>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 26; 22.03.2014

Status
Zamknięty.
M 0

makrofaq

Użytkownik
KSW 26

Data: 22 marca 2014
Miejsce: Torwar, Warszawa, Polska
Transmisja: Polsat

Walka wieczoru:
84 kg: Michał Materla (19-4-0) vs. Jay Silva (9-8-0)

Główna karta:
120 kg Karol Bedorf (10-2-0) vs. Tim Sylvia(31-10-0)
120 kg Marcin Różalski (4-2-0) vs. Nandor Guelmino (11-5-1)
66 kg Anzor Azhiev (4-0-0) vs. Artur Sowiński (13-7-0)
70 kg Mateusz Gamrot (5-0-0) vs. Unknown
93 kg Goran Reljic (12-4-0) vs. Karol Celiński (11-4-1)
55 kg Kamila Porczyk (1-0-0) vs. Iryna Shaparenko (5-0-0)

Pozostałe:
120 kg: Michał Andryszak (11-3-0) vs. Michał Włodarek (5-0-0)
66 kg: Arbi Shamaev (6-1-0) vs. Helson Henriques (6-1-1)
 
M 0

makrofaq

Użytkownik
Kursy jakie mamy na dziś dzień to:
Różal 2,4 - Nandor 1,52
Azhiev 1,35 - Sowiński 3,00
Bedorf 1,28 - Sylvia 3,5
Materla 1,39 - Silva 2,85
Komentarz:
Na początku betsafe wystawiło kurs na Jaya 3,1, obecnie już zaczął spadać.
To już trzecie starcie Materla - Silva, po ostatnim spotkaniu zastanawiam się czy to, że walka nie była o pas nie jest bez znaczenia. To, że teraz Cipek może stracić pas na pewno przyczyni się do zapełnienia Torwaru... Wszystko się wyjaśni kiedy wyjdą do ringu, Cipek był zły bo przegrał czy na to, że miał przegrać żeby teraz rozbić Jaya i po raz kolejny pokazać się jako super ekstra totalny mistrz KSW tylko zaraz po Mamedzie;].
Karol Bedorf jako młodszy myślę, że nie pozostawi szans Timowi, który chociaż jest dobrym wojownikiem czasu nie oszuka.
Różalski dostał dobrego przeciwnika, jeśli jest szczerym człowiekiem ma zamiar kończyć za chwilę karierę, więc pewnie na koniec chciałby coś udowodnić hejterom i swoim wychowankom.
Co do reszty na razie się nie wypowiem,
może co do walki Longera, mam nadzieje, że uda mu się rozprawić z oponentem. Byłby to kolejny krok dla jego kariery w MMA.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik

http://www.youtube.com/watch?v=MsJy-FE9W_U
Karol Bedorf - 1.28 - betsafe .
Coco pewniak nad pewniakami . Rywal Sylvia już dawno po drugie stronie rzeki , dostający ostatnio baty gdzie się nie pokarze . Chodząca mumia do każdej walki wchodzący ze sporą nadwagą . Dawno już past prime . Scenariusz bardzo łatwy , kilka mocnym firmowych low kicków Bedorfa i rywala nie ma . Dobre nazwisko na rozkładzie Coca .
Pewniak drugi to przekot Anzor Azhiev - 1.35 opisywany wcześniej na ich pierwszej walce http://forum.bukmacherskie.com/f201/ksw-24-28-wrzesnia-96228-3.html#post3898990
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Siemanko,
Chcę postawić na Kornika. Jak na razie kurs podskoczył z 3 do 3,6.
Myślicie, że kurs jeszcze pójdzie do góry czy będzie spadał?
Pamięta ktoś jak było przed ich ostatnią walką?
Dzięki i pozdro
------------------------------------------------------------
p.s. Widzę, że na bah kurs już 4,2. Chyba wyżej nie podskoczy.
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Kurs na kornika jest bardzo dobry, ale czy jego doświadczenie wystarczy w walce z Anzorem? wydaje mi się że to czeczen jest bardziej nieprzewidywalny, ciągle się rozwija pod okiem Piotrka Jeleniewskiego, a jak wiemy zawodnicy PJ promotions w ostatnim czasie osiągają świetne wyniki i niszczą rywali
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
analizy napiszę bliżej gali, a co do walki Kornika z Anzorem, to według mnie na czeczena jest strasznie duży hype. ja tam nic specjalnego jak na razie w nim nie widze, i w mojej ocenie Kornik go poskłada w tej walce.
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Kornik wg mnie ma lepszy parter, zapasy są raczej po stronie czeczena tak samo jak g&amp;p
w stójce oboje są nie przewidywalni, bo tak samo Anzor jak i Kornik mają na swoim koncie ciężkie nokauty, z irokezem i svoboda
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Zapasy i siła fizyczna napewno po stronie Anzora,mimo,że Kornik od pewnego czasu współpracuje z osobnym trenerem od przygotowania fizycznego,to jednak nie zmieni tego,że od początku kariery bazuje na szybkości i timingu
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Tylko ciężko porównać Irokeza do Svobody, i nie zapominajmy o tym że Kornik dopiero co zszedł kategorie wagową niżej, więc jest jeszcze silniejszy.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Anzor w ich pierwszym pojedynku obalił Kornika z tak dziecinną łatwością, że trudno sobie wyobrazić, aby tym razem miał z tym problemy. Sowiński raczej nie jest aż tak groźny w parterze z pleców dla Czeczena, aby pisać, że Polak jest tutaj faworytem...
Moim zdaniem walka została poprawnie wytypowana przez bukmacherów, choć przed pierwszym pojedynku myślałem, że jest spore value na Sowińskiego, to jednak teraz, gdy zobaczyłem to obalenie, nie chce mi się wierzyć w wygraną Kornika, ale Anzora też bym nie tykał.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
myślisz że jest silniejszy od anzora?
nie, podzielam Wasze zdanie że Anzor jest silniejszy, jednak nie uważam żeby Kornik strasznie siłowo odstawał. Osobiście tej walki na pewno nie postawie. Kornik to doświadczony striker, lubiący bić z kontry. Anzor żeby zejść do nóg, będzie musiał robić to po ciosie, które owszem są bardzo dynamiczne, ale również przy których się bardzo odsłania. W tej walce widzę dwa scenariusze, albo Kornik go usadzi i wygra przez KO/TKO albo Czeczen na punkty;)
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Po pierwsze doswiadczenie na plus dla Kornika
Po drugie warunki
Kim jest trener Anzora? Czlowiek znikad sie wzial
Mowicie o sile Anzora ale te miesnie trzeba dotlenic. Zaloze sie w w trzeciej rundzie bedzie plywal
I skad te gloryfikowanie zapasow Anzora. Chyba stad ze jest z Kaukazu to musi miec zapasy
Widaomo to KSW i promuja Czeczena wiec jesli walka bedzie wyrownana to sediowie dadza walke Anzorowi
Ale licze na poddanie lub KO w wykonaniu Kornika
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Po pierwsze doswiadczenie na plus dla Kornika
Po drugie warunki
Kim jest trener Anzora? Czlowiek znikad sie wzial
Mowicie o sile Anzora ale te miesnie trzeba dotlenic. Zaloze sie w w trzeciej rundzie bedzie plywal
I skad te gloryfikowanie zapasow Anzora. Chyba stad ze jest z Kaukazu to musi miec zapasy
Widaomo to KSW i promuja Czeczena wiec jesli walka bedzie wyrownana to sediowie dadza walke Anzorowi
Ale licze na poddanie lub KO w wykonaniu Kornika
a powiedz mi kim jest trener kornika?
wielki sędzia ringowy Tomasz Bronder?
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Kolego tutaj się chyba troche zagalopowałeś,Bronder ma czarny pas w JJ,jest byłym trenerem polskiej kadry i instruktorem boksu
 
larsson1991 50

larsson1991

Użytkownik
Pewne typy to według mnie także : Karol Bedorf i Anzor Azhiev. W walce wieczoru wszystko się może zdarzyć, ale zaryzykuje jednak i postawie na Michała.
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Rufus w żadnym wypadku się nie zagalopowałem...
jakimi osiągnięciami w tej chwili może się pochwalić Bronder? głównie chyba wpadkami ringowymi... najlepsze czasy ma chyba za sobą.
Piotr Jeleniewski nie na darmo został trenerem roku 2013, bo jednak pod jego okiem kilku zawodników rozwinęło się niesamowicie, nie tylko Anzor ale i Kuba Kowalewicz, Arbi Shamaev, lekkie postępy zrobił nawet Waluś, na którego patrzę z przymrużeniem oka... nie uwarzam to za ogromne osiągnięcie ale nawet potrafił przygotować Pudziana do freak fightu z big sexy 2.
Nie ubliżam nikomu ale w tej chwili nawet jeśli kornik wygra to i tak będę miał takie zdanie że w ostatnim czasie [Jeleniewski &gt; Bronder]
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Pewne typy to według mnie także : Karol Bedorf i Anzor Azhiev. W walce wieczoru wszystko się może zdarzyć, ale zaryzykuje jednak i postawie na Michała.
to maks co mozesz napisac? a gdzie jakas analiza, subiektywan ocena, wlasne zdanie? po mojemu po prostu przeczytales post pudziana i udajesz znawce...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom