>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Króla - 2013/2014

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Real - Atletico
Over 1.5 gola (1 połowa)
2.75
Bet365

Na dzisiaj wybrałem mecz z Pucharu Hiszpanii pomiędzy Realem Madryt, a ich rywalami zza miedzy czyli Atletico. Gospodarze do półfinału awansowali eliminując po drodze Espanyol, a ekipa Simeone ograła w ćwierćfinale Athletic Bilbao. W dzisiejszym meczu typuję na powyżej 1.5 gola w 1 połowie. Wbrew pozorom mecz moim zdaniem nie będzie miał defensywnego przebiegu. Real powinien od początku zaatakować i starać się wbić rywalom szybką bramkę, zwłaszcza po ostatnim ligowym remisie będą chcieli się zrehabilitować swojej publiczności na Santiago Bernabeu. Po drugie w tym sezonie w Pucharze Króla, Real Madryt w 1 połowach strzelił aż 6 goli co daje 75% wszystkich strzelonych goli przez ta drużynę! Moim zdaniem statystyka się sprawdzi i tym razem Real strzeli co najmniej 1 gola w pierwszych 45 minutach meczu. Z kolei Atletico w tym sezonie strzeliło w 1 połowach aż 27 goli (liga + Puchar Króla). Dzisiaj są w stanie strzelić Realowi gola już w pierwszej połowie. Moim zdaniem pierwsze 45 minut zakończy się remisem 1:1, a więc wpadnie powyżej 1.5 gola w 1 połowie. Co ciekawe w 2013 roku w finale CdL spotkały się właśnie te drużyny i do przerwy padł wynik 1:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
FC Barcelona vs Real Sociedad
Fabregas strzeli ? | TAK
@ 1.88 / Unibet Barca na Camp Nou podejmuję Sociedad, który w poprzedniej rundzie wyeliminował Racing Santander (3:1) i walkower (0:3), natomiast Barca pokonała Levante (1:4) i (5:1). Przeglądając ofertę natrafiłem na fajny kurs. Cesc wychodzi od pierwszej minuty i zagra na &quot;9&quot;, tam gdzie &quot;kibice&quot; uważają go za bardzo słabego, a wcale tak nie jest, potrafi się tam odnaleźć tylko czasami brakuje bramki. Dziś Barca zacznie bez Messiego. Sociedad w obronie wygląda naprawdę marnie, co udowodniło ostatnio Atletico pokonując ich 4:0, Getafe strzeliło im 2 bramki czy ostatnio w lidze Villarreal pokonując ich 5:1. Myślę, że strzelenie jednej bramki przez Hiszpana jest dziś w zasięgu spokojnie. Daję 80% szans na wejście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Real - Atletico
Wiele powiedzieliście na temat owego spotkania, z częścią się zgadzam, a z częścią nie - to oczywiste. Nie chcę powielać Waszych argumentów, bo to nie ma sensu, z tego co czytam Bale&#39;a zabraknie, więc zapewne będzie Ronaldo, Isco/Jese i Di Maria w ofensywie, chyba, że Modrić zostanie przesunięty, u gości zabraknie przede wszystkim Davida Villi, ale ja nie o tym...
W większości te &quot;Wielkie&quot; mecze rozczarowują(patrz: Barcalys Premier League, czy nawet Ligue 1), również ostatnie spotkania między drużynami z Madrytu do nich należą) stąd też od razu kuszą mnie dwa typy:
⛔ Czy któraś z drużyn wygra różnicą dokładnie jednego gola? TAK | 2.35 Bwin 2/10 ⛔ dwie bramki po rykoszetach, ale równie dobrze by wyszedł by remis, nie weszło to nie, trudno... -2j
Ten typ pograłem w poniedziałkowym meczu na szczycie(City - Chelsea) i się nie zawiodłem. Uważam, że tu może być podobnie.
✅ Poniżej 1,5 gola w 1 połowie | 1.40 Bet365 5/10 ✅ +2j
Tu popieram typy i na brak bramek w 1 połowie, Atletico będzie czekać, pressingu jak w Bilbao nie będzie, Real będzie walił głową w mur, ale ja zagram jednak bezpieczniej.
Ostatnia moja propozycja to będzie gra na kartki, na Bet365 mamy over 6,5 po kursie 1.66. Ja się wstrzymuję i pogram to live tylko i wyłącznie wtedy, gdy Atletico pierwsze strzeli bramkę i nastąpi to w pierwszej połowie. W przeciwnym razie odpuszczam.
Tyle ode mnie, życzę powodzenia.
Wyszło na &quot;0&quot;, zgodnie z planem kartki odpuściłem, tak jak pisałem, Ci co sam under wzieli na pewno nie żałują, pozdrawiam.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
FC Barcelona vs Real Sociedad
Fabregas strzeli ? | TAK
@ 1.88 / Unibet

Barca na Camp Nou podejmuję Sociedad, który w poprzedniej rundzie wyeliminował Racing Santander (3:1) i walkower (0:3), natomiast Barca pokonała Levante (1:4) i (5:1). Przeglądając ofertę natrafiłem na fajny kurs. Cesc wychodzi od pierwszej minuty i zagra na &quot;9&quot;, tam gdzie &quot;kibice&quot; uważają go za bardzo słabego, a wcale tak nie jest, potrafi się tam odnaleźć tylko czasami brakuje bramki. Dziś Barca zacznie bez Messiego. Sociedad w obronie wygląda naprawdę marnie, co udowodniło ostatnio Atletico pokonując ich 4:0, Getafe strzeliło im 2 bramki czy ostatnio w lidze Villarreal pokonując ich 5:1. Myślę, że strzelenie jednej bramki przez Hiszpana jest dziś w zasięgu spokojnie. Daję 80% szans na wejście.


Gwoli ścisłości - nie ma jeszcze oficjalnych składów więc pisanie, że Cesc wyjdzie jako fałszywa &quot;9&quot; jest błędem. Owszem, jest awizowany do składu na tej pozycji ale tylko przez gazety. Jak będzie faktycznie okaże się po 21. Mimo wszystko życzę powodzenia.
 
gats 8,2K

gats

Użytkownik
Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Real - Atletico

Moja wskazowka na to spotkanie to 23 zawodnik o imieniu Carlos Clos Gómez.
Zawsze jak on sedziuje to obstawiam Red-a oraz overy kartkowe. Bardzo lubi machac kartonikami, pouczac trenerow oraz surowo pilnuje przebiegu gry. Dodatkowo : sa to derby oraz mecz pucharowy a wiec bedzie bardzo nerwowo. Jezeli ktos ma mozliwosc postawienia w.w. incydentow u swojego buka to polecam. Szanse ze wejda sa jak dla mnie wysokie.
 
S 1

slomka69

Użytkownik
Real - Atletico
Wiele powiedzieliście na temat owego spotkania, z częścią się zgadzam, a z częścią nie - to oczywiste. Nie chcę powielać Waszych argumentów, bo to nie ma sensu. Ronaldo nie będzie, z tego co czytam i Bale&#39;a zabraknie, więc zapewne będzie Jese, Isco i Di Maria w ofensywie, chyba, że Modrić zostanie przesunięty, u gości zabraknie przede wszystkim Davida Villi, ale ja nie o tym...
Przepraszam, że spamuje, ale czemu wprowadzasz kogoś w błąd? Przecież Ronaldo dzisiaj zagra ????
SKŁAD NA ATLÉTICO: Casillas; Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Coentrão; Xabi Alonso, Modrić, Di María; Jesé, Cristiano Ronaldo i Benzema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt
...czyli mecz dnia, derby stolicy Hiszpanii obok których ciężko przejść obojętnie. Dwie fenomenalne na tą chwilę drużyny, które śrubują rekordowe liczby meczów bez porażki - Real ma ich 21, zaś Atletico 23. Stawką meczu jest Puchar Króla w którym to w poprzedniej edycji w finale Rojiblancos odprawili ekipę Mourinho wynikiem 2:1 po dogrywce. Ja w swoim dzisiejszym typowaniu mimo sympatii dla drużyny Realu będę się kierował ku korzystnemu rezultatowi na rzecz Rojiblancos.
Atletico posiada w pewnym sensie przewagę psychologiczną nad ekipą Ancelottiego ponieważ 2 ostatnie starcia między tymi drużynami na Santiago Bernabeu kończyły się zwycięstwem drużyny Diego Simeone (0:1 we wrześniu 2013r. w ramach rozgrywek Primera Division oraz wyżej wspomniane finałowe starcie pucharowe).
Rojiblancos będą dążyli do ustrzelenia przynajmniej jednej bramki na Santiago Bernabeu, która postawi ich w lepszej sytuacji przed rewanżem na Vicente Calderon. Przed nimi bardzo ciężkie zadanie ponieważ gra Królewskich w defensywie w 2014 roku prezentuje się kapitalnie (stracili zaledwie 1 bramkę w ostatnim starciu z Atlhletic Bilbao).
W pierwszej połowie meczu w mojej opinii możemy spodziewać się szachów. Real mimo usilnych chęci rozstrzygnięcia półfinału na własnym podwórku będzie musiał się wystrzegać nadmiernego &quot;otwarcia&quot; na grę i tym samym narażania na kontry Atletico, przynajmniej w pierwszej odsłonie spotkania. Dlatego też obstawiam remis w 1. połowie spotkania. Druga połowa powinna przynieść określony rezultat w postaci jednej, bądź dwóch bramek dla którejś z ekip (tak jak wspomniałem na początku postu - kieruję się ku Atletico, dlatego bramki z ich strony spodziewam się bardziej). Stąd też nasuwa się kolejny typ i zagram go z bezpieczną opcją poniżej 3 bramek w azjatyckim handicapie.
Odnośnie absencji w meczu warto i należy wspomnieć o nieobecności D. Villi, który nabawił się urazu w poprzednim ligowym starciu. W jego miejsce powinien zagrać nowy-stary nabytek Atletico - Diego, który przeniósł się po rundzie jesiennej i przepracowanym okresie zimowym z niemieckiego Wolfsburga.
Zachęcam was do zagrania:
Atletico Madryt (+0,5)AH @1.975 ⛔
Połowa - remis @2.20 ⛔
Ilość bramek - poniżej 3 AH @1.45 ZWROT

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
@slomka
Masz rację, nie doczytałem w związku z karą, że obowiązuje tylko w lidze, przepraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś możemy oglądać &quot;taktyczne&quot; polowanie na kartki. W Realu zagrożeni są Jese, Casemiro i Sergio Ramos. Szczególnie Ramos powinien mieć dziś ciężki żywot, bo będzie musiał uważać na Diego Costę... który również jest zagrożony. Tych dwóch zawodników będzie miało dziś ze sobą masę spięć i jeden z nich powinien dziś zobaczyć kartkę. Kolejnym zagrożonym w zespole Atletico jest Koke.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Real - Atletico 1 1.85 Unibet (Dublet z Barca) ✅✅ :razz:
1.85 na Real? po tym kursie zaryzykuje. Jak to w derbach, gospodarze po ostatnich upokorzeniach na pewno beda gryzli trawe. W szeregach gosci zabraknie Villi i Felipe. Po tym kursie probuje. Oprocz tego gram:
Cristiano Rronaldo strzeli gola TAK 1.75 Unibet 4/10 Po takim kursie!? Probuje! ⛔⛔ ajjjj szkoda
Barcelona - Sociedad 1 1.15 Unibet Nie wierze, ze Barca to moze przegrac. Awizowany jest dosc rezerwowy sklad (Tello-Fabregas-ALexis atak i Song-ROberto-Xavi pomoc), ale w razie problemow zaraz wejda armaty. Ze wzgledu na rezerwowy sklad i nieobliczalnosc Sociedad gram czyste 1 bez handicapow itp itd. Gram to w dublu z Realem za 5/10 ✅✅:] Easy Money
Real over 6,5 roznych w meczu 2.00 Unibet 4/10 Kuszacy kurs, sprobuje, typowo na czuja ale linia wydaje mi sie absolutnie do pokrycia. ✅✅ Easy Money :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Awizowany jest dosc rezerwowy sklad (Tello-Fabregas-ALexis atak i Song-ROberto-Xavi pomoc), ale w razie problemow zaraz wejda armaty.
Każdy praktycznie awizuje inny skład. Póki co moim zdaniem nie ma co gdybać. Jeśli zakładasz, że będzie to dość rezerwowy skład to nie lepiej poczekać z typowaniem na live? Niżej i tak już być nie może.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Jako kibica Realu wcale mnie nie przekonuje gra królewskich , nie będę się tutaj nad tym rozwodził bo wiele osób już skrytykowało Real w swoich komentarzach i całkiem słusznie. Dziś cały sercem jestem z moim zespołem mam nadzieję ,że się uda osiągnąć korzystny wyniki. Jak dla mnie w tym meczu sensownie będzie pograć na kartki ,Carlos Clos Gómez
taki sędzia w derbach zwiastuje dużo kartoników niby derby mecz na szczycie , ale jednocześnie jest puchar nie wiadomo jak to ugryść.Under/over sobie odpuszczam i próbuje zawodników.
Kartek trochę będzie głownie przewiduje je dla graczy atletico , kandydatów mam kilku.Po 2 kartki maja KOKE ic costa myślę ,że którego z nich możemy nie zobaczymy w rewanżu.
Żółta kartka - Jorge Koke 3,5 ⛔
Żółta kartka - Diego Costa 2,8✅
Żółta kartka - Garcia Raul 2,4⛔ (oraz kartka dla pana który z atletico zgromadził najwięcej kartek wszystkich rozgrywkach )
Betsson
Składy
&lt;table id=&quot;parts&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td valign=&quot;top&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td valign=&quot;top&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;Alonso X.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;19
Costa D.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;17
Arbeloa A.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;13
Courtois T. (B)
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;9
Benzema K.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;21
Diego
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;1
Casillas I. (B)
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;14
Gabi
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;5
Coentrao F.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;8
Garcia R.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;22
Di Maria A.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;2
Godin D.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;20
Jese
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;22
Insua E.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;19
Modrić L.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;20
Juanfran
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;3
Pepe
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;6
Koke
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;4
Ramos S.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;23
Miranda
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;7
Ronaldo C.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;10
Turan A.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot; class=&quot;h-part&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Pinto; Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba; Xavi, Busquets, Cesc; Pedro, Messi, Alexis
Ławka rezerwowych: Valdés, Montoya, Puyol, Song, Sergi Roberto, Tello i Iniesta
A jednak Tata Martino podszedł do meczu bardzo poważnie i w porównaniu do spotkania z Valencią dokonał tylko jednej zmiany. Oczywiście jest to zmiana na bramce z VV na Pinto. Tak więc Cesc nie na &quot;9&quot; tylko w środku ataku, a na szpicy mamy Messiego. Myślę, że Barca powinna to w miarę gładko ogarnąć dlatego dogrywam :
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,42 ✅ 1:0/2:0
Barcelona strzeli gola w obydwu połowach @ 1,38 ✅ 1 i 1
Barcelona wygra obie połowy @ 1,90 ✅ 1:0 i 1:0
Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie @ 1,77
⛔ 1
Unibet
 
fade 12

fade

Użytkownik
Może i bramki nieciekawe, ale dziś Real zdecydowanie lepszy. Trzeba zwrócić honor wszystkim, którzy szli w Real, bo byłem zdania, że to jest złe posunięcie, ale dziś jesteście na ✅ ???? Dobrze, że ominąłem ten mecz bo chciałem grubo underka ????
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Jestem dzisiaj pod wrazeniem gry Realu. Di Maria przeszedl dzisiaj samego siebie pod kazdym wzgledem, kapitalny w ataku, swietnie rozgrywal pilki, agresywny odbior po stracie i sporo przechwytow. Szacunek dla niego, zasluzyl na standing ovation w 100%. O Modriciu nie ma co pisac, ostatnio jest wrecz w nieziemskiej dyspozycji, dzisiaj przede wszystkim uratowal Real przed strata gola po uderzeniu glowa Godina. Jese tez dobre spotkanie, pare ciekawych akcji no i bramka. Slabszy mecz CR7, nie da sie ukryc, ze ostatnio nie jest w najlepszej dyspozycji. Ogolnie wielkie brawa dla calego zespolu Realu, ktory ciezko zapracowal na to zwyciestwo. Slaby mecz zagralo Atletico, ale coz.. Bywa.
Mam nadzieje, ze ktos pogral moj typ (Real -1,5 po kursie 3.20 - przynajmniej tak bylo w bet365) i zarobil troche na bukmacherach.
Pozdrawiam.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +2
banan23 150

banan23

Użytkownik
Cały Pepe... Mam nadzieję, że zostanie solidnie ukarany za swoje &#39;naturalne&#39; zachowanie. Brak mi już słów na tego człowieka.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Cały Pepe... Mam nadzieję, że zostanie solidnie ukarany za swoje &#39;naturalne&#39; zachowanie. Brak mi już słów na tego człowieka.
Haha odzywają się kibice najlepszych &quot;AKTORÓW&quot;... Diego Costa sam jest sobie winien, czy Wy słyszycie co on mówi, jak sam często prowokuje ? Dzisiaj Real pod względem prowokowania Costy aby dostał żółtą zagrał po mistrzowsku, a przy tym sami nie udawali co byłoby w przypadku &quot;wielkiej&quot; Barcelony, która nie dość, że prowokuje to w 90% udaje. A Atletico pod względem łapania się za twarz zagrali po mistrzowsku w kogo stylu to chyba nie muszę pisać? A co do Pepe to cały sezon gra czysto, bardziej czysto niż cała obrona Barcelony...
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1781937_586366138123569_1638932189_n.jpg
A o to odpowiedź jeszcze dla Was wszystkich ( oczywiście po żółtej kartce dla Costy )
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Według mnie Arbeloa powinien wylecieć za to z boiska. Kojarzycie sytuacje z półfinałowego spotkania LM pomiędzy Barceloną, a Chelsea ? W tamtym spotkaniu Terry bez piłki kopnął Alexisa w udo i zrobił to z premedytacją ponieważ wiedział, że Alexis kilka dni temu wyleczył kontuzję właśnie tej części nogi. Rozumiem, że tego jak Arbeloa skrobnął po marchewkach Costę sędzia mógł nie zauważyć natomiast z tego co się orientuje to jeśli dane zagranie, kopnięcie, uderzenie czy cokolwiek innego zostało zarejestrowane na kamerach to komisja dyscyplinarna ma możliwość wyciągnięcia konsekwencji nawet po spotkaniu (jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu). Zdaję sobie jednak sprawę, że komisje bardzo rzadko, albo i w ogóle takich kroków nie podejmują. Ogólnie to poziom chamstwa w niektórych meczach przekracza granice sportowej rywalizacji. Rozumiem, że to są nerwy, emocje, zwłaszcza w takich spotkaniach jak derby ale plucie, smarkanie czy kopanie bez piłki trochę psują ten sport. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
Sytuacja Terry&#39;ego z Sanchezem :
https://www.youtube.com/watch?v=Ni_QqmMN7Zc
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dalsze przekrzykiwanie nie ma sensu. Posty tylko prowokujące już nie mają sensu i będą systematycznie usuwane, więc jeśli macie coś do napisania, to napiszcie to normalnie używając argumentów. Amen.
Potem usunę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom