>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata pieniędzy na inne konto bankowe

F 5

fcbcule

Użytkownik
Witam serdecznie!

Czy istnieje możliwość wypłaty pieniędzy z konta u internetowego bukmachera na inne konto bankowe niż na to, z którego zostały wpłacone pieniądze, oczywiście także będące pod moim nazwiskiem?

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!!!
 
P 6

ptysiek

Użytkownik
Jeżeli chodzi o b365 nie ma takiej możliwości.
Nie wiem jak to z innymi bukmacherami - najlepiej zadaj pytanie do supportu - tam uzyskasz wiarygodną informację.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie pytaj supportu. Takie rzeczy oficjalnie są zabronione. Chociaż jak masz 2 konta bankowe, to może i przeszło by to bez problemu. Na pewno jak korzystasz z wpłaty przelewy24, to możesz wpłacać nawet z konta kolegi. Bo p24 to tylko pośrednik. Późniejsza wypłata musi być jednak na twoje konto.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam serdecznie!
Czy istnieje możliwość wypłaty pieniędzy z konta u internetowego bukmachera na inne konto bankowe niż na to, z którego zostały wpłacone pieniądze, oczywiście także będące pod moim nazwiskiem?
Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!!!
TAK i nie jest to zabronione jak nie którzy tutaj piszą. Jezeli jestes wlascicelem konta i konto u bukmachera jest zarejstrowane na te same dane mozesz bez problemu wyplacic pozatym wplaty nie dokujesz bezposrednio do bukmachera wiec nawet wyplate na konto o innych danych mozna obejsc W twoim przypadku jest wszystko jasne i mozesz smialo wyplacac na to konto.
Jeżeli chodzi o b365 nie ma takiej możliwości.
Nie wiem jak to z innymi bukmacherami - najlepiej zadaj pytanie do supportu - tam uzyskasz wiarygodną informację.
Support odpowie ze zabroniona jest wplata od osob trzecich i wyplata na inne konto bankowe niz wlascicela konta bet365. W rzeczywistosci wyglada to zupelnie inaczej.
 
F 5

fcbcule

Użytkownik
Bo sprawa wygląda tak, że na koncie bankowym, z którego były wpłacane pieniądze do Betclica, usiadła mi skarbówka = wszystko co wypłacę z automatu zostanie przez nich przejęte. Mogę teraz sobie założyć nowe konto bankowe w jakimś innym banku i na nie przelać pieniądze z Betclica?
 
D 65

dany877

Użytkownik
zaloz skrilla i po problemie
no genialny pomysl,bo przeciez wplacil przelewem i wyplaci na skrill...

wyplac sobie na kogos innego jezeli masz taka mozliwosc
w przelewie musi zgadzac sie tylko nr konta,b365 wysle kase do np Lukasza Zmalymujem a Ty sie nazywasz inaczej i tak dojdzie na 100%
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie betclic to nie to samo co bet365. Kolega myślał, że chodzi o tamtego bukmachera. Chodzi o to, że jak wpiszesz inny numer konta. Np. swojego brata. To przelew powinien dojść, mimo że będzie podane w tytule przelewu twoje imie i nazwisko (takie jak w betclic). Inna sprawa, jak jest to większa kwota. To bukmacher może chcieć, screen konta bankowego z twoimi widocznymi danymi lub wyciąg z konta bankowego. Załóż sobie nowe konto bankowe przez internet. Polecam t-mobile bank /były alior sync. Sam używam, i na razie jest całkiem darmowe.
 
F 5

fcbcule

Użytkownik
A czy ktoś z Was posiada może jakąkolwiek wiedzę na temat zajmowania konta bankowego przez skarbówkę, a mianowicie w momencie kiedy skarbówka siedzi mi już moim koncie to czy zakładając sobie nowe konto w innym banku, owa skarbówka nie siądzie na nim z automatu???
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
A czy ktoś z Was posiada może jakąkolwiek wiedzę na temat zajmowania konta bankowego przez skarbówkę, a mianowicie w momencie kiedy skarbówka siedzi mi już moim koncie to czy zakładając sobie nowe konto w innym banku, owa skarbówka nie siądzie na nim z automatu???
Sama skarbówka czy komornik? Jak nie chcesz tutaj pisać to zapraszam na PW, postaram się pomóc ;)
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
A czy ktoś z Was posiada może jakąkolwiek wiedzę na temat zajmowania konta bankowego przez skarbówkę, a mianowicie w momencie kiedy skarbówka siedzi mi już moim koncie to czy zakładając sobie nowe konto w innym banku, owa skarbówka nie siądzie na nim z automatu???
Nie siadzie z automatu. Pozatym na 99% nie siadzie wogole chyba, ze im w tym pomozesz.
Mi siadali tylko na te konta, ktore byly gdzies tam u nich uzyte (do rozliczenia PIT etc.). Zawsze w takim wypadku najlepiej dla skarbowki podawac konto praktycznie martwe. Przezorny zawsze ubezpieczony :]
 
Do góry Bottom