>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

D 3

denon23

Użytkownik
Totolotek coraz bardziej mnie zraza.. Bardzo uboga oferta.. W LM brak bramek poszczegolnych druzyn, chyba troszke slabo co nie? Tak samo brak dzisiaj np. Varcelona - CSKA w Eurolidze panow.. Brak mozliwosci postawienia zakladu, mimo ze do jego rozpoczecia zostało 4 godziny + .. Coraz slabiej w totku, a szkoda bo lubie tam chodzic. Bardziej niz do fortuny czy sts.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Totolotek to niestety najwiekszy bubel na rynku ????
Sam mialem zamiar tam troche pograc zachecony tym bonusem powitalnym ale oferta jest cieniutka, ciagle mam problemy z wyslalniem kuponu bo wyskakuje jakis blad i musze czekac na polaczenie z konsultantem zeby laskawie wyslac kupon ...
slabo to wyglada i nie wiem skad jest tam tyle bledow ...
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Totolotek to niestety najwiekszy bubel na rynku ????
Sam mialem zamiar tam troche pograc zachecony tym bonusem powitalnym ale oferta jest cieniutka, ciagle mam problemy z wyslalniem kuponu bo wyskakuje jakis blad i musze czekac na polaczenie z konsultantem zeby laskawie wyslac kupon ...
slabo to wyglada i nie wiem skad jest tam tyle bledow ...
Ja nigdy nie miałem problemów z wysłaniem kuponu. Wszystko rozliczają dość szybko. Oferta też nie jest najgorsza. Filtrowanie mogliby jednak poprawić bo jak chcę pograć over w koszykówce to każdy mecz trzeba otwierać osobno a to trochę niewygodne i czasochłonne
 
M 837

marcios

Użytkownik
Co do Oferty to zdecydowanie poprawili na piłke są overy 0,5 1 poł i 2 poł dodali rzuty rożne narazie na wybrane ligi tydzien temu chyba testowali były żółte kartki i 3 linie rzutów rożnych do wyboru na dany mecz mam nadzieje że to powróci i dalej będą dodawać różne ciekawe rzeczy, w hokeja też jest ok rózne linie overów itp więc pisanie, że oferta cieniutka to nie na miejscu aktualnie, no chyba że porównujesz ją do Bet365 i innych zagranicznych ale na tle naziemnych aktualnie jest dobrze a jak poprawią jeszcze troche to będzie nawet bardzo dobrze
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ja nigdy nie miałem problemów z wysłaniem kuponu. Wszystko rozliczają dość szybko. Oferta też nie jest najgorsza. Filtrowanie mogliby jednak poprawić bo jak chcę pograć over w koszykówce to każdy mecz trzeba otwierać osobno a to trochę niewygodne i czasochłonne
a ja mam codziennie ????
Wczoraj nie moglem zagrac biatlonu !!

Teraz nie moge zagrac 2 spotkan z siatkowki - 1 z nich jest w super 6 czyli jest wymagane min. 2 zdarzenia a na moim kuponie sa 3 wiec o co chodzi ???

Napiszcie tez jak mozna zagrac spotkanie z kursem dnia ??
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
a ja mam codziennie ????
Wczoraj nie moglem zagrac biatlonu !!
Teraz nie moge zagrac 2 spotkan z siatkowki - 1 z nich jest w super 6 czyli jest wymagane min. 2 zdarzenia a na moim kuponie sa 3 wiec o co chodzi ???
Napiszcie tez jak mozna zagrac spotkanie z kursem dnia ??
Wybierasz mecze i normalnie dodajesz typ spośród kursów dnia do swojego kuponu.
Jeśli chodzi o Super 6 to muszą być mecze tylko spośród Super 6, nie można łączyć z innymi z oferty o ile się nie mylę.
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
Przestrzegam przed Totolotkiem i ich zakładami przez internet! Dziś miałem taką oto sytuację. Postanowiłem zagrać sobie parę systemów z tych samych zdarzeń. Dodałem do kuponu 12 meczów i chciałem zagrać za drobne wszystkie systemy od 2 z 12 do 11 z 12. Wpisałem na początku pewną kwotę na każdy system, klikam na zagraj zakład i dostaję po chwili informację: &quot;za wysoka wygrana, zmniejsz stawkę lub kurs&quot;. Ok to zmniejszam jedno i drugie, po czym parę razy podobny komunikat. W końcu udało się zagrać za jeszcze mniejsze pieniądze niż chciałem i dostaję piękny komunikat, że zakład został zagrany. Wchodzę w historię konta, a tam połowa systemów pograna parę razy! Co za tym idzie, wydałem więcej pieniędzy niż chciałem.... to chyba nie w porządku, kiedy dostaję komunikat &quot;zakład nie przyjęty zmniejsz stawkę blebleble&quot; to oczekuję, że zakład został nie przyjęty! Czy ja mam zgadywać który system został przyjęty a który nie, jeśli nie ma informacji o konkretnych systemach nie przyjętych lub przyjętych tylko ogółem dostaję informację &quot;Zakład nie przyjęty&quot;? Sprawa zgłoszona do supportu, po 20min dostaję odpowiedź, że od nich wygląda wszystko ok i nie wycofują zakładów zawartych przez internet. Takie rzeczy to oczywiście tylko w Polskich naziemnych bukach! Okradają klientów i tyle! Odradzam tam grę!

Totolotek poszedł po rozum do głowy i po mojej ostrej interwencji mailowej nagle w 20min okazało się, że mogą anulować zakłady zawarte przez internet (anulowali wskazane przeze mnie) oraz podobno poprawią działanie strony. Za to mają dużego plusa! W razie problemów z nimi, sugeruję ich postraszyć antyreklamą.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gra w sieci jest obecnie niemozliwa i wiele osob ma ten sam problem a toto nioe reaguje, wyskakuje okienko powiadamiajace o zmianach w historii konta i nie chce znikac a po kliknieicu CLOSE strona sie odswieza i nie da sie dodac zakladow. Jedna wielka PORAZKA!
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Gra w sieci jest obecnie niemozliwa i wiele osob ma ten sam problem a toto nioe reaguje, wyskakuje okienko powiadamiajace o zmianach w historii konta i nie chce znikac a po kliknieicu CLOSE strona sie odswieza i nie da sie dodac zakladow. Jedna wielka PORAZKA!
JUz wczesniej o tym pisalem ⛔

najgorsza oferta , najnizsze kursy i jeszcze najwiecej problemow zeby cokolwiek zagrac ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Godzina do konkursu skoków (kwalifikacji) i TotoMix w wersji netowej dał już 3 (słownie: trzy pary H2H). Dla porównania, w punktach od kilku godzin par jest 125.
Poprzednio jak pytałem o co chodzi, miła pani odpisała, że bardzo przepraszają, ale w weekend jest dużo meczów, a system ma ograniczoną pojemność. :|
Po co oni prosili o zgodę na te zakłady w sieci, skoro sami nie są w stanie nad tym zapanować?
 
P 0

pilkarz1

Użytkownik
Witam mam problemy z rejestracją w totolotku przy pesel i przy kodzie pocztowym obok mam czerwone litery i. Przy pesel mam coś takiego LBL_REG_PESEL_REQ_HINT, a obok kodu pisze niby wymagany 5 cyfrowy kod pocztowy. Przy wpisaniu maila też nie tak - wymagany poprawny adres email. Jak to poprawnie wpisać?
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Zleciłem dzisiaj pierwszą wypłatę o 8:46, a o 16:00 kasa została zaksięgowana u mnie na koncie ???? Totolotek dla mnie na plus ????
 
L 6

limak11

Użytkownik
Bardzo niemiła obsługa w punktach naziemnych. Tyle mogę powiedzieć o tym buk-u, bo więcej go nie odwiedzę.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bardzo niemiła obsługa w punktach naziemnych. Tyle mogę powiedzieć o tym buk-u, bo więcej go nie odwiedzę.
Możesz przecież na netowej stronie Totolotka:
http://cw.totolotek.pl/totomix/oferta/

zrobić e-kupon w domu, spisać następnie jego indywidualny numer i na jego podstawie w kolekturze zostanie wydrukowany kupon wg Twoich dyspozycji co do typowań i stawki.

Tak więc poza:
&quot;dzień dobry, dziękuję i do widzenia&quot; - nie musisz odezwać się żadnym innym słowem a być w pełni obsłużonym , gdyż w/w sposób nie daje pola do bycia niemile obsłużonym...

.
 
R 0

rysiek50

Użytkownik
Nie wybiorę się do punktu Totomixa,albo tylko jak napisał edi8.&quot;dzień dobry, dziękuję i do widzenia&quot; - nie odezwać się żadnym innym słowem a być obsłużonym.
 
Do góry Bottom