>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja MLB

M 12

marques_1993

Użytkownik
Witam, niedługo zamierzam grać progresja na 30 zwycięstwo 4-6 drużyn(stały zysk 8 zł),posiadam wystarczający kapitał. szukałem strona z statystykami kilka poprzedni sezony najdłuższa seria przegrana, wygrana itp.. ale jakoś nie mogę znaleźć. Może ktoś z was polecicie jakaś stronę?
 
M 12

marques_1993

Użytkownik
Progresja na 30 zwycięstw

To właśnie tutaj możesz grać nie interesując się w ogóle zasadami gry w baseball, składami, kontuzjami itp. Jak to możliwe? Spotkania są dwudrogowe tzn. zwycięstwo lub przegrana, z reguły występuje niewielka ilość niekorzystnych serii, kursy na spotkania są nienajgorsze, każdy może wygrać lub przegrać z każdym.

Metoda gry polega na obstawianiu z uporem maniaka zwycięstwa wybranej przez Ciebie drużyny (kilku drużyn), tak aby każde kolejne zwycięstwo przynosiło Ci z góry określony zysk np. 100 zł. W wypadku porażki Twojej drużyny stawkę zwiększasz w taki sposób, aby odzyskać postawione pieniądze plus oczywiście założony zysk czyli 100 zł. Najlepiej zilustruje to przykład:

Grasz na zwycięstwo Cleveland, zakładany zysk z każdej wygranej to 100 zł.

1. Spotkanie Cleveland - Arizona kurs na 1, czyli zwycięstwo Cleveland wynosi 1.5...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Podobnie jak @Grzesio nie wiem co u Ciebie oznacza &quot;grać progresja na 30 zwycięstwo&quot;...
Skąd ta akurat liczba? Z czego się bierze?
Czym nowatorskim ta progresja MLB różni się od starych jak bukmacherka progresji innych zdarzeń dwudrogowych, np. under/over 2.5 w piłce czy u/o 5.5 we hokeju - że zamieszczasz ją w tym dziale a nie w KUPONACH czy ew. KUPONACH ze STATYSTYKĄ ?

P.s: przypominam Ci, że już w tym dziale masz założony wątek
&quot;Progresja na stały zysk&quot;
http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-na-staly-zysk-100814.html

a ta kolejna progresja MLB także ma być na stały zysk 8zł...

.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Metoda gry polega na obstawianiu z uporem maniaka zwycięstwa wybranej przez Ciebie drużyny (kilku drużyn), tak aby każde kolejne zwycięstwo przynosiło Ci z góry określony zysk np. 100 zł. W wypadku porażki Twojej drużyny stawkę zwiększasz w taki sposób, aby odzyskać postawione pieniądze plus oczywiście założony zysk czyli 100 zł.
Tylko trzeba uważać na limity, chyba, że w MLB są wysokie (nie wiem bo nigdy się to ligą nie interesowałem).
 
Do góry Bottom