w ich serwisie. Ja korzystałem z ich usług, brałem udział w konkursach. I przyszedł e-mail z kodem. Najlepsze jest to, że to nie żaden bonus. Prawdziwa kasa :)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Udało mi się u nich zarejestrować ale dopiero po weryfikacji rozmową telefoniczną podczas której podali mi kod który trzeba wpisać w weryfikacji podczas rejestracji. Wszystkie środki wpłaciłem na neteller. Pamiętam że w tamtym roku w lipcu i sierpniu też darmowe piny mi wysłali tylko nie rozumiem dlaczego wiadomości z newslettera psc nie zawsze dochodzą na gmaila a na wp i onet to co tydzień dostaje od nich jakieś emaile. Warto się zapisać do ich newslettera ze względu na częste przysyłanie kodów pin. Te piny co głównie przysyłają to piny do gier typu world of tanks ale zdarzającie się jak widać piny gdzie wszędzie można wykorzystywać w tym u bukmachera. Oprócz newsletter psc warto się zapisać do newsletter ukash tam też są liczne promocje.
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
rozdają jeszcze te PINy? piszecie ze czesto wysylaja uzytkownikom a ja ten newsletter mam od kilku lat i nigdy zadnego PINu nie dostalem. to jak to jest? ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
rozdają jeszcze te PINy? piszecie ze czesto wysylaja uzytkownikom a ja ten newsletter mam od kilku lat i nigdy zadnego PINu nie dostalem. to jak to jest? ????
Ja mam kilka skrzynek mailowych i zauważyłem że na gmail to nigdy newsletter od psc mi nie dochodzi natomiast na wp to po 2 razy w tygodniu jakieś wiadomości i darmowe kody ale większość z nich można wykorzystywać tylko w jakiś grach online. Przychodzą też kody które można w dowolnym sklepie wykorzystać w tym u buków albo promocje tego typu kup psc w sklepie za 20 zł a drugi psc gratis możesz wykorzystać co ci mailem wysłali.
 
Do góry Bottom