>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

znowu darmowe spiny w betsson

E 0

eldoctoro

Użytkownik
mam problem, wygralem w kasynie betsson 9.84 euro ale nie moge ich przelac na zaklady, bo pisze ze pieniadze sa zablokowane w bonusie.co robic?
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
mam problem, wygralem w kasynie betsson 9.84 euro ale nie moge ich przelac na zaklady, bo pisze ze pieniadze sa zablokowane w bonusie.co robic?
Graj dalej , aż ten komunikat zniknie.Musisz wykonać zalecany obrót,
aby uwolnić bonus.Wtedy przelejesz kasę na zakłady.
 
creative 0

creative

Użytkownik
Przelalem juz sobie pieniazki na zaklady, czy mgoe te pieniazki odrazu wyplacic (zrobilem obrot w grach), czy musze je jeszcze obricic iles razy na zakladach? Dwa razy probowalem zlecic juz wyplate na mb ale nic z tego nei wyszlo i ja anulowali ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
Przelalem juz sobie pieniazki na zaklady, czy mgoe te pieniazki odrazu wyplacic (zrobilem obrot w grach), czy musze je jeszcze obricic iles razy na zakladach? Dwa razy probowalem zlecic juz wyplate na mb ale nic z tego nei wyszlo i ja anulowali ????
to napisz do nich co jest powodem tego że wstrzymali wypłate
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
Przelalem juz sobie pieniazki na zaklady, czy mgoe te pieniazki odrazu wyplacic (zrobilem obrot w grach), czy musze je jeszcze obricic iles razy na zakladach? Dwa razy probowalem zlecic juz wyplate na mb ale nic z tego nei wyszlo i ja anulowali ????
a robiles depozyt?
 
Do góry Bottom