>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Baraże do MŚ 2014 - 13-15.11.2013 (Wszystkie strefy)

Status
Zamknięty.
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Kupa czasu do meczów, pierwsze wrażenia:
Trudno mi sobie wyobrazić Ukraińców eliminujących Frąsua, choć kurs ~3,2 ciekawy.
Chorwaci cieszą się z losowania. Islandia... chyba też, trafili na najsłabszego rywala z rozstawionych. 4,5 zachęca.
No ale hitami powinny być dwie arcyciekawe rywalizacje godnych siebie rywali.
Wiecznie druga Portugalia kontra wiecznie niekompletna Szwecja oraz ostre derby Bałkanów. Starcia chyba pozbawione przedmeczowego walju.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo wyrównane pary, gdzie o większych szansach na awans którejś z drużyn będzie można dopiero powiedzieć po pierwszych meczach.
Jak na razie kursy u bukmacherów wyrównane, za wyjątkiem meczu Portugalii i Szwecji, ale Portugalia jak zwykle jest przeszacowana i o kursie decyduje tylko chyba nazwa, bo jakiejś rewelacyjnej piłki to oni w tych eliminacjach nie grają. Remis z u siebie z Izraelem 1:1 to był blamaż. Także zwycięstwo nad Luksemburgiem 3:0 w ostatniej kolejce jakoś nie przekonało, tym bardziej, że Luksemburg 3/4 meczu grał w 10.
Zapowiadają się zacięte spotkania, ale tu już żartów nie ma. Każdy podejdzie na 200% do meczu.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Nie chciałbym się wtrącać, ale w temacie ktoś napisał o barażu interkontynentalnym i starciu Urugwaju z Nową Zelandią. Jednak z tego co mi wiadomo to Urugwaj gra z Jordanią, a Nowa Zelandia z Meksykiem. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Ostre derby Bałkanów?
Przepraszam, ale o który mecz chodzi, bo nie mogę takiego znaleźć?
Bez paniki, powtórka z geografii nikomu nie zaszkodzi.

Grecja - Rumunia.
Grecja leży na półwyspie bałkańskim. Rumunia na styku Europy Wschodniej, Europy Centralnej i właśnie Bałkanów. Stąd też bałkańskie derby.

Nie ma za co ????
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Ostre derby Bałkanów?
Przepraszam, ale o który mecz chodzi, bo nie mogę takiego znaleźć?
Nawet jeśli oba państwa w większym(Grecja) i mniejszym stopniu(Rumunia) są zaliczane do państw Bałkańskich, to raczej również wzbraniałbym się przed określeniem &quot;ostrych derbów Bałkańskich&quot;, gdyż oba kraje dla prezentują zgoła odmienną filozofię gry niż &quot;flagowe&quot; reprezentacje z tego regionu
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Narazie przemyślenia, typy później.
Co do dwumeczu Islandii i Chorwacji to kluczowe dla pierwszego meczu na Islandii będzie to:
Klimat na Islandii w listopadzie to już naprawdę hardkor. Średnia temperatura wynosi mniej więcej 2 stopnie Celsjusza. Załóżmy, że w czasie rozgrywania meczu będzie temperatura równa średniej. To już są warunki ciężkie dla graczy nieprzyzwyczajonych do takich temperatur. Nie bez powodu rozgrywki ligowe na Islandii kończą się we wrześniu. Piłkarze &quot;Gejzerów&quot; oczywiście będą czuli się jak ryby w wodzie, gdyż wychowali się w takich warunkach. Chorwaci już niekoniecznie. Duża liczba z nich gra co prawda w ligach: ukraińskiej i rosyjskiej, gdzie warunki też są ciężkie, jednak gracze odpowiedzialni za ofensywę grają już głównie w &quot;ciepłych&quot; (jeśli tak to można nazwać) ligach.
Biorąc pod uwagę katastrofalną postawę Chorwacji w ostatnich tygodniach i zamieszanie związane z kadrą (zwolnienie trenera) i to, że Islandia jest na fali w ostatnich tygodniach trzeba poważnie rozważyć opcję:
Islandia - Chorwacja - 1 @3,40 WilliamHill
Co do pozostałych spotkań...
Portugalia zmierzy się ze Szwecją. Niby jest faworytem, ale ja w życiu na nich nie postawię złamanego grosza. Widziałem ich kilka razy w tych eliminacjach i ta drużyna to dramat. Cristiano jak ma dobry dzień to ciągnie ich, wtedy udaje im się wygrywać (jak z Irlandią Płn. (3:2)), jak mu się nie chce, to Portugalia leży i kwiczy. To jest przeciętna reprezentacja, nieprzypadkowo grają trzeci baraż o wielką imprezę z rzędu. Teraz przeciwnik trochę trudniejszy niż Bośnia (jak w dwóch poprzednich przypadkach), bo Szwecja na czele ze Zlatanem. Napastnik PSG to prawdziwy przywódca, łatwo awansu Portugalczykom nie odda. Jeśli zainspiruje kolegów swoją dobrą grą, to Szwecja może sprawić niespodziankę, bo to naprawdę waleczna drużyna. O Portugalii bym tego nie powiedział. Może zadecydują piłkarskie jaja i drużyna ze Skandynawii awansuje. Mam taką nadzieję, choć typowania się nie podejmuję.
O dwumeczu Grecji z Rumunią powiem tyle - nie wyobrażam sobie, żeby Rumunia wyrzuciła Greków z gry o MŚ. Trzeba mieć ogromną siłę w ataku, by naruszyć defensywę Greków. Widzi mi się tu under 2.5... w dwumeczu.
No i Ukraina z Francją. Całym sercem jestem za Ukrainą, choć jak w przypadku Szwecji, typowania się nie podejmę. Francja to od kilku ładnych lat tylko nazwa i liczę na to, że Ukraińcy sprawią sensację. Mają odpowiednią jakość do tego. A Francji życzę odpadnięcia za to:
Karma musi zadziałać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Również w tym temacie zapraszam do dyskusji na temat spotkania Nowa Zelandia vs Urugwaj w barażu interkontynentalnym
Baraże raczej będą wyglądać tak ????
Urugwaj - Jordania
Nowa Zelandia - Meksyk

Pierwszy baraż zostanie rozegrany 13 i 20 Listopada. Pierwszy mecz w Jordanii , drugi w Urugwaju.
Druga para będzie grać w tym samym terminie co pierwsza. Pierwszy mecz w Meksyku , drugi w Nowej Zelandii.
darius010// ok, w takim razie Wikipedia ma błąd, a nią się zasugerowałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Hmm Baraze to taka &quot;druga szansa&quot; wedlug mnie.
Choc dla jednych to niechetna droga bo lepiej sobie zapewnic awans ale w takim wypadku czesto tak zwanym psim swedem mozna sobie zalatwic bilet do Brazyli.
Pary juz wylosowane a jak dla mnie najlatwiej trafili Grecy.
A wiec Grecja-Rumunia , rywal chyba najlepszy dla Grekow ktorzy graja antyfutbol wg mnie i innych jak poczytam to i owo w necie.
Tak wiec i tym razem Grecy zapewne awansuja , co tu duzo dodac maja wielkie doswiadczenie jak i ich kadra w gruncie rzeczy zbytnio sie nie zmienia.
Co do Rumunii to oczywiscie moga sprawic niespodzianke bo pilka jest nieprzewidywalna ale jednak w swojej grupie rumuni jak na siebie grali dobrze ale jednak ulegali a to Holandi a to Turkom i nawet Polsce w Lutym ;)
Tak czy siak kurs na awans Grekow po 1.80 w bet365 to ciekawy zaklad.
Jesli chodzi o mecze z 15 listopada to :
Portugalia-Szwecja ja tam widze BTS.
Szwedzi niby slabi bo &quot;tylko&quot; zlatan ale umieja postraszyc rywala a ostatnio o tym przekonali sie Niemcy.Uwazam ze priorytetem Szwedow bedzie strzelenie bramki co wcale nie musi byc trudne patrzac na forme Portugalczykow.
Co do meczu Islandi z Chorwacja to Islandia i tak juz zrobila wiele bo tak maly kraj a jednak ugral swoje i ma 2 miejsce w grupie i gra w barazach.To dla nich napewno srodek motywujacy a ze chlopaki graja ze soba juz od wielu lat poczawszy od mlodzikow to mamy kolejna zalete.
Teren moze byc ciezki poniewaz bedzie zimno i jestem ciekaw jak na to zareaguja Chorwaci.Wydaje mi sie ze beda chcieli tego meczu nie przegrac by u siebie dobic Islandie.A Islandia to nie jest mocarz bo ostatnio ogrywala slabsze ekipy takie jak cypr,albania a przegrywala ze Szwajcaria ,Rosja ,Slowenia i takze z cyprem m.in.
Wiec wychodzi to tak, Islandia na swoim gruncie bedzie sie starac wygrac u siebie a Chorwacja ktora bardzo cenie ale w obliczu fatalnej formy zapewne przy slabym meczu bedzie szukac szczescia u siebie gdzie ma wielkie szanse pokonac Islandie.
Nie powiedzialem nic nowego ale coz i tak boisko wszystko zweryfikuje.
+0,5 +1.0 na Islandie po 1.55 bet365 bedzie mysle dobrym typem.
Kusi mnie jeszcze under 2.5 po 1.72 unibet
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Islandia - Chorwacja over 2 1,82 pinnacle 2/10
Bardzo dziwna linia wg mnie, Islandia ma się bronic u siebie i liczyć na co w Chorwacji ? rzuty karne ? ????
Gospodarze w eliminacjach, tylko raz nie strzeli bramki u siebie, Szwajcarom,
którzy dobrze radzą sobie w obronie, przegrali z nimi 0-2, więc i tak statystycznie minimalnie zwrot będzie.
Chorwaci tylko Szkotom nie strzelili poza domem, wtedy przegrali 0-2, w pozostałych overowo.
Jak widzę kursy na gości, wiem że ta linia na over jest dużo lepszą,
to będzie otwarty mecz zwłaszcza ze strony gospodarzy.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
MEKSYK - NOWA ZELANDIA (HANDICAP 0:2) - 02 - 1,55⛔
Bukmacherzy chyba przeceniają Meksyk. Przypominam, że ta drużyna rzutem na taśmę załapała się na same baraże - zajęła dość niskie czwarte miejsce w swojej grupie. Nowa Zelandia mimo, że jest reprezentantem słabej Oceanii to wstydu na ostatnich mistrzostwach nie przyniosła - już sam fakt, że się na nie dostała jest godny podziwu (choć mieli łatwiejszego rywala - Bahrajn), a na samym turnieju zremisowała wszystkie 3 mecze i to z Włochami, Paragwajem i Słowacją. Generalnie reprezentanci OFC ciekawie się prezentowali w ostatnich latach - w 2006 Australia dostała się jeszcze jako drużyna z Oceanii i wyszła z grupy, odpadając w 1/8 z Włochami po karnym z kapelusza.
Nie sądzę, żeby Meksykanie wygrali tu więcej niż dwiema bramkami, o ile w ogóle wygrają.
PORTUGALIA - SZWECJA - DRUGA DRUŻYNA STRZELI BRAMKĘ - 1,58⛔/ aj...
Kolejny ciekawy kurs, co pokazali Portugalczycy w eliminacjach, żeby aż tak ich faworyzować? Wątpię, żeby Szwedzi ograniczyli się do obrony, szczególnie, że przeciwnik jest jak najbardziej do ogrania, pisałem o tym już kilka razy - Portugalia to jedna z bardziej przereklamowanych drużyn w Europie.
kursy z Fortuny
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszym meczu Jordania - Urugwaj ?
Według mnie sprawa awansu rozstrzygnięta zostanie już w pierwszym meczu.
Kadrowo Urugwaj bije na łeb na szyję Jordanię i Suarez powinien jutro rozprawić się z azjatami.
fajnie wygląda kurs na over 1,5 gola dla Urugwaju [1,44] ✅
oraz na over 2,5 gola dla Urugwaju [2,37] ✅
Urugwaj wygra a w meczu padnie over 2,5 [1,95] ✅
A wy jakie macie propozycję do tego meczu ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Ja osobiście spoglądałem na ten mecz i bym go odrzucił. Jak się przejrzy historię meczów Jordanu u siebie w tym roku to zauważy że jeszcze nie przegrali, nawet 2-1 z Japonią czy 1-0 z Nigerią. Reszta rywali śmieszna i nawet nie do porównania do Urugwaju, ale Urusi to dla mnie zbyt chimeryczna drużyna, bo gdyby tak nie było to już teraz mieliby zabookowane bilety do Brazylii. U siebie pewnie Jordańczyków zgniotą, ale tutaj może być różnie. Nie twierdzę że Urugwaj nie wygra, ale nie jest to taki pewniak jak się wydaje.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Tyle że jutro zmierza się z trochę odmiennym futbolem niż z tym z którym mają styczność na co dzień.
Jak Urugwaj zagra na swoim przyzwoitym poziomie to zgniotą Jordanie juz w pierwszym meczu.
Wiecie czy zagra Cavanni bo wiem że jest powołany ale coś ostatnio nie grał chyba w PSG
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Portugalia - Szwecja
Obydwie drużyny strzelą gola: TAK
Kurs: 2,05
Bukmacher: William Hill

Jest to jedyny typ z meczów barażowych, który gram.Obie drużyny mocniejsze w ofensywie, niż w obronie. Portugalia mimo dość słabej grupy traciła gole między innymi z Izraelem 1:1 oraz 3:3 czy też Irlandią Północną 4:2 oraz 1:1. Szwecja w ostatnim czasie też kojarzyła się z hokejowymi wynikami w dwumeczu Niemcami 3:5 oraz 4:4, tracili dwukrotnie bramki również z Austrią 2:1 i 1:2 oraz na wyjazdach w Irlandii 2:1 a nawet na Wyspach Owczych 2:1. Obie drużyny mają wielką indywidualność, mowa oczywiście o Cristiano Ronaldo i Ibrahimovicu, jednakże skupienie się obrony na tych zawodnikach może otworzyć drogę do bramki pozostałym. Z przodu podoba mi się gra tych zespołów, jednakże w obronie popełniają sporo błędów dlatego uważam, że po kursie 2,05 opłaca się postawić BTS...
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina - piłka nożna,ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - Awans
2013.11.13, godz. 16-00
Spotkanie: Jordan - Urugwaj
Typ: Urugwaj -1,5
Kurs: 1.75
Buk: ComeOn

Analiza:
Już w środę swoje mecze barażowe zagrają zespoły z Ameryki Południowej, Concacaf, Azji oraz Australii i Oceanii. W jednej parze zostały skojarzone Meksyk i Nowa Zelandia, w drugiej Jordan i Urugwaj. W każdej z tych par są zdecydowanii faworyci i brak awansu zarówno Meksykanów, jak i Urugwajczyków bedzie ogromną sensacja. Moim zdaniem w meczu trzeciej druzyny ostatnich mistrzostw świata z Jordanią można wiele zyskać. Gospodarze to dość egzotyczny rywal, niewiele o tym zespole wiadomo, bo nie oszukujmy się, mało kto interesuje się rozgrywkami w Azji. O ile jeszcze liga japońska prezentuje niezły poziom, to reszta to juz wielka niewiadoma. I tak właśnie traktuje zespół gospodarzy, ktory oparty jest na zawodnikach z krajowej ligi i z ligi arabskiej. Nie ma co się oszukiwać - to nie jest zespół który powinien zagrozić takiej ekipie jaką sa Urugwajczycy. Każdy trochę znający się na piłke kibic wie doskonale jakim piłkarsko mocnym krajem jest Urugwaj. Dwukrotni mistrzowie świata po latach znow grają kapitnie, co potwierdził ostatni czampionat, gdzie zajęli trzecie miescje czy Copa America sprzed dwoch lat, gdzie wygrali turniej rozgrywany w Argentynie. W pucharze konfederacji w czerwcu tego roku roku zajęli czwarte miejce, ale w pólfinale przegrali z gospodarzami Brazylia 1-2 (a ci później w finale zdeklasowali Hiszpanow 3-0), a w meczu o trzecie miejsce polegli w karnych z Włochami. Tego wyniku nie można traktowac jako porażkę, bo stawka tam była wyrównana i każdy wynik był możliwy. Nie zmienia to faktu że Urugwaj to aktualnie ścisła czołówka na świecie. Ale jak nią nie być skoro trzon druzyny stanowią tacy gracze jak Muslera w bramce, Caceres, Godin, Pereira, Lugano czy Fucile w obronie, Gargano, Arevalo w pomocy, i to co jest zdecydowanie najmocniejsze - formacja ofensywna. Cavani to jeden z najgłośniejszych transferów zeszłego lata, Suarez i Forlan to gracze uznani w europejskiej piłce. Z takim składem można jechać na każde mistrzostwa z wiarą we własne możliwości. A te na pewno drzemią w tym kraju. Ostatnia przeszkoda na drodze do mundialu w Brazylii wydaje sie miłą, łatwą i przyjemną. Pierwszy mecz powinien już rozstrzygnąć wynik tej nierównej konfrontacji. Stawiam na 2-0 dla Urugwaju, ktorego braku na mistrzostwach nie można sobie wyobrazić
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje MŚ, Baraże
Spotkanie: Jordania - Urugwaj
Typ: over 3,5
kurs: 2,95
bwin
Eliminacje do Mistrzostw Świata wkraczają powoli w ostatnią fazę. Dzisiaj zaczyna się seria meczy barażowych, pierwsze rozgrywane będą spotkania w strefach pozaeuropejskich. Ja z dwóch dzisiaj rozgrywanych meczy wybrałem pojedynek Jordanii z Urugwajem. Moim zdaniem gospodarze zastano w tym spotkaniu zmieceni z boiska i Urugwajczycy wysoko pokonają rywala choć możliwe jest że trafią do bramki rywala. Na swoim obiekcie w eliminacjach spisywali się dobrze i nie zaznali porażki ale zespoły Japonii, Iraku, Australii, Omanu czy też Uzbekistanu to nie to co Urugwaj choć możliwe że stać ich na jakieś trafienie. Najwięcej goli dla zespołu w fazie grupowej zdobył Ahmed Hayel Ibrahim strzelił on gola miedzy innymi Japończykom ale czy drużyna ta zagrozi Urusom ? Moim zdaniem nie. Team Oscara Tabareza to nie byle kto. Do Jordanii pojedzie najsilniejszy skład zabraknie jedynie bramkarza Fernando Muslery który jest kontuzjowany. W znakomitej formie strzeleckiej znajduje się dwudziestosześcioletni napastnik Liverpoolu Luis Suarez który w lidze strzela bramki jak na zawołanie. Drugi z napastników Edinson Cavani w barwach Paris St. Germain też już ustrzelił kilka trafień. Mają oni też silną linię pomocy, wymienię tu tylko kilku graczy, Gaston Ramirez z Southampton, Alvaro Perreira z Interu Mediolan, Cristian Rodriguez z Atletico Madryt czy też Alvaro Gonzalez z Lazio. Obrońców też maja dobrych z Martinem Caceresem graczem Juventusu Turyn na czele. Jak więc widać ekipę mają mocno i stać ich na rozgromienie rywala. Jak już wspomniałem możliwe jest też ze Jordania dorzuci jakąś bramkę i mecz będzie obfitował w gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom