>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drobny problem z livesports.pl

troglak 312

troglak

Użytkownik
Witam!
Moj problem polega na tym, ze po wejsciu w szczegoly konkretnego meczu, okienko otwiera sie w trybie pelnoekranowym. Dawniej bylo zmniejszone, a teraz, aby bylo mi wygodnie musze robic to mechanicznie. Czyscilem ciasteczka, lecz nic to nie dawalo. Moze ktos potrafi rozwiazac moj problem?
Prosze o pomoc
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Jaką masz przeglądarkę?
Otwiera się nowe okienko czy nowa karta?

Spróbuj tak: panel sterowania -&gt; internet -&gt; opcje internetowe -&gt; &quot;karty&quot; ustawienia -&gt; &quot; w przypadku napotkania wyskakującego okienka&quot; i tam pokombinuj.

Korzystam z wielu przeglądarek, ale takiego problemu nie mam z żadną
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Mozilla Firefox na najnowszej aktualizacji. W IE sprawdziłem i wszystko działa dobrze. (Sposób ciekawy, nie znałem go, szkoda że działa tylko na IE) Dziwne jest także to, że na livescore.com, vitisport.cz wszelkie szczegóły otwierają się normalnie, zaś problem występuje tylko na tej stronie ;/. Przeinstalowałbym mozille, ale jak znam życie ustawienia pozostaną ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Odkopuje temat, bo też mam problem ze stronką livesports.pl
Sformatowałem laptopa i teraz nie chcą mi się wyniki wyświetlić. Stronka się normalnie otwiera ale wyniki się ciągle wczytują i nic dalej. Działam na Operze. W innych przeglądarkach śmiga jak należy. Pościągałem jave i co tam jeszcze się przyplątało ???? A wyników dalej nie widze. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozgryźć? Bo bez wyników to jak bez ręki ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mam to samo co sumada90, pomoże ktoś w tym temacie???
Ja mogę pomóc. Osobiście wgrałem starszą wersje Opery. Albo radzę przerzucić się na inną przeglądarkę, bo ta Opera to się dziadostwo robi. Sam z sentymentu ją mam ????
 
Do góry Bottom