>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - informacje o firmie

lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Star-Typ Sport Spółka z o.o.
ul. Porcelanowa 8
40-246 Katowice
REGON 273378209
NIP 642-21-87-001
KRS0000080269
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydz. Gosp. KR
Strona internetowa: www.sts.pl
  • STS jest firmą bukmacherską przyjmującą zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych.
  • STS prowadzi swoją działalność na podstawie decyzji Ministra Finansów RP.
  • STS powstała w 1997 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, w chwili obecnej posiada już ponad 460 punktów przyjmowania zakładów w całej Polsce.
  • STS w każdym tygodniu obsługuje około 800 tysięcy uczestników gry. Dzięki atrakcyjnej ofercie kursowej grono sympatyków firmy stale rośnie.
  • STS sprzedaje w swoich punktach tygodnik &quot;Ulotka Kursowa&quot; zawierający każdorazowo listę ponad 1500 różnych wydarzeń sportowych, spośród których uczestnicy gry wybierają i typują wyniki interesujących ich meczy piłkarskich, hokejowych, turniejów tenisowych, wyścigów formuły jeden, skoków narciarskich oraz innych wydarzeń popularnych dyscyplin sportowych.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Sts,wszedł na rynek w moim mieście jako pierwsza firma buchmacherska.
Siłą rzeczy,stali się na długi czas w zasadzie bezkonkurencyjni(przyzwyczajenie drugą naturą człowieka)mimo wejścia pozostałych firm na rynek.
Do czasu. Od momentu gdy firmę przejął Stanlebet -sts zmierzał ku upadkowi(w moim mieście)beznadziejna oferta,słabe kursy.
Ostatnio szumnie zapowiadano zmiany na lepsze. Co z tego wyszło.Wystarczy spojrzeć na ofertę tzw.&quot;nową&quot;.
Fakt,że oferta zdarzen znacznie została zwiększona,ale instaluje się przy okazji tych zmian sytem ,tak nieprzyjazny dla graczy,że na 100%spowoduje to odpływ kolejnych graczy do konkurencji.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ważna informacja dla stałych klientów od Stycznia ich tygodnik zmienia cenę na 2zł. Trochę śmieszne ale chyba nie wiedzieli że Fortuna robi za 1,50 zł.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Problemy techniczne w dniu dzisiejszym:
To połączenie jest niezaufane
Program Firefox został poproszony o nawiązanie bezpiecznego połączenia z serwerem sts.pl, ale nie można potwierdzić bezpieczeństwa tego połączenia.

Zwykle podczas nawiązywania bezpiecznych połączeń witryny dostarczają zaufanych informacji o tożsamości, dowodząc w ten sposób, że użytkownik łączy się z właściwym serwerem. W przypadku tej strony tożsamość nie może być jednak zweryfikowana.
Co teraz zrobić?
Jeśli zwykle połączenie z tą witryną przebiega bez takich problemów, błąd ten może oznaczać, że ktoś próbuje się podszyć pod tę witrynę. W tej sytuacji nie należy kontynuować.

sts.pl używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.
Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ certyfikat wystawcy jest nieznany.
Serwer może nie wysyłać właściwych certyfikatów pośrednich.
Import dodatkowego certyfikatu głównego może okazać się konieczny.
(Kod błędu: sec_error_unknown_issuer)
................
EDIT:
od wczorajszego wpisu w/w sytuacja trwa nadal...
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
edi8 sprawdziliśmy przed chwilą na kilku urządzeniach w kilku różnych lokalizacjach na Firefoxie i za każdym razem taki pozytywny wynik certyfikatu:

Jeśli korzystasz z Firefoxa spróbuj otworzyć sts.pl w karcie prywatnej (ctrl+shift+P). Jeśli tam ceryfikat załaduje się prawidłowo to będzie oznaczać, że coś dziwnego wydarzyło się po stronie przeglądarki. Dobrym pomysłem będzie usunąć cookies z sts.pl i wyczyścić pamięć podręczną. Powinno pomóc.
W razie dalszych kłopotów daj znać. Coś wspólnie wymyślimy. ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
WsparcieSTS, niestety ale ani w trybie karty priv ani po wyczyszczeniu ciasteczek, opisany problem nie zniknął i nadal mam w/w komunikat:
sts.pl używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.

Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ certyfikat wystawcy jest nieznany.
Serwer może nie wysyłać właściwych certyfikatów pośrednich.
Import dodatkowego certyfikatu głównego może okazać się konieczny.

(Kod błędu: sec_error_unknown_issuer)
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
edi8, problem jest po Twojej stronie bo co prawda nie gram tam ale po wejściu na stronę z linku w pierwszym poście strona działa prawidłowo.
Kilka dni temu miałem też jakieś cuda z certyfikatami i dopiero po pewnym czasie zauważyłem że data w systemie zmieniła mi się na 2006 rok.Przeinstaluj przeglądarkę.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Sytuacja jest dziwna, gdyż ten sam komunikat wciąż otrzymuję korzystając zarówno z Firefoxa, IE i Google Chrome - i dzieje to się już po usunięciu ciasteczek...
Wszystkie inne strony - poza STS - otwierają się bez najmniejszych problemów.
Komunikat z Google Chrom:
Your connection is not private
Attackers might be trying to steal your information from http://www.sts.pl (for example, passwords, messages, or credit cards).
NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
............
Czyli jednak kilka przeglądarek zgłasza ten problem z autoryzacją certyfikatu bezpieczeństwa STS.
Nie jest to dla mnie żaden duży problem, a wykryłem go przypadkowo wczoraj chcąc porównać oferty polskich firm.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@edi8
Sądząc po wynikach w google problem z certyfikatami stron pojawia się z wielu przyczyn.
To kilka rozwiązań, które udało nam się znaleźć:
mi pomogło w Firefoksie w Opcje -&gt; Zaawansowane -&gt; wybierz certyfikat automatycznie
Data ważności certyfikatu porównywana jest z datą systemową w komputerze Użytkownika.
W związku z powyższym przytoczony komunikat może wynikać z błędnie ustawionej daty po stronie systemu operacyjnego.
najczesciej takie problemy wystepuja po reinstalkach. ladowane sa standardowe
certyfikaty, a te niekoniecznie musza byc zgodne z dana strona. juz tak mialem
kiedys. trzeba wtedy recznie zrobic autoryzowanie. oczywiscie o ile ufa sie
danej stronie, tj. zawartosci.
Przekombinowałem z certyfikatami w firefoxie. Wywalenie listy certyfikatów i restart firefoxa pomógł od ręki.
Warta przejrzenia jest również strona supportu mozillii w tej sprawie:
https://support.mozilla.org/pl/kb/nie-uda%C5%82o-si%C4%99-nawiaza%C4%87-bezpiecznego-po%C5%82%C4%85czenia
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Skutecznym lekiem na całe zło ???? z certyfikatem bezpieczeństwa, okazało się jedynie przejście do trybu unsafe zamiast https:
Proceed to www.sts.pl (unsafe)
 
1 17

1abc

Użytkownik
Może ktoś odpowie na pytanie powyżej, a dodam do niego kolejne. Live działa jak z limitami klik i limit czy po jednym można ponawiac kolejne?
 
Do góry Bottom