>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Superpuchar Hiszpanii 2013: Atletico Madryt-FC Barcelona 21 i 28.08.2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS



Już w środowy wieczór czeka nas pierwszy pojedynek o Superpuchar Hiszpanii. Mistrz - FC Barcelona oraz zdobywca Copa del Rey - Atletico Madryt. To drużyny, które powalczą, o prestiżowe trofeum. Faworytem rzecz jasna Barca ale Atletico, to specjalista od wygrywania pucharów w ostatnim czasie więc czeka nas naprawdę bardzo ciekawa rywalizacja.

Pierwszy mecz tradycyjnie na terenie zdobywcy pucharu Hiszpanii czyli w Madrycie, a rewanż tydzień później w stolicy Katalonii. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 23:00 czasu polskiego, a transmisje z nich przeprowadzi Telewizja Polska na antenie TVP1.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji​
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Brakuje mi najważniejszego ogniwa w Atletico. Takiego snajpera, egzektura. Torres, Forlan, Aguero, Falcao. A teraz David Villa, który zmarnował sobie kariere w Barcelonie.
Statystyki przemawiają za Blaugraną, ostatni raz nie wygrali z Atletico w 2010 roku, pogrom 7-0 w pierwszym meczu, chociaż to mały argument bo Atleti wygrali w Sevilli 1-3. Nie wiem, jakoś nie widzę szans Atletico, goli pewnie czeka nas masa więc pewnie pójdzie dużo betów na overy.
Barcelona @ 1.63 7/10
over 2.5 @ 1,52 8/10
over 3.5 @ 2.28 4/10
Betsson
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania - Superpuchar
Spotkanie:Atletico Madryt - FC Barcelona
Typ: 2 ⛔ (1:1)
Kurs: 1,67
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Superpuchar Hiszpanii jest dwumeczem także wydawać by się mogło, że Barca tego spotkania wcale nie musi wygrać, by sięgnąć po puchar bo przecież rewanż odbędzie się na Camp Nou. Ale nic bardziej mylnego. Czeka nas świetne spotkanie a Duma Katalonii podejdzie do niego na 100% i myślę, że już w pierwszym meczu odniesie zwycięstwo nad rywalem z Madrytu.

Na inaugurację Atletico wygrało na wyjeździe z Sevillą 3:1 gdzie błysnął świetny Diego Costa. Barca zaś grając futbol totalny rozgromiła u siebie 7:0 Levante (prowadząc do przerwy 6:0 !). Barca genialnie prezentowała się w tym meczu taktycznie, pressing był niesamowity a wyróżniał się w nim Leo Messi, który nękał obrońców Levante non stop i Mascherano, który zaliczył niesamowitą ilość odbiorów poprzez wyprzedzenia. Do tego boczni obrońcy częściej grali do środka przez co więcej miejsca było na skrzydłach. No i wreszcie &quot;Tata&quot; wykorzystuje potencjał Cesca wystawiając go w pomocy a nie w ataku a ten odwdzięcza mu się niesamowitą grą (3 asysty i chyba piłkarz meczu). Ogólnie Barca grała świetnie a przecież na ławce siedział Iniesta czy Alba. Siedział też na niej Neymar ale on jeszcze musi trochę popracować na trg i zapewne superpuchar też rozpocznie na ławce.

Kończąc nie wiadomo, kto straci miejsce w składzie na rzecz Iniesty w wyjściowym składzie (bo Alba zapewne zastąpi Adriano, który jest zawieszony za czerwoną kartkę w ostatnim superpucharze rok temu) ale na pewno Martino poukłada to bardzo dobrze bo już widać niektóre efekty jego pracy.
Atletico to dobry zespół z Costą , Turanem czy Villą na czele ale myślę, że na tak prezentującą się Barcę to jednak będzie za mało. Jak najbardziej polecam czysty win Dumy Katalonii. Powodzenia !
 
S 150

spasny

Użytkownik
W 100% zgadzam się z poprzednikami. Aż przetarłem dobrze oczy widząc wczoraj w nocy kurs na Barcelona w okolicach 1.65. Po pierwsze, to co Barcelona zrobiła w niedzielę z Levante (tak tak, wiem że Levante to nie Atletico) to było coś niesamowitego. A Atletico w meczu z Sevilla wcale nie pokazało mega fajerwerków, wynik kompletnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku, wręcz przeciwnie - dla mnie to Sevilla rozegrała dużo lepszy mecz, ale zabrakło szczęścia, lub raczej zadecydowało doświadczenie i skuteczność ekipy z Madrytu i dobra dyspozycja dnia Diego Costy. Villa to cień zawodnika, który grał genialne dwa sezonu temu w Barcelonie strzelając piękne bramki m.in Realowi. Pomimo, że to dwumecz, dziś śmiało można wejść grubiej w Barcelonę. Nie będę rozpisywał się co do składów i powrotów, bo koledzy już to zrobili. Liczę na 2-3 brameczki Barcy i max 1 Atletico.
Barca -1 @ 2.19 @ pinnacle
Barca over 2.0 gola @ 2.00 @ pinnacle
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
wie ktoś kto będzie sędziował?
Pierwsze spotkanie, które odbędzie się na Vicente Calderón 21 sierpnia, poprowadzi Undiano Mallenco z Nawarry. Z kolei w rewanżu na Camp Nou głównym arbitrem będzie pochodzący z Andaluzji Fernández Borbalán.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wszyscy idą standardową drogą. Wiadomo, ktoś trafi, ale o takich meczach często przesądza dyspozycja dnia (tak wiem, o wszystkich spotkaniach można tak powiedzieć).
Betcity chyba jako jedyny bukmacher wystawił fajne zakłady na statystyki. Posiadanie, faule, strzały w światło bramki. Pewnie gdyby strzały liczyła uefa to ślepo brałbym over strzałów na bramkę. Przyjrzałem się więc nieco dokładniej liczbie fauli.
Linia ogólna ustawiona na poziomie 29,5, na same Atletico linia wynosi 17,5. Jak można się domyśleć na Barcę wystawiono 12,5 i właśnie nad tym pomyślałbym trochę dłużej.
W ostatnich 3 spotkaniach na Calderon Barcelona faulowała kolejno:
  • 15 razy
  • 12 razy
  • 11 razy

Linia praktycznie była gdzieś cały czas na styku. Żeby dowiedzieć się jaki styl narzuci Barcelonie nowy trener, potrzeba na to trochę więcej czasu. W ostatnim spotkaniu z Levante Barcelona faulowała 15 razy, a trzeba zaznaczyć, że był to mecz grany na dość sporym luzie. Rywal mało wymagający, szybko się poddał, mało biegał.
Dla Barcelony może być to pierwsze trofeum zdobyte pod wodzą nowego szkoleniowca i mając na uwadze, że jest to dwumecz to Barca będzie chciała za wszelką cenę ugrać tu korzystny rezultat (odkryłem Amerykę).
Ofensywni usposobieni obrońcy Barcelony bardzo często faulują. Dani Alves i Jordi Alba to bardzo &quot;waleczni&quot; piłkarze. Na środku defensywny Mascherano i Pique, którzy fauli się nie wystrzegają.
Bardzo się zdziwiłem, że Barcelona z Levante dostała tylko jedną kartkę. Kilku zawodników miało momentami drobne spięcia, a chyba nawet pierwszy czy drugi faul Busquetsa od razu kwalifikował się na żółtą kartkę. Ja tu liczę na faule, a nie na kartki i o to jestem dziwnie spokojny. Skoro z samym Levante na CN drużyna miała 15 fauli to dlaczego na gorącym Calderon nie będzie więcej? Głupia centra w pole karne, podparcie się na zawodniku to już faul. Już nie będę wspominał o tym co gwiżdżą sędziowie w Hiszpanii.
Jeszcze mi się przypomniała jedna rzecz to dopiszę. Jak oglądaliście mecz z Levante, co Wam się rzuciło w oczy? Wrzucę hl z meczu Barcelony z LEvante z minionego sezonu na CN, a później powiem o co chodzi.
http://www.youtube.com/watch?v=KV5Evh5EZeI
Mało było sytuacji więc obczajcie tak na szybko minuty: 5:10 i 6:25
http://www.youtube.com/watch?v=JCmqYYJcGvA
Tu mamy hl z ostatniego meczu wygranego 7:0. Kto oglądał mecz ten zapamiętał może więcej sytuacji. Barcelona pressingiem stara się odzyskać piłkę już na połowie rywala. U Tito praktycznie tego nie widziałem. Wszystko od razu lepiej wygląda i z pewnością to właśnie przyczyna tego dlaczego Barca miała ostatnio sporo fauli. Taka gra się opłaca co chyba pokazał dokładnie sam wynik. Z Atletico również schemat powinien być podobny, by utrudnić wyjście gospodarzom z własnej połowy.
Barcelona powyżej 12,5 fauli 1,85 Betcity ✅ 15
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Atletico-Barcelona
To i ja pójdę w stronę, w którą poszedł Ramzes. Ja mimo wszystko wybieram liczbę kartek, bo linie całkiem przyjemne. Atletico wiemy jak gra i im żółte kartki, nie przeszkadzają w skutecznej grze. W pierwszej kolejce już zaliczyli 4 żółtka. Jeśli chodzi o faworytów, to rzecz jasna dwójka pivotów czyli Gabi i Mario Suarez. Do tego Arda Turan lubi zagrać ręką i to jego mania jakaś... Rzecz jasna obrońcy też będą narażeni na kartki, bo wiemy jak gra Barca. Zapomniałbym o najważniejszej osobie czyli Diego Costa, którego nie lubię za jego sposób bycia na boisku. Szuka zaczepki, a potem jak się to obróci w jego stronę, to nagle wielki płacz. Być może jakaś awantura, bo z jego udziałem, to wielce prawdopodobne. U rywala, to jest Pique, jest Alves, który na swojej stronie jest często spóźniony, a poza tym od czasu, do czasu można liczyć na Fabregasa, Busquetsa czy Alexisa - mistrzów sztuki teatralnej... Generalnie, to opcji na kartki sporo, mecz bardzo ważny więc walki nie zabraknie, dlatego taka linia chyba wydaję się być przyjemna i warto skorzystać.
Over 5,5 kartki @ 1,95 Bet365✅6
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Super Puchar Hiszpani
Spotkanie: Atletico Madryt - FC Barcelona
Typ: Bramka w meczu - 1. do 15. min?
Kurs: 3,00
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Dość ryzykowny typ ale oglądając lige hiszpańską a już nie wspominając o Barcelonie to musze przyznać że z pierwszym gwizdkiem sędziego to akcja już rozgrywa się pod bramką jednej z drużyn. Szkoda że Barca zakupiła Nejmara i nie daje chłopakowi pograć, a jak już to w końcówce drugiej połowy. Jakby grał od pierwszych minut mecz to już widze ten jego taniec z piłka pod bramką Atletico i goooool, wypłacam kase ide na piwo, ale dziś ryzykownie i za płaską stawkę bez cudowania. Przyjrzałem się takim meczom jak :
Valeranga 0:7 Barcelona
Alexis Sánchez 5′ Tello 6′ Messi 13′ Jonathan Dos Santos 42′ J. Dongou 52′ J. Dongou 56′ Joan Ángel Román 85&#39;
Barcelona 8:0 Santos
8′ Messi 11′ (OG) Léo 22′ Alexis Sánchez 30′ Pedro 53′ Cesc Fàbregas 68′ Cesc Fàbregas 75′ Adriano 83′ J. Dongou
Thailand 0:7 Barcelona
Neymar 13′ Messi 15′ (PG) Pedro 19′ Messi 25′ Pedro 35′ Pedro 48′ Alexis Sánchez 49′
Rzeczą w miare jasną dla każdego jest fakt że nie ma tu co porównywać Thailandii czy Valerangii do Atletico, ale skupiam się tu na tym ze Barca w kwadrans potrafi już zakończyć spotkanie. Ubolewam nad brakiem w wyjściowej jedenastce Nejmara, ale tak jak powyżej napisałem, gram ten typ bez cudawianek i wcale nie za dużą kase.
wynik: (&#39;12 D. Villa) Atletico Madryt 1:1 FC Barcelona / ✅ zaliczony !
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Barcelona - Atletico
Rewanż w Superpucharze, a tu taka cisza ?
Przewidywane składy obu drużyn:
Barcelona:
Valdes- Alves- Pique- Mascherano- Alba- Busquets - Xavi - Iniesta - Alexis - Messi - Neymar
Atletico:
Courtois - Juanfran - Miranda - Godin -Filipe Luis - Suarez - Gabi - Koke - Arda Turan - Villa - Costa
Skład Atletico taki sam jak w zeszłym tygodniu, w Barcelonie do pierwszej &quot;11&quot; wskakuje w miejsce Pedro Brazylijczyk Neymar. Nadal kontuzjowany jest Carles Puyol, pod znakiem zapytania stoi występ Adriano. Messi wraca do składu po lekkiej kontuzji. W ostatni weekend obie drużyny grały swoje mecze w La Liga. Atletico rozbiło u siebie 5-0 Rayo Vallecano, a Barcelona skromnie wygrała 1-0 na wyjeździe z Malagą.
W dzisiejszym meczu proponuję zagrać over 2,5. W obu drużynach ma kto strzelać gole, wracający Messi na pewno będzie chciał coś strzelić. Z drugiej strony mamy Davida Villę, który już w 1 meczu pokonał byłego kolegę klubowego wyprowadzając Atletico na prowadzenie. Barcelona nadal nie kupiła klasowego środkowego obrońcy. W ostatnich 5 potyczkach między tymi drużynami na Camp Nou zawsze padały przynajmniej 3 gole. Jak będzie dzisiaj ? Zobaczymy, mam nadzieję na dobre widowisko. Atletico będzie szukało gola, w 1 meczu padł remis 1-1, który przybliża Barcelonę do wygrania Superpucharu. Katalończycy u siebie strzelają dużo goli, rzadko zachowują czyste konto. Liczę na dobry spektakl i dużo goli. Mecz rozpocznie się o 23, transmitowany na TVP 1
TYP:
over 2,5
Kurs:
1,52

bukmacher:
betsson
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Typy:
Barcelona win Kurs: 1,38 ⛔ (0:0)
Buk: Betclic Stawka: 8/10
Poniżej 4,5 gola Kurs: 1,28 ✅ (0:0)
Buk: Bet-at-home Stawka 8/10

Będę mało oryginalny ale z tego meczu puszczam pojedynczo te dwa zakłady po dość dużych stawkach jak widać. Kursy nie zachwycają ale jak wejdą oba to spokojnie można zarobić grając na większej stawce a do tego dorzucam to w dublach i do taśm.
W ramach uzupełnienia kolegi dodam kadry na to spotkanie:
Barcelona: Valdés, Pinto, Montoya, Pique, Fabregas, Xavi, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar, Mascherano, Bartra, Sergio, Song, Jordi Alba, Tello, Dani Alves, Sergi Roberto.
Brak Adriano, który przeciążył mięsień w meczu z Malagą oraz powołany nie został Dos Santos.
Atletico: Courtois, Aranzubia, Bono, Godín, Filipe, Cabrera, Giménez, Juanfran, Insúa, Miranda, Demichelis, Manquillo, Mario, Tiago, Koke, Raúl García, Arda, Cristian Rodríguez, Gabi, Óliver, Adrián, David Villa, Diego Costa, Léo
Atletico wyjdzie zapewne takim składem jak w pierwszym meczu a Barcelona rzeczywiście ma wyjść z Neymarem w podstawie zamiast Pedro (byłoby dobrze bo pijąc do Pedro to nie tylko o bieganie w piłce chodzi - patrz mecz z Malagą i milion wcześniejszych). Osobiście wolałbym aby w podstawie wyszedł też Cesc, który wyraźnie jest w formie i może wyjść w niej nawet kosztem Xaviego a jak nie to Sergio (tak tak wiem Bousquets to mózg defensywny ale uważam, że w takiej formie dużo więcej Blaugrana zyskałaby grając Iniestą, Xavim i Fabregasem w pomocy.
A co to typów to myślę, że tym razem nie będzie już żadnej niespodzianki i Barca spokojnie wypunktuje rywala. W pierwszym meczu dla Atletico wszystko ułożyło się świetnie. Szybko strzelili gola a później mogli robić to co umieją i lubią najbardziej czyli świetnie organizować się w obronie i kontratakować. Ale było widać w drugiej połowie, że brakło im sił i Barca coraz częściej wpadała w pole karne ze swoimi akcjami. Strzelili na 1:1 i było po meczu bo to im wystarczało. Myślę, że dziś spokojny win bo jeśli Atletico chce puchar musi strzelić bramkę a co za tym idzie otworzyć się.
A jeśli chodzi o te bramki to myślę, że Atletico dzisiaj nic nie strzeli, jak już to 1 gola. A Barca przy tak dobrze zorganizowanej obronie gości z Madrytu i przy tym jak wynik w czasie meczu będzie dawał im puchar nie będzie się zbytnio eksploatować. 5 goli w tym meczu to dla mnie za dużo.
Powodzenia !
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Samych typów nie neguję, bo nie mam w zwyczaju tego robić, gdyż to Twoja sprawa jak grasz, co grasz i za ile, mimo wszystko jednak z jedną rzeczą bym się nie zgodził:
Osobiście wolałbym aby w podstawie wyszedł też Cesc, który wyraźnie jest w formie i może wyjść w niej nawet kosztem Xaviego a jak nie to Sergio (tak tak wiem Bousquets to mózg defensywny ale uważam, że w takiej formie dużo więcej Blaugrana zyskałaby grając Iniestą, Xavim i Fabregasem w pomocy.
Na tym zestawieniu, to najwięcej zyskałyby kontry Atletico. Zobacz sobie trzy spotkania Atletico, z tego sezonu. Zdobyli 9 goli, z czego sporo goli padło po kontrach, a także szybkich atakach na połowie rywala, które jednak do klasycznych kontr zaliczyć nie można. Do tego trzy gole po wrzutkach w pole karne. A teraz sobie przypomnij czym zajmuje się Busquets? Przerywanie ataków rywali, to jego zdanie numer 1 w defensywie. W Madrycie dostał żółtą, a powinien nawet czerwoną za dwa faule taktyczne. Również przydatny w grze powietrznej, bo poza Pique, to Barcelona nie ma zbyt wysokich graczy. A każdy stały fragment gry dla Atletico, to znakomita okazja dla Godina, Mirandy czy Diego Costy na strzał głową, a przecież oni w tym aspekcie są świetni.
Zwiększając liczbę ofensywnych zawodników, trzeba robić to z głową, bo jednak postawienie na 2 stoperów, których nie wspierałby nikt ze środka pola, to już ryzyko olbrzymie. Zważywszy na to, że Alves i Alba na bokach obrony, to ganiają do przodu bardzo często i wtedy zostają w tyłach Pique, Mascherano i właśnie Busquets.
I właśnie dlatego, raczej ciężko będzie zobaczyć pomoc Barcelony, w której nie ma zawodnika typu Busquetsa czy Songa.
 
K 0

krol_szczurow

Użytkownik
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola - Tak
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Atletico i Barcelona świetnie rozpoczęli sezon i przewodzą w tabeli. Obydwa kluby po zaledwie dwóch meczach mają na koncie po 8 zdobytych bramek. Pokazuje to niezwykłą siłę ofensywną zespołów. Dodatkowo Atletico po prostu musi strzelić przynajmniej jedną bramkę aby w ogóle myśleć o zdobyciu Superpucharu. Ułatwi im to na pewno brak Puyola i nieobliczalny Valdes w bramce. Z drugiej strony ciężko będzie Atletico nie stracić bramki na Camp Nou. Barcelona grając u siebie nie ma w zwyczaju nie strzelać bramek. Ostatnim klubem, który zachował na stadionie Barcy czyste konto był Bayern Monachium na początku maja. Tak samo Atletico grając na wyjeździe nie zdobyło gola ostatnim razem na początku maja. W zeszłym sezonie w lidze na Camp Nou był wynik 4:1 a nie było tak silnej presji zdobycia bramki na graczach Atletico (liga to nie finał pucharu).
Myślę, że można zagrać ten typ ze spokojem a i kurs zachęcający. Powodzenia!!
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
A teraz sobie przypomnij czym zajmuje się Busquets? Przerywanie ataków rywali, to jego zdanie numer 1 w defensywie. W Madrycie dostał żółtą, a powinien nawet czerwoną za dwa faule taktyczne.
Dobrze wiem czym zajmuje się Busi ale popatrz na to, że to nie jest typ Yaya Toure, który wejdzie max z biodra, wykona niesamowity fizyczny sprint za kimś, zastawi lub przepcha zawodnika swoją fizycznością tylko jego defensywne poczynania opierają się w szczególności na tym, że genialnie się ustawia, ma świetną technikę dzięki której bez przyjęcia potrafi wyprowadzić piłę z &quot;kotła&quot; jaki bardzo często jest w środku pola i na jego plus wychodzi też to, że po prostu gra w Barcelonie a ta stosuje ciągły nieustanny pressing wszystkimi zawodnikami zaczynając od Messiego. Już nie raz dyskutowano o Sergio i jego warunkach fizycznych a wnioski były takie, że np. w lidze angielskiej byłoby mu niezmiernie ciężko grać na tej pozycji bo raz po raz miałby siłowe pojedynki 1 vs 1 i nie wiadomo czy jego pozycja w takim klubie i tej lidze byłaby taka jak w Barcy. A jeśli ta trójka w pomocy, którą wymieniłem stosowała by pressing i nie zapędzała się aż tak bardzo max do przodu myślę, że na luzie by to przeszło.
A co do kartki, to mogę się mylić ale żółtko tak mi się zdaje dostał chyba po naprawianiu własnego błędu.
Zwiększając liczbę ofensywnych zawodników, trzeba robić to z głową, bo jednak postawienie na 2 stoperów, których nie wspierałby nikt ze środka pola, to już ryzyko olbrzymie. Zważywszy na to, że Alves i Alba na bokach obrony, to ganiają do przodu bardzo często i wtedy zostają w tyłach Pique, Mascherano i właśnie Busquets. I właśnie dlatego, raczej ciężko będzie zobaczyć pomoc Barcelony, w której nie ma zawodnika typu Busquetsa czy Songa.
Zdaję sobie sprawę, że to co napisałem jest kontrowersyjne ale Busquets naprawdę nie jest w wyśmienitej formie teraz a za to taki Cesc, który wyraźnie formę złapał przesiaduje na ławie. I ok jak coś to przecież Fabregas może wyjść w podstawie za Xaviego bo przecież nie napisałem, że na 100% musi wyjść za Busiego. A co to tych stoperów, stałych fragmentów i główek to byłoby 2 zawodników do wybijania ( środkowi obrońcy) a nie 3 tak jak Ty to pisałeś licząć Sergio czy Songa. I ok. Ale przypomnij sobie czasy Pepa i granie 3-jką obrońców. I co? Wtedy też zdarzało się, że do wybijania z głowy był tylko np. Pique i defensiak Busquets czyli 2 zawodników. Da się ? Da się.
I oczywiście nie upieram się przy swoim bo zapewne na dłuższa metę by się to nie sprawdziło - no bo jak by się miało sprawdzić skoro Barca praktycznie wszystkie sukcesy ostatnich lat zdobywała z 1 defensywnym pomocnikiem ( a finał na Wembley z Manchesterem United był tego i gry Busquetsa kwintesencją).
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Betcity chyba popłynął z linią na posiadanie piłki. Co prawda w meczu ligowym na CN z Atletico było bardzo blisko tej linii, ale to dalej był ten dopuszczalny margines. 68,5% czasu posiadania piłki to ogrom. Podejrzewam, że z Atletico powinno to kręcić się wokół 65%. Podsumowałem sobie te wszystkie mecze Barcelony na CN z czołówką ligi w poprzednim sezonie i wyglądało to następująco:
Real Madryt: 63%
Atletico Madryt: 66%
Real Sociedad: 65%
Valencia: 62%
Patrząc jednak na ogólną średnią w meczach na Camp Nou to posiadanie wyszło na poziomie 64%, a moje obserwacje z początku tego sezonu wskazują na to, że Barcelona coraz częściej próbuje ryzykownych zagrań. Mniej klepania typowo bezsensownego, które właśnie nabijało statystykę posiadania. Oczywiście filozofia gry się nie zmieni i Barca za wszelką cenę będzie chciała być jak najdłużej przy piłce, ale pamiętajmy, że to Atletico będzie musiało gonić wynik, chociaż nie jest on na tyle zły, by dalej nie pograć z kontry. W dalszym ciągu powinni wybijać Barcelonę z rytmu poprzez faule, a to zaburzy płynność akcji. Atletico może nie stara się za wszelką cenę utrzymywać się przy piłce, bo lubią przyczaić się z kontry, ale posiadanie piłki na poziomie 68% jest już miażdżące w przypadku walki z drużynami z wyższego pułapu.
Barcelona poniżej 68,5% posiadania piłki 1,75 Betcity ⛔ 74
 
funias 691

funias

Użytkownik
Barcelona - Atletico Madryt
Typ: 2
8,00 bet365
0-0 ⛔
Moim zdaniem kurs na ekipę z Madrytu mocno przesadzony. Od razu zaznaczam, że nie jestem jakimś specem od piłki hiszpańskiej (typ mocno rekreacyjny), ale trochę śledziłem pierwszy mecz w Madrycie i wnioskuję, że Barca wcale nie musi mieć łatwo u siebie. Skromne 0-1 z dość słabą Malagą, a wcześniej 7-0 u siebie z Levante. Skrajnie dosyć. Mecz z Malagą Barca mogła nawet zremisować, bo gospodarze mieli bardzo dogodną okazję w końcówce do strzelenia bramki. Statystycznie Barca nie przegrała z Atletico u siebie od siedmiu lat, ale takie mecze rządzą się swoimi prawami.
Goście bardzo mocni z przodu z byłym graczem Barcy Villą, który na pewno da z siebie 200% i Diego Costą. U siebie w lidze rozbili Vallecano 5-0, wcześniej wygrana w Sevilli 1-3 więc są w wyśmienitej formie. Simeone świetnie prowadzi tą ekipę, mają długą serię bez porażki na wyjeździe.
Nie szukam tutaj na siłę sensacji czy grania po dużym kursie by zabłysnąć. Uważam, że można za małą kwotę spróbować, bo kurs kuszący a to początek sezonu więc wszystko możliwe. Nie takie sensacje w futbolu miały miejsce ???? Piłkarze z Madrytu na pewno są bardzo zmotywowani, pewnie dużo bardziej niż gwiazdy Barcy, które muszą na siłę wzbudzać sobie głód sukcesów ????
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Zdaję sobie sprawę, że to co napisałem jest kontrowersyjne ale Busquets naprawdę nie jest w wyśmienitej formie
Bo z tego co mi wiadomo, a w Hiszpanii bylo i jest o tym glosno - Busi doskwiera ta sama kontuzja, z ktorej powodu obecnie pauzuje Xabi Alonso. Sergio podobno od zimy gra z urazem, a mimo to nie chce sie poddac zabiegowi - i forma jest jaka jest.
Fabregas to powinien wejsc w miejsce Iniesty, bo ten na razie z drugiej linii Barcy wyglada najslabiej.
Ogolnie - dzisiaj marzylby mi sie Song i Busqets w drugiej linii. Skrzydla Neymar, Alexis i na &#39;10&#39; i &#39;9&#39; dublujacy sie duet Messi - Cesc. To raz - powinno dac fajna sile w ofensywie i zabezpieczenie w defensywie przy wyjsciach Alby i Alvesa, bo jak oni obaj graja w jednym skladzie, to nie wiedza, ktory w danym momencie moze pojsc do przodu. To bylo swietnie zbilansowane za Guardioli - Alves na &#39;tak&#39; do przodu, a Abidal z tylu - gra defensywna wygladala o niebo lepiej. Chocby z tego powodu chcialbym gry na dwoch DM&#39;ow dzisiaj. Nie mniej, wiem iz jest to praktycznie niemozliwe.
Atletico bedzie gralo tak samo jak w 1. meczu - defensywa i kontra, o ile w 1. polowie to jeszcze wygladalo - bo mieli sile, o tyle w drugiej bylo to juz slabe, bo mecz sie zrobil strasznie jednostronny.
Ogolnie polecam over 2.5 gola @ 1.53 zagralem okolo godziny 15:00 - teraz bez bicia nie wiem i nie chce sprawdzac (bo pisze z telefonu).
Barca dwa undery z rzedu, u siebie nie beda kalkulowac - pierwszy gol otworzy mecz bo Simeone nie bedzie mial czego bronic. Spotkanie zapowiada sie swietnie, historia overowa, ostatni mecz to byl raczej wypadek przy pracy w ich historii meczow.
[Wybaczcie brak polskich znakow ale napisalem to z telefonu, raczej jest do przeczytanie, pozdrawiam;) ]
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Bo z tego co mi wiadomo, a w Hiszpanii bylo i jest o tym glosno - Busi doskwiera ta sama kontuzja, z ktorej powodu obecnie pauzuje Xabi Alonso. Sergio podobno od zimy gra z urazem, a mimo to nie chce sie poddac zabiegowi - i forma jest jaka jest.
No to wiesz jak to jest, albo wóz albo przewóz. Nie da się długo pociągnąć na niedoleczonym zawodniku
Barca dwa undery z rzedu, u siebie nie beda kalkulowac - pierwszy gol otworzy mecz bo Simeone nie bedzie mial czego bronic.
Teraz też nie ma czego bronić. Pierwszy mecz 1:1 na Vicente Calderon czytaj: wartość bramek na wyjeździe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom